Main Menu

Lineage 2

Started by Xipe, 2005-11-02, 16:00:22

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Raggie on 2006-12-04, 00:59:36
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-03, 01:21:55
Nem teljesen haxolás. Tulajdonképpen legális, úgy ahogy.
Nna ezt most nem értem... mi az, hogy "úgy ahogy legális" ??? Vagy igen vagy nem.Nem?!!

Nem. Nem tiltják a saját szerver létrehozását, bár nem szeretik, de ha pénzt kérnek érte (úgymond donation alapjon, vagy akár teljes mértékben fizetős a szerver) az már nem legális. Afaik. De majd kiokosítanak :).

Raggie

Aham... najó, de akkor ez most az L2-nél is így van meg a WoW-nél is?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

Van L2j, amibe nem nagyon köt bele az Ncsoft és van a kiszivárgott C4pts szerver, amiből kettőt biztosan az Ncsoft záratott be és jónéhány amerikai szerver magától leállt bizonytalan időre. L2j-vel azért sem foglalkoznak, mert sose lesz olyan, mint az official. A nemrég kikerült C4pts szerverprogram már problémásabb, mivel az egyértelműen lopott szoftver. Ráadásul a bezáratott szervereken pénzért elég sok mindent meg lehetett venni a GM-ektől, ezért az üzemeltetőknek komoly bevételei voltak és a sokszáz/ezer ember aki donationnal vásárolt dolgokat az az offcialon is megtenné ugyanezt, csak ott Ncsoft is kap az összegből valamennyit (az accountok árán keresztül).
A kisebb C4pts szervereknek azért nem kell nagyon félniük, mert egy pár száz fős donatementes szerverrel nem éri meg az Ncsoftnak fogalakoznia.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

thrall

Quote from: Raggie on 2006-12-04, 01:35:21
Aham... najó, de akkor ez most az L2-nél is így van meg a WoW-nél is?
Amelyikhez kiadnak emu-t, annál végülis legális az ingyenes privát server futtatás, ha jóltudom

Darkstar

Quote from: thrall on 2006-12-04, 22:02:32
Amelyikhez kiadnak emu-t, annál végülis legális az ingyenes privát server futtatás, ha jóltudom
Max akkor, ha az official adják ki az emulátort, nem?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

igaz, azt tudom, hogy az Eathena (RO), meg talán az l2j (ebbe nemvok biztos) az off emuk, de wow-ra nemtom, hogy kiadtak volna ilyet... bár szerintem az inkább OFF élvezetes

Darkstar

Az eAthena mióta official?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

ha jólemlékszem, amióta megszületett :D

Darkstar

Rosszul emlékszel, soha nem is volt az. :D (99%)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Calintz

Ezzek szerint még mindig nem tud senki oan szervert ami nem kér pénzt és lehet rajta játszani is? Mert már WoW és ROról beszélgettek...pedig a L2ről kellene:( Mert igy még mindig csak várakozás van...pedig én tényleg ki próbálnám:(
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Cobra

Nightmare-t most talán sikerült rendberakni és a tulaj is jobban ráér. Ha meg sok játékosra vágysz és nem zavarnak a cirill betűk, akkor ott az Abyss :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

csacsa

a darkiris se rossz.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Raggie

Quote from: csacsa on 2006-12-06, 00:00:22
a darkiris se rossz.
?? mi? ez mien szerver? Sose hallottam róla. Magyar vagy külföldi?
(link pls)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

csacsa

magyar szerver, nekem nagyon bejön. Amióta nincs baföld ezen toljuk egy páran és egyre jobb. A társaság nem olyan népes mint a babföld, de annál összetartóbb. :tezsvir:
http://darkiris.uw.hu/

Ha kell az IP-je PM.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Raggie

Quote from: csacsa on 2006-12-06, 18:10:50
magyar szerver, nekem nagyon bejön. Amióta nincs baföld ezen toljuk egy páran és egyre jobb. A társaság nem olyan népes mint a babföld, de annál összetartóbb. :tezsvir:
http://darkiris.uw.hu/

Ha kell az IP-je PM.
Hmm... lehet, h kipróbálom mert már a tököm is televan, hogy egy magyar szerveren sem lehet játszani normálisan.
(az ip nem 85.90.162.23. ? mert ez van odaírva az oldalra, de ha nem akkor elküldhetnéd pm-ben :) THX! )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

Ez nem L2 szerver, ez egy moddolt L2j :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Quote from: Cobra on 2006-12-06, 23:19:49
Ez nem L2 szerver, ez egy moddolt L2j :)
:lame: bocsi, de az mit jelent... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

