Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Shock12

QuoteOriginally posted by VASH
Vandreadről még annyit hogy fegyverkezés nagyon bejött ...
Hát az tényleg jó volt... érdekes azért a "menüvezérlés" a harc hevében... :D

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
Aki nem látta még a Trigunt, és nem pótolja az elkövetkezendő nyolc napon belül, az haladéktalanul kösse fel magát egy tetszőleges tereptárgyra (lsd: villanyoszlop).:hehe:

8 napon belül nem, mert Ranma-t nézek, és csak most kezdtem el a 6. sorozatot, van még a 7., meg az OAV-k, meg a moviek. És ez túl jó ahhoz, hogy felkössem magam :)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tiaro


az haladéktalanul kösse fel magát egy tetszőleges tereptárgyra (lsd: villanyoszlop).:hehe:
--
 
Arra is vonatkozik, aki csak a végét nem látta még ?
(ps attól nem valószínű, hogy 8 napon belül bepótolom, hacsak nem mész el helyettem Coleoptra-ból vagy Mamaliaból beszámolni. Én addig szívesen nézem6 töltöm stb)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

deyo

Na ennek is a végére értem... azt kell mondjam, hogy egy nagyon jó anime... lenne, ha nem lenne így megkavarva a vége... lehet, hogy csak én vagyok ennyire igényes, de sztem azért még kitárgyalhatták volna az utolsó és első rész között történteket... mert ha az meglenne, akkor azt mondanám elégedett vagyok a végével (úgyahogy):-(((
Esetleg a mangából kiderül 1-2 dolog? Vagy számítani lehet folytatásra? Mert azért nem nagyon komálom ha ilyen vége van egy sztorinak:-(( Valszeg az én hibám:-((

Gauss_chan

deyo: Nem a te hibád. Nekem legalább egy hónap kellett hogy megemésszem a Berserket. :D  Egyébként érdemes elolvasni a mangát, mert az folytatja a történetet és egyébként is nagyon jó. :)

Chronos

QuoteOriginally posted by deyo
Na ennek is a végére értem... azt kell mondjam, hogy egy nagyon jó anime... lenne, ha nem lenne így megkavarva a vége... lehet, hogy csak én vagyok ennyire igényes, de sztem azért még kitárgyalhatták volna az utolsó és első rész között történteket... mert ha az meglenne, akkor azt mondanám elégedett vagyok a végével (úgyahogy):-(((
Esetleg a mangából kiderül 1-2 dolog? Vagy számítani lehet folytatásra? Mert azért nem nagyon komálom ha ilyen vége van egy sztorinak:-(( Valszeg az én hibám:-((
Kell ilyen anime is...:jee:

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by deyo
Na ennek is a végére értem... azt kell mondjam, hogy egy nagyon jó anime... lenne, ha nem lenne így megkavarva a vége... lehet, hogy csak én vagyok ennyire igényes, de sztem azért még kitárgyalhatták volna az utolsó és első rész között történteket... mert ha az meglenne, akkor azt mondanám elégedett vagyok a végével (úgyahogy):-(((
Esetleg a mangából kiderül 1-2 dolog? Vagy számítani lehet folytatásra? Mert azért nem nagyon komálom ha ilyen vége van egy sztorinak:-(( Valszeg az én hibám:-((

Ha engem kérdezel így volt jó, aki egymaga bezúz 100 embert attól én már meg sem kérdezem hogy maradt élve, viszont az nekem tényleg nem tiszta hogy Zodd most maga az ördög(tehát valahol a démon királyok felett van) vagy csak egy sima démon(mint az ep.1-ben)?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

roderick

QuoteOriginally posted by VASH
Ha engem kérdezel így volt jó, aki egymaga bezúz 100 embert attól én már meg sem kérdezem hogy maradt élve, viszont az nekem tényleg nem tiszta hogy Zodd most maga az ördög(tehát valahol a démon királyok felett van) vagy csak egy sima démon(mint az ep.1-ben)?

Ha nagyon érdekel olvassátok a mangát...
Ha nem akkor is, mert jóóóóó.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
hogy Zodd most maga az ördög(tehát valahol a démon királyok felett van) vagy csak egy sima démon(mint az ep.1-ben)?
Kérdezd meg tőle...:D
Általában itt a fórumon szoktam látni, de irc-n is megtalálható...:lol:

CHRONOS

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
deyo: Nem a te hibád. Nekem legalább egy hónap kellett hogy megemésszem a Berserket. :D  Egyébként érdemes elolvasni a mangát, mert az folytatja a történetet és egyébként is nagyon jó. :)
Akkor nem marad más hátra... elolvasom (amúgy is elolvastam volna( a mangát... mostmár nagyon kíváncsivá váltam... ha csak egy kicsivel többet mond mint az anime már megérte:-)))

