Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Zelgadis

Ramiz az Excell Saga OST fent van az USTEAM en :) (anime4/mp3) nekem is onnét van meg :)

Deyo, ha már szinkronhang, én meg arra jöttem rá, (miután most újra megnéztem az 1ik Star Ocean részt) hogy Dias hangja = Ilpalazzo hangja :D És a két fószer eléggé hasonlít is egymásra :D lol

Baldy

A Mouse c. anime sorozatot ismeri valaki? Azért kérdezem, mert olvastam róla az AniMania egyik számában, és kiváncsivá tett engem. Első ránézésre nem találtam meg az ftp-n, de ha netán valaki meg tudná szerezni, és felrakni, akkor kifejezetten hálás lennék neki :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

deyo

#602
QuoteOriginally posted by Zelgadis

Deyo, ha már szinkronhang, én meg arra jöttem rá, (miután most újra megnéztem az 1ik Star Ocean részt) hogy Dias hangja = Ilpalazzo hangja :D És a két fószer eléggé hasonlít is egymásra :D lol
Az igaz ugyan, hogy felismertem, de a www.animenfo.com-n le lehet ellenőrizni...:-)))

Na a végére értem a FMP-nak... (a 2.-nak is)... és azt kell mondjam csalódtam... mert hát az elején vígjáték, kis akció ÉS romantika...mivel az eredeti sorozat a végére inkább akció lett, ezért gondoltam a 2. sorozat pontot tesz a romantikus szál végére... DE NEM tett... sztem vagy teljesen hagyják ki az ilyen részt VAGY ZÁRJÁK le... az ilyen fébemaradt dolgok tudnak a lleginkább zavarni...:mad:
Legalább egy VanDread jellegű lezárárst elvártam volna....:mad:
Szal összességében nagyon jó kis anime, de nem vagyok elégedett a végével... bár lehet, hogy ezzel csak én vagyok így:-(((

.Attila

QuoteOriginally posted by deyo
Az igaz ugyan, hogy felismertem, de a www.animenfo.com-n le lehet ellenőrizni...:-)))

Na a végére értem a FMP-nak... (a 2.-nak is)... és azt kell mondjam csalódtam... mert hát az elején vígjáték, kis akció ÉS romantika...mivel az eredeti sorozat a végére inkább akció lett, ezért gondoltam a 2. sorozat pontot tesz a romantikus szál végére... DE NEM tett... sztem vagy teljesen hagyják ki az ilyen részt VAGY ZÁRJÁK le... az ilyen fébemaradt dolgok tudnak a lleginkább zavarni...:mad:
Legalább egy VanDread jellegű lezárárst elvártam volna....:mad:
Szal összességében nagyon jó kis anime, de nem vagyok elégedett a végével... bár lehet, hogy ezzel csak én vagyok így:-(((

Biztos, hogy vége van, és nem rajzolnak többet?
Ha nem szereted az ilyen dolgokat, akkor ne nézd meg a Noir-t, mert ugyan befejezik a történetet, csak a 2 lövés a végén hagy egy nagy kérdőjelet.

No, belekezdtem az El-hazardba. Jó kis anime-nek tűnik, de egyenlőre a toplistába nem kerül bele (5 részt néztem meg eddig).

deyo

QuoteOriginally posted by Trivi
Biztos, hogy vége van, és nem rajzolnak többet?
Ha nem szereted az ilyen dolgokat, akkor ne nézd meg a Noir-t...
Nemtom, hogy folytatják-e... jó volna min egy OAV befejezésnek:-))
A Noir-t meg láttam... de nem azt mondtam, hogy azt nem szeretem ha nem fejeznek be egy anime-ot... hanem a ROMANTIKUS szálat ha elindítják, akkor fejezzék be... a többi nem zavar:-)))

Ja... majd elfelejtettem... azért az is kicsit zavaró volt, hogy Gauln szívósabbnak tűnt, mint Zodd the immortal ala Berserk:-(((

.Attila

El-hazard nézése közben mintha felismertem volna egy hangot, amit már korábban hallottam. Mintha Miz-nek (water priestess) a seiyuu-ja ugyanaz lenne, mint Kodachi-é a Ranma-ból, de nem tudom, hol kéne utánanézni (animenfo-n nem találtam).

Ramiz

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Ramiz az Excell Saga OST fent van az USTEAM en :) (anime4/mp3) nekem is onnét van meg :)

Jó, de én nem tudok nagyon letölteni...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

QuoteOriginally posted by Ramiz
Jó, de én nem tudok nagyon letölteni...

