Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

cineplex

azért ez elég zavaró, szerintem

Ready2

Quote from: cineplexazért ez elég zavaró, szerintem

ja kicsit zavaro

Lt. Simoan Blarke

Quote from: cineplexazért ez elég zavaró, szerintem
hát... szerintem próbálj meg elvonatkoztatni. elvégre himében Tate és Nina osztálytársak voltak... :rolleyes: és sztem jó poén, hogy még a jellegtelen mellékfigurák is elõkerülnek.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nevl

Hát ez a rész, szal hogy is mondjam.... megint kaki volt :D
Arika szenved, jó rájön, hogy nem olyan egyszerû és szép a világ mint gondolja, jó Nina az egyik fontos ember a harmonium beindításához, mellé veszedelmesen buta is. Igazán történhetne már végre valami érdekes is....
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

RE@L

Quote from: NevlHát ez a rész, szal hogy is mondjam.... megint kaki volt :D
Arika szenved, jó rájön, hogy nem olyan egyszerû és szép a világ mint gondolja, jó Nina az egyik fontos ember a harmonium beindításához, mellé veszedelmesen buta is. Igazán történhetne már végre valami érdekes is....

De legalább [SPOILER][COLOR="White"]Mikoto "elõkerült"[/COLOR][/SPOILER]

De ahogy mondtad végülis zusammen semmi érdekes nem történt csak a történet ment elõre csigatempóban, bár szvsz h ebbõl mi lesz azt nemtudom de eddig részemrõl HiME sokkal jobb volt.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

Hát igen Hime ennél jobb az akcióban. De nem is lehet igazán összehasonlítani a kettõt. Mindkettõ története más, a szereplõk nagy része is más, az egész felépítése is más, és a világról még nem is beszéltem. Az viszont igaz hogy baromi lassan épûl fel az egész története és nem is olyan izgalmas mint a hime, de a világ amiben játszódik sokkal kiforottabb. A háttere a világnak és a szereplõknek is mind jobb mint a himeben volt. De ez csak a saját szerény véleményem. Igazából mindkét anime sorozat tetszik valamiért. Az egyik az akció dús drámái miatt, a másik a története és a világa miatt.


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

nekem eddig semmi bajom az Otoméval. kicsit filinges, amikor "ismert" fejeket látok viszont, és kicsit tényleg lassú, de legalább nem annyira hekkendszless. (mondjuk ha az lenne, ezek miatt az undorító róbok miatt lomtárban végezte volna elég hamar.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

cineplex

Azért ha semmi köze nincs a Hime -hez akkor a karaktereknek miért ugyanaz  a nevük, valamint elég sok az utalás a Hime-re.
És ha nem kapcsolódik a sztorihoz akkor miért van Natsuki asztalán egy olyan csoportkép ami a régi osztlytársait valamint a Hime - ket mutatta.
Ok nélkül, nem lett volna benne a sorozatban szerintem.
Szóval sok a homályos folt.

Firebird

Quote from: cineplexÉs ha nem kapcsolódik a sztorihoz akkor miért van Natsuki asztalán egy olyan csoportkép ami a régi osztlytársait valamint a Hime - ket mutatta.
Ok nélkül, nem lett volna benne a sorozatban szerintem.
Az nem a Mai-Hime-bõl van elõször is azért mert a Hime-ben még nem ismerték egymást fiatalon. Másodszor meg kiderül a sorozatból, hogy Mai ebben a sorozatban Otomenak tanult Natsuki-val egy osztályban kis koruktól kezdve, és innen származik a kép.

Dreamcleaver

Nahát de lol, valahogy elfelejtettem megnézni az otome 20-ast. Megyek gyorsan letöltöm. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

cineplex

#550
köszi a helyreigazítászt így már értem. :)
Egybként ha már a viszonyok itt nagyjából azok, mint a hime-ben így remélem lesz valami majd Sergei és Mai között, fõleg hogy ha jól emlékszem kapott egy levelet aminek az aláírása Tokiha volt.

Chiyouni

Nekem végülis tetszenek ezek a múltba utalások, és remélem, több is kiderül. Pl. Mai múltja.

Sztem ez a 20. rész elég gázos volt a többihez képest...valahogy a grafika is mintha kicsit elcsúszott volna és a hangulat se volt olyan megkapó.

RE@L

Quote from: ChiyouniNekem végülis tetszenek ezek a múltba utalások, és remélem, több is kiderül. Pl. Mai múltja.

Sztem ez a 20. rész elég gázos volt a többihez képest...valahogy a grafika is mintha kicsit elcsúszott volna és a hangulat se volt olyan megkapó.
Mai múltja már kiderült, amikor jött látogatóba az "öccse"

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Chiyouni

Azt tudom, de bõvebbre gondoltam....mondjuk egy flashback-re....

