Forummotor csere

Started by zsozso, 2006-04-07, 00:47:27

Previous topic - Next topic

Cobra

Mindössze 10 posttal feljebb lett ez beírva, amit most te beírtál :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Jó sokáig tart ez a Labor Day, főleg, hogy csak szeptember első
hétfőjén van :p Amotorváltás óta mintha beragadt volna.

NLZ

Tényleg, az megoldható lenne, hogy a fórum főoldalán, a Last Post részlegben mikor írja, hogy melyik topicban, akkor ne a post címét írja, hanem a topicét. Ezzel egyrészt nem lenne az a sok Re szöveg, másrészt akkor is rögtön lehetne látni, hogy melyik topicba írtak, ha épp egyedi címet adott valaki a postjának.
[reserved]

Fazék

megdöbbenve látom, (így röpke ki tudja hány hét után észrevéve :haha:,) hogy hiába van ignore-on, látszik a főmenüben az anime board. és ez állatijó! azért került nálam ignore-ra, mert zavart hogy az összes új hozzászólást tartalmazó topic megjelenítésénél a felét az anime board-os topic-ok teszik ki és 99%-uk tök érdektelen számomra. de most továbbra is csak a nem ignore-on lévő board-okról jelzi az új hozzászólásos topic-okat!  :jee: és mégis hozzáférek a board-hoz, szóval ha akarnék ott olvasni valamit, írni oda, stb., könnyedén megtehetem  :whoah:

Kuroi Tenshi

Jól látom, hogy most hirtelen megugrott néhány betű mérete?
(Postok szövege, topic-címek, stb) Vagy csak optikai csalódás?

chilip

nem, néhány betűméret meg csökkent

We have an upgraded forum here! :D

Kuroi Tenshi

Hmm az előbb szerkesztettem a postot, hogy
láttam, hogy a többiek is eltűntek, tehát valami
fórummotor-hegesztés lehet - erre a save után
az első oldalra dobott vissza és a szerkesztés
is eltűnt... mindjárt megnézem, hogy visszatérő
hiba-e vagy csak egyedi

Teszt

Most megy...

Kvikveg

A logout es meg par menupont-gomb hattere nem a megfelelo nalam. Sotetkek helyett csak a default hatterszin van ott. Firefox. Nalatok?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Nekem nagyon szétesett a fórum kinézete...

A betűtípus is másnak tűnik, nem csak a méret.
Ezenkívül a fenti menü utolsó eleme (a LOGOUT ill. REGISTER) elüt a többitől, olyan színű, mint a háttér. Ugyanezt látom alul is, a CALENDAR-ból az AR van így elcsesződve.

Linux, Furryfox 3.0.3.

Szerk: Hivemind
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Visszajön az hamarosan, nekem sem töltődött be
elsőre, de már ott vannak

NLZ

Nekem minden tökéletes. (FF 2.0.0.17)
[reserved]

Lythis

Elsőre nekem is ez volt, aztán refresheltem egyszer, és onnan nem csinálja.

I.E. 8-on (kompatibilitási üzemmóddal és anélkül is) jó
F.F. 3-on is
Chrome-on is.

Viszont előszeretettel csinálja azt mostanában, hogy a "new" gombra kattintva nem az első általam olvasatlan postra ugrik topicon belül, hanem valamelyik jóval azutánira. Másnál is fennáll ez, vagy nálam szenyázik valamiért (Csak chrome-mal néztem, többi böngészővel még nem)

Member

Akkor nem az opera trollkodik, megnyugodtam. Elég gány ez a megváltozott font.

Kvikveg

Firefox 2.0.0.17, az also print jo, a felso nem, logout most eppen OK.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Itthonról is vacakul néz ki, a logout, print és calendar továbbra is szürke, és észrevettem még egy hibát:

az ignorált userek aláírását megjeleníti, nem úgy, mint eddig.
Failure is the default option

Kvikveg

Wow, a beirt szoveg dobozanak a meretet lehet valtoztatni... Wow.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Nálam a legutolsó és az utolsó előtti post között nincs 'elválasztó vonal', egybefolyna a két post, ha nem más színűek lennének. Ignore-os aláírás probléma zavaróbb mondjuk, ezen át lehet siklani könnyen.
FF 3.0.1

Kvikveg

Nalam sincs elvalaszto, de fel sem tunt, pont a szinelteres miatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Ti kiket tiltotok le?  :eek:
[reserved]

Fazék

én több gépről is fórumoztam ma, eltérő időpontokban, de egyiknél se tapasztaltam semmi változást a fórumon ???

NLZ

Az oldal alján a lapozó betűi kicsit kisebbek, mint voltak. Meg postolásnál változtatható a szövegdoboz mérete. :)
[reserved]

Fatal

Nekem a topicoc felsorolásánál megnőtt a helyköz. Mondjuk pont nem zavar, csak annyiban, hogy többet kell görgetni.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

frozenstein

#412
Nem tudom ez mennyire a fórum része, de az Upload News ahelyett, amit látni szeretnék csak az élet, a világmindenség meg minden válaszát mutatja.

szerk: It's fixed already. Thx.

Lythis

I.E.8 beta kettő alatt ha nem kompatibilitási üzemmódban futtatom, akkor a "new" gombocska megbökésével nem a legutóbbi új postra ugrik, hanem az adott oldalra, ahol az a post van, és sakkozzam ki magamnak, hogy melyik az. Ha a kompatibilitási üzemmódot kilövöm, akkor működik rendesen, viszont ilyenkor a "quote" opció hibaüzenetbe torkollik. Ok, egy kattintás váltani, de gondoltam szólok :)

kikuchiyo

Látom, volt update.

A felső menü utolsó eleme (LOGOUT, ha be vagyok jelentkezve) nem kerek, olyan, mintha hiányozna onnan valami.
Failure is the default option

Én

Tiszta jó ez az új profile menü :cool:

zsozso

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-07, 20:15:11
Látom, volt update.

A felső menü utolsó eleme (LOGOUT, ha be vagyok jelentkezve) nem kerek, olyan, mintha hiányozna onnan valami.

Refresh mert nalam jo.
Death is the only redemption

NLZ

Quote from: zsozso on 2009-03-07, 20:23:17
Quote from: kikuchiyo on 2009-03-07, 20:15:11
Látom, volt update.

A felső menü utolsó eleme (LOGOUT, ha be vagyok jelentkezve) nem kerek, olyan, mintha hiányozna onnan valami.

Refresh mert nalam jo.
Jahm, egy full refresh tényleg segített.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Néhol/néha mintha eltűnt volna a lap alján lévő navigációs kombóbox...
vagy csak nálam rendetlenkedik?

Moha

Nekem műxik. Próbáltál már cache ürítést?