Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Cloud

#11880
Real Life Portal gun


http://www.youtube.com/watch?v=3L-rrkyvApU&feature=related
:lul: :lul:



[spoiler]
– Ilyen kutya másnapos még az életben nem voltam. Vizsgáknak vége, kellően megünnepeltük. Délután felriadtam, csak az alapfunkciók működtek: szomjas, éhes, álmos. Na mondom kezdjük azzal, hogy vért pumpálok az agyamba és elmászok pisálni. Büdös voltam mint egy görény (átható pia meg hányásszag), ez így nem pálya, zuhanyzok is egyet, közben majd iszok a zuhanyrózsából. Remek haditerv, kezdjük az elején, irány a WC. Elbasztam az ajtót, bementem a fürdőszobába. Nem esett le, hogy a kádba pisálok, pedig a tusfürdőket is megigazgattam a szélén ... még akkor se mikor nem találtam se madzagot, se kart amivel lehúzhatnám. Első fázis kivitelezve irány zuhanyozni. Átvonszoltam magam a WC-be. Akkor kezdett derengeni, hogy valami nem stimmel, mikor fél lábbal beleálltam a budiba és átázott a zoknim ... nem tudatosult teljesen, másik lábbal is utánamásztam, belekucorodtam a budiba. Újabb probléma a tervemben: a lehúzóba kapaszkodtam. Ahogy 10-20L hideg víz rázúdul az ember lábára, nem kellemes. Ez a kőkemény információhalmaz már utat tört magának az alkohol-ködben. Optimális. Következő lépés: menjünk enni! Csíkot húzva kicsoszogtam a konyhába, becéloztam a hűtőt, találtam is benne baracklekvárt meg szalonnát. Isteni volt zsömlével azt meg kell hagyni. Tervem utolsó fázisa: visszafeküdni aludni. Tovacsoszogtam a szobám fele, átestem a küszöbön, esést orral tompítottam, ott aludtam el. Anyám hazajött, ott talált törött orral, vérben fekve, lekváros-szalonnás zsömlével a kezembe, zoknim, nadrágom csurom vizesen. Nevetett egyet és csak ennyit mondott: Látom fiam meglett az összes vizsgád. Jó fej anyám van.[/spoiler]

Műszaki boltban:
-Helló, mikrohullámú-sütőtök van?
-Öööö, Béla, gyeremá' vazze, valami hülye mikrohullámú sütőtököt keres...
_________________

- Pistike, mi leszel, ha nagy leszel?
- Katonaaaa!
- De akkor majd jön az ellenség és lelő!
- Akkor ellenséééég!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Always bet on Duke.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

szpeter

#11884
Quote from: Darkstar on 2010-06-29, 13:09:37
[spoiler][/spoiler]
Eh. :facepalm: Ennyire nem mindegy hogy 4-1 vagy 4-2?  ::) Már kezd ez is uncsi lenni,mint a vuvuzela,pár kivétellel. A doomos ütött  :D  (be tudjátok állítani,hogy a vuvuzelát ne tekintse hibás szónak az itteni hibajavító? :P egyébként elég találó a szó jelentése : A vuvuzela (zulu eredetű szó, jelentése: zajt csinálni; ismert még lepatata (tswana nyelven) vagy darázskürt néven) egy dél-afrikai kürt ...  )
Azért még a kép tényleg  :lol:

Darkstar

Engem csöppet sem érdekel az eredmény (max olyan szinten, hogy haha, kitömték az angolokat), de a kép tetszett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék


Cloud



Xipe

#11890
Quote from: Xzone on 2010-06-30, 19:05:08
Chris Hansen vendégszerepelt a Boondocks legutóbbi részében.


