Eredeti anime DVD-k

Started by Pivi, 2006-01-10, 23:44:05

Previous topic - Next topic

Raggie

:D Nem azért kérdeztem! :) Inkább azért, hogy tényleg épségben és jó állapotban érkeznek-e meg acuccok onnan. De ezek szerint megbízható az eBay. OK. Lehet, hogy én is nézek maj valamit! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

#91
Mindenkinél meg tudod nézni, hogy hány százalékosan megbízható a visszajelzések alapján (White Seed (ott kovacsandras2006) 100%-os volt asszem), 85 felett már sztem nem kell félni.

EDIT: Ami fontos: A ships USA only-nál kérdezz rá, hogy küldi-e mégis ide, mert némelyik belemegy és az ilyenekre kevesebb a külföldi licit :)

Raggie

#92
Quote from: Member on 2006-05-29, 20:28:56
Mindenkinél meg tudod nézni, hogy hány százalékosan megbízható a visszajelzések alapján (White Seed (ott kovacsandras2006) 100%-os volt asszem), 85 felett már sztem nem kell félni.

EDIT: Ami fontos: A ships USA only-nál kérdezz rá, hogy küldi-e mégis ide, mert némelyik belemegy és az ilyenekre kevesebb a külföldi licit :)
Aham... kössz a tippeket! :merci:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 20:25:34
:D Nem azért kérdeztem! :) Inkább azért, hogy tényleg épségben és jó állapotban érkeznek-e meg acuccok onnan. De ezek szerint megbízható az eBay. OK. Lehet, hogy én is nézek maj valamit! :rolleyes:
Maga az eBay csak egy aukciós portál. Az, hogy ki mennyire megbízható, az adott eladótól függ. De pont ezért van a már említett visszajelzésrendszer. A saját eBay shoppal és több száz, vagy több ezer visszajelzéssel rendelkező emberkék megbízhatók. Sőt, igazából szerencsére elég kevés a csaló és könnyű őket észrevenni.
Én már sok cuccot rendeltem eBay-ről, és eddig nem volt komolyabb gondom. Olyan embertől is rendeltem, akinek csak 30 visszajezése volt (az viszont mind pozitív) és rendben ment minden.
Eddig összesen 2x fordult elő, hogy valami nem érkezett meg (mindkétszer Hong Kongból küldtek cuccot) az elsőnél újraküldték és a második csomag megérkezett, a másodiknál pedig visszakaptam a pénzt.
Egyszóval eBay-t nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! Rengeteg cuccot találni olcsón, és elég kevés a rizikó, hogy csalót fogsz ki, nagyobb eséllyel azon fogsz inkább bosszankodni, hogy elvitték előled a cuccot egy utolsó másodperces licittel. :haha:

Raggie

Aham... kösz. Még szoknom kell ezt a rendszert. :D
A japanimation-jellegű helyeknél egyszerűbb a dolog: email megy, pénz megy, cucc jön... jobb esetben! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Bazz, megnyerted a lotto 5-öst, vagy mi? Ennyi cuccot rendelni egyszerre! Rendesen el vagy eresztve haver! :D
Én még a Love Hina mangát is csak apránként szedegetem össze, most 11 kötet van belőle... pedig dolgozó emberke vagyok. :( Hát igen, sokat keresek, csak nem sokat találok...

Ramiz

Hát akinek ennyi pénz megy át a kezén, annak csurran-cseppen is valami... :muhahah:
Egyébként szerintem is: :eek:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Kezdek gyanakodni, hogy SeeD nem egészen tiszta. :rolleyes:
Nagyon a japók közé készül, vki vetkőzetesse le és nézze már meg, nincs-e rajta yakuza-tetkó!

Member

Quote from: White SeeD on 2006-06-01, 07:53:42
Pl Noir fullos 26 dolcsi :D
De az meg hogy? :confused: Ennyire beszívottak lennének egyes otakuk, hogy nem is vágják a reális árakat? :confused: :confused: Mert ha vmi 7-edrangú borzalom lenne, még megérteném, de így...
Amúgy EL-nél látom, mázlim volt nekem is, nemrég elkelt egy díszdobozos 110$-ért, csak lazán 25-el több, mint a bolti ár. :ejj:

Member

1$-t megadni kezdőárnak az emberi hülyeség felsőfoka. El merem képzelni, ahogy vki pl. Ranma full collection-t (100+ epizód) elvisz egy tábla csoki áráért...

Ebből még akár üzletet is csinálhatnál: Megszerzed 10 dolcsiért a cuccot aztán eladod idehaza. :p

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeD on 2006-06-01, 11:51:48
Sokan nem adnak meg rewerse limitet így gyak a kezdő áron elvihettem.
Mármint reserve (azaz minimálár) ;)

Quote from: Member on 2006-06-01, 12:14:34
1$-t megadni kezdőárnak az emberi hülyeség felsőfoka.
Attól függ, mihez tesznek $1 kezdőárat.
Ami keresett, ahhoz nem rossz ötlet.
Tiszta pszichológia:
alacsony árra jobban felfigyelnek az emberek, beteszik a figyelt licitek közé és bátrabban licitálnak. Ha meg kialakul egy licitháború, akkor az eladó kaszál.

