Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: thrallnemtudja valaki, hogy ki az a Daniel, akit addig kell ölnöm, amíg rá nem jön, hogy õ nekemakarja adni a poring hat-jét?
:lol: Remlem egy 255ös crossassa. :D:D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Darkstar:lol: Remlem egy 255ös crossassa. :D:D
nekem mindegy, akkor egy csapattal megyünk rá, egyszer majd úgyis rájön, hogy karácsonyi ajándékként nekemakarja adni :D

Darkstar

Megnyugatlak, hogy azt csapatban sem vernétek le. :D Ha viszel pár Thanatost, akkor talán. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarMegnyugatlak, hogy azt csapatban sem vernétek le. :D Ha viszel pár Thanatost, akkor talán. :D
csak még 99-es advenced sem sok van, szal ez lehetetlen :P

Darkstar

Quote from: thrallcsak még 99-es advenced sem sok van, szal ez lehetetlen :P
Gondolom. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: NLZJóvanna, ez csak egy ártatlan kötõszó, nehogymár ez legyen a legnagyobb gond. :)
De, szerencsére most ez a legnagyobb gond. És biztosan bennem van a hiba, amiért feltételezem, hogy a második felszólítás után esetleg használod az edit funkciót, és hogy nem bírod ki káromkodás nélkül. Még csak ki sem csillagozod.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

Szem néhány mastersmith simán szétkapná azt az assaX-et. :D
[reserved]

Darkstar

Csak nem bannoltak a ragna.hu fórumáról? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Ki lettél tiltva a Fórumról!
A további tudnivalókért vedd fel a kapcsolatot a webmesterrel, vagy az Adminisztrátorral.
[reserved]

Rounin

:lol:

Egy F-anatic nevû emberke Geffentõl északra csak úgy megtámadott :D
Én swordman 50/37 vagyok, AGI : 59+1 szóval egyértelmûen melléütött vagy 5-6szor. Mire ráfordultam és megcsaptam, lendületbõl elteleportált. =D
Kíváncsi vagyok, egyáltalán hányadik szintû szerencsétlen...

thrall

Quote from: Rounin:lol:

Egy F-anatic nevû emberke Geffentõl északra csak úgy megtámadott :D
Én swordman 50/37 vagyok, AGI : 59+1 szóval egyértelmûen melléütött vagy 5-6szor. Mire ráfordultam és megcsaptam, lendületbõl elteleportált. =D
Kíváncsi vagyok, egyáltalán hányadik szintû szerencsétlen...
nemtom, de ha kell segítek leölni :D

Rounin

Quote from: thrallnemtom, de ha kell segítek leölni :D

:lol: be is tenné a kiskaput ha ehhez segítség kellene :D

Viszont bepróbálok egy Angelinget.. stat calc szerint átlag 130at sebez rajtam, percenként cirka 11500-at ütök rajta (90%hit) és csak 42,7% esélye van megütni engem...

És dob angel winget!!! Remélem még életben van a rohadék és nem gyakta le senki elõttem =)

(de elõbb kell pénz páncélra.. már csak 50 blue herb... argh xD)

thrall

Quote from: Rounin:lol: be is tenné a kiskaput ha ehhez segítség kellene :D

Viszont bepróbálok egy Angelinget.. stat calc szerint átlag 130at sebez rajtam, percenként cirka 11500-at ütök rajta (90%hit) és csak 42,7% esélye van megütni engem...

És dob angel winget!!! Remélem még életben van a rohadék és nem gyakta le senki elõttem =)

(de elõbb kell pénz páncélra.. már csak 50 blue herb... argh xD)
nehogy megmerészeld, most mi öljük, kell az empije

Rounin

Quote from: thrallnehogy megmerészeld, most mi öljük, kell az empije

=/ Fene... akkor adj angyalszárnyat fejemre :D
Ez nem ér.. van kettõ abból a dögbõl és nem ölhetem? =( Sznüpp...

thrall

Quote from: Rounin=/ Fene... akkor adj angyalszárnyat fejemre :D
Ez nem ér.. van kettõ abból a dögbõl és nem ölhetem? =( Sznüpp...
tudodmit, egyezzünk meg, ölheted teis, de ha empet dob azt add nekem, hameg én találok angel wing-et, azt meg nekedadom
régebben 3 volt, a 3. kihalt, vagy mi?

