Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Soldier on 2007-08-27, 21:57:46
Ultra Maniac/OVA
Imádom :) Isteni jó zenéje van. Magical girl rajongóknak kötelező, lolifanok meg kíméljenek, ez kivételesen nem arról szól :D Tudom ajánlani a mangát is, az eleje meg a vége hasonló, egyébként meg teljesen más, szóval nem lesz unalmas az anime után.

Quote
Nem tudom mennyire gyakori es milyen minöségüek ezek a incest/romance-es animek nekem elsö volt,de mindenképp ha van hasonlo(?) akkor nem az utolso.
Koi Kaze-t emlegetik alapnak a témában. Még én sem láttam, de hogy úgymondjam, rajta van azon a bizonyos listán :)


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-08-27, 22:18:31
Tudom ajánlani a mangát is, az eleje meg a vége hasonló, egyébként meg teljesen más, szóval nem lesz unalmas az anime után.

Koi Kaze-t emlegetik alapnak a témában. Még én sem láttam, de hogy úgymondjam, rajta van azon a bizonyos listán :)

utána járok mind2-nek . :ty:

Kuroi Tenshi

Quote from: Soldier on 2007-08-27, 21:57:46
Paranoia Agent
1,5 but pls dun kill me.
[Voice=D2 LOD/Baal]Well, it seems your terms are unacceptable[/Voice]
A 1.5 pont iszonyatosan alacsony; ténylegesen másfeles animét te nem akarnál
látni. A többire meg mi ez a 9.5-9.8? Nem magas egy kicsit? 9.5 fölé csak a
leges-legjobb animéket illik értékelni. Nem sok értelmét látom annak, hogy így
össze-vissza, helytelenül pontozol.

Soldier

#3423
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-08-27, 22:31:09
Quote from: Soldier on 2007-08-27, 21:57:46
Paranoia Agent
1,5 but pls dun kill me.
[Voice=D2 LOD/Baal]Well, it seems your terms are unacceptable[/Voice]
A 1.5 pont iszonyatosan alacsony; ténylegesen másfeles animét te nem akarnál
látni. A többire meg mi ez a 9.5-9.8? Nem magas egy kicsit? 9.5 fölé csak a
leges-legjobb animéket illik értékelni. Nem sok értelmét látom annak, hogy így
össze-vissza, helytelenül pontozol.

nem tudom , en nem erzem összevisszának , most pont ugy jött hogy ezek mind ilyen pontot kaptak , es én ennel rosszabbat meg nem lattam (természetesen ez csak az en rovásomra irhato fel). De miert adnak rá többet ha telleg ennyire nem tetszett  , 9+ fölött meg az kapott pontot tölem ami nálam valmiert kiemelkedö .. most megneztem a anidb-s listamat vote szerint besorolva , de nem tudok veled egyetérteni , en ugyertelmeztem hogy az kapp 10-es ami nálam abszolut kiválo es minden szempontbol tetszett.Ilyenkor nem veszem azt figyelembe hogy ki mennyi pontot adott rá vagy hogy kinek mennyire tetszett csak azt értékelem amilyenek en ereztem.Valoszinüleg ha látok a mostani tizesnel is "jobbat" (ami relativ) akkor megint atkell értékelnem mindent. De abban lehet igazad van hogy olyan szempontbol értékelek magasan hogy a mostani 10, mashol lehet 8-as se lenne egy nyitott szavazason , es lehet elvagyok csuszva az egésszel.de  mint már emlitettem eddig az volt a legjobb es ahhoz "álitottam" a többit is.es ha latok egy masik animet ami meg ennyire se tetszett akkor majd feljebb kerül.

minuszmiki

Quote from: Member on 2007-08-27, 22:06:01
Strawberry Panic ... Mivel teljesen szubjektíven látom és eszem ágában sincs a hibái ellenére csúnyán nézni rá, 9,75/10, jelezve, hogy messze az egyik kedvencemmé lépett elő
:tezsvir: Ennyire nem adtam rá magas pontot, de nálam is bekerült a votejaim felső zöld sávjába. Ezen meg

Quote from: Member on 2007-08-27, 22:06:01
Strawberry Panic  és kb. olyan arcot vágnak, mint akik a kokain pörgését követő lagymatagságra még szívtak egy kis füvet.
leestem a székről.

