Eredeti anime DVD-k

Started by Pivi, 2006-01-10, 23:44:05

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: White SeeD on 2006-05-18, 13:46:50
Ööö, Én Otakuk vagyok. Nem szeretjük a látványmozit :smile:
Ööö... ez kicsit arcos volt! ;) :D
(mindenki szereti a látványmozit, max nem ugyanannyi időn keresztül folyamatosan, és mondjuk csak egyszer. legalábbis szvsz)

OK, értem én. Csak Member reagálásán döbbentem meg, hogy el se fogadta volna!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Quote from: Raggie on 2006-05-18, 22:21:11
Quote from: RE@L on 2006-05-18, 22:18:38
Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-15, 01:05:24
Quote from: Fazék on 2006-05-15, 01:00:00
azért sztem a Trigun-nak kicsit több esélye van, lévén azt is leadták az A+ -on ha jól tudom :)
A józan ész szava... ;) Igazad van. (Damn! Tényleg kéne az a Furi Kuri... :D )

Furi Kuriból az 1. DVD nekem megvan, igaz ADC-s.
:eek: :confused: Micsodaa! A FuriKuri ki van adva DVD-n?? (bár ez kicsit OFF, menjünk át az anime DVD-k topicba)
Sajnos nem eredeti, ADC-s de Aamcsi vagy angol kiadás, a kép jó és a hang is. 3 dvd-n van kiadva dvd-nként 2 rész nekem csak az első van meg sajnos :(

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-18, 22:25:51
Sajnos nem eredeti, ADC-s de Aamcsi vagy angol kiadás, a kép jó és a hang is. 3 dvd-n van kiadva dvd-nként 2 rész nekem csak az első van meg sajnos :(
Az is rrohadt jó! :D Az a lényeg, hogy DVD! És nemtod véletlenül honnan lehetne megszerezni a másik kettőt??

BTW: Mi az, hogy ADC-s? :rolleyes: :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

www.asiandvdclub.org szerintem ha feltöltöm majd a Perfect Blue-t lehet hogy tudok kérni reseedet, de anno azért nemszedtem le mert szar volt a ratio-m :( azóta nemtudom h van-e seedelve még. Ill megnézem 1 pill.  Nah ez jó http://www.asiandvdclub.org/browse.php?search=FLCL&cat=0 mind a 3 rendesen van seedelve és ráadásul az 1 es Golden torrent azaz nemkerül ratioszámításba!!!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Sajna nem torrentezek, de majd megkérem Ramizt hogy töltse le! ;) :) Köszi az infót! :merci:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Nagyon szívesen, legalább énis bepótlom a másik kettőt ha már fennvan még mindig =] ugyanis nekem a legnagyobb kedvencem a Furi Kuri és Haruhara Haruko ^^ :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Nem :_piszka:ni megyünk majd, hanem az éjszaka közepén, fekete ruhában és gumitalpú cipőben, álkulcsokkal és zárnyitó szerkezetekkel felszerelkezve.
Failure is the default option

kikuchiyo

Nem baj, majd megfúrom az ablakot.  :D
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie on 2006-05-18, 22:21:11
Quote from: RE@L on 2006-05-18, 22:18:38
Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-15, 01:05:24
Quote from: Fazék on 2006-05-15, 01:00:00
azért sztem a Trigun-nak kicsit több esélye van, lévén azt is leadták az A+ -on ha jól tudom :)
A józan ész szava... ;) Igazad van. (Damn! Tényleg kéne az a Furi Kuri... :D )

Furi Kuriból az 1. DVD nekem megvan, igaz ADC-s.
:eek: :confused: Micsodaa! A FuriKuri ki van adva DVD-n?? (bár ez kicsit OFF, menjünk át az anime DVD-k topicba)
Asszem még írtam is ide is, hogy az Animeconon volt is belőle pár példány... ;)

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-19, 15:41:12
Quote from: Raggie on 2006-05-18, 22:21:11
Quote from: RE@L on 2006-05-18, 22:18:38
Furi Kuriból az 1. DVD nekem megvan, igaz ADC-s.
:eek: :confused: Micsodaa! A FuriKuri ki van adva DVD-n?? (bár ez kicsit OFF, menjünk át az anime DVD-k topicba)
Asszem még írtam is ide is, hogy az Animeconon volt is belőle pár példány... ;)
Az nem manga volt? Úgy emlékszem még én mutattam ott az emeleten az egyik árusnál. DVD nem volt sok. A macskák királysága volt, az Akira meg fent a díszdobozos NGE és Elfen Lied... meg se mertem kérdezni, ezek vajon mennyibe kerültek... :p

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2006-05-19, 22:07:31
Az nem manga volt? Úgy emlékszem még én mutattam ott az emeleten az egyik árusnál. DVD nem volt sok. A macskák királysága volt, az Akira meg fent a díszdobozos NGE és Elfen Lied... meg se mertem kérdezni, ezek vajon mennyibe kerültek... :p
Nem, DVD - méghozzá 1. és 2. DVD. Még az elején láttam, ott fent, a NGE és más DVD-k mellett.

sirtomi

Tegnap meghozta a futár az Akira és a Cowboy Bebop dvdimet :)
Hétvégén meg is nézem mindkettőt. A CB többi részét kénytelen leszek letöltött verzióban nézni :D

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-05-24, 11:25:03
képet + árat kérhetnék? (postával együtt) :smile:
Képet majd csak este tudok felrakni.

Elég drága volt. 8200Ft összesen, ebből 1200Ft a postaköltség, 1490Ft a CB első 5 része és a maradék az Akira.

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-05-24, 11:38:30
És a DVD-k száma?
Akira két lemez, tele extrákkal, dvdextra.hu -n nézd meg :)
A CB első öt része meg 1 lemez.

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-05-24, 12:33:27
wow, 5400 + posta elégé borsos ár 1 db fimért.
Így nemigen fog elterjedni :ejj:
Hát nem.
Szívesebben vettem volna meg boltban, de nem kapható Pécsen sehol, úgyhogy megrendeltem.
Nem akartam mindkét filmet egyszerre, de kétszer nem akartam postaköltséget is fizetni, úgyhogy bevállaltam egyszerre :)
Akira doboza nagyon szép egyébként.

Raggie

Quote from: White SeeD on 2006-05-24, 12:33:27
wow, 5400 + posta elégé borsos ár 1 db fimért.
Így nemigen fog elterjedni :ejj:
De legalább tényleg színvonalas és igényes kiadás. Szerintem még mindíg jobb, mintha Inuyasa style-ban adták volna ki! ;)

Egyébként el fog az terjedni(vagy már el is terjedt), mert a mozikban is majdnem végig teltházas vetítésekkel ment!
:jee: :cool:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie on 2006-05-24, 20:54:25
Quote from: White SeeD on 2006-05-24, 12:33:27
wow, 5400 + posta elégé borsos ár 1 db fimért.
Így nemigen fog elterjedni :ejj:
De legalább tényleg színvonalas és igényes kiadás. Szerintem még mindíg jobb, mintha Inuyasa style-ban adták volna ki! ;)

Egyébként el fog az terjedni(vagy már el is terjedt), mert a mozikban is majdnem végig teltházas vetítésekkel ment!
:jee: :cool:
Akira tényleg igényes kiadás. CB már kevésbé igényes külsőleg, de a tartalom oké :D

Yakumo

Quote from: sirtomi on 2006-05-25, 01:02:42

Akira tényleg igényes kiadás. CB már kevésbé igényes külsőleg, de a tartalom oké :D
Akira valóban az. :jee: CB meg 1490Ft , ennyiért meg ide vele és kész. :D

sirtomi

Quote from: Yakumo on 2006-05-25, 07:39:58
Akira valóban az. :jee: CB meg 1490Ft , ennyiért meg ide vele és kész. :D
Pontosan :)

Raggie

#80
Az egyiknél a jó minőségnek és igényes kiadásnak kell örülni, a másiknál meg hogy egyáltalán kijött, és hogy olcsó. :D
Optimism rulz! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-05-25, 11:50:51
Amiket sikeresen megszereztem ptom áron az elmúlt két hétben:
Ai Yori Aoshi(50dolcsi), Rah Xephon (75dolcsi), Onegai Teacher (45 dolcsi), Macross Plus (10 dolcsi) Elfen Lied (de ez Memberé :smile:) (Árak szállítással, nagy boxos kiadásban értendőek:D)
Jelenleg célban:
Noir, Chobits, Last Exile

+Egy Bebop. Így néz ki külföldön. Igaz ez használt és nincsen tok. Mindjárt nézek egy boltosat:)

http://cgi.ebay.com/ANIME-Cowboy-Bebop-Complete-6-DVDs-Excellent-Condition_W0QQitemZ9139365291QQcategoryZ41524QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
A magyar Bebop is kb ilyen tokban van. Megnyugodtam, azt hittem külföldön minőségibb, de nem :)

Member

Ma reggel azt álmodtam, hogy megjött a DVD-m. :) Furcsa volt, mert minden borító egyszínű szürke volt, Lucy nélkül, reméljük, hogy ez (sem) válik valóra.

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-05-26, 09:51:49
Viszont betelt a polcom így vennem kell azt is :redface:
:lol: Na itt elnevettem magam :D

Member

Quote from: White SeeD on 2006-05-26, 09:51:49
De még csak egy hete lett feladva.
Tudom, csak rossz volt ezt álmodni. :) Július elejére számolom.
QuoteMinek megvenni az összes dvd-t mikor az elsőt meg lehet venni mindegyiknél külön a boxal. Utána már csak úgy kell fordítani a polcon hogy ne látszódjon hogy üres. :Kiraly:
Ez kész. :D
QuoteViszont betelt a polcom így vennem kell azt is :redface:
És ez... :rolleyes:

Fazék

Quote from: White SeeD on 2006-05-26, 11:04:08
Viszont ahogy számolom megint sikerült az egész fizum elkölteni animeokra és nem maradt pénz polcra :mad:
a végén még megsajnállak :)

Member


Member

MEGJÖTT AZ ELFEN LIED!!! :hopp: :hopp: :hopp:
Kifejezetten szimpi a doboza, csak kissé kikopott a nemtomhogyodavarázsolt vektoroknál, de a használtsága ennyiben ki is merül, a dobozok ki-nem-nyithatóságát figyelembe véve nem sűrűn nézhették.
S mire elértem, hogy a DVD lejátszón legyen hang...

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Aham. White SeeD közvetítésével. Bízhattok benne, nem nyúlja le a cash-t. :D :jee:
Kár, hogy kidobtam az újságokat, amivel ki volt tömve a doboz, most lenne mit olvasgatni...