Nézd meg evvel szemben az itthoni netes aukciókat. Mindenki többet kér érte, mint amennyit ér, alig párnál lehet ténylegesen licitálni. Így teljesen felesleges, akkor már egy apróhirdető-oldal is jobb ötlet.

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-01, 17:09:40
Ami keresett, ahhoz nem rossz ötlet.
Tiszta pszichológia:
alacsony árra jobban felfigyelnek az emberek, beteszik a figyelt licitek közé és bátrabban licitálnak. Ha meg kialakul egy licitháború, akkor az eladó kaszál.
Az lehet, de néhányan viszont jókat szívnak ezzel (míg a vevő nyer, persze). Annál már csak az a viccesebb, amikor egy dollárral 0 biddel zárul az aukció.

Raggie

Megvan! IGEEN!! Ittvan! Az enyém, a drágaszágom! Nem adom oda szenkinek, engem választott!!!

Egyszóval megkaptuk a Bebop DVD-ket Yakumo-tól. Mégegyszer Köszi Yaku! :merci:
(én meg jól itthonfelejtettem szegénynek a Spring Girls-ös DVD-t... :rolleyes: :lame: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2006-06-01, 17:42:38
Az lehet, de néhányan viszont jókat szívnak ezzel (míg a vevő nyer, persze). Annál már csak az a viccesebb, amikor egy dollárral 0 biddel zárul az aukció.

Hát igen, van amikor ez nem jön be nekik... akkor szívás.
Amúgy $0 nem lehet a minimum.

Quote from: Raggie on 2006-06-01, 18:40:56
Megvan! IGEEN!! Ittvan! Az enyém, a drágaszágom! Nem adom oda szenkinek, engem választott!!!

Egyszóval megkaptuk a Bebop DVD-ket Yakumo-tól. Mégegyszer Köszi Yaku! :merci:
Várjál... ugye ma még nem vasárnap van?
jaja, még csak csütörtök...
hú, egy pillanatra rámijesztettél ;)

Raggie

Nem még csak csütörtök van, de én találkoztam Yaku-val, mert hétvégén nem tok majd menni! :(
De mindegy, a lényeg, hogy megvan!!!!! :D  :rotfl: :hopp:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

És hogy-hogy 2k alatt volt darabja, főleg így Magyarországon?

Fazék

Quote from: Member on 2006-06-01, 20:22:27
És hogy-hogy 2k alatt volt darabja, főleg így Magyarországon?
úgy, hogy lokális kiadású, vagyis csak japán hang, magyar hang és magyar felirat van rajta. a japán és magyar nyelv ismerőin kívül senki sem ér vele semmit se más országokban. továbbá ugyebár le lett vetítve, gondolom így már kevésbé volt durva összeg a kiadása.

szerk: és 1500 Ft volt :)
extra minimális van rajta, de nem is az a lényeg, pláne ennyiért

Próféta

Quote from: Raggie on 2006-06-01, 18:40:56(én meg jól itthonfelejtettem szegénynek a Spring Girls-ös DVD-t... :rolleyes: :lame: )
Ráadásul lemaradtok a Swing and Chaos-ról :)  :lame:
Egyébként jó étvágyat  a CB-hez! Jól számolom, hogy 5 részes, tehát a "Ballad of the Fallen Angels" még épp rajta van?  :cool:

Member

Quote from: Fazék on 2006-06-01, 21:16:41
úgy, hogy lokális kiadású, vagyis csak japán hang, magyar hang és magyar felirat van rajta. a japán és magyar nyelv ismerőin kívül senki sem ér vele semmit se más országokban. továbbá ugyebár le lett vetítve, gondolom így már kevésbé volt durva összeg a kiadása.

szerk: és 1500 Ft volt :)
extra minimális van rajta, de nem is az a lényeg, pláne ennyiért
Ilyen is van? Magyar szinkronos anime DVD-n? Valahol le lettem maradva, úgy tudtam, hogy hiánycikk. :eek:

Yakumo

#109
Quote from: Raggie on 2006-06-01, 18:40:56
Megvan! IGEEN!! Ittvan! Az enyém, a drágaszágom! Nem adom oda szenkinek, engem választott!!!

Egyszóval megkaptuk a Bebop DVD-ket Yakumo-tól. Mégegyszer Köszi Yaku! :merci:
(én meg jól itthonfelejtettem szegénynek a Spring Girls-ös DVD-t... :rolleyes: :lame: )
Szívesen. ;)
a kisbetűre meg az Üvegtigris 2-ből idéznék egyet: "nem Tibiii! BAZMEEEEEEEGG!" :lol: :lul: Nem, csak viccelek, majd hozzátok vasárnapra, ráér. ;)

Member: Az Animatrix és a Chihiro DVD-n is volt magyar szinkron. Mondjuk több tényleg nem jut az eszembe. A Tokyo Godfathers DVD-t magyar szinkron nélkül adták ki pl. pedig az HBO-n ment a szinkronizált verziója és nem is volt azért rossz.