SaiyaGin

Gin-iro no Olynssis 09
Meg nem említett okokból nem túl bőven ismertetett furcsa gépszörnyek irtásával foglalkozó fiatalok kishíján még a szörnyeknél is furcsább csajokkal találkoznak, akik nyilvánvalóan tudnak olyan dolgokról, amik segíthetnének az életbenmaradásukban, de valamiért senkinek sem jut eszébe kikérdezni őket, szabadidejüket pedig azzal töltik, hogy beleszeretnek egymásba, majd ha ez megtörtént, egy másik társukba szeretnek bele (számomra jelenleg) teljesen légbőlkapott módon, hogy ne egyszerűen egy be nem vallott szerelem miatt angstoljanak, mivel a "Kit válasszak?" még érdekesebb.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

motifator

I Love My Younger Sister
Na ezt most miért kellett? Komolyan gondolkoztam, hogy a felénél kikapcsolom, de a rövid terjedelme miatt végül mégis megnéztem.
Egyáltalán nem zavart a témája, végülis csak fikció az egész. Viszont a megvalósítás annál inkább. A grafika is elég gyenge, de ez nem szokott nálam különösebb gondot okozni. Az olcsó erogés kliséhegyek annál inkább. A szereplők is halál ellenszenvesek voltak.
Valahogy messze nem az én műfajom az egész. És nem az incest téma zavart igazán. Asszem ugyanezért nem tetszett annakidején a Hantsuki sem, és ezért nem nézek hentait sem.
Arra mindenesetre jó volt, hogy most már biztosan tudom, hogy soha többé nem fogok próbálkozni hasonló animékkel.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soul

#3428
Quote from: Soldier on 2007-08-27, 21:57:46
I Love My Younger Sister
Én is a nem rég írt post után néztem meg, és sztem jó.A kezdés magával ragadt és rögtön kétszer is megnéztem  :smile:.2005ös(szerk.;)) anime és szerintem szép a grafikája (lehet néha profilból érdekesek kicsit az arcok) semmikép nem mondanám csúnyának.A drámai rész ott volt, és én sem éreztem ellenszenvesnek a  testvérpárt.Egy remek anime, olyan témáról amiről nem beszélnek, és Soldier szerintem is simán megérdemli a 9/10 értékelést.

Quote from: Member on 2007-08-27, 22:06:01
Strawberry Panic
Egyetértek  9,75/10 :tezsvir:

Zsiga

Quote from: Soul on 2007-08-28, 01:30:31
1995ös anime és szerintem szép a grafikája (nem a 2007es viszonyokhoz kell nézni)
Valamit elnéztél, 2005-ös. http://anidb.net/a3318

Soul

Igazad van, elnéztem  :oops:, az álmosságra fogom  :smile:.

Groven

Seto no hanayome

1ik fórumozó társunk aláírásában láttam 1 tetszetős képet, és sikerült kinyomoznom, h melyik animéből van (lsd fentebb a címet:P).
Nos megnéztem az első 4 részt. Grafikailag nem a top, de nem is ez a lényeg. A történet maga és a rengeteg fanservice és helyzetpoén kárpótol mindenért. Hihetetlen nagy ökörség az egész, de azért az egyszerű történet vonala követhető, miközben könnyesre sírja az ember a szemeit a röhögéstől.
A főszál az, h 1 sellő megment 1 fiút a fulladából, miközben az a tengerben a parttól jó messze próbál úszni. A sellő törvények értelmében a lánynak meg kell halnia, mert látta 1 ember. Csak 1 módja van, h megússza a halált, ha hozzámegy feleségül a fiúhoz. Elég egyszerűnek tűnik a történet. Nade 1-2 apró dolog megcsavarja rendesen: 1. A lány apja nemigen nézi jól szemmel ezt a dolgot és igyekszik eltenni lábalól a fiút. :lul: 2. A lányról és családjáról meg a hozzátartozóikról senki nem tudja, h sellők. Az emberi világban úgy ismertek mint a környék yakuza vezetői. Olé! :haha: Azért van még 1-2 csavar, de még én se néztem végig.
Mindenesetre igen fárasztó. 1 nehéz fárasztó nap után könnyen emészthető.:P