Dreamcleaver

A 20-as rész eleje naon sz@r volt, majdnem abbahagytam. De szerencsére hamar lezárták a picsogós részt. Volt egy-két nagyon ronda grafikai hiba. A végén azért sikerült valami érdekeset összehozni, legalábbis annyira elég, hogy letöltsem a kövi részt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Végre tudjuk Sergey sebhejének a történetét... Engem mondjuk nagyon meglepett...

Érdekes a "Dark Otome"-k feltünése. Úgy tudtam, hogy Tomoe lessz az eslõ akinek tetszeni fog az új rend.
Sizuru mostmár az övé...

De miért hagyta? Jó jó vannak leszbi hajlamai, de azért...
+ a köv rész bemutatójában mintha teljesen le lenne épülve... sörgõzik meg minden... Tomoe csinált vele valamit?
Tetszik az ilyen beteges szerlemábrázolás. Tuja hogy az övé, de azt is tudja hogy erõszakkal lett az... :)

Ja és e,llem Arikáék szétrugák az Sötét Otomek-s**ét Tomoevelaz élen!

Dreamcleaver

Naná!!!! Megidézik a Csápslave hordát és Dark Otome talpon nem marad! :hahaha:

Arra kiváncsi vagyok mit tervez Chie. Meg az elõzetes alapján megidézõdik végre Motoko (remélem jól írtam a nevét, kis csaj karddal a HiME-ben).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ready2

Quote from: DreamcleaverArra kiváncsi vagyok mit tervez Chie. Meg az elõzetes alapján megidézõdik végre Motoko (remélem jól írtam a nevét, kis csaj karddal a HiME-ben).

szerintem mikoto bar mittomen keverem a sok makotot motokot mikotot :)

Dreamcleaver

Quote from: Ready2szerintem mikoto bar mittomen keverem a sok makotot motokot mikotot :)

Ja ezekkel a Mitokókkal én is mindig bajban vagyok :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Bizony a jó öreg Csápslave horda... :)

Nagi meg esetleg amolyan Princesen kiszabadíthatná a szexmániát okozó nanorobotokat amik egy nagy fekete felfõként repülnek rá a célponta és fertõzik meg a la Prince of persia... :)

Lt. Simoan Blarke

azért Mikotót összekeverni a Majorrel picit gáz, nem?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarkeazért Mikotót összekeverni a Majorrel picit gáz, nem?:D

jaja , végül is nem mindegy, hogy pedofil az ember vagy technofil. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nevl

Van egy új special cucc fenn a neten, de a 21. rész még nincs kinn... (se point-blank.cc-n se mininovan nincs fenn)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Ready2

Quote from: NevlVan egy új special cucc fenn a neten, de a 21. rész még nincs kinn... (se point-blank.cc-n se mininovan nincs fenn)

most jott ki epp

Dreamcleaver

Quote from: Ready2most jott ki epp

Köcce. El is felejtkezdtem róla. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

RE@L

Nemtudom ti hogy vagytok vele de nekem ez a 21. rész eszméletlen nagy csalódás volt megint :( Egyre erõltetettebb lesz az egész :( és fogadjunk egy egész internetbe hogy a végén azt a dalt fogják játszani/énekelni amit mind a 3 an tudnak (Arika,Nina,Mashiro) emlékeztek ugye? Azt az altató feeling zenét....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ready2

Quote from: RE@LNemtudom ti hogy vagytok vele de nekem ez a 21. rész eszméletlen nagy csalódás volt megint :( Egyre erõltetettebb lesz az egész :( és fogadjunk egy egész internetbe hogy a végén azt a dalt fogják játszani/énekelni amit mind a 3 an tudnak (Arika,Nina,Mashiro) emlékeztek ugye? Azt az altató feeling zenét....

ja szerintem is elegge gyenge volt. sajnos lassan elkonyvelhetem hogy nekem szemelyszerint megsem kozeliti mai himet :(

Prof. William

Valszeg az lessz... ÉS a zene hatásásra történik valami nagyszabású és gyõznek a jók... Esetleg feléled mindenki... nagi meg magjavul...

Viszont a Dark Crystal otomék robe-jét megnézném harc közben... biztos jó lessz...

Jó volt amúgy Nagit láni fellelkesedve, bár ez évekkel ezelõtt volt... Nem csak egyféleképeen tud nézni...

Dreamcleaver

Mondjuk bejöne, hogyha a kövi részben, miközben Nagi épp világuralmi terveit fejtegeti a leendõ otoméinek, megjellenne az apja, fülön ragadná, és visszacipelné az oviba, meg egy hétig nyalókát sem kapna. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William