Addigis várom már a Tsukihime 12. részét, mert a 11. vége eléggé kíváncsivá tett... az meg asszem nem kérdés, hogy a top3 közé került nálam... asszem még egy párszor meg kell nézzem, hogy megértsem, hogyan is tudtak a készítők 12. részbe ennyi mindent belezsúfolni úgy, hogy az embernek nincs meg az az érzése, hogy túlságosan is tömény lenne:-)))
A hangulat/sztori/drámai elemek/romantika/akció... és mindenre jut idő bőven:-)) Egyszerűen az etalon lesz számomra ilyen téren... addigis éljen Arcued Brunestud... (persze csak Tina után:-)))))):D

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by deyo
Addigis várom már a Tsukihime 12. részét, mert a 11. vége eléggé kíváncsivá tett... az meg asszem nem kérdés, hogy a top3 közé került nálam
Még nem néztem meg a 11-dik részt, de asszem ezt máris bepótolom. Pillanatnyilag ez az anime a kedvencem a Full Metal Alchemist mellett. :)

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Még nem néztem meg a 11-dik részt, de asszem ezt máris bepótolom. Pillanatnyilag ez az anime a kedvencem a Full Metal Alchemist mellett. :)
Ha még nem láttad és nem szereted a félbemaradt dolgokat, akkor inkább ne nézd meg hanem várj amíg kijön a 12. rész és egyszerre nézd meg  őket..:-)))
Vhogy a 11. vége olyan, hogy alig tudom kivárni a folytatást:-(((

Lehet, hogy belnézek ebbe a Full Metal Alchemist-be... :-))

Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Tsukihime ... addigis éljen Arcued Brunestud... (persze csak Tina után:-)))))):D

Vicces, hogy a TsukiHime is egy Vampír-Hentai-Game megfilmesítés... :) !

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by deyo
Ha még nem láttad és nem szereted a félbemaradt dolgokat, akkor inkább ne nézd meg hanem várj amíg kijön a 12. rész és egyszerre nézd meg  őket..:-)))
Vhogy a 11. vége olyan, hogy alig tudom kivárni a folytatást:-(((

Lehet, hogy belnézek ebbe a Full Metal Alchemist-be... :-))

Köszi, megfogadom a tanácsodat. :)
A Full Metal Alchemistbe pedig mindenképpen érdemes belenézned. Jó szórakozást hozzá. :)

roderick

QuoteOriginally posted by Shock12
Vicces, hogy a TsukiHime is egy Vampír-Hentai-Game megfilmesítés... :) !

Jah.. azon énis meglep?dtem... :)
remélem legalább az anime hatására lefordítják angolra a játékot/játékokat...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Vicces, hogy a TsukiHime is egy Vampír-Hentai-Game megfilmesítés... :) !

Vicces hogy a FullMetal Alchemist eredetileg játéknak készült,csak a népszerűség érdekében előbb készítettek belőle mangát és animét,a játék még csak a napokban fog megjelenni.:D

roderick

QuoteOriginally posted by phr0zen
Vicces hogy a FullMetal Alchemist eredetileg játéknak készült,csak a népszerűség érdekében előbb készítettek belőle mangát és animét,a játék még csak a napokban fog megjelenni.:D

Reklámból csinálnak neki 52 részt?!?!?  ezek a japánok mindig is furák votlak...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

deyo

QuoteOriginally posted by Shock12
Vicces, hogy a TsukiHime is egy Vampír-Hentai-Game megfilmesítés... :) !
Hentai?? Nemtom, de az anime-ban azért nem nagyon véltem felfedezni ilyesmit... vagy csak nem feltétlen olyan hentai?:-)))

Gondoltam a Berserk után kell egy kis lazítás... elkezdtem nézni a Chobits-et.. az első pár rész után az volt a benyomásom, hogy ez is vmi vígjáték féle, de úgy kb a 6. résznél igencsak elkezdett változni... kevesebb poén, több drámai elem:-)))
Mondjuk már itt is vannak utalások, hogy nem egy vígjáték, de azért remélem nem egy Berserk kaliberű befejezés lesz:-)))
Az opening-je meg igen jól sikerült:-))

Shock12

#558
QuoteOriginally posted by deyo
hentai
Igen, és olyan hentai (másmilyen nem nagyon van... :D)... tuti, mivel van belõle egy artbook-om... és nincsen doujinshi szaga... :)

Az FMA játéknak készült ? Pedig már rég kinn van mint manga...

QuoteFullmetal Alchemist is currently published by GANGAN comics, the publishing arm of Square-Enix. A Sony produced Fullmetal Alchemist anime series is scheduled for release in October 2003. The official anime site can be seen here"
http://www.manganews.net/
... és az animeNfo-n sem találtam erre utaló nyomot... hm... mondjuk más esetekben sincsen utalás... de jó tudni :) ! Thx for the info.

Viszont az ilyen irányú népszerûsítésnek nem sok értelme lehet (egy anime elõállítási, és egyéb költségei lényegesen magasabbak, mint pusztán egy játéknak... és akkor még ott a manga :rolleyes: )... alternatív / kiegészítõ történetet már inkább el tudok képzelni (.hack példa).

phr0zen

QuoteOriginally posted by roderick
Reklámból csinálnak neki 52 részt?!?!?  ezek a japánok mindig is furák votlak...