Próféta

5cm/s

Makoto Shinkai animéje, tehát tudjuk, mire lehet számítani: elképesztően szép képekre. Ezeket meg is kapjuk. Viszont nem tetszett annyira, mint a Beyond the Clouds vagy a She and her cat; itt kevésbé tudott megragadni a cselekmény és a szereplők lelkivilága. Kicsit úgy tűnt, mintha a Hoshi no Koe újrája lenne csak.
[spoiler]Az viszont dícséretes, hogy a főhős jsp fájlokba is php forráskódot ír. Mert a japánok olyat is tudnak. Biztos az új Windows Vasta 180 teszi ezt lehetővé  :muhahah:[/spoiler]

motifator

Juj de jó, hogy nem csak én vagyok ennyire geek, hogy rögtön kiszúrjam :D:D:D
Quote from: motifator on 2007-08-04, 16:54:20
Ja, és Tohno-kun tud Java Enterprise környezetben PHP-t kódolni  :hopp: Tudom, kocka vagyok ;)
[spoiler]A displayCP.ico is megvolt?  :muhahah:[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Quote from: motifator on 2007-08-28, 17:36:48
[spoiler]A displayCP.ico is megvolt?  :muhahah:[/spoiler]
[spoiler]igen, de abban mi a... ja hogy azt úgy kell érteni?  :lul:[/spoiler]

motifator

Amikor /a/-ra postoltam screencap-et a php-s dologról, hát persze hogy egyből azt szúrták ki  :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

#3436
Na megint én.

On your mark

Ez egy 6 perces videoklipp az On your mark című japán zeneszámhoz. Miért írom mégis ide? Mert a képanyag egy külön ehhez a klipphez készült mini-anime, méghozzá Miyazaki Hayao rendezésében! És ahogy azt az egyik youtube-os kommentelő is megjegyezte, ez egy kib*szott komplett Miyazaki-film 390 másodpercben. Nem viccelek: bár idő hiányában nyilván keveset látunk a scifi-világból, rendkívül aprólékos kidolgozottsága mégis meglódítja annyira az ember képzelőerejét, mint mondjuk a Nausicaa. A történet rövid ugyan, de szép, szomorú, és a Mestertől szokatlan módon kifejezetten felnőtteknek szól. Miután végignézte az ember, szépen vissza lehet tekerni bizonyos jelenetekhez, annyira szívbemarkoló pl. 4:20 körül. Ja és igen, mindezt szavak nélkül, mert ugye közben megy a zene.

Ki ne hagyjátok! Hat és fél perc nem nagy idő, veszteni nem vesztetek vele semmit. Én nagyon sajnálom, hogy eddig nem ismertem.

minuszmiki

Megnéztem, tényleg elég jó és részletes (bár a youtube-minőség nem a legjobb, majd leszedem torr3nten). Egyébként én sem ismertem,  :merci:.

kelvor

#3438
Mestermű :jee:

Ha valaki megtalálja a zenéjét, dobjon egy torrentet. :smile:

Groven

Quote from: Próféta on 2007-08-28, 19:24:51
Na megint én.

On your mark

Ez egy 6 perces videoklipp az On your mark című japán zeneszámhoz. Miért írom mégis ide? Mert a képanyag egy külön ehhez a klipphez készült mini-anime, méghozzá Miyazaki Hayao rendezésében! És ahogy azt az egyik youtube-os kommentelő is megjegyezte, ez egy kib*szott komplett Miyazaki-film 390 másodpercben. Nem viccelek: bár idő hiányában nyilván keveset látunk a scifi-világból, rendkívül aprólékos kidolgozottsága mégis meglódítja annyira az ember képzelőerejét, mint mondjuk a Nausicaa. A történet rövid ugyan, de szép, szomorú, és a Mestertől szokatlan módon kifejezetten felnőtteknek szól. Miután végignézte az ember, szépen vissza lehet tekerni bizonyos jelenetekhez, annyira szívbemarkoló pl. 4:20 körül. Ja és igen, mindezt szavak nélkül, mert ugye közben megy a zene.

Ki ne hagyjátok! Hat és fél perc nem nagy idő, veszteni nem vesztetek vele semmit. Én nagyon sajnálom, hogy eddig nem ismertem.

Kiváncsiságból megnéztem. Nem volt rossz, de valahogy nem bánom, h eddig nem tudtam róla. A zenéje... eh... nagyon nem jött be. Nagyon nem passzolt az egészhez. A pasi hangjától meg elgondolkodtam az ereim feltárásán...