Rounin

Quote from: thralltudodmit, egyezzünk meg, ölheted teis, de ha empet dob azt add nekem, hameg én találok angel wing-et, azt meg nekedadom
régebben 3 volt, a 3. kihalt, vagy mi?

Adatbázis szerint kettõ van.

Amúgy öljetek baphometet vagy gtb-t. Azok nagyobb eséllyel adnak.

Amúgy meg nem egyezség, mert én egyedül akartam nekimenni =) Na majd amikor mindenki alszik :D

thrall

Quote from: RouninAdatbázis szerint kettõ van.

Amúgy öljetek baphometet vagy gtb-t. Azok nagyobb eséllyel adnak.

Amúgy meg nem egyezség, mert én egyedül akartam nekimenni =) Na majd amikor mindenki alszik :D
az jólesz,mert én egész héten nemmegyek suliba, így sokáááááááááááááááááig fennmaradok :p  amúgy, 59-es rogummal hogy írtsak bapho-t? XD

Rounin

Quote from: thrallaz jólesz,mert én egész héten nemmegyek suliba, így sokáááááááááááááááááig fennmaradok :p  amúgy, 59-es rogummal hogy írtsak bapho-t? XD

Hát nagyon. Vagy csapatban. :D Angelinget hányan irtjátok? Menjetek akkor gtb-re. Az nem olyan durva..... na jó. Durva. Két ütésbõl megfektet engem.
Szóval megértem, hogy angelinget irtotok, de esélyt kell hagyni a magányos, bátor õrülteknek is :p

Rounin

Quote from: thrallaz jólesz,mert én egész héten nemmegyek suliba, így sokáááááááááááááááááig fennmaradok :p  amúgy, 59-es rogummal hogy írtsak bapho-t? XD

Hát nagyon. Vagy csapatban. :D Angelinget hányan irtjátok? Menjetek akkor gtb-re. Az nem olyan durva..... na jó. Durva. Két ütésbõl megfektet engem.
Szóval megértem, hogy angelinget irtotok, de esélyt kell hagyni a magányos, bátor õrülteknek is :p

Edit: menjetek a játékgyárba angelinget ölni :P

thrall

Quote from: RouninHát nagyon. Vagy csapatban. :D Angelinget hányan irtjátok? Menjetek akkor gtb-re. Az nem olyan durva..... na jó. Durva. Két ütésbõl megfektet engem.
Szóval megértem, hogy angelinget irtotok, de esélyt kell hagyni a magányos, bátor õrülteknek is :p

Edit: menjetek a játékgyárba angelinget ölni :P
2-en, egy 59-es rogu (én), és egy 50-es aco :D

NLZ

#770
thrall, 59es rúzs a legnagyobb karid? :) Omen 4 napja játszik fatero-n, s már 76os wiza. :D
[reserved]

thrall

Quote from: NLZthrall, 59es rúzs a legnagyobb karid? :) Omen 4 napja játszik fatero-n, s már 76os wiza. :D
nem mindenkinek az jár az agyában csak, hogy KILLKILLKILLKILL I MUST LVL UP... én pl sokat töltök prontiban, üldögélek beszélgetek, poring hat-et kersgélek,segítek a playereknek fejlõdni, és nem a fejlõdés a fontos a számomra

Rounin

Quote from: NLZthrall, 59es rúzs a legnagyobb karid? :) Omen 4 napja játszik fatero-n, s már 76os wiza. :D

Nem nehéz fejlõdni. Fõleg wizával, elég elmenni a geo-khoz :p

Rounin

Quote from: NLZthrall, 59es rúzs a legnagyobb karid? :) Omen 4 napja játszik fatero-n, s már 76os wiza. :D

Nem nehéz fejlõdni. Fõleg wizával, elég elmenni a geo-khoz :p

Jut eszembe: lándzsával lehet úgy geo-t ütni, hogy az ne érjen el? Hallottam pletykát, miszerint igen, de nekem nem jött össze. Lendületbõl továbbra is elértek. Vagy speciális helyezkedés kell? Esetleg nem mindegy, melyik spear-el ütöm?

