Main Menu

Black Lagoon /Spoiler!/

Started by death_scythe, 2006-04-13, 11:36:09

Previous topic - Next topic

Manitu

A manga is ilyen epizódikis, mint az anime. Legalábbis amíg angolra van fordítva addig ilyen. És tudtommal nem is sokminden maradt ki az animéből, egy-vagy két történet össz-vissz.


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Not bad, de [spoiler]mellben lehetne erősebb...[/spoiler]  :hehe: :hopp:
Failure is the default option

Ramiz

Valahogy éreztem, hogy ezt fogod mondani... :rolleyes: :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Kijött a 2. sorozat, első rész RAW változata! Remélhetőleg már csak pár nap, és angol felirattal is lesz :)

RE@L

Na valami jó hír :) Opening változott?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: RE@L on 2006-10-03, 13:15:25
Na valami jó hír :) Opening változott?
nemtom, nekem is szükségem van az angol feliratra és annyira azért nem tetszik a sorozat, hogy 1 héten belül 2x nézzem meg :)

kikuchiyo

Még *kliens csekk* 59 perc, és megnézem... ;)
Failure is the default option

kikuchiyo

Megnéztem az 1./13. részt, sajna a raw minősége pocsék volt, de hát ahogy a Queen is mondja,
"I want it all
I want it all
I want it all
and I want it now!"

na mindegy, majd beszerzünk egy rendes HD rawot is.

Amiért szerettük az első sorozatot, az itt is megvolt: agyatlan, akciófilmbe illő erőszak! Ami azt illeti, mintha egy picit túlzásba is vitték volna.
Az a jelenet, amikor az ifjú vérfertőző vámpírikrek (a tündibündi kisfiú egy fejszével, a tündibündi kislány egy nálánál nagyobb sorozatlövővel :)) lemészárolják a bár törzsközönségét, talán némelyeknél ki fogja verni a biztosítékot.

Mindenesetre nézzük tovább, jó ez a sorozat.
Failure is the default option

Lokids

Na nehogymár vámpírokat raktak bele. Ne vigyék el ilyen irányba a cuccot.
Viszont a tündibündi gyerekek fegyverrel mindíg is a gyenge pontom volt. :D :D
Amúgy most kb hányadszorra mészárolták le a bár törzsvendégeit???

chilip

Quote from: Lokids on 2006-10-04, 16:03:59
Amúgy most kb hányadszorra mészárolták le a bár törzsvendégeit???

:rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul:

kikuchiyo

#161
 :Kiraly: :D

Asszem ez egy másik bár volt...
...de úgy néz ki, ennek a sorozatnak ez a jellegzetessége.
Ahogy a Higurashiban biztos volt, hogy [spoiler]Tomitake[/spoiler] minden újratöltéskor meghal, itt minden fejezetben lemészárolják a bár törzsközönségét. :)
Failure is the default option

Fazék

#162
brühüüüüü spoiler gomb használni plíz szíveskedjenek  :bruhuhu:

Black Lagoon-nál kevés spoiler-től tartok, de hogy egy tök más anime-ről megtudjak itt ilyesmit... :(

szerk: legjobb lenne tán, ha nem is olvasnék fórumot míg végig nem néztem a Higurashi-t...

Draconire


Vámpírok? Erre kíváncsi vagyok  :D :D

kikuchiyo

Fazék: gomen, gomen, aszittem, ez köztudomású... :(
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-10-04, 23:03:35
Fazék: gomen, gomen, aszittem, ez köztudomású... :(
nekem semmi sem köztudomású, mostanában nagyon kuka vagyok a dolgok előre kitalálásában

Lokids

Fazék, nem lőtt le akkora poént, szal ne aggódj. Nem véletlen lett Kenny a beceneve. :)

Fazék

Quote from: Lokids on 2006-10-04, 23:17:54
Fazék, nem lőtt le akkora poént, szal ne aggódj. Nem véletlen lett Kenny a beceneve. :)
oké, oké, csak szóval olyan tipikusan néz ki, hogy elkezdek valamit nézni, és onnantól, mindenhol mindenki arra a sorozatra utalgat :haha:

egy ideje úgy vagyok vele, hogy szeretem hogyha a lehető legkevesebbet tudom egy sorozatról, mielőtt nekiállok megnézni, semmilyen előrrébb tartó véleménnyel nem akarok találkozni :) egyszer követtem el olyan hibát, hogy elmentem egy sorozat imdb-s oldalára pl és véletlenül észrevettem az egyik főbb szereplő neve mellett egy évszámot, amikor kiszállt a sorozatból. azóta különösen háklis vagyok az előinformációkra még ha nem is spoiler-ek :) tudom kicsit hülyeség részemről, de hát ilyen vagyok :) majd óvatosabban olvasgatom a fórumot :)


btw, hogy ON is legyek, szóval van már hír róla, hogy Shinsen-ék nekifeküdtek ennek a résznek?

Draconire

Quote from: Fazék on 2006-10-04, 23:41:49
btw, hogy ON is legyek, szóval van már hír róla, hogy Shinsen-ék nekifeküdtek ennek a résznek?

Van hát, itt az új rész  :D
13. rész

Lokids

Megnéztem. Egy átlag rész. Valahogy a poénok most kimaradtak. remélem a köv rész jobb lesz.

RE@L

Quote from: Lokids on 2006-10-06, 10:38:18
Megnéztem. Egy átlag rész. Valahogy a poénok most kimaradtak. remélem a köv rész jobb lesz.
:tezsvir: és egyre jobban kezd még komolytalanabb lenni :(

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

kikuchiyo

Milyen a shinsenék képminősége? A fájlméretből kiindulva semmi jóra nem számítok...
Failure is the default option

RE@L

Jó, én TV-n néztem és jó volt. Bár mostmár technikai adatokat nem tudok mondani mert letöröltem :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

azt hittem, hogy mostanra már belink-eli valaki, de sebaj, én is elfelejtettem tegnap este, szóval, kijött 14. rész torrent. :)

Lokids

Na mostmár jó lenne, ha Revy meg az apáca mutatna valamit a porondon, mert nem lesz ez így jó.

chilip


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

Nézzétek csak meg, mert rendkívül jó a 15. rész!
Failure is the default option

Lokids

#178
Tényleg jó rész volt. aszonták ide gyün egy spojler gom, dehogy minek...[spoiler]A kiccsaj (ha jól vettem ki mind2 csaj) "magát" ajánlotta ott fel Rocknak?
Meg a rész végén a "Gyönyörű...az ég." :D [/spoiler]

Fazék

Quote from: Lokids on 2006-10-23, 21:52:16
Tényleg jó rész volt. A kiccsaj (ha jól vettem ki mind2 csaj) "magát" ajánlotta ott fel Rocknak?
Meg a rész végén a "szép kék az ég" :D
ok, köszi. a spoiler gombot meg majd használja az atyaúristen...