Kazenokizu


Lamune (végig)

Végülis csak előszedtem, és nem bántam meg. Kicsit jobb lett a végére, habár még mindig nem tudom más szóval jellemezni, mint hogy együgyű történet, kissé együgyű szereplőkkel. (Na jó, Nanami nem kicsit együgyű, hanem nagyon, de a szó jó értelmében.)
A hangja pedig végig idegesített.
A történet néhol kifejezetten aranyos lett, de ahhoz túl kell élni az első kb 5-6 részt.
A grafika egész jó, a zene viszont szvsz egy nagy nulla.
Én 6.5/10-et adok rá.

Aki szereti a romantikus animéket, egyszer nyugodtan megnézheti, de csodát ne várjon tőle.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Soul

Quote from: Kazenokizu on 2007-08-29, 13:36:50
Lamune (végig)

Úhh én január 1-én hajnalban kezdtem el nézni, mondom ezzel kezdem az új évet, sztem túl értékelted  :smile:.

Soldier

#3442
Nana
AniDB

Megneztem , tetszett de elég is volt.Férre ne értsen senki , télleg joh nincs vele baj(nehogy flame legyen nekem^^).Meg csak nem is mondanam hosszunak mert nem unatkoztam rajta egyszer sem , de ettöl függetlenül már vártam hogy vége legyen minjart le is irom miert szvl; Amilyen szimpatikusan indult az elején ugy kezdtett ellenkezöjére fordulni  az egész ,a késöbbiekben K.Nanával az élen.Az elejen meg annyira lehet nem is tünt fel , de késöbb egyre jobban irritált viselkedése/döntései erre már csak rátett egy lappal Takumi belépése a sorozatba.Ilyen unszimpi karakterrel talan en meg nem is talakoztam anime nezesem során, igazabol ezt most nem akkarom tul magyarazni se jelleme se kinézete nem tetszett ez van.Es a végére már majdnem Nanaval is igyvoltam.Igazábol ök ketten nem tetszettek az egész 47részben illetve inkabb annak is csak a második felében.A "másik" Nana-val illetve a többi szereplövel teljesen megvoltam elégedve.Eleg negativan hagzik most ez a komment mert csak negativumot irtam bele (hehe) szvl fölösnek erzem azt elmondani hogy mi jo benne azt már annyian megtették elöttem.Végülis johogy megneztem mert kiváncsi voltam hogy miert szeretik ennyien es mostmár azthisszem ertem.Összeségében nekem is tetszett de bennem nem hagyott oly mély nyomott hiába voltam ugy oda az elsö 2"*" valahanyadik részig.Az OP,ED mind tettszetek.Mindenesetre 1x jo volt megnézni es csak azt tehetem mint mások is : ajanlom annak aki nem látta.9

Ima, Soko ni Iru Boku
AniDB

Nem hallotam rola semmit ,volt 3GB hely a hdd-n igy ugydöntöttem egye-fene ugyis csak 2,95GB szvl pont jol jött.Es végérvényben nem bántam meg , nem egy mai darabb.Erdekes volt mert elöször a emberek tüntek elég egyszerüeknek ezzel ellentétbe a tárgyak,hátterek egesz kidolgozottak voltak.A nem tul bonyorult történetet nekem tetszett , Shu(föszereplö) szimaptikus volt hisz ö volt a "jo" uj megtestesítője(és ez ugye nálam nyerö).A kiscsaj(Lala Ru) arcával voltak probélmáim de hát aztan megszoktam.Igazabol ez is 9-es , most sokan aztgondoljak/mondjak hogy hülye ez ?! ugyananyit add mint a Naná-ra , hát ezt azzal magyarazom hogy nekem ez ugyananyira tetszett söt talan meg jobban is.Ennek sok oka lehet de nálam = pontot érdemelnek.


Hand Maid May
AniDB

Ezt is közvetlenül a Nana utan neztem azaz ma|tegnap.Amolyan nyugis anime ként.Hát még talan tul nyugis is volt. Mert körülbelül semmi extra nem történik az egesz alatt.Valami kis story van,de sajna elég kiszámitható.A karakterek közül volt ami tetszett de volt ami nem.A szimpatikusabbak közül is volt ami neha nagyon gyengen volt megrajzolva.Van egy kis gyenge Love az egész allat de a végén nincs egyértelmüen lezárva..Egyszer elmegy amolyan Lamune szintü picit talan még en gyengébbnek is erzem de ettölfüggetlenül 6.50(anno tölem is annyit kapott) mert eleg sok reszen lehetet a szorakozni -a kiszámithatosag ellenére.

kelvor

Te aztán falod az animéket.  :smile:

Nana nálam wish listes, valószínűleg az lesz a következő, a Code Geas után, amit megtekintek.

