Anime, felirat, japán, és vegyes blődségek

Started by Shock12, 2003-06-10, 12:03:19

Previous topic - Next topic

Shock12

Üdv Lac!

Na lehúztam megint az Ai Yori Aoshi-t, és lepetéztem !! Állat, tényleg két audiotrack van, meg van hozzá felirat !! Ráadásul a minõség valami fergeteg ! Most soroltam be a másodikért, utána meg majd jön az elsõ négy Full Metal Panic. Ha kell feltöltöm majd :) , és majd a beszerzési sebességgel jön a többi :D !

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Na lehúztam megint az Ai Yori Aoshi-t, és lepetéztem !! Állat, tényleg két audiotrack van, meg van hozzá felirat !! Ráadásul a minõség valami fergeteg !
Mondtam én...:p
Quote
Most soroltam be a másodikért, utána meg majd jön az elsõ négy Full Metal Panic. Ha kell feltöltöm majd :) , és majd a beszerzési sebességgel jön a többi :D !
Az jó lenne, én is éppen beszerzési sebességgel tolom fel az NGE 2003 Rawokat!;) (Illetve most már 3-an is toljuk fel, rajtam kívül Ekuseru és McDouglas is besegít, THX nekik!!)

CHRONOS

Shock12

QuoteAz jó lenne, én is éppen beszerzési sebességgel tolom fel az NGE 2003 Rawokat! (Illetve most már 3-an is toljuk fel, rajtam kívül Ekuseru és McDouglas is besegít, THX nekik!!)

Hát akkor ezt megbeszéltük ;)

Kazador

Hujj... Lehúztam a felújjított NGE opening+ending-jét az Aoi Animérõl... nem kellett volna... most aztán nem is tudom, hogy várom ki, mire fenn (meg) lesz minden rész :-)

Üdv.
Kazador

Chronos

QuoteOriginally posted by Kazador
Hujj... Lehúztam a felújjított NGE opening+ending-jét az Aoi Animérõl... nem kellett volna... most aztán nem is tudom, hogy várom ki, mire fenn (meg) lesz minden rész :-)

Üdv.
Kazador
Türelem rózsát terem...;)

CHRONOS

Kazador

...Na meg letölthetõ NGE-t! :D

Kazador

Shock12

Így legyen ötösöm a lottón... Elsõ csapat, aki kihozta az Onegai Twins-t, az AJ volt... :) .

Mindenesetre szerintem nagyon jó, úgyhogy érdemes megnézni :D .

Kazador

Aki szeretné az Onegai Twins-t az Usteamen látni, tegye fel a kezét!
(Uh-oh...én-én !!! :jee: )

Kazador

Kazador

Black milyen rendszerességgel látogatja a fórumot?
Mert kérdeztem tõle valamit privben és nagyon kiváncsi lennék a válaszára.

Kazador

Shock12

Kérésed számomra parancs :D ! Akkor feltöltöm ma éjjel !

Shock12

#430
Sõt... nem is ma éjjel, hanem most elkezdem, utána már csak Zsozsóékon múlik, mikor teszik ki... :D !

Sőt 2. : Koppantam, és amint lecc accountom, akkor :D . Kis türelmet kérek még ;)

Kazador

éééééé:hopp: ééééééé

Thanx!

Kazador

Lac

Hejj, mi ez a NGE 2003, vagy mi? Kicsit be vagyok lassulva, szóval nem hallottam még róla...

A két audio-s ogm-ek tényleg tök jók, én is mint az õrült össze-vissza vadásztam rájuk, csak egy idõ után azt vettem észre, hogy az angolt nem is szoktam hallgatni... Itt van pl. a Love Hina esete: Van rajta hivatalos japán szinkron + angol szinkron + angol fansub (+ nemsokára készen leszek az egész sub magyarításával :jee: ) Na most az angol szinkron olyan elfuserált az angol fansubhoz (meg -akkor ebbõl- gondolom a japán szöveghez) képest, hogy az valami gusztustalan... arról nem is beszélve, hogy a japán hangokhoz képest az amerikai hangok sehol sincsenek. Ilyen hülye nyávogás az egész, tele van túlhangsúlyozásokkal (ami egyébként híresen amerikai dolog, hogy úgy hangsúlyoznak, mintha valami csípné a s*ggüket :haha: ), úgyhogy elég szánalmas. De azért tök jó, hogy olyan mintha DVD-m lenne :rotflol:

:haha: látom a f*ck emoticont már más se tudta berakni az automoderátor miatt :haha: Éjjen a modern technika :lol:

zsozso

QuoteOriginally posted by Lac
Hejj, mi ez a NGE 2003, vagy mi? Kicsit be vagyok lassulva, szóval nem hallottam még róla...