Kiirom neked CD-re és találkozunk valahol, ha az neked megfelel.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

#608
Meg! :) Nekem csak a Noir van meg, a Cowboy Bebop meg a Ghost in the Shell. Ha vannak még jó OST-id, nyugodtan kiírhatsz bármit ;) , aztán viszek üres CD-t.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

deyo

No akkor egy kis újabb tapasztalat...
Megnéztem a Kanon és bár az első pár rész alapján úgy tűnt mintha vmi gyerek-anime lenne, de ez ne tévesszen meg senkit... a második fele kőkemény dráma... még engem is megrázott pedig egyződtem már egy keveset:-)))
Szal ha vki szereti a drámákat vagy egyszerűen túl jó kedve van feltétlen nézze meg:-))

Aztán meg gondoltam kéne egy kicsit vidámabb vizekre evezni és belevágtam az Angelic Layer-be...  lehet, hogy ezzel megintcsak megbántok egyeseket, de szerintem porig alázza a pokemon-t és társait:-))) Az egyetlen dolog amibe egy kicsit belekötnék az utolsó csata... sztem az egy kicsit fura... sokkal jobb is lehetett volna:-)) Szal én csak ajánlani tudom mindenkinek aki egy kis kikapcsolódásra vágyik... mondjuk a végén van némi dráami elem is, de nem vészes:-)))

deyo

QuoteOriginally posted by Himura-san
Hááát én is belenéztem a Kanon ba de nekem nagyon nem jött be se a stílusa se a story....:ejj: :zen:
Mint említettem ez is azon anime-ok közé tartozik amit nem szabad az első pár rész alapján megítélni.... (ala SoulTaker)... vhol azt olvastam, hogy az első ill. második fele majdhogynem olyan mint két kül. anime... sőt... nemcsakhogy a végére átmegy drámába, hanem fantasy elemek is kerülnek bele... én ezen lepődtem meg a leginkább:-)))
De nem akarom senkire se ráerőltetni, csak én kellemesen csalődtam benne... mert eleinte én is úgy voltam, hogy semmi különleges nincs benne... aztán nagyot koppant az állam...:-)))

Spectre

QuoteOriginally posted by deyo
Aztán meg gondoltam kéne egy kicsit vidámabb vizekre evezni és belevágtam az Angelic Layer-be...  lehet, hogy ezzel megintcsak megbántok egyeseket, de szerintem porig alázza a pokemon-t és társait:-)))

Porig alázza, földbe döngöli és hat láb mélyre temeti őket :D . Ebből a stílusból (csatáztassuk a szörnyet/kártyát/robotot/bigyót) ez egy nagyon jól sikerült darab. Van ennek is egy-két hülyesége, de tűlélhető. Viszont mivel nem nagyüzemi mennyiségben készült (26 részes) esély sincs rá, hogy nálunk adják :( .
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

deyo

QuoteOriginally posted by Spectre
Viszont mivel nem nagyüzemi mennyiségben készült (26 részes) esély sincs rá, hogy nálunk adják :( .
Hát igen... de én ezt nem hátránynak mondanám (mármint, hogy 26 részes), hanem ponthogy előny... ugyanis így nincs meg az a "vontaott" érzése az embernek, mint pl: pokemon-nál...:-)))
Azon lepődtem meg a leginkább, hogy még a 20. rész körül is tudott újat-és-újat mutatni:-)))

Sky

Angelic Layer Rules!
Kawaiiiii...
Mess with the best,
Die like the rest...

Shadowolf

Először is elnézést ha már létezik ilyen topic, de kérlek nézzétek el nekem mivel eléggé új vagyok ezen a site-on. Visszatérve a topic témájára az én aktuális kedvencem a Slayers. :hopp:  Egyszerűen fergetetgesek a poénok benne.

Cobra

van egy legjobb animék rovat, oda kellett volna, majd holnap átraknak vagy törlik ezt a topicot
Egyébként én is most nézem a Slayerst és  :jee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Titkos®

A Slayerst én is most nézem, csak mostmár másodjára és magyar felirattal.:D  (Nekem is az egyik kedvencem.:) ) Egyéb kedvenceim: Ranma 1/2, Inu Yasha.
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Shadowolf

Cobrának: Ja időközben észrevettem.

Titkosnak:Az ízlésünk jelek szerint 100%-osan megegyezik.

Chronos

Másoljátok át postjaitokat a legjobb animékbe, és akkor ezt a threadet törlöm...;)

CHRONOS

// Erre picit jobb megoldas a merge // zsozso

.Attila

Slayerst még nem láttam (túl sok anime van).
Kedvencek: Ranma, Noir, Excel Saga
Kevésbé, de szintén: Full Metal Panic
Folyamatban van, még nem tudni, mi lesz a végkifejlet: Trigun

Cobra

Slayerst nézd majd meg, nagyon jó, de lehetőleg karfás székből, hogy le ne essél róla  :hopp:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Nagyon, beteg, de jó !! Érdemes nézni :D !