Soldier

#3444
Quote from: kelvor on 2007-08-30, 04:00:41
Te aztán falod az animéket.  :smile:

:redface:
azh joh , have fun ;)

motifator

A sorozat közepe-végefelé mindkét Nanából idegesítő rinyagép lesz. Itt közvetlenül [spoiler]Nana terhességének kiderülése utáni néhány részre gondolok emo Oosaki Nanával és döntésképtelen hülyepicsa Komatsu Nanával.[/spoiler]
Utána, a sorozat legvégéig valamelyest javul a helyzet, de a két főszereplő már sose lesz ugyanolyan, mint a sorozat elején.Amúgy nekem pont ez is tetszett az animében, sokkal életszagúbbá tette az egészet, hogy a szereplők hoznak unszimpatikus/rossz döntéseket is.

P.S.: Amúgy én Takumit bírom, szerintem jó gyerek. Tiszteletre méltó a felelősségtudata és amit a karrierjében elért, mégha néha úgy is viselkedi, mint egy f*sz.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Groven

#3446
Quote from: motifator on 2007-08-30, 07:26:17
A sorozat közepe-végefelé mindkét Nanából idegesítő rinyagép lesz. Itt közvetlenül [spoiler]Nana terhességének kiderülése utáni néhány részre gondolok emo Oosaki Nanával és döntésképtelen hülyepicsa Komatsu Nanával.[/spoiler]
Utána, a sorozat legvégéig valamelyest javul a helyzet, de a két főszereplő már sose lesz ugyanolyan, mint a sorozat elején.Amúgy nekem pont ez is tetszett az animében, sokkal életszagúbbá tette az egészet, hogy a szereplők hoznak unszimpatikus/rossz döntéseket is.

P.S.: Amúgy én Takumit bírom, szerintem jó gyerek. Tiszteletre méltó a felelősségtudata és amit a karrierjében elért, mégha néha úgy is viselkedi, mint egy f*sz.

Az anime életszerűsége kapcsán egyetértek az előttem szólóval. :smile: Ami nekem még külön tetszett, h mennyire egymáshoz kapcsoódnak az események, és nem úgy mint a magyar szupersorozatok bármelyikében, v brazil szappanoperákban, h csak ömlesztik és értelmük nincs a szereplőket érő hatásoknak. Persze ezekben a lényeg, h a néző együttérezzen és le legyen döbbenve, vagy ijeden meg feleslegesen és legyen miről beszélnie szánalmasan unalmas életében ua szintű ismerőseivel...

Visszatérve rinyálás az van.:) Bár mikor én néztem a tűréshatáron belül volt.
A sorozatban pl én totál nem a két Nanára koncentráltam. Bár ők a főszereplők, de Shin és Reyra kapcsolata jobban foglalkoztatott.

Negatív szereplők. Kezdjük Shoji-val. Vele 1szintű ......-el eddig csak életben találkoztam. Nagyon jól "lemodellezték" az animébe (a szerzőnek is lehettek ilyen fajta tapasztalatai). A másik fele Nobou. Ennyire szerencsétlen, magát és másokat fel nem vállaló, a helyzetektől megijedő lúzert! Eh...

Ha a mangát továbbolvassátok akkor lesz még meglepetés bőven.:)


Nade térjek rá 1 OVA-ra, ami 6 részes és mostanság jött ki (bár még a 6. részre várni kell):

Murder Princess

Nem kell nagyot várni tőle. Erősen sablonelemekből épül fel. Kalandos kis egyszerű történet, némi vérrel (talán pont ezért kezdtem el nézni? :haha:). Ami a figyelmemet megfogta benne, h kicsit keveri az időket, azaz középkori környezet sci-fi-s beütéssel. Ez a beütés nem tűnik fel senkinek az első pár részben. H mi is ez az majd pont a végefelé derül ki. (direkt nem mondom el, mert akkor a 6 részt nem nézné meg senki :angyali:).
Mostanság egyre több olyan animével találkozom, aminek punk-pop-rock keverék OP-je van. Ennek is vm ilyesmi, szal nekem bejött.


szerk.: találtam 1 jó kis leírást az 1. részről

Kazenokizu

#3447
Mind Game

Hááááát, hol is kezdjem? Nem sok olyan anime van, amit annak ellenére néztem meg, hogy tudtam előre: nem fog tetszeni. Nos ez azok közül való. Kíváncsi voltam, hogy a végére lesz-e benne vmi, ami megfog, így nekiálltam.
Olyan negyedóra/húsz perc után erős vágyat éreztem ugyan arra, hogy kikapcsoljam a tv-t és menjek aludni.
[spoiler]Mikor megláttam Isten-t.[/spoiler]
De aztán volt benne egy olyan mondat, amit érdekesnek találtam,[spoiler]Mikor Nishi szembesül azzal, hogy tényleg meghalt, és megkérdezi Istent, hogy akkor ezért a nyomorult 20 évért mi a fenének jött ő a világra.[/spoiler] így végülis végigkínlódtam. Nem érte meg.
A grafika kifejezetten ronda, ennek ellenére engem mégsem az zavart benne, hanem hogy itt-ott élő emberek fejét rakták a szereplők helyére. Szerintem ezzel nem hogy nem erősítették a hangulatot, érzelmeket, csak rontottak rajta. Számomra legalábbis abszolút élvezhetetlen volt. Szerencsére a film végére visszább vettek ezekből az effektekből, így a végén már tűrhető lett a képi világ. (Sőt, a női főszereplőt néhol kifejezetten helyesnek rajzolták.)
A zenéje egy nagy nulla volt, engem legalábbis nem fogott meg.
A törtenet meg...hmmm... Szerintem az sem volt egy nagy durranás. Gyakorlatilag két mondat volt benne, ami értelmes mondanivalót hordozott magában (Ebből az egyik már a 3. percben látszik.)
[spoiler]mindenki a saját tettein, döntésein keresztül irányítja a saját életét[/spoiler]de a film egyetlen percében sem éreztem azt, hogy az alapmondanivalót (ami szerintem egyébként meglehetősen közhelyes) szeretné igazolni/cáfolni. Jó, persze gyenge próbálkozások, utalások voltak rá, de nem éreztem, hogy logikusan lenne felépítve, kusza volt az egész. Egyes jelenetekre borzasztó nagy hangsúlyt fektettek, és húzták, mint a rétestésztát [spoiler]Pl hogy milyen jól elszórakoztak a bálna belsejében[/spoiler]ami meg esetleg érdekes lett volna, arra nem szántak 2 percnél többet[spoiler]Gondolok itt az Istennel való beszélgetésére[/spoiler] A vége meg (mint ahogyan azt írják is a záró képsorokon) nem befejezett, az ember csak sejthet ezt-azt.

Tipikusan olyan mű, ahol annyira, de annyira szeretnék elhitetni a filmről, hogy mekkora elvont és filozofikus mélységű mondanivalója van -annak ellenére, hogy NINCS-, és ezt próbálják bizonyítani -illetve gyakorlatilag eltakarni a film hiányosságát- azzal, hogy nem szokványos képi megoldásokat alkalmaznak, és hogy kissé szürreális a cselekményvezetésük.

Egy szó, mint száz, szerintem meglehetőst gyenge alkotás, nálam 2/10.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Soul

Quote from: Liquid Snake on 2007-08-26, 09:17:24
Rec

Ahhoz képest hogy 9db 10 perces részből áll az anime, nagyon tetszett :D Olyan jó kis Love Story volt az egész. Onda Aka no. 1 girl :P Érdekes volt a történet is, bár kicsit aggódtam h [spoiler]még a 8.-ik rész is elég baljósnak tűnt de a végére minden rendbejött! Már rég láttam olyan anime-t aminek a végén valóra válik egy szerelem. Ugye School Rumble után ez meglepő :)  [/spoiler]

Én is megnéztem és sztem is nagyon jó  :smile:.Tényleg kár hogy ilyen rövid, kezdtem aggódni én is hogy nem úgy lesz vége mint ahogy elképzeltem.Azt kifelejtetted hogy van egy 7.5 plusz rész, de nem muszály megnézni mert sok mindenről nem maradunk le, engem amúgy is idegesített az a szőke csaj  :smile:.

Member

Hmm, ezután a jellemzés után sürgősen ráállítok majd valakit a Mind Game-re, úgyis mindig ellentétes a véleményünk. :D De előtte még jön majd a Nekojirou-sou. :)