A két audio-s ogm-ek tényleg tök jók, én is mint az õrült össze-vissza vadásztam rájuk, csak egy idõ után azt vettem észre, hogy az angolt nem is szoktam hallgatni... Itt van pl. a Love Hina esete: Van rajta hivatalos japán szinkron + angol szinkron + angol fansub (+ nemsokára készen leszek az egész sub magyarításával :jee: ) Na most az angol szinkron olyan elfuserált az angol fansubhoz (meg -akkor ebbõl- gondolom a japán szöveghez) képest, hogy az valami gusztustalan... arról nem is beszélve, hogy a japán hangokhoz képest az amerikai hangok sehol sincsenek. Ilyen hülye nyávogás az egész, tele van túlhangsúlyozásokkal (ami egyébként híresen amerikai dolog, hogy úgy hangsúlyoznak, mintha valami csípné a s*ggüket :haha: ), úgyhogy elég szánalmas. De azért tök jó, hogy olyan mintha DVD-m lenne :rotflol:

:haha: látom a f*ck emoticont már más se tudta berakni az automoderátor miatt :haha: Éjjen a modern technika :lol:

http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=93
Death is the only redemption

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Lac
Hejj, mi ez a NGE 2003, vagy mi? Kicsit be vagyok lassulva, szóval nem hallottam még róla...

A két audio-s ogm-ek tényleg tök jók, én is mint az õrült össze-vissza vadásztam rájuk, csak egy idõ után azt vettem észre, hogy az angolt nem is szoktam hallgatni... Itt van pl. a Love Hina esete: Van rajta hivatalos japán szinkron + angol szinkron + angol fansub (+ nemsokára készen leszek az egész sub magyarításával :jee: ) Na most az angol szinkron olyan elfuserált az angol fansubhoz (meg -akkor ebbõl- gondolom a japán szöveghez) képest, hogy az valami gusztustalan... arról nem is beszélve, hogy a japán hangokhoz képest az amerikai hangok sehol sincsenek. Ilyen hülye nyávogás az egész, tele van túlhangsúlyozásokkal (ami egyébként híresen amerikai dolog, hogy úgy hangsúlyoznak, mintha valami csípné a s*ggüket :haha: ), úgyhogy elég szánalmas. De azért tök jó, hogy olyan mintha DVD-m lenne :rotflol:

:haha: látom a f*ck emoticont már más se tudta berakni az automoderátor miatt :haha: Éjjen a modern technika :lol:

Kb. mikor fogod befelyezni Love Hina sub magyarirását?

Shock12

Na kollegák !
 Elkezdett felkúszni az Onegai Twins elsõ része, Anime Junkies verzsün, 120 mega. Szerintem 5 óra múlva fenn lesz, utána már csak Zsozsó hadúron múlik, mikor kerül ki. Szeritem fergeteg, ütõsek a poénok, legfõképpen akkor, ha láttátok az elsõ adagot ... következmény: Tessék megnézni az Onegai Sensei-t :D .

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Na kollegák !
 Elkezdett felkúszni az Onegai Twins elsõ része, Anime Junkies verzsün, 120 mega. Szerintem 5 óra múlva fenn lesz, utána már csak Zsozsó hadúron múlik, mikor kerül ki. Szeritem fergeteg, ütõsek a poénok, legfõképpen akkor, ha láttátok az elsõ adagot ... következmény: Tessék megnézni az Onegai Sensei-t :D .
120 MB?
Milyen a minőség?

CHRONOS

Shock12

Quote
120 MB?
Milyen a minõség?

Ha megnézed a Wolfs Rain-eket, azok sem "nyomnak" többet, és egész jó. Persze nem hasonlítható a te NGE szerzeményedhez :D .

Viszont milyen idegesítõ, hogy tegnap este besoroltam az Ai Yori Aoshi második részéért 9.nek, és most 11. vagyok... Azért eléggé undorító, nem ?! :grrr:

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Viszont milyen idegesítõ, hogy tegnap este besoroltam az Ai Yori Aoshi második részéért 9.nek, és most 11. vagyok... Azért eléggé undorító, nem ?! :grrr:
Na ja.;)
Egyébként Wolfs Raint még nem láttam, de majd megnézem...:p

CHRONOS

Shock12

QuoteEgyébként Wolfs Raint még nem láttam, de majd megnézem...

Neeem ? Húha ! Akkor hajrá ! Szerintem nagyon jó (eddig jó, majd ha végzek a feltöltéssel nekiállok lebittorrentezni a 24. részt) !
Ja, tipp: Ne bittorrentezzetek, ha a sor elején álltok az IRCn... mert elkezdi ugyan venni a kért filet, de megszakad a letöltés... csakhogy más ezzel ne szívjon (bár biztos sok itt az ilyen dolgokban tapasztalt "nagy öreg") ! :p

Shock12

#440
bazz... valaki szólhatott volna, hogy fel van már töltve az Onegai Twins... (Kirakták Zsóék az ftpre...) igaz, nem AJ, hanem aozora, de fenn van...
ok, beszéltem Zsoval, majd mindkettõ kint lesz, és a jobbik fog maradni... (Ja, az aozora 155 mega)

blash

#441
QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
.....  Angolt középfokra 1 év alatt tanultam meg gyakorlatilag nulla ismerettel. Viszont tanulás alatt sokat néztem angol filmeket fordítottam stb, és most ott járok, hogy a suli legjobb angolosa lettem.....
olyan kettannyelvu kozepsuliba jartal, ahol elso evben csak angolt kellett tanulni? :confused:

belabacsi

QuoteOriginally posted by blash
olyan kettannyelvu kozepsuliba jartal,a hol elsop evben csak angolt kellett tanulni? :confused:

Vicces én is ilyen suliba jártam(járok), csak én a németes részre :)D:D:D:D:D

belabacsi

Valaki egyszer itt valami Star Trek fekõl érdeklõdött amikor a tv tunerekrõl kezdünk el eccer beszélni. Annak mondom, hogy állítólag ST részeket letölteni egy ftp-szerverrõl de bõvebb infó itt:
http://www.borda.ca/showthread.php?s=&threadid=12922&perpage=20&pagenumber=1

McDouglas

QuoteOriginally posted by Shock12
bazz... valaki szólhatott volna, hogy fel van már töltve az Onegai Twins... (Kirakták Zsóék az ftpre...) igaz, nem AJ, hanem aozora, de fenn van...
ok, beszéltem Zsoval, majd mindkettõ kint lesz, és a jobbik fog maradni... (Ja, az aozora 155 mega)

Azert annyira nem kell eroltetni, mivel Anime-Empire&Anime-Keep is megcsinalta. Es ugy nem ketseges a 3 kozul melyik a legjobb verzio ;)

Amugy aktualis sorozatokkal folosleges szenvednetek, mert ugyis gyorsabban dobjuk fel ahq-ra, es onnan meg at usteam-re. Szal csak ha naon van folos savszeletek, akkor ;)
Kukorica Rox ^^

Lac

QuoteOriginally posted by Pharaoh
Kb. mikor fogod befelyezni Love Hina sub magyarirását?

Nos, már csak a 21-25. részek vannak hátra (eddig minden nap egyet fordítottam le, de ennek a maradéknak mocskos nehezen állok neki). Legyen mondjuk jövõ hét szerda. Ha nem is fejezem addig be mind a 25 részt, de amik már megvannak, azokat mindenképpen feltöltöm az AnimeVilágra (1-20. rész) akkor.

Lac

QuoteOriginally posted by zsozso
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=93

Köszi, ebbõl is látszik, hogy az 56kbites internet kapcsolat rontja a látást (gy.k. mivel csak 15 óra van ingyé, ezért olyan gyorsan kell katyingatynom, hogy nincs idõm odafigyelni ilyesmikre, hogy topic, meg hozzászólás :haha: )

Shock12

QuoteAzert annyira nem kell eroltetni, mivel Anime-Empire&Anime-Keep is megcsinalta. Es ugy nem ketseges a 3 kozul melyik a legjobb verzio

Amugy aktualis sorozatokkal folosleges szenvednetek, mert ugyis gyorsabban dobjuk fel ahq-ra, es onnan meg at usteam-re. Szal csak ha naon van folos savszeletek, akkor

Ok, akkor inkább szenvedek a jobb minõségû dolgok vadászásával. ;) Gondolom, az nem baj :D

zsozso

Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Mi ez a nagy csend ma?
Én is ezt kérdezem...:p

CHRONOS