Hogy annyi köze van a Lineage2-höz, mint CS-nek a HL-hoz :)
L2j szerverek eleve eléggé elmaradnak az eredetitől, erre még jön a pár házi módosítás.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Quote from: Cobra on 2006-12-07, 11:43:44
Hogy annyi köze van a Lineage2-höz, mint CS-nek a HL-hoz :)
L2j szerverek eleve eléggé elmaradnak az eredetitől, erre még jön a pár házi módosítás.
Hmm... ettől nem lettem sokkal okosabb... Technikailag mit jelent? Azt hogy más világ, más képzettségek meg minden? vagy mit?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Calintz

Quote from: Cobra on 2006-12-07, 11:43:44
Hogy annyi köze van a Lineage2-höz, mint CS-nek a HL-hoz :)
L2j szerverek eleve eléggé elmaradnak az eredetitől, erre még jön a pár házi módosítás.
Ez az ilyen nemérted? akkor elmondom még érhetetlenebbülXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Raggie

Quote from: Calintz on 2006-12-07, 12:45:58
Ez az ilyen nemérted? akkor elmondom még érhetetlenebbülXD
Nem neheztelek érte, mert van amit én sem tudnék normálisan elmagyarázni olyannak aki nem tudja miről van szó. Meg Cobra amúgyis mindíg rendesen válaszol és türelmes ember is... legalábbis egyenlőre! :D :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

 :Eztneked:
Na jó, nem :)
Szóval a térkép ugyanaz, azt leszámítva, hogy az L2j szerver csak 2D-t kezel, tehát a szörnyek simán átmennek/támadnak a tereptárgyakon, falakon. A játékosoknál ez nagyrészt le van korlátozva, de ha elég ügyes vagy, akkor te is át tudsz menni falakon. L2j másik nagy hiányossága hogy sok C4/C5 skill nem úgy működik, mint officialon (vagy 1-2 egyáltalán nem megy). A mobok beállításai is eltérnek valamelyest az eredetitől.
Plusz ha jól értelmezem, akkor pár skillt átállítottak az üzemeltetők, tehát ennyiben is tovább eltér az eredetitől. Továbbá bekerült pár olyan tárgy, ami officialon nem létezik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Aha. Nna így már értem. Tehát kicsit bugolt a dolog... :D Mindegy egyenlőre bőven jobb, mint a semmi...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

Segítséget szeretnék kérni. Nem tudja valaki elmondani, hol van Exarion (a hatchling küldiben az egyik wyrm, amelyik nyugatra van Orentól)?
Vagy küldeni egx screenshotot?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

A quest azt írja, hogy Oren kastélytól nyugatra. Sajnos nem tudom hol van, de indulj el a kastély elől nyugatra a folyóhoz, szerintem ott lesz valahol a folyó mellett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Áááá... én meg már egy hónapja nem tok játszani, mert lelőtték a redves szervert... :((

Btw, én sem tudom... :P Bár nekem sosem volt türelmem petekkel szórakozni... naggyon macerásak, majdnem annyira mint igazából! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

Kösz, közben megtaláltam. Nem azt, amelyiket kerestem, de hát istenkém... :smile:
Egyébként meg csak azért nem adtam fel, mert ad 1: iszonyat aranyos a kis dög :D, ad 2: elegem van abból, hogy a pénzem fele teleportra megy el. :ejj:

Gyertek ti is: http://darkiris.uw.hu
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Raggie

Quote from: Zen on 2006-12-18, 19:22:36
Kösz, közben megtaláltam. Nem azt, amelyiket kerestem, de hát istenkém... :smile:
Egyébként meg csak azért nem adtam fel, mert ad 1: iszonyat aranyos a kis dög :D, ad 2: elegem van abból, hogy a pénzem fele teleportra megy el. :ejj:

Gyertek ti is: http://darkiris.uw.hu
Egész jó az A rate... hova teleportálgatsz ennyit?! :D

Egyébként mostmá mingyá jövök én is, mert elegem lett a babföld-es szarakodásból, valamint karácsonyra meglepem magyam egy vinyóval és akkor lesz helyem újra feltelepíteni az L2-t. :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Zen on 2006-12-18, 19:22:36
Gyertek ti is: http://darkiris.uw.hu

Megcsináltam minden ahogy ott irják de mégse tudok belépni a szerverre.. amikor irom a login/pass akkor azt irja "wrong login or pass" mit csináljak?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Zen

Quote from: Necrid^ on 2006-12-19, 15:33:40
Quote from: Zen on 2006-12-18, 19:22:36
Gyertek ti is: http://darkiris.uw.hu

Megcsináltam minden ahogy ott irják de mégse tudok belépni a szerverre.. amikor irom a login/pass akkor azt irja "wrong login or pass" mit csináljak?


Nem felejtettél el regisztrálnivéletlenül? Más nem igazán jut eszembe.

A pénzem meg arra ment el, hogy a városok közt nincs közvetlen teleport összeköttetés, csak átszállással. :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1