Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

deyo

QuoteOriginally posted by Sky
Végig olvastam a mangát...
Az sztem még az OVA-nál is befejezettebb...
Nem lövöm le a poént, hátha nem olvastad...
Majd az OVA-t is megnézem ha lesz időm letölteni...
Nem olvastam a amangát... majd ha lesz 500MB helyem lestöltöm... aztán meg asszem rávetem magam a Berserk-re:-))
Asszem jó egy kis változás a LoveHina után...:-))

Sky

Egy enyhe hangulatbeli eltérés...:D
Mess with the best,
Die like the rest...

deyo

QuoteOriginally posted by Sky
Egy enyhe hangulatbeli eltérés...:D
Elég sok helyen azt olvastam, hogy nagyon jó anime... és hát mivel sztem az X is nagyon jó (pedig annak sincs vmi vidám hangulata) a Berserk-el se lesz semmi gond.... legfeljebb utána beütemezek vmi vígjátékot... mondjuk nemtom vajh mi lesz... talán a Chobits... vagy az nem vígjáték?:-)))

Tiaro

FMP2 tapasztalatok: :muhahah: :hahaha: :jee:

Bár ha kicsit több lett volna benne a régi sorozat stílusából, jobban örültem volna... de így legalább halálra röhögtem magam anyagismeret-tanulás helyett... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Sky

A Chobits-ot nem ismerem, de a Berserk-hez jótanács:
Előbb anime, aztán manga, mindenképp ebben a sorrendben és mindenképp mindkettőt, vagy ha már nem akkor csak a mangát, mert az anime csak egy csonka lájtos kivonat(imho)...

ps.:Nekem tetszett az X hangulata...
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Elég sok helyen azt olvastam, hogy nagyon jó anime... és hát mivel sztem az X is nagyon jó (pedig annak sincs vmi vidám hangulata) a Berserk-el se lesz semmi gond.... legfeljebb utána beütemezek vmi vígjátékot... mondjuk nemtom vajh mi lesz... talán a Chobits... vagy az nem vígjáték?:-)))

Chobits az aranyos. Az mehet... :)

Sky

Most néztem meg a Kite-ot...
A cím angol vagy japán szó?(A KITE)
Csak hogy értsem...
És nem kell hülyenek nézni, csak nem tudom melyik nyelvről fordítsam...
Mess with the best,
Die like the rest...

Michi

QuoteOriginally posted by deyo
Elég sok helyen azt olvastam, hogy nagyon jó anime... és hát mivel sztem az X is nagyon jó (pedig annak sincs vmi vidám hangulata) a Berserk-el se lesz semmi gond.... legfeljebb utána beütemezek vmi vígjátékot... mondjuk nemtom vajh mi lesz... talán a Chobits... vagy az nem vígjáték?:-)))
A Chobits aranyos,de vígjátéknak nem mondanám. Kb. olyasmi,mint a Mahoromatic ,csak jobb grafikával.
All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only i could make them fall

Kalibur

QuoteOriginally posted by Sky
Most néztem meg a Kite-ot...
A cím angol vagy japán szó?(A KITE)
Csak hogy értsem...
És nem kell hülyenek nézni, csak nem tudom melyik nyelvről fordítsam...
Kövezhettek ha tévedek ( inkább javítsatok ki...), de én úgy tudom, kínai és sárkányt jelent...
Ha meg nem, akkor max van egy plussz postom, ami semmit nem ért.:rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
Kövezhettek ha tévedek ( inkább javítsatok ki...), de én úgy tudom, kínai és sárkányt jelent...
Ha meg nem, akkor max van egy plussz postom, ami semmit nem ért.:rolleyes:

A Kite az angol nyelvben is megtalálható szó. Az elsõ jelentése az papírsárkány (valszeg az angolszász területek a kínaiból vették át), a második pedig egy sólyomfaj-nak az elnevezése. ;) Kalibur ! Ön nyert tapasztalatot   ! :)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
A Kite az angol nyelvben is megtalálható szó. Az elsõ jelentése az papírsárkány (valszeg az angolszász területek a kínaiból vették át), a második pedig egy sólyomfaj-nak az elnevezése. ;) Kalibur ! Ön nyert tapasztalatot   ! :)
Dejó, dejó :hopp:
Mikor vehetem át ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Dejó, dejó :hopp:
Mikor vehetem át ?