Darkstar

#774
Angelinget simán ölöm egyedül. :D
Viszont most beszélnem kell a 1 GMel, mert a hacker miatt törlésbõl kifolyólag elbuktam 88% baseXPt, ami cirka 300 Alarm. :( Azóta összeszedtem a hiányzó 12%ot, úgyhogy valamelyik csak ad egy baseupot. :)
Én már láttam, hogy geon húztak swordit, és a geo nem érte el. Szval lehetséges. Amúgy meg wizával soha nem jártam Geoknál. :)
Nolzi, Omen nem 4 napja van ott (mert nekem is van ott karim) és több nappal ezelõtt láttam, hogy omen rare cuccot kapott. Azonkívül meg azon a raten nem olyan nehéz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: RouninJut eszembe: lándzsával lehet úgy geo-t ütni, hogy az ne érjen el? Hallottam pletykát, miszerint igen, de nekem nem jött össze. Lendületbõl továbbra is elértek. Vagy speciális helyezkedés kell? Esetleg nem mindegy, melyik spear-el ütöm?
Bármelyik spear jó, és három kockányira kell állni a Geographer-tól. Elõször nekem sem ment, mindig zoom-oltam, hogy lássam, hol állok, de hamar ki lehet tapasztalni. Haladj felé egyesével, és úgy próbáld ki. Nem árt egy bekapcsolt Endure skill sem az elején, amíg nem megy.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

#776
Quote from: ShiroiBármelyik spear jó, és három kockányira kell állni a Geographer-tól. Elõször nekem sem ment, mindig zoom-oltam, hogy lássam, hol állok, de hamar ki lehet tapasztalni. Haladj felé egyesével, és úgy próbáld ki. Nem árt egy bekapcsolt Endure skill sem az elején, amíg nem megy.

See. Endure alap a rohadékoknál ;>
Érdekes mód ha támadni akarok rá, hülye Ramien (a karakterem) egybõl berushol felé két kockányira és kapja a pofonokat.
Na, még egy próbát megér ma éjjel.
Argh.. elunom az életem herbeléssel.. óránként 60 blue plant, 55% eséllyel dobnak blue herbet.. o.O De már van 80 darab :D

Edit: Ja és köszönöm -.-

Mattanja

Quote from: RouninÉrdekes mód ha támadni akarok rá, hülye Ramien (a karakterem) egybõl berushol felé két kockányira és kapja a pofonokat.
Mert csak mellé kell állni, és utána megütni. És akkor már nem lép elõrébb a karakter.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiMert csak mellé kell állni, és utána megütni. És akkor már nem lép elõrébb a karakter.

:ejnye: Ebbõl is látszik, hogy nem tudtam már gondolkodni :) Pedig más játékokban is megjátszották már ezt :rolleyes:

Rounin

Quote from: ShiroiMert csak mellé kell állni, és utána megütni. És akkor már nem lép elõrébb a karakter.

:ejnye: Ebbõl is látszik, hogy nem tudtam már gondolkodni :) Pedig más játékokban is megjátszották már ezt :rolleyes:

Hülye kérdés jön: ha egy tárgyhoz az van írva, hogy swordman class, merchant class, thief class akkor ez azt jelenti, hogy csak ezek a kasztok, vagy ezek alkasztjai is viselhetik? Nem szeretném csak pár szint kedvéért megvenni :|