Anime, felirat, japán, és vegyes blődségek

Started by Shock12, 2003-06-10, 12:03:19

Previous topic - Next topic

Shock12

Na akkor egy örvendetes hír:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :whoah: :cool: :jee:
Tenchi Muyo! Rio Ohki OVA 3 Szeptember 18 Japánban !!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!!!

zsozso

Death is the only redemption

Ekuseru

日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
micsoda forgalom! :D
Hát ja, ilyen sokan még soha nem látogatták a fórumot...;) :rotflol: :gevumezs:

CHRONOS

Shock12

Na egyszer egy üzlet beindul ... ? :muhahah: :lazza:

zsozso

Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
250 user a fórumban :)
Az lenne a király, ha ennyi member lenne egyszerre a fórumban!;)

CHRONOS

Shock12

Hm... azért eléggé sokan betévednek... egyszerre.... na az azért még odébb van, de ahhoz képest, hogy ez a fórum dolog nem olyan régi (emlékeim szerint) azért elég szép eredmény (nomeg a magyar internetezõ-anime függõ emberek számát tekintve )... Amúgy meg már megint ez a csönd...

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Hm... azért eléggé sokan betévednek... egyszerre.... na az azért még odébb van, de ahhoz képest, hogy ez a fórum dolog nem olyan régi (emlékeim szerint) azért elég szép eredmény (nomeg a magyar internetezõ-anime függõ emberek számát tekintve )... Amúgy meg már megint ez a csönd...

Na igen ezt a csöndet kéne felszámolni pár post bombával ;)
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Ha post bombot nem is de énmagam még egy pár órára vis****obbanok ebbe a fórumba egy jó idei szenvedés után, Hoi mindenkinek :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Ken-Shi_Kun

oké automata moderátor rulz :) nameg a magyar nyelv szépségei...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Ha post bombot nem is de énmagam még egy pár órára vis****obbanok ebbe a fórumba egy jó idei szenvedés után, Hoi mindenkinek :)
Hoi!;)
Rég nem láttunk a fórumban...:D

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Ha post bombot nem is de énmagam még egy pár órára vis****obbanok ebbe a fórumba egy jó idei szenvedés után, Hoi mindenkinek :)

gyenge kis 4órás kényszerpihen? hála a szolgáltatómnak -_-
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Nekem hála aszolgáltatómnak szolgáltató szolgáltatónak volt egy majd 2 hetes leallasom. Tényleg zsozso megkaptad?
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Nekem hála aszolgáltatómnak szolgáltató szolgáltatónak volt egy majd 2 hetes leallasom. Tényleg zsozso megkaptad?

Beszélj ekuseru vel mert õis vmi hasonlót csinál sztem jó 5let.
Death is the only redemption

Ekuseru

QuoteBeszélj ekuseru vel mert õis vmi hasonlót csinál sztem jó 5let

nyhe? :confused:

Hmm miért van az, hogy az "Initial D first stage" és a "Jubei chan" nevezetű sorozatok két példányban is megtalálhatóak az Anime4-es és 6-os-ban? (egy rosszabb és egy jobb minőségű) ???
日本 - 中國 - 한국

Ken-Shi_Kun

Látom már, ha megkérdezhetem milyen lett, márha megnézted, de felõlem ok, ha minden igaz be tudok szerezni egy normális karaoke-sub makert is úgyhogy az is meglesz, a fordítással ebben a hónapban, de legkésõbb szeptemberben biztos végzek. Ekuretsu, gondolom próbálsz mást is, szerinted mi legyen? én egyenlõre csak ezt bírom csinálni...

Ken-Shi Kun.

Jut is eszembe holnap kb 4-5 óráig vagyok még itthon, addig plz kérek választ, de viszem magammal a fordítanivalót, úgyhogy mindenképp meglesz, csak tudni akarom, hogy csak nekem lesz ez jó, vagy azért másoknak sem árt-e. De ha kell csinálok csak karaoke-t is vagy az utolsó párat. (karaoke rendes az elejere meg a vegere a fly me to the moonhoz is.) nekem minden ok, csak szóljatok mi legyen...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Látom már, ha megkérdezhetem milyen lett, márha megnézted, de felõlem ok, ha minden igaz be tudok szerezni egy normális karaoke-sub makert is úgyhogy az is meglesz, a fordítással ebben a hónapban, de legkésõbb szeptemberben biztos végzek. Ekuretsu, gondolom próbálsz mást is, szerinted mi legyen? én egyenlõre csak ezt bírom csinálni...

Ken-Shi Kun.

Jut is eszembe holnap kb 4-5 óráig vagyok még itthon, addig plz kérek választ, de viszem magammal a fordítanivalót, úgyhogy mindenképp meglesz, csak tudni akarom, hogy csak nekem lesz ez jó, vagy azért másoknak sem árt-e. De ha kell csinálok csak karaoke-t is vagy az utolsó párat. (karaoke rendes az elejere meg a vegere a fly me to the moonhoz is.) nekem minden ok, csak szóljatok mi legyen...

Tőlem jöhet (Helyet nemkér, ha már megcsinálod akkor kirakom sztem sokan örülnének neki)
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Esetleg tud valaki erre egy jó programot?
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Ken-Shi_Kun

Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Ekuseru

QuoteEkuretsu (Ekuseru?), gondolom próbálsz mást is, szerinted mi legyen? én egyenlõre csak ezt bírom csinálni...

eztetet nem értem:D :confused:
日本 - 中國 - 한국

Ken-Shi_Kun

Felirat NGE-hez. Na további jó fórumot, meg augusztust, meg minden ami kell találkozunk két hét múlva!

Ken-Shi Kun
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Ken-Shi_Kun üdv "itthon" :D !

Mindenkinek kellemes hetet, én lelépek egy hétre, mindenki legyen szorgalmas, és tessék sokat postolni ebbe a threadbe ;) !

zsozso

Hmm
3465 video van fent
ez ha 30 percel számolunk 103950 perc anime
:)
Death is the only redemption

Ekuseru

én ebbõl eddig nagyjából 20000-et láttam :D
日本 - 中國 - 한국

Rhyagelle

103950p = 72nap 4óra 30p. Bő 2 hónap. :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Chronos

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
103950p = 72nap 4óra 30p. Bő 2 hónap. :D
Ja, megállás nélkül...;)
Amint végetér az egyik rész, már indul a másik...:D

CHRONOS

Lac

Na most már marha kiváncsi vagyok valamire!

Zsozso!

A saját szervereteken fenn levõ anime-k közül te mennyit láttál? Mindet? (az azért nem semmi ;) ) Lehetne egy kis poll-t is csinálni, hogy átlagosan ki hány óra anime-t nézett. Adna egy kis képet a fanatizmusunkról :hehe:

zsozso

QuoteOriginally posted by Lac
Na most már marha kiváncsi vagyok valamire!

Zsozso!

A saját szervereteken fenn levõ anime-k közül te mennyit láttál? Mindet? (az azért nem semmi ;) ) Lehetne egy kis poll-t is csinálni, hogy átlagosan ki hány óra anime-t nézett. Adna egy kis képet a fanatizmusunkról :hehe:

Dehogyis ;)
Gondolj bele ha folyamatosan animet néznék akkor ki tartaná ezt a ..... kupacot karban? :)
Kb a fentlévő cuccok 5-10% át láttam :)
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by Lac
Lehetne egy kis poll-t is csinálni, hogy átlagosan ki hány óra anime-t nézett. Adna egy kis képet a fanatizmusunkról :hehe:
Nagyon jó ötlet!;)
Én is kiváncsi vagyok, hogy Zsozso mennyit látott belõle...:confused:
Tényleg kéne egy ilyen poll, ha van kedved szerintem csinálhatnál egyet...
Én biztos szavaznék, hiszen én vagyok a fanatikus, vagy mi a fene... :rotflol:

CHRONOS