Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Totya

Quote from: ZelgadisMindenkinek csak ajánlani merem ezt a sorozatot, aki pedig nagy Slayers fan, annak kötelező darab ;)

Csatlakozni tudok Zelgadis elemzéséhez tényleg jó kis sorozat. Végignéztem az összes epizódot aszem. Egyébként Slayers fan vagyok lehet, hogy ezért? :lol:
Teacher Banzai!!!

Soridan

Quote from: TriviA sorozat nincs meg végig, még most is rajzolják, erre készülj fel ;)


Fene... akkor ezért hagyták abba RTL II-n? Én meg szidtam az összes árja/germán/bajor fajzatot -_-". MOst megkövetem őket gondolatban
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

DWz

Legjobb animek szerintem: Cowboy Bebop (komolysag), Azumanga Daioh (Chiyo es Osaka miatt mar megeri :) ) Spirited Away (szinten komolysag), Serial Experiments Lain (absz. kedvenc) es Gunslinger Girl (kellemes meglepetes, csodalatos theme zenevel).

Exo

Épp most fejeztem be a Golden Boy-t és szvsz nagyon állat! :jee:
Iszonyatosan jól van megrajzolva és bexartam a röhögéstől...:cool:
Az ecchi-s részek is aranyosak benne...sz'al úgy am block nagyon el lett találva!!! :whoah:

Shadowolf

Quote from: ExoÉpp most fejeztem be a Golden Boy-t és szvsz nagyon állat! :jee:
Iszonyatosan jól van megrajzolva és bexartam a röhögéstől...:cool:
Az ecchi-s részek is aranyosak benne...sz'al úgy am block nagyon el lett találva!!! :whoah:

Ja, csak kár hogy ilyen rövid. :rolleyes:

Totya

Úgy látom nagyon rákattantatok a Golden Boy-ra, pedig már nem mai darab. Hogyhogy eddig nem láttátok?   :hehe:  Ha jól emlékszem 1995-ös.

 :cool:  :kiraly:  :whoah:
Teacher Banzai!!!

Cobra

Pedig MTV-n is levetítették vagy tízszer. (igaz, ahhoz kell ASTRA)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraPedig MTV-n is levetítették vagy tízszer. (igaz, ahhoz kell ASTRA)

Én mondjuk ott láttam elöször, úgy három évvel ezelött. (Lupin III-al, és Vision of Escaflowne-al együtt :D) Szóval Totya ez nem jött össze...:hehe:

Totya

Quote from: ShadowolfÉn mondjuk ott láttam elöször, úgy három évvel ezelött. (Lupin III-al, és Vision of Escaflowne-al együtt :D) Szóval Totya ez nem jött össze...:hehe:

A túróba is pedig igyekeztem.  :hopp:
Teacher Banzai!!!

DWz

Tegnap (ma) este (hajnalban) fejeztem be a Scrapped Princesst. Tortenetileg / hangulatilag nagyon jo volt, de a rajzokat neha kicsit benanak ereztem ahhoz kepest, hogy 2003as. Na persze, ha en igy tudnek rajzolni. :) De ez egy aprosag szerencsere, nagyon is ajanlom mindenkinek, aki szereti az ilyen kozepkori (vagy nem tudom, hogy hivjak igazabol ezeket a lovaglasos, kardozos, varazslos idoszakokat) vegulis road-seriet, (utazas egesz vegig) amiben azert nem a harc a lenyeg, hanem a karakterek fejlodese. Ha pontoznom kene, siman 5/5.

Totya

Quote from: DWzTegnap (ma) este (hajnalban) fejeztem be a Scrapped Princesst. Tortenetileg / hangulatilag nagyon jo volt, de a rajzokat neha kicsit benanak ereztem ahhoz kepest, hogy 2003as. Na persze, ha en igy tudnek rajzolni. :) De ez egy aprosag szerencsere, nagyon is ajanlom mindenkinek, aki szereti az ilyen kozepkori (vagy nem tudom, hogy hivjak igazabol ezeket a lovaglasos, kardozos, varazslos idoszakokat) vegulis road-seriet, (utazas egesz vegig) amiben azert nem a harc a lenyeg, hanem a karakterek fejlodese. Ha pontoznom kene, siman 5/5.