................................................,,,,-^*''''*^~^*'''*^-,,,,
...........................................,,-^*''::::::::::,,,,,,-~-,,,,~-*-,,,,-^*~~-,,,,
......................................,,-^*''::::,,,,,,-::::,,,,-~~-,,,,::~-,,,,::::/:::-~^:*^-,,
..................................,,-*':::::::::,,-^*::-,,,,:::~-,,,,::-,,:\:::\:/::,,,,,,,,-~:::::'\
................................./::::::::,,-~^^::::^~-,,:*-,,::\::|:,,-*-,,/,,:::::::::::,,,,-::'\
................................/::::::::/::-~~-,,,,::-,,::'\::|,,,,-*' . . . . *-,,::::,,,,,,-~^:::|
...............................|::::::::~~-,,,,____,,,,,,-~^* . . . . . . . . *-,,:::::::-,,\:|
...............................|:::::,,-^*''¯ . . . . . . . . . . . . . . . . . . .'\::::^-,,:-,,\
...............................|::::'| . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .'|::::~-,,,,:'|
................................\:::'| . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . \:::~-,,,,,,:|
.................................\::'| . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\:::::::,,-',,
..................................*-| . . . . . . . . . . . . . . ,,,,-~~~~-,,,, . . .'\::::/ /''\'\
....................................-| . ,,,,-~~~~-,, . . . . ,,-*,,-^*''o¯¯'''''*' . . . \:/ / . | |
....................................'\| .*^^*'''¯o¯'''*-,, . . . ,''*^~~^*'' . . . . . . | .\*-,, '|
......................................| . *^~~-~^*'' .| . . . . . . . . . . . . . . . .| ./-~./
.....................................\'| . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .'| . . /'
.......................................| . . . . . . .,,- ' . . . .*^,, . . . . . . . . . . '|*^*' I'm Chris Hansen with Dateline NBC..
.......................................*-,, . . . . . \,,-,,,,_,,,,-^^-* . . . . . . . . . . .'| ........Why don't you have a seat over there
..........................................\ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . '|
...........................................'\ . . . ,,,,_,,,,-~--~^*''''''. . . . . . . . . / .\
.............................................\ . . . .''*^~~~^^* . . . . . . . . . '/ . . \-,,-,,
..............................................''-,, . . . . . . . . . . . . . . . . .,,-* . . . | . \''*-,,,,
.................................................*-,, . . . . . . . . . . . . ,,,,-^'' . . . . / . . '\;;;;*^-,,,,
....................................................|*^-,,,, . . . . . . .,,,,-*' . . . . . ./' . . . .|;;;;;;;;;;¯''*^~-,,,,_
..............................................,,,,-^*'|\ . . ¯''*^~~^*'' . . . . . . .,,-* . . . . /;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;¯'''*^~-,,,,_
......................................,,,,,,-^*'';;;;;;;;| *-,, . . . . . . . . . . . ,,-*'' . . . . . /;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;¯''*^-,,,,
..............................,,,,-^*''¯;;;;;/;;;;;;;;;;|\ . .*-,,,, . . . . . . .,,-*' . . . . . . ./;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;*^~-,,,,
........................,,,,-^*';;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;'|.\ . . . *^~-,,,,,,,,-^*' . . . . . . . . /;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;¯'''*^-
.................,,,,-^*'¯;;;;;;;;;;;;;;;'/;;;;;;;;;;;;;;;| .\ . . . ,,-*':::::::*-,, . . . . . . ./;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-^;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;''\
..........,,-^*''¯;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;| . \ . ./''\:::::::::::/'''*^-,, . . . /;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*'';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;'\
........./;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;*-,,;;;;;;;;;;;;;;;;| . '\,,-* . |:::::::/ . . . . *^-,,,,/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;-',,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'/;;;;;;;;;;;;;;'\
........|;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;| . . . . /,,__,,-* . . . . . . .'/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;*-,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;\
.......'|;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;| . . ,,-*:::::::'\ . . . . . . ./;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;*,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\
........|;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;| . /:::::::::::::'-,, . . . . ./;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\
........'|;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'| ./::::::::::::::::'\ . . . /;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\
.........|;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'|/:::::::::::::::::::\ . . /;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|
.........'|;;;;;;;;*-,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;'|:::::::::::::::::::::\ ./;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'|
..........|;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;|::::::::::::::::::::::'/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-'';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|
..........'|;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;'|:::::::::::::::::::::/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-'';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'|
...........|;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;|:::::::::::::::::::/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|
...........'|;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;'|:::::::::::::::::/;;;;;;;;;;;;;;;;;,,-*;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;/;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|
............|;;;;;;;;;;;;;;'\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;|:::::::::::::::/;;;;;;;;;;;;;;;;,,-'';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|
............'|;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;\;;;;;;;;;;'|:::::::::::::/;;;;;;;;;;;;;;;,,-'';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;|


Kiszedtem a smileyt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_


Puru²

áhhh ILYEN állás nem  létezik  :3x3: :hopp:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Lythis

Quotethe black eye was caused by a 12 year old girl in a vampire costume who punched you in the face after you aggresively screamed "TEAM JACOB!" in her face & howled at the moon...


Nakedape

#11897
bocs Rou
[spoiler][/spoiler]


szerk: más: no more rickroll
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Cloud

#11899
http://logout.hu/cikk/az_usa_legviccesebb_torvenyei_2/alabama_alaska_arizona_arkansas.html

Az amcsik hülyék.... :Kiraly: :lul:

Sok közül egyik kedvenc:

"Illegális felrobbantani bármilyen nukleáris fegyvert."   :zomg:  TÉnyleg? Kihitte volna... :lul:


szerK:


Ettől meg 10 perce röhögök:

http://www.youtube.com/watch?v=pDUH1Pjl5Sk&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=AYsq4fqbMG8&feature=related

Kraivan


Lythis


tudom, hogy nem szép dolog, meg ilyenek, de ezen szakadtam

Fazék


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Zen on 2010-07-06, 23:06:21
Drummer is at the wrong gig

Azért a koreai dobos vagy az albán szintis szintjét nem éri el :)

.Attila

Quote from: Zen on 2010-07-06, 23:06:21
Drummer is at the wrong gig

Az igen.

Quote from: Xzone on 2010-07-06, 23:39:59
Quote from: Zen on 2010-07-06, 23:06:21
Drummer is at the wrong gig

Azért a koreai dobos vagy az albán szintis szintjét nem éri el :)

A szintis nem tudom, hogy kerül ide, de muti mindkettőt.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Fazék on 2010-07-06, 20:56:17
új játék bejelentés:
http://www.wimp.com/vuvuzelahero/
Van zene is, amire lehet játszani:

[spoiler][/spoiler]
[reserved]