Ennek eléggé hitetlen szaga volt...Há pl. nézd csak meg a készítőt/kiadót:Square-Enix és Sony.Játékhoz alig van közük,igaz?:D

Shock12

QuoteOriginally posted by phr0zen
Ennek eléggé hitetlen szaga volt...Há pl. nézd csak meg a készítőt/kiadót:Square-Enix és Sony.Játékhoz alig van közük,igaz?:D

Igen... de nem minden hanglemezbõl lesz videókamera :D ...

sam7

#561
Lőjjetek le. Nem tudok betelni az animeokkal. Most tekintettem meg a Jin-Roh: Wolf Brigade-ot, és teljesen le vagyok döbbenve. Kedvtelenül álltam neki, úgy igazándiból nem vonzott. Most, hogy megnéztem, azt kell mondanom: mind az animeok között, mind a filmek között az egyik legjobb alkotást volt szerencsém megtekinteni. Letaglózó és egyben gyönyörű, nem is találok rá szavakat.

Cobra

A Jin-Roh nálam a felejthető kategóriába esik, de ha neked tetszett, akkor örülök neki :)

Deyo: sajnos a Chobits a végére eléggé bekomolyodik, az utolsó 5 - 6 részben már semmi humor nincs :( , de azért nagyon jó sorozat
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

QuoteOriginally posted by sam7
Lőjjetek le. Nem tudok betelni az animeokkal. Most tekintettem meg a Jin-Roh: Wolf Brigade-ot, és teljesen le vagyok döbbenve. Kedvtelenül álltam neki, úgy igazándiból nem vonzott. Most, hogy megnéztem, azt kell mondanom: mind az animeok között, mind a filmek között az egyik legjobb alkotást volt szerencsém megtekinteni. Letaglózó és egyben gyönyörű, nem is találok rá szavakat.

én is szívesen végignézném, csak még mindig nincs hozzá normális magyar felírat, ha meg van hozzá akkor meg megvárom amíg jó lesz hozzá...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

QuoteOriginally posted by VASH
én is szívesen végignézném, csak még mindig nincs hozzá normális magyar felírat, ha meg van hozzá akkor meg megvárom amíg jó lesz hozzá...
Légy türelemmel, biztosan jön olyan is (miért nem jó az angol?), különben nem kell tűkön ülnöd, bár ez határozottan magánvélemény, de Cobrával kell egyetértenem... felejthető...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

sam7

#565
QuoteOriginally posted by Kalibur
Légy türelemmel, biztosan jön olyan is (miért nem jó az angol?), különben nem kell tűkön ülnöd, bár ez határozottan magánvélemény, de Cobrával kell egyetértenem... felejthető...

Kérlek fejtsétek ki, hogy miért felejthető! Semmi kötözködés, csak érdekelne a véleményetek.

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12

Viszont az ilyen irányú népszerûsítésnek nem sok értelme lehet (egy anime elõállítási, és egyéb költségei lényegesen magasabbak, mint pusztán egy játéknak... és akkor még ott a manga :rolleyes: )... alternatív / kiegészítõ történetet már inkább el tudok képzelni (.hack példa).

Na most arról hogy mennyivel kerül többe animét készíteni mint játékot dunsztom sincs,viszont kétlem hogy ekkora különbségek lennének a két médium büdzséi között is(már csak azért is mert az anime csak bizonyos helyeken IGAZÁN népszerű,játszani viszont mindenhol játszanak...),hacsaknem alá tudod ezt számadattal is támasztani,ebben az esetben nem szóltam.;)

Az pedig hogy a .hack esetében az anime adja el a játékot,avagy fordítva,nem olyan egyértelmű mint gondolnád,IMO.

Cobra

Most lett vége az RTL2-n a Mononoke Hime és  :cool:
A harci jelenetek kicsit durvák, de a háttér kivitelezése mindenért kárpótol.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

QuoteOriginally posted by sam7
Kérlek fejtsétek ki, hogy miért felejthető! Semmi kötöszködés, csak érdekelne a véleményetek.
Már régen láttam, és mint írtam számomra felejthető, ezért már nem nagyon emlékszem rá :) , de a sok beszéd - kevés akció nekem nem nagyon jön be + a történet se volt egy nagy szám, szóval engem nem nagyon fogott meg. Az egyetlen, ami tetszett, az a katonák felszerelése volt.  :uzi:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
Most lett vége az RTL2-n a Mononoke Hime és  :cool:
A harci jelenetek kicsit durvák, de a háttér kivitelezése mindenért kárpótol.

A ×÷$ß>*<;&@€]ÍŁ UPC miatt már jó ideje nincs RTL2 nálunk, így lemaradtam. Mindegy, majd megnézem a gépen, le van már töltve. Addig is megnéztük videoról a Karácsonyi lidércnyomást.