Hmmmmm talán fantasy  :hehe:  Én is leszedetem, de még nem néztem meg. majd eljön annak is az ideje.
Teacher Banzai!!!

DWz

Igen, fantasy, koszi! Szoval ilyen fantasys a dolog. :)

Cobra

Végeztem a Vandread első szezonjával és tényleg nagyon jó. Bár a design annyira nem tetszett az elején, de meg lehet szokni. A történet viszont elég jó.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Quote from: CobraVégeztem a Vandread első szezonjával és tényleg nagyon jó. Bár a design annyira nem tetszett az elején, de meg lehet szokni. A történet viszont elég jó.
A második részt nem az eredeti alkotógárda rajzolta, így eléggé elcseszett lett...
A második sorozat szerintem simán übereli az elsőt, lényegesen komolyabb a hangnem .

Örülök, hogy a rajongók tábora növekedett egyel :) !!

Ja, a Bakuretsu Tenshi nagyon jó, most láttam a 3. részt... érdemes megpróbálni ! :)

Saori

Quote from: Shock12Ja, a Bakuretsu Tenshi nagyon jó, most láttam a 3. részt... érdemes megpróbálni ! :)

Majd ha lehet megint tölteni :p Az első rész lejött félig ...:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Cobra

A Macross Zeron okulva nem kezdek bele többet be nem fejezett animebe.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraA Macross Zeron okulva nem kezdek bele többet be nem fejezett animebe.
The same here! Csak a Ranma-ból kiindulva (persze a Ranma más kategória, mert az soha nem is lesz befejezve, csak ott éreztem először, milyen egy még befejezetlen anime-nek az ideiglenes végére érni, és azon szenvedni, hogy mikor jönnek ki az újabb részek).
Ezért nem kezdek bele az Inu Yasha-ba meg a Naruto-ba.

.Attila

Eddig 7 részt néztem meg a 13-ból, és tetszik, humoros és a fighting játékokat idézi a harc benne (ha jól sejtem, akkor játékból is lett csinálva - talán K-Fight?).
A 7. rész meg rulz, baromi jó :lol: :jee: :cool:

Adelaide

Én eddig nem sok animét láttam, de ami nagyon tetszik az a Hellsing és a Neon Genesis Evangelion. Most kezdetem el nézni a Vampire Princess Miyu-t, de nem ragadott meg túlságosan se képileg se történetileg. Viszont a DNAngel, az X és a Witch Hunter Ronin jónak ígérkezik...
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

.Attila

Tegnap végignéztem. Most már értem, miért emlegetítek olyan sokszor a motoros csajt, ill. a versenyt :D
Jó volt, tényleg el kéne még pár rész belőle.

Kvikveg

Straaaay! Straaaaaaaay!
Ja, hogy tul sok Wolf's Rain-t neztem tegnap? /7-20/ :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

Quote from: TriviTegnap végignéztem. Most már értem, miért emlegetítek olyan sokszor a motoros csajt, ill. a versenyt :D
Jó volt, tényleg el kéne még pár rész belőle.

Na ugye, hogy ugye! :D

Adelaide

Nem tudtok vmi jó animét ajánlani?
Egyébként kicsit fentebbi megszólalásomban elírtam a Witch Hunter Robint, úgyhogy most szólok, hogy nem direkt volt, csak még nem igazán szoktam hozzá a gépeléshez...
Na visszatérve az anime ajánlásra... Légyszi mondjatok nekem olyanokat, amiket érdemes megnézni.
Ezer kösz előre is! :bsd:
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

.Attila

Quote from: AdelaideNem tudtok vmi jó animét ajánlani?
Egyébként kicsit fentebbi megszólalásomban elírtam a Witch Hunter Robint, úgyhogy most szólok, hogy nem direkt volt, csak még nem igazán szoktam hozzá a gépeléshez...
Na visszatérve az anime ajánlásra... Légyszi mondjatok nekem olyanokat, amiket érdemes megnézni.
Ezer kösz előre is! :bsd:
Adjál támpontot, hogy milyen stílusban/stílusokban, mert rengeteget lehetne mondani.