kérem fáradjon a hármas kasszához, majd az 52 ablakhoz, majd a 456/e34 ablakhoz, majd...
(bürokrácia)

még ezzel is kapsz tapasztalatot, amit speciális skillekre rakhatsz, pl: sorbanállás, idegesítő pénztáros elleni rezisztancia, stb:D

Mellesleg a WAGE szót ti minek fordítanátok?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

roderick

QuoteOriginally posted by VASH
kérem fáradjon a hármas kasszához, majd az 52 ablakhoz, majd a 456/e34 ablakhoz, majd...
(bürokrácia)

még ezzel is kapsz tapasztalatot, amit speciális skillekre rakhatsz, pl: sorbanállás, idegesítő pénztáros elleni rezisztancia, stb:D

Mellesleg a WAGE szót ti minek fordítanátok?

A wage az a bér/fizetés valamelyike, ha arra gondolok, bár van nekije másodlagos jelentése is, biza

A Berserk manga után szerintem meg nem kell vidámabb, mert én spec. azután semmit sem tudtam befogadni... bár lehet, hogy az én hibán, de eléggé kilátástalannak t?nt utánna minden...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH

Mellesleg a WAGE szót ti minek fordítanátok?

Attól fögg hol. Bér, munkadív, fizetés.

Shock12

QuoteOriginally posted by VASH
Mellesleg a WAGE szót ti minek fordítanátok?
Igen, Rodericknek, és Zelmornak igaza van, elsõdleges jelentése az tényleg rendszeres idõközönképnt folyósított fizetés.

Másodlagosan, ha wage sth against/on sth. Háborút / támadást indítani valami ellen (pl wage against the Coordinators... :D )

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Attól fögg hol. Bér, munkadív, fizetés.

ŐŐŐŐŐ, mondjuk itt?:D
http://www.atomictoy.org/getComicPage.php?comic=buttlordgt&num=78
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen, Rodericknek, és Zelmornak igaza van, elsõdleges jelentése az tényleg rendszeres idõközönképnt folyósított fizetés.

Másodlagosan, ha wage sth against/on sth. Háborút / támadást indítani valami ellen (pl wage against the Coordinators... :D )

Harmadlagosan pedig,ha a Buttlord GT-ről van szó,akkor valszeg a RAGE szó kissé elgügyögve.;)

VASH

QuoteOriginally posted by phr0zen
Harmadlagosan pedig,ha a Buttlord GT-ről van szó,akkor valszeg a RAGE szó kissé elgügyögve.;)
de ha nem akkor maradok shock Támadás verziójánál
v2.0 marad:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

QuoteOriginally posted by VASH
de ha nem akkor maradok shock Támadás verziójánál
v2.0 marad:D

Akkor legközelebb az egész mondatot bökd ide. :) A link meg nem megy.

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
A link meg nem megy.

Melyik, hol?:confused: :confused: :confused:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

Megy az, csak neked kell megnyitnod egy új böngészőablakot, és oda beírni a címet...;)

CHRONOS

Sky

QuoteOriginally posted by Shock12
A Kite az angol nyelvben is megtalálható szó. Az elsõ jelentése az papírsárkány (valszeg az angolszász területek a kínaiból vették át), a második pedig egy sólyomfaj-nak az elnevezése. ;) Kalibur ! Ön nyert tapasztalatot   ! :)

A jelentést ismertem, csak a nyelvre voltam kíváncsi(uyge az értelmezés miatt...)
Mess with the best,
Die like the rest...

sam7

Hát gyerekek... Most néztem meg a Ninja Scroll-t, és teljesen le vagyok nyűgözve. Ez az egyik legjobb anime, amit eddig láttam (a kettő közül ::P ). Habár a látvány összeségében nem érhet fel a GIS-hez, a történet, a karakterek, az akciók gyorsasága mindenképp viszi a prímet. Egyszerűen félelmetesen jau volt! Ezek után kíváncsi lennék a TV sorozatra

