Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Próféta

http://9gag.com/gag/392913

Quote from: .Attila on 2011-11-03, 14:29:48
Ezt pedig Dominak ajánlva:
Ha nem ismeri a phdcomicsot, akkor pályát tévesztett :)

Quote from: Nakedape on 2011-11-04, 13:04:04
favorite twin
Áú. Valahogy elsőre le sem esett, annyira fáradt vagyok.

Én


Kvikveg

http://hataratkelo.postr.hu/kihasznaltak-megalaztak -bol most eppen 76-78asnak jelolt kommenteken sirva rohogok
[spoiler]
Mihalyur:
Ez egyszerűen hihetetlen. Kénytelen voltam regisztrálni mert ez a post mellett nem bírtam szó nélkül elmenni.
Első körben, tényleg de tényleg létezik olyan hülye ember aki azt képzeli hogy elvégez egy valami anglisztika szakot és akkor őneki már kint semmi gondja?
Neked kedves hodhol tényleg senki nem szólt még hogy a szupijó DIPLOMÁD seggtörlésre való? Itt lenne az ideje hogy leszállj a magas lóról, és ahelyett hogy azt hajtogatod hogy diplomád van, elkezdj kicsit azon gondolkozni miért vagy képtelen normális állást találni.
Na meg a másik, meséld már el hol szerezted a tökéletes nyelvtudásod anyukám?
Mert ha a csodás magyar bölcsészképzés ezzel kecsegtet már iratkozom is befelé.
Érdekes módon én le nem mernék ilyet írni több éves középvezetői munkaviszony és angol diploma mellett sem.
Teaching assistant... hát beszarok. Mindenféle tapasztalat nélkül, gyakorlatilag egyetlen dolognak megfelelve nevezetesen az hogy beszélsz angolul?
Mint mondtam jobban tennéd ha átnyergelnél valami alacsonyabb lóra mert így a büdös életben nem viszed semmire és semmi más nem marad neked csak a siránkozás hogy nem lehet megélni pedig neked diplomád van...

Kágyilló
@Mihalyur

Kedves Mihalyur

Picikét smirglisen tetszik fogalmazni, de alapvetően jó tanácsot tetszik adni. Az első kérdésére a válasz: igen. Tetszik tudni, a bölcsészeket ilyenekkel etetik folyamarában. Rosszabb esetben gyerekkortól... és ez egy enyhe arroganciát okoz általában. Én is ebbe a hibába estem volna, ha nem számolok el életemmel, meg gondolom végig a lehetőségeimet.

Kicsit átfogalmaznám a mondandójának stílusát, hátha így nem akad fent senki rajta, a mondandót meg nem értve.:

Kedves anglisztikások

Amennyiben külföldön szeretnének munkát találni a következő dolgokat vegyék figyelembe.:

1. A képzésük következtében szert tettek angoltudásra. Erre Angliában(sőt sokfele) mindenki képes. Így vegyék tudomásul, hogy odakint a képzéshez járó diploma, valagszalvétának való.

2. Az első pontból következik, hogy szakképzetlen munkaerőnek számítanak, bárhová is mennének. Igen, 5 év tanulás után szakképzetlen munkaerő. Így a munkához is ennek alapján tessék viszonyulni. Meg kell becsülni minden melót, amit itthon méltóságon alulinak gondolnak.

3. Az elsajátított nyelvtudás, jobb esetben ösztönszerű beszédkészséget jelent. Ám erről a magyar akcentus lerí, mint a kék szilva a körtefáról. Erre a britek igen érzékenyek, mert ha nincs brit akcentusuk, akkor úgy viszonyulnak önökhöz mint egy külföldihez, aki jól beszél angolul. Ezért, tanácsosabb olyan országot választani, ahol az emberek tudnak angolul, de az angol nem hivatalos nyelv. :)

4. Nem szükséges alacsonyabb lóra átnyergelni. Tessék a pacit szabadon engedni és gyalog járni mindenhova. Egészséges. :)
[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Cloud

Quote from: Cobra on 2011-11-06, 17:57:14
Ezt nem értem.

:D


A kép alaból valamilyen iskolai csapatgyőzelem után készülhetett. Na már most, az elhelyezett logó kicsit már más értelmet ad a képnek. :) :D


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


.Attila


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Tegnap háromnegyed órán át próbáltam keresni azt a Tom&Jerry részt, ahol Tom és a többi macska filmvetítést tartott a házban és az epizód végén az volt, hogy a felvételen a kutya megszívta, azt kifigurázásként Tom elkezdett ugatni. Természetesen ott volt a háta mögött a kutya, azt hátranézés után az ugatás elkezdett átmenni nyávogásba.
De nem találtam. :(
[reserved]

chilip

#14775
Quote from: NLZ on 2011-11-08, 20:53:05
Tegnap háromnegyed órán át próbáltam keresni azt a Tom&Jerry részt, ahol Tom és a többi macska filmvetítést tartott a házban és az epizód végén az volt, hogy a felvételen a kutya megszívta, azt kifigurázásként Tom elkezdett ugatni. Természetesen ott volt a háta mögött a kutya, azt hátranézés után az ugatás elkezdett átmenni nyávogásba.
De nem találtam. :(

sztem ez

http://www.youtube.com/watch?v=CKK-UsIKc6g

10 perc :P

ed.: (wikipédián nem tom &jerry epizódokat, hanem magát a kutya karakterét megnézni :P ott minden részhez külön van plot írva, 7.re megtaláltam csak a végét olvasva mindnek << itt a magyar címek >>)

NLZ

Ön nyert.

más:

[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Member


Cheesy


Kraivan



.Attila


Zen

Ugyanmár, mindenki tudja ha a Meki bölcsész munkahely.

Mortal football
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Kraivan on 2011-11-09, 19:09:21
OMG:
http://www.youtube.com/watch?v=mghhLqu31cQ&feature=player_embedded
:whoah:
Ööö... netfüggő vagyok, ha kb. mindegyik meme ismerős volt? :haha:

Amúgy iszonyat jól meg van szerkesztve a videó, le a kalappal a készítő előtt!

Xzone

Quote from: .Attila on 2011-11-09, 18:39:59
[spoiler][/spoiler]

Haha, bár megragadna a dolog ennél a nehézségnél.

NLZ

Azért aki veszi ezt az akadályt, azok már jórészt maradnak is. :)
[reserved]

Próféta

Quote from: Kraivan on 2011-11-09, 19:09:21
OMG:
Talán egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem a kicsit kevesebb most több lett volna.

Quote from: NLZ on 2011-11-09, 22:25:11
Azért aki veszi ezt az akadályt, azok már jórészt maradnak is. :)
Nálunk az Anal még csak bemelegítőnek számított, nem ott akadt meg a sok ember :)

Moha

Quote from: Próféta on 2011-11-09, 23:22:44
Nálunk az Anal még csak bemelegítőnek számított, nem ott akadt meg a sok ember :)
Én de... ::)
Nekem ez már túl sok volt és fel nem fogtam, a programozáshoz mi szükség erre...