Adelaide

Én a kicsit darkos stílusú animékért vagyok oda, de szinte bármi jöhet, ami jó.
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Shadowolf

Quote from: AdelaideÉn a kicsit darkos stílusú animékért vagyok oda, de szinte bármi jöhet, ami jó.

Definiáld légyszi, hogy számodra mit jelent az hogy jó...:rolleyes: A VPM-ból kiindulva szereted a vámpíros sztorikat igaz? Akkor nézd meg a Vampire Hunter D-t. (személy szerint nem láttam, de itt már több vampire fan is ajánlgatta)

Adelaide

Mit értek darkoson? Na hát ez jó kérdés...
A vámpíros animék mindenesetre előnyben vannak nálam.
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Shadowolf

Quote from: AdelaideMit értek darkoson? Na hát ez jó kérdés...
A vámpíros animék mindenesetre előnyben vannak nálam.

Nem a darkoson mit értesz, hanem azon amit utána írtál:
Quotede szinte bármi jöhet, ami jó.
Erre gondoltam. ;) Vámpírok: VHD, illetve VHD Bloodlust-ra mondják sokan azt, hogy jók. Sztem nézz be a Vampire threadbe is. ;)

Adelaide

Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de reggel 6-tól benn ültem a suliban és 4-kor értem haza. Most már megpróbálok tényleg ide figyelni.
A jón ezt értem: Legyen tökéletesen megrajzolva (nagyon nem szeretem a csúnyán rajzolt elrontott dolgokat), a sztorin se lehessen elaludni, legyenek benne jó párbeszédek, meg egy kis humor se árt.
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

.Attila

#899
Quote from: AdelaideÉn a kicsit darkos stílusú animékért vagyok oda, de szinte bármi jöhet, ami jó.
Nem kicsit, nagyon kardos, mivel szamurájról van szó: Rurouni Kenshin (vagy csak simán Kenshin-ként keresd). Jó hosszú, én még nem láttam, de csak jót hallottam róla (nem anime-s barátomnak is tetszett!!!).
Hát ha neked mind1, akkor sorolom:
Noir - akció, dráma (szeressük Chloe-t :D; hozzák eredeti DVD-n)
Trigun - vígjáték, akció, dráma (de nagyon!)
Kimi Ga Nozomu Eien - dráma (a legjobb, amit eddig láttam), romantika
Love Hina - romantikus vígjáték (méghozzá nagyon jó :jee:, eredeti beszerzése tervezve)
Excel Saga - elvont vígjáték (eredeti beszerzése tervezve)
Azumanga Daioh - a legaranyosabb vígjáték, amit valaha láttam (beszerzésén még gondolkodom)
Golden Boy - szintén elvont vígjáték, de kevésbé, mint az Excel Saga
Full Metal Panic - akció és vígjáték (2. sorozata csak vígjáték)
Ah! My Goddess - romantika, vígjáték, dráma
Hellsing - vámpíros, talán a legjobb
Onegai Teacher - romantikus dráma (nagyon jó, nagy hatással volt rám)
Ranma - humor a köbön :D
Shingetsutan Tsukihime - vámpíros (nem a hagyományos), dráma
Tenchi Muyo - szintén humor a köbön, főleg az OVA, de Universe is (GXP is, de vmi miatt elmarad a többitől)
Ultra Maniac - romantikus vígjáték, nagyon aranyos az egész (és én raktam fel :hopp: )
Vandread - akcióvígjáték, nagyon jó (beszerzése szintén betervezve :))

Mondtam, hogy szűkítsd a kört :)

Jó válogatást!