Kalibur

QuoteOriginally posted by Cobra
Slayerst nézd majd meg, nagyon jó, de lehetőleg karfás székből, hogy le ne essél róla  :hopp:
Megalázó! Ismét egyet kell értenem egy hunterrel! De nézd meg , iszonyú jókat fogsz röhögni.

Shadowolfnak: Ha nem feltétlenül sorozatokban gondolkodunk, jelenlegi kedvencem (és marad is még egy jó darabig) Vampire hunter D - Bloodlust.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Soridan

QuoteOriginally posted by Kalibur
Megalázó! Ismét egyet kell értenem egy hunterrel! De nézd meg , iszonyú jókat fogsz röhögni.

Shadowolfnak: Ha nem feltétlenül sorozatokban gondolkodunk, jelenlegi kedvencem (és marad is még egy jó darabig) Vampire hunter D - Bloodlust.

Vampire Hunternek kétszer kellett nekiugranom....elsőre annyira nem tetszett, hogy cirka 5 perc után abbahagytam. Múlt héten néztem meg unalomból, és meg kell mondjam, nem is olyan rossz, mint elsőre tűnt ^^ (értsd: tetszett)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kono

VHD szerintem is rulez, csak picit néha vontatott az első 3adban. Szeressem énis!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

.Attila

QuoteOriginally posted by Kalibur
Megalázó! Ismét egyet kell értenem egy hunterrel! De nézd meg , iszonyú jókat fogsz röhögni.

Shadowolfnak: Ha nem feltétlenül sorozatokban gondolkodunk, jelenlegi kedvencem (és marad is még egy jó darabig) Vampire hunter D - Bloodlust.

Ma most már megkérdezem, mert nagyon kíváncsi lettem:
A Vampire Hunter D - Bloodlust az a Vampire Hunter D movie vagy nem? Mert a movie-t láttam, de szerintem csak 1x nézhető.

Spectre

QuoteOriginally posted by Trivi
Ma most már megkérdezem, mert nagyon kíváncsi lettem:
A Vampire Hunter D - Bloodlust az a Vampire Hunter D movie vagy nem? Mert a movie-t láttam, de szerintem csak 1x nézhető.

Nem, van a VHD, meg van a VHD: Bloodlust. A Bloodlust jóval fiatalabb, és ha jól tudom, a Ninja Scroll rajzolóinak a munkáját dícséri. A VHD-t is meg lehet nézni, de a Bloodlust nagyon ott van!
Egyébként én moziból a Nausicaat ajánlom mindenkinek.
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Fazék

QuoteOriginally posted by Spectre
Nem, van a VHD, meg van a VHD: Bloodlust. A Bloodlust jóval fiatalabb, és ha jól tudom, a Ninja Scroll rajzolóinak a munkáját dícséri.

van a VHD Movie - ez 1985-ös és a legtöbben nem ajánlják megtekintésre, és van a VHD:Bloodlust, ami 2001-es és mindenképpen meg kell néznie mindenkinek, aki szereti a vámpírokat!!!

Amúgy most néztem meg a TRIGUN-t és szegény Cowboy Bebop majdnem lekerült a tetszési trónjáról!!! Azt is mindenkinek csak ajánlani tudom, igy megmozgatni az érzelmi skálán legutóbb a CB tudott csak...

Shadowolf

A Trigun mennyire hasonlít (stílusban) a CB-hoz? Csak azért kérdem mert az utóbbit én is nagyon szerettem.

Tiaro

Blimp:

"Amúgy most néztem meg a TRIGUN-t és szegény Cowboy Bebop majdnem lekerült a tetszési trónjáról!!! Azt is mindenkinek csak ajánlani tudom, igy megmozgatni az érzelmi skálán legutóbb a CB tudott csak..."

Whoa, egy rokon lélek! Nálam is ez a két sorozat az etalon.:D

Shadowolf:

Hááát, nem nagyon hasonlít, max abban hogy itt is sokat lövöldöznek... :) A Trigun egy kicsit mélyebb mondanivalójú, több humor van benne, és az is másfajta tálalásban, ráadásul egy kicsit komolyabb kérdéseket veszeget.
Mondjuk ha a CB egy akció-thriller-vígjáték sok drámával, akkor a Trigun komikus dráma sok akcióval.

Amúgy fölösleges ilyen hülyeségeket írkálnom, inkább töltsd le, és nézd meg, ha az első tíz részen túljutsz, és tetszeni fog, akkor az utolsó 5-6 rész nagyon be fog jönni.
Megéri.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone