Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

kelvor

Quote from: Manitu on 2007-04-11, 20:15:52
Quote from: kelvor on 2007-04-11, 19:21:41az a ***dam beszólás...ott kellett egy zsepi, mert nevetőgörcsöt kaptam
Lesz még csillagozás bőven, a mangaka notóriusan használ jogvédett márkákat és neveket engedély nélkül a mangában, a kiadó meg nem győzi cenzúrázni :D

Ezen valahogy nem lepődök meg :D Kíváncsian várom a további részket. :smile:

Baggio

na most végeztem a Guri Guri -val. Nem volt rossz, elég sokat röhögtem rajta, bár azért volt egy-két elég gáz rész. És szerintem a végére nem kellet volna ez a majdnem-hentai rész, nekem elronotta a hangulatát. Az még addig jó a 13. részben beüt a love, de szerintem nem kellet volna ilyen nyiltan ábrázolni. Mert az egész sorozat stilusa elléner nekem a vége inkább inlyen romantikus hangulat volt, csak aztán ezzel a hentájoskodással azt lelőtték. bár lehet csak túl érzelgős lélek vagyok :)
amúgy összeségében nézve korrekt

Soldier

#2552
Kono Minikuku Mo Utsukushii Sekai:

nagyon tetszett , a story számomra kielégitö volt , a love-szálat megtalalt amit igenyelek az animekben , a rajzolassal sem volt gondom, röviden ennyi asszem. nem bantam meg nagyon megérte , picit a ending lehet volna mas de igy is okés még..söt meg lehet megnezem majd 1x 2x kesöbb. 10/9(csak az ending miatt)

Shinigami no Ballad :

hm nem tudom egyaltalan nem tetszet ,nem tudom semmi sem fogott meg ugy isten igazan benne..sajna.egyetlen ami tetszett a kiscsaj ahogy megvolt rajzolva es tetszett volna ha ö bele szerett valkibe vagy esetleg valmi hasonlo. de ezek az ugymond "összefügestelen" reszek ah valhogy nem. .. 1x vegigneztem 10/5

[spoiler][/spoiler]

Inukami!:

Nah ez is nagyon tetszett .. rajzolas,love, es a törtenet is jo volt (persze nem olyan nagy durranas) .. mondjuk "10" inukami közül volt 1-2 unszimpatikus .. de Youko nalam nagyon "ott" volt.. ismet 10/9 (story)




-nem akartam en itt a törteneteket leirni . csak azt mi mennyire tetszett ,remelem a topicnak ez is az egyik resze.. ismertetöt lehet mashol is olvasni.. ha pedig ennel több kell akkor maskor irok többet lehet "kritizalni nyugodtan" jol fogadom.. azt majd teszek erte ..


u.i: Tsubasa Chronicle on progress


Shali

Az Afro Samurait néztem meg tegnap este, huh, ez nagyon elborult ((((=
Sok vér, meg kardok, meg nők, meg rakétavetők, meg gyakás, lol (=
Ha valakit bővebben is érdekel, katt (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

kikuchiyo

Hitohira ep. 3

Úgy álltam neki ennek a résznek, hogy ezt még megnézem, aztán ejtem a sorozatot - de módosítanom kellett az elképzelésen. Túl jó ez ahhoz.
Vicces, aranyos, ugyanakkor nagyon jók a karakterek is.
Kawasumi Ayako, mint Nono hangja meg borzongatóan jó.
Failure is the default option

Zelda

Tudom még nincs befejezve, de
Death Note:

Életemben először vetettem bele magam egy ilyen szinten komoly témájú anime-be, és rólam tudni kell, hogy nem szeretem a detektív, nyomozáshoz kapcsolódó történeteket, de ez rögtön megragadott. A zenéje, grafikája, szereplői, és története teljes egészben. Már alig várom a köv. részt :D

És a másik (ez még közel sincs befejezve)
D. Gray-man

Szerintem őrültjó ez is, az ilyen anime-k a kedvenceim. Kicsit engem a Chrno Crusade-ra emlékeztet főleg Allen életháttere. A zenéje megfogott, a grafika eddigi nézett animek között első (nálam) [spoiler]Én elsősorban grafika után ítélem meg mit nézek mivel imádok rajzolni, így amit nézek annál komoly elvárásaim vannak. Tudom ez nem az elsődleges szempont, de nálam kicsit más a sorrend :D[/spoiler]

És a fenti leírás alapján most fogok bele a Kurou Phantom Memory-ba.

Randal

Shura No Toki

Samurai Champloo leszedése közben gondolkoftam, hogy kellene még pár japános, kardozós cuccot beszerezni, lehet, hogy még jók is lesznek, választásom a Shura-ra esett. Sajnos. Vagy sem. Nemtom.
MAga a cucc tipikus keressük a legnaaagyobb, legeeerősebb ellenfelet ezerrel, s ha megtaláljuk, jól megküzünk vele, (természetesen utánna s előtte no bosszú vagy harag/gyűlölet), majd szépen elismerjük egymás képességét és go tovább.
Természetes hogy a legyőzhetetlen a főszereplők akik minden nagy embert elverne ill. minden nagyobb eseménynél ott vannak.
Mivelhogy nem egy szereplője van, hanem inkább 3. De nem egyszerre, hanem egymás után, rokoni szálakkal, gondolok itt az apa-fiú, esetleg unoka vagy mittomén milyen titulusra. A főszereplők olyan harcművészetben jártasak amiben az ember kard nélkül gyak szét mindenkit. Van benne Miyamoto Musashi (gőzöm sincs ki, biztos nagy harcos volt), Shógunátus vs. Császárság, majd az Utolsó Szamurájból (aka Tom 'Szcientológia' Cruise) ismert csata.
Az első pár rész még tetszett a néhány sablon ellenére is, aztán kezdett kicsit ellaposodni, amjd alig vártam hogy vége legyen. Főleg a vége felé lévő idegesítő főszereplő miatt, aki bár nagy harcos, de nincs kész a gyilkolásra, mert nem keltette fel benne senki se az érzést és mindig azt mondja Cha-cha-cha.

Szóval nem volt egy nagy szám, bár felületes történelmi áttekintésnek jó volt és a 18-19. századi Japán nagyobb eseményeit nagyvonalakban megkaptuk. Illetve a kardvívások is jók voltak még benne. Nemtom mennyire hitelesek de azok tetszettek.
Ez alapján végülis utánna lehet járni a személyeknek ami jó, de másra nemigen.


Egye fene 5-6/10.

Kvikveg

Jelentem, per pillanat a Kanon-t fogyasztom.
Eddig 5-7 reszen lehetek tul kb. A tegnapi nap kicsit homalyba vesz, szoval lehet az 8 is.
Adott egy amnezias gimis foszereplo srac aki visszamegy a varosba, ahol regen lakott, es lanyok egyre nagyobb tomegben. Mar eppen kezdtem unatkozni rajta, amikor elhangzott a kulcsmondat a csendes komoly lany sztereotipia szajabol: Demonvadasz vagyok. Innentol kezdve aggodom, hogy valami szivetfacsaro vege lesz egyeb okok miatt es demonos veg miatt is aggodok, de csak azert, mert abbol most nem akartam.
Latszik, hogy a fiuknak csinaltak, ennyi not 1 fiu korul meg eletemben nem lattam. Nagyjabol 8:1 az arany, bar van egy neha feltuno osztalytars is, de csak azert, hogy egy szoke fiu is legyen.
Dicseretes poen a noi-mangas beszolas es jelenet. :D
Meglatjuk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Alkyra

Hát ez vlm őrület.Xd Nem tudom, hogy miért tettszik ennyire ez az anime.
Az OPJát többször is végignéztem már s nem bírom megállni vigyorgás nélkül. :lul: (ED-je nincs....ill...nézzétek meg...én akkorát röhögtem azon... :hopp:)

Az animre semmiről nem szól.Komolyan. Nincs semmilyen története. 3-4 lány napjait mutatja be s azt, hogy miként beszélik meg a világ fontos dolgait.(pl.: Hogyan kell enni a csoki csigát.XD) Semmi extra nincs benne, teljesen hétköznapi -többségében üres- párbeszédek vannak benne.
Ám mégis...nem tudom abbahagyni a röhögést.Xd Vlm vicces van benne, vlm amitől csak úgy dől belőlem a nevetés.
Nem tudom leírni szavakkal. Látnotok kell, bár lehet h másoknak ez semmit nem fog mondani s dobja a kukába az első adandó alkalommal.
Majd meglátjuk.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2007-04-16, 19:21:35
Az OPJát többször is végignéztem már s nem bírom megállni vigyorgás nélkül. :lul:
Legalább 3 órája megy háttérzajnak. :D Tényleg eszelős. Szó szerint.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#2560
Quote from: Darkstar on 2007-04-16, 19:23:23
Quote from: Alkyra on 2007-04-16, 19:21:35
Az OPJát többször is végignéztem már s nem bírom megállni vigyorgás nélkül. :lul:
Legalább 3 órája megy háttérzajnak. :D Tényleg eszelős. Szó szerint.

Hát nem?XDXD (linket ide a számhoz please!^^) Egyb. amikor a játékteremben vannak s játszanak akkor
[spoiler]
1-:Az a baba amit próbál kiszedni egy másik animéből van..(nem tom a címét)
2-:Amikor a dobon játszanak akkor a Suzumiya Haruhi zenéje megy alatta.(asszem az OPje.)

Meg a kiscsaj(kona-chan) felhívja a tanárnőt, hogy ma nem tud suliba menni mert elkapta a "májusi lustaság" nevű betegséget s túl lusta ahhoz h megmozduljon. :hopp:
[/spoiler]

Darkstar

Sajna nekem sincs meg, kiszedni meg lusta voltam, csak levágtam a video elejét és az megy loopban. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

#2562
Quote from: Darkstar on 2007-04-16, 19:23:23
Quote from: Alkyra on 2007-04-16, 19:21:35
Az OPJát többször is végignéztem már s nem bírom megállni vigyorgás nélkül. :lul:
Legalább 3 órája megy háttérzajnak. :D Tényleg eszelős. Szó szerint.
Van annál jobb is :D Click. Nálam ez ment loopban órákon keresztül  :muhahah:

Meg itt az OP is kiszedve.
Megnyugtató, hogy másnak is tetszik, nem csak én őrültem meg :D


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-04-16, 20:22:57
Van annál jobb is :D Click. Nálam ez ment loopban órákon keresztül  :muhahah:
:eek: :muhahah: :whoah:
És  :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-04-16, 19:21:35
Hát ez vlm őrület.Xd Nem tudom, hogy miért tettszik ennyire ez az anime.
Az OPJát többször is végignéztem már s nem bírom megállni vigyorgás nélkül. :lul: (ED-je nincs....ill...nézzétek meg...én akkorát röhögtem azon... :hopp:)

Az animre semmiről nem szól.Komolyan. Nincs semmilyen története. 3-4 lány napjait mutatja be s azt, hogy miként beszélik meg a világ fontos dolgait.(pl.: Hogyan kell enni a csoki csigát.XD) Semmi extra nincs benne, teljesen hétköznapi -többségében üres- párbeszédek vannak benne.
Ám mégis...nem tudom abbahagyni a röhögést.Xd Vlm vicces van benne, vlm amitől csak úgy dől belőlem a nevetés.
Nem tudom leírni szavakkal. Látnotok kell, bár lehet h másoknak ez semmit nem fog mondani s dobja a kukába az első adandó alkalommal.
Majd meglátjuk.


mar en is beleneztem telleg mokás^^ nekem is bejött bar hasonlo képp nem tudom hogy miert is... OP meg  :lol:

Hiei-sama

Egyenlore nem neztem oket vegig,de elkezdtem az uj Aika R-16 Virgin Missiont meg a Kaze No Stigmat asszem nezni fogom oket nem rosszak,vagyis Aika-t tuti megnezem vegig  :whoah:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Alkyra on 2007-04-16, 19:21:35
Hát ez vlm őrület.Xd Nem tudom, hogy miért tettszik ennyire ez az anime.
Az OPJát többször is végignéztem már s nem bírom megállni vigyorgás nélkül. :lul: (ED-je nincs....ill...nézzétek meg...én akkorát röhögtem azon... :hopp:)

Az animre semmiről nem szól.Komolyan. Nincs semmilyen története. 3-4 lány napjait mutatja be s azt, hogy miként beszélik meg a világ fontos dolgait.(pl.: Hogyan kell enni a csoki csigát.XD) Semmi extra nincs benne, teljesen hétköznapi -többségében üres- párbeszédek vannak benne.
Ám mégis...nem tudom abbahagyni a röhögést.Xd Vlm vicces van benne, vlm amitől csak úgy dől belőlem a nevetés.
Nem tudom leírni szavakkal. Látnotok kell, bár lehet h másoknak ez semmit nem fog mondani s dobja a kukába az első adandó alkalommal.
Majd meglátjuk.


ez szigorúan csak magánvélemény:
hát az OP-ja vmi szánalmas, a zene is - Youtube-on néztem meg az OP-ot - ezzel inkább nem próbálkozom be...

Hiei-sama

Quote from: Cobra on 2007-04-17, 00:59:05
Aika nem csak OVA?


De ova 3 reszes lesz.OP/ED-je mar reg megvan es sztem ED jobbmint az OP : p

chilip

#2569
Grenadier - AnimeHQ-n fennvan

első 2 rész alapján érdekes, bár kicsit nagyon túlzó - főhősnő fél mérföldről 100%pontossággal céloz...  :eek: - meg az én izlésemnek már kicsit nagyok a mellei... de egye fene :D
<< Grenadier OP >> az OP-ja marha jó ^^
<< AnimeAddicts Info >>
majd meglássuk mi sül ki belőle...

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-04-18, 01:56:35
Grenadier - AnimeHQ-n fennvan

első 2 rész alapján érdekes, bár kicsit nagyon túlzó - főhősnő fél mérföldről 100%pontossággal céloz...  :eek: - meg az én izlésemnek már kicsit nagyok a mellei... de egye fene :D

Tiszta Sniper Wolf a csaj.  :lazza: :haha:

sirtomi

Quote from: chilip on 2007-04-18, 01:56:35
Grenadier - AnimeHQ-n fennvan

első 2 rész alapján érdekes, bár kicsit nagyon túlzó - főhősnő fél mérföldről 100%pontossággal céloz...  :eek: - meg az én izlésemnek már kicsit nagyok a mellei... de egye fene :D
<< Grenadier OP >> az OP-ja marha jó ^^
<< AnimeAddicts Info >>
majd meglássuk mi sül ki belőle...
Ez egy jó kis ecchi akció anime. Nekem nagyon tetszett. Nem véletlen, hogy olyan jól lő :)

Member

Pár dolog elfogyott:
Bleach 114-ig
Gondolom, hogy a fillerek alatt direkt fogták magukat vissza vérben és erőszakban, hogy most jól bekeményítsenek, mert kicsit átestek a ló túlsó oldalára. Ráadásul már civilek is áldozatul esnek szép számmal. Engem speciel nagyon idegesít mind Ulqiorra, mind Yami, túl sokat arcolnak. Ichigo személyisége végre változott valamennyit, számomra pozitív irányba. Ami zavar, hogy sokszor hosszú percekig csak üres "tájképeket" látunk, mindenféle cél nélkül, meg Yoruichi is vagy 2,5 percen keresztül folyamatosan zabált, és az első perc után már nemigen poén. Pozitívum, hogy a fillereket nem úgy hagyták, hogy voltak, de most már sz@rjuk le őket, hanem jól összeolvasztották a manga szállal.

Death Note 25-ig
Nem bírtam várni így értékes megáktól szabadítottam meg magam. :D Végig kifinomult, érdeklődést fenntartó, így kell egy animét megcsinálni. Kicsit megrázóbb végre számítottam, de így is elég elkeserítő volt,
[spoiler]ahogyan L a szokásos lélektelen arcával lassan leborul a földre, Light pedig álszentül megjátsza magát és ismét elönti az istenkomplexus.[/spoiler]
Szerintem megpróbálom heti 1 PPG Z + 1 Death Note arányban küldeni mostantól a dolgokat, lévén ez most nálam messze a dobogós első.

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-04-19, 20:04:07
Szerintem megpróbálom heti 1 PPG Z + 1 Death Note arányban küldeni mostantól a dolgokat, lévén ez most nálam messze a dobogós első.

Nagyon helyes.  :tezsvir:
(Esetleg a Darker Than Black-et is elkezdheted, eddig 2 rész jött ki belőle, de az én orrom nagy sikert szimatolgat benne :P)

Member

Nem fog menni, mert elég sokat elvisznek ezek ketten, és bele kell kalkulálnom azt a néhány kisebb letöltést + az oldalak látogatását, ami naponta van, hogy 50 mega... :/
A 26. részt kihagyom, gondolom nem volt benne semmi újdonság, csak nosztalgia.

Fubenalvo

Nos, most kezdtem el a Kanon c. animét. Nagyon nagyon tetszik így az első rész alapján. Az animáció valami gyönyörű, ahogy néztem eszembe is jutott egy régen félbehagyott sorozat, az Air! asszem ezután azt is be kell fejeznem. Télből a nyárba! ^^

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-19, 23:35:18
Nos, most kezdtem el a Kanon c. animét. Nagyon nagyon tetszik így az első rész alapján. Az animáció valami gyönyörű, ahogy néztem eszembe is jutott egy régen félbehagyott sorozat, az Air! asszem ezután azt is be kell fejeznem. Télből a nyárba! ^^

Welcome to the NHK club!  :tezsvir:

Fubenalvo


via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん