Anime, felirat, japán, és vegyes blődségek

Started by Shock12, 2003-06-10, 12:03:19

Previous topic - Next topic

zsozso

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Üdv mindenkinek ismét, látom Chronos megint továbblépett egyszintet rangban :)
Nade ez van. A városneveket meg ezekszerint hanyagoljuk Japánban :)
Zsozso 1 kérdés: a USTeam server hogyhogy nem elérhetõ külföldrõl? és még egy kérdés mindenkihez: HOGYAN TUD EGY EMBER UJJVÉGE IS LEÉGNI A NAPON???? másszóval egy hétig infravénás bundáskenyér reggelire...

Ken-Shi Kun

Azon 1xű oknál fogva, hogy nincs külföldi sávszélem :)
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Nincs külföld... Sux...
Most meg raadásul a gepeim is elszálltak, amin fordítottam, meg amin a biztonsági mentes volt, meg van egy mentesem, de egyenlõre a suli szervere sem megy ugyhogy most minden bejött. most egy 386-os elõl írok, ami eredetileg elosztó a hálózaton :)
ja és persze hatékony áramfogyasztó...
most 2 napig nem is ment a usteam legalábbis nálam... a nyár vége valahogy nem jó...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Chronos

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Nincs külföld... Sux...
A te helyedben én ennek örülnék...:D
Mi jó lenne benne, hogy ha lenne külföldi sávszéle is az USTeamnek?

CHRONOS

Ekuseru

egyébként hogy-hogy visszajött a szerver?

az IRC-n úgy vettem ki, hogy 25-ödikéig "koplalni" kell.

azt hittem itt az armageddon...:D

egy hét anime nélkül :eek: :beken:
日本 - 中國 - 한국

zsozso

QuoteOriginally posted by Ekuseru
egyébként hogy-hogy visszajött a szerver?

az IRC-n úgy vettem ki, hogy 25-ödikéig "koplalni" kell.

azt hittem itt az armageddon...:D

egy hét anime nélkül :eek: :beken:

Telefonaltam supportnak hogy kapcsoljak ki-be. ;)
Death is the only redemption

Ken-Shi_Kun

Valamirõl ismét lemaradtam akkor a két hét alatt. Vakóban jobb, hogy nincs külföldre sávszélesség, de azért most jól jött volna.Mégtöbb jóhírt is kaptam még. A nagygépem vinyója elszállt, meg a suliban is elszállt a teljes rendszer minden adattal együtt, ugyhogy ha a laptopom is elszáll kezdhetek elõrõl 2 hetet... ENNEK nem örülök :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Rhyagelle

Megkésve bár, de Congratulation Chronos!!! Te függő. :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Chronos

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Megkésve bár, de Congratulation Chronos!!! Te függő. :D
Thx!:D

CHRONOS

Shock12

Jajj... mikrõl maradtam le... éppen azon méláztam, hogy milyen nagy csend van errefele, mertmivelhogy nem kaptam levelet... hát hogy-hogynem, kattintottam az utolsó notify-ra, és nolám...

Ken-shin õszinte részvétem...
Külföldi sávszél... hát tényleg nem túlzottan jó bizonyos szempontokból, de több okból viszont az... tanulság: távoli elérést kell létesíteni külfödrõl az itthoni géppel, és onnan indítani letöltéseket :D . Sávszél probléma megoldva... valamelyest ;)

Ken-Shi_Kun

QuoteOriginally posted by Shock12
Ken-shin õszinte részvétem...
Külföldi sávszél... hát tényleg nem túlzottan jó bizonyos szempontokból, de több okból viszont az... tanulság: távoli elérést kell létesíteni külfödrõl az itthoni géppel, és onnan indítani letöltéseket :D . Sávszél probléma megoldva... valamelyest ;)
Kösz az együttérzést, de ma hívást kaptam fortunától... Sikerült megmenteni a laptomomról az összes adatot :) holnap mehetek is érte, és szerintem amikre berakom a karaoket addig azt mar fel is töltöm. Külföldi sávszélről meg annyit, hogy jó hogy nincs, mert legalább mi jobban ki tudjuk használni itthon, a külföldről belföldre internetkapcsolat a gépemmel meg processzor és alaplap hiány miatt hiúsult meg (elfüstölt a proci, mikoris a macskám belefeküdt a házba, és megállította az összes ventit, köztük a processzorét is, ami így belekaramellizálódott az alaplapba, a vinyó meg egyszerűen zárlatos lett, de ha minden igaz sikerült megcsinálnom, már csak gép kéne amin tesztelhetem :) (hol látott ember 20 gigát 386-oson?) Házamról annyit az alján van 3 mikrokapcsoló: 1. táp-proci-vinyó 2. ház vinyó2 slot1-2  3. 3Dkártya hangkártya felsőtáp, idegközp. mindháromra ráfeküdt...
idegközp. Nálam minden áram és adatkábel itt találkozik, és egy közös lapkábellel megy tova (helymegtakarítás, meg jobb szellőzés) röviden ennyi... most nem egy szép látvány...
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Hát gondoltam, hogy te is belogineltél volna otthonra... csakmivel az innensõ gép... hogyismondjam... immáron az örök clusterben számolgatja a biteket ... nem kifejezetten lehetséges. :( . Mindenesetre mihamarabbi felépülést.
A karaokeról jut eszembe... a MagyarManga csapat innen valósi? Csak szemenszúrt ez a betûsor a BakaUpdates-en...

Ekuseru

日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

na mégegy (úgylátszik unatkozom):D
日本 - 中國 - 한국

Shock12

hehe... lehet ezek közül a szavak közül "molyolni" :D .

Ekuseru

Quotehehe... lehet ezek közül a szavak közül "molyolni"
hmm... fura mondat:D
日本 - 中國 - 한국

Ken-Shi_Kun

Huhh nagynehezen de feltöltöttem az elsõ 7 eva2003 fordításom, holnap megint szolgálatban vagyok 21 órát, úgyhogy szerintem a köv. 3-4 is meglesz holnap estére :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Shock12

Quotehmm... fura mondat
Megértetted, nem ?! :D

Ekuseru

日本 - 中國 - 한국

Shock12


Shock12

Mi ez a síri csönd, és hullaszag ?? Senki nem ujjong az FMP2õn?? (Bocs hogy itt is ezt huzigálom elõ, de hirtelenjében nincs jobb témám, és még nagyon a hatása alatt vagyok :D )

Rhyagelle

Alle luja az FMP 2 ért, vártam már nagyon . :) Mikor fog felkerülni a szerverre? ;)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

McDouglas

QuoteOriginally posted by Shock12
Mi ez a síri csönd, és hullaszag ?? Senki nem ujjong az FMP2õn?? (Bocs hogy itt is ezt huzigálom elõ, de hirtelenjében nincs jobb témám, és még nagyon a hatása alatt vagyok :D )

Imho nem kell hanyatt esni tole :\
Kukorica Rox ^^

Shock12

QuoteImho nem kell hanyatt esni tole :\
Kinek a pap, Kinek a papné... nekem a lánya !

QuoteAlle luja az FMP 2 ért, vártam már nagyon .  Mikor fog felkerülni a szerverre?
Az animehq-n már fenn is van. Hajrá ! ;)

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Kinek a pap, Kinek a papné... nekem a lánya !
:lol:

CHRONOS

Rhyagelle

QuoteOriginally posted by McDouglas
Imho nem kell hanyatt esni tole :\

Pedig én hanyatt estem. Csak a második sztori közepén tartok, de lehet hogy meghalok ma még a röhögéstõl. Lehet a kései idõpont teszi de nagyot ütnek a poénok rajtam. :lul:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Rhyagelle

:lol: A rendõrautós üldözésnél nincs jobb. (talán csak amikor Chidori taxit fog Sauskival) :lol: Megyek beájulok. Jóreggelt mindenkinek.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Shock12

Igen, az tényleg király rész... meg mindjárt az is, amikor beadagolja Chidorinak, hogy tulajdonképpen otthon hagyta a jegyzetét... :D . Hát az kemény volt :) . Meg úgy az egészben minden egyes poént fel lehetne sorolni, de akkor az itt nézelõdõ, gyanútlan betévedõk elõre megfontolt szándékkal, különös kegyetlenséggel követnének el rajtunk emberölést :D .

McDouglas

hat nemtom... amikor megjelent az FMP season 1, es az elso resz elso kepkockait meglattam, egeszen mast remeltem. Szal hogy egy jokis anime atlenyegult fanservice-ve, es comedy-ve... sux, nem ezt vartam. Teny, lehet rajta rohogni, de  lehetett volna belole egeszen mas is :\
Kukorica Rox ^^

Rhyagelle

Még lehet hogy lesz benne "komolyabb" cselekmény is... 13 részesre tervezik azt hiszem.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Shock12

Hát már az korábban is kiderült, hogy nem olyan lesz, mint a teljes elsõ sorozat. Inkább az átvezetõ részek hangulatát veszi fel. Tekinthetõ szerintem ez a sororzat az abból kihagyott karakterfejlõdési fázisok pótlásának (merugye szerencsétlen Sousuke továbbra is társadalmi életre alkalmatlan volt, és az érzelmi szálak továbbra sem voltak elvarrva). Szerintem. Nekem tetszett az a sorozat is (különben nem gyûjteném a RIPeket :D ), de nekem a fentiek miatt egy nagyon jó kiegészítésnek tûnik a mostani.

Ettõl fgtlenül nem zárható ki drámai fordulat a történetben (van néhány nyitott kérdés).