Fazék

#110
Quote from: Member on 2006-06-01, 21:33:03
Ilyen is van? Magyar szinkronos anime DVD-n? Valahol le lettem maradva, úgy tudtam, hogy hiánycikk. :eek:
ööö te vagy tényleg nagyon le vagy maradva, vagy félreértelek, de szóval már eddig is több magyar szinkronos rtl klub által kiadott anime jelent meg nálunk 1000-1500 Forintos árkategóriában. pl amikről én tudok: inuyasha, beyblade vagy micsoda és még láttam talán pár másik hasonlót is a polcokon.
szerencsére mostanra rászánták magukat az igényesebb animék kiadására is, remélem a CB csak a kezdet :D

szerk: annyi anime jelent már meg nálunk, hogy Xpress.hu-n már van külön anime kategória!

szerk2: pl most 2000 Ft-ért akciósan meg lehet rendelni tőlük az Animatrix-ot!!

Member

Az anime szó alatt nem is a Megament NT-re meg a Bleyblade-re gondoltam. ;)

Member

Belenéztem az eredeti anime DVD-n az EL angol szinkronjába.
Kohta (így írják, biztos a Kouta kiejtése nem ment, egy angolos Sanosuke-t hallgasson meg mindenki) tiszta Sylvester Stallone stílusában ordít, míg Lucy sztem egyenesen Afrikából jött közénk, jazz-énekesnek jó lenne. :D
Mayu-t meg nem értem, úgy sss-zik.

Raggie

Belenéztem a Bebop DVD-be: :cool: (bárki bármit mond) , de a magyarhang sajna naggyon rossz! :ejj: :frown:
egyébként menük meg minden is tökéletes!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Próféta

Cowboy Bebop DVD

Első eredeti anime DVD-m!!!
A ma reggeli, érzésem szerint jól sikerült vizsgát megünnepelendő mindjárt végig is néztem.
A menükkel kicsit birkózni kellett (opciók sorrendje nagy kavar), de már szokom.
Az extrákat érdemes kihagyni. Az epizódelőzetesek nem az eredetiek, a történet/szereplő leírás elég vacak. "Spike, a hanyatt feküdt fejvadász"  :eek: (laid-back?).
Amikor beszólt a magyar szinkron hogy Kávbaj Bíbop, akkor váltottam át japán hangra :)
A felirat khm... az sem tökéletes, de azért egész korrekt. Mondjuk az epizódcímeket igen szabadosan fordították (Ballad of Fallen Angels => Spike rejtett titka).
Eddig a negatívumokat.

Viszont: rajta van 5 epizódnyi Cowboy Bebop, amit én úgy, de úgy imádok, hogy csak na! Szóval ezért a pénzért (1450 HUF) sokszorosan megérte!  :cool:
És még egyszer thx Yakumo! +1

Member

Én csak azért sírok, hogy lehagyták az EL OVA-t. Az az egy rész nem került volna semmibe, hogy rákerüljön. :ejj:

Yakumo

Quote from: Próféta on 2006-06-06, 21:13:59

És még egyszer thx Yakumo! +1
Oh, kösz! :D És teljesen egyetértek veled, max. annyiban más a véleményem,h a felirattal nekem nem volt bajom vagy alig és 1490Ft a DVD. Tudom-tudom, húzzak a....... :D Ha beszüntetik a kiadását, akkor viszont gyilok lesz az RTL Klubnál, az biztos. Min. így tovább és nem lesz itt gáz! :jee:

full offként megjegyezném, hogy ma rendeltem magamnak új bukót, mert a régi már elég ratyi volt szegény, ráadásul fiúról-fiúra szállt már egyszer. Na a lényeg az,h megláttam egy sitykát, ami már messziről megtetszett. Sokáig gondolkodtam rajta és nem tudtam dönteni. Aztán megláttam a típusát: Lazer bukó (ezt már eddig is láttam) és a neve: Be-Bop volt! Szerintetek ez megkönyítette a döntést? :lol:  :whoah: A héten MAJDNEM Bebop bukóm lesz^^
off vége* :D

Member

Vigyázz, az egyik nagyon borulásra állt! ;)
Nah, a végén még külön szobát kell fenntartanod nekik. Szerintem öcsi is mehet a szekrénybe...

Member

Nah, a köv. áldozat:
>>Klikk<<
Csak nemtom mikor. Talán karácsonyra? :frown:

Fazék

Quote from: Member on 2006-06-08, 23:22:05
Nah, a köv. áldozat:
>>Klikk<<
Csak nemtom mikor. Talán karácsonyra? :frown:
mennyiért vesztegetik?