Spectre

QuoteOriginally posted by sam7
Hát gyerekek... Most néztem meg a Ninja Scroll-t, és teljesen le vagyok nyűgözve. Ez az egyik legjobb anime, amit eddig láttam (a kettő közül ::P ). Habár a látvány összeségében nem érhet fel a GIS-hez, a történet, a karakterek, az akciók gyorsasága mindenképp viszi a prímet. Egyszerűen félelmetesen jau volt! Ezek után kíváncsi lennék a TV sorozatra

Akkor nézd meg a Vampire Hunter D: Bloodlustot, tetszeni fog :)
Nekem a NS kevésbé jön be, de TV még annál is rosszabb. Azért belenézhetsz, de nem mardsz le semmiről, ha nem szeded le.
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

VASH

Volt egy kis időm a szallagavóm (tegnap volt) miatt és nézhettem egy kis animét, tötrénetesen a BERSERK és a VANDREAD sorozatok estek áldozatul:D

Felváltva néztem meg a kettőt (1 innen, 1 onnan) és érdekes módon mind a kettő megragadott, nagyon jól szórakoztam, mindenkinek csak ajánlani tudom (már ha van aki még nem látta;) )

Szerkesztőségi jegyzet:
Mikor kerül fel a Berserk utólsó 3 része, és miért lett eltüntetve a Vandread OVA  .omg formátuma, valamint mivel tudom lejátszami ezt a mkvsz*rt, nekem régen valami kis "terelőbólya" iconú lejátszóm volt de valahol elhagytam:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

.Attila

QuoteOriginally posted by sam7
Hát gyerekek... Most néztem meg a Ninja Scroll-t, és teljesen le vagyok nyűgözve. Ez az egyik legjobb anime, amit eddig láttam (a kettő közül ::P ). Habár a látvány összeségében nem érhet fel a GIS-hez, a történet, a karakterek, az akciók gyorsasága mindenképp viszi a prímet. Egyszerűen félelmetesen jau volt! Ezek után kíváncsi lennék a TV sorozatra

Miután láttad a Ninja Scrollt, ajánlom figyelmedbe a ComeOnSingAlong(IndifferentProductions) AMV-t. Nagyon állat! :lol:  Habár több anime-ből lett összevágva, már az elején rá fogsz jönni, miért ajánlom.

sam7

QuoteOriginally posted by Trivi
Miután láttad a Ninja Scrollt, ajánlom figyelmedbe a ComeOnSingAlong(IndifferentProductions) AMV-t. Nagyon állat! :lol:  Habár több anime-ből lett összevágva, már az elején rá fogsz jönni, miért ajánlom.

Köszi a tanácsokat mindenkinek, segítőkész embák vagytok. Respect!


Próbáltam megkeresni az FTP-n a cumót, de sajna nem találtam. Ha esetleg tudsz támpontot adni, hogy merre keressem, megköszönném. (P2P kizárva)

.Attila

QuoteOriginally posted by sam7
Próbáltam megkeresni az FTP-n a cumót, de sajna nem találtam. Ha esetleg tudsz támpontot adni, hogy merre keressem, megköszönném. (P2P kizárva)

Én anno 9 cd-nyi anyagot szereztem az Őszi Seregszemlén vkitől, ebből már rengeteget kiszelektáltam (törlésre került), mert semmi különös nem volt bennük. De a maradék nagyon jóóóóóó, feltöltöm majd, ha lesz rá jogosultságom. Majd szólok zsozsonak.

VASH

Vandreadről még annyit hogy fegyverkezés nagyon bejött:

"Üdvözlöm a McSmile-ban, miben segíthetek?
-Csak a harci menüt szeretném...
-Ajánlhatom Kamikáze rakétákat?
-Nem akarom túl nehézre a hajót, mondjuk legyenek hőkövető rakéták...
-Smart kártyája van?"
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Tiaro

Megint végignéztem a Trigunt... hát, mit is mondhatnék... úgy is látta már mindenki... :confused:

Khm. közérdekű hírdetés:
--
Aki nem látta még a Trigunt, és nem pótolja az elkövetkezendő nyolc napon belül, az haladéktalanul kösse fel magát egy tetszőleges tereptárgyra (lsd: villanyoszlop).:hehe:
--

Megjegyzés: Wolfwood még mindig rulez! :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone