Main Menu

Black Lagoon /Spoiler!/

Started by death_scythe, 2006-04-13, 11:36:09

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Extrák a BL mangából: Balalajka, mint az ikrek mamája :)
Failure is the default option

Fazék

#211
Nekiálltam a 2. szezonnak és továbbra is fájdalommal tölt el, hogy animáció téren mennyire hanyagok tudnak lenni az anime-knél... a sebhelyes banya Balalajka az első részben amikor dumál, animálták az állát, hogy mozog, de az már nem jutott eszükbe, hogy talán a sebhelyét is kéne vele együtt mozgatni... nagyon hülyén néz ki, ha kiszúrta az ember.
[spoiler]a killer loli intim kapcsolatot fenntartó ikerpár eléggé riasztó így kezdésnek, de ez azért kevés, hogy abbahagyjam :)[/spoiler]
na nézem is tovább

szerk: egy későbbi kocsiban beszélgetős jelenetben már a sebhely is mozog az arccal együtt, szóval úgy látszik van hogy eszükbe jut...
de ez a
[spoiler]2 büdös nyíííszama és néészamázó átkozott anime klisés kölök[/spoiler] marhára nem kellett volna így a kezdésnél, sikerült elvenniük a kedvemet a folytatástól mégiscsak...

Lokids

Akkor nézd tovább. :D Lesz még jó! Főleg az ikres vége, és a Templomos fejezet. :D Eda rulez! :D

kikuchiyo

Ne hagyd abba, a gothloli-twincest arc utolsó része nagyon jó.
Failure is the default option

Dreamcleaver

Azért megmondhatnátok mi tetszett nektek ebben az ikrek arcban: az idegesítő vihogás, a szoknyás kislány óriás karabéllyal, a gagyi és erőltetett keretörténet, a blood+ecchi vagy az álmoralizálás? Rosszabb volt mint az Elfen Lied lol

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-12, 22:52:08Rosszabb volt mint az Elfen Lied lol
támogatom.
remélem ezzel a most következő 15-ös résszel távoznak majd a sorozatból

Dreamcleaver

Egyetlen pozitív rész az volt, mikor a kiscsajszi elvette Edától a pisztolyt. A lökhárítók útban voltak.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#217
Tudom hogy színtiszta hülyeség realitás szempontból kérdőre vonni a sorozatot, de pontosan mi is volt végül a gondja Revy-nek és az apácának, a 15-ös rész elején? [spoiler]ugyan leléptek az ikrek, és az oroszok is csúnyán néztek rájuk, de ettől még a földön ott volt 150e peták, nem? és mivel ahogy néztem egyik se sebesült meg, vagyis nem lett összevérezve a terep, csak a golyók közül kellett volna összehalászniuk a pénzt az akció lezajlása után... tudom hülyeség ilyenbe belekötni, de vhogy amikor elkezdtek utána vitázni, ez nagyon szúrta a szememet...[/spoiler]

szerk: 15-ös rész befejezve, katarzis elmaradt. ideje továbblépni a 16-os részre

krezga

Fazék, pont én is ezen gondolkodtam, hogy most én vagyok hülye, vagy ők, és rájöttem, hogy ők:)
[spoiler]Amúgy nem volt egyszerű a kis gyilkosok kiiktatása:D Egyik szépen elvérzett, gondolom fájdalmak közepette, a másik legalább gyorsan halt meg:D[/spoiler]
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Fazék

#219
Ez a 16-os rész viszont az első 10 perc alapján nagyon bejön eddig :D
[spoiler=minor spoiler]jól fel vannak szerelkezve a templomban :D[/spoiler]

szerk1: 17-es rész
ez a rész garantáltan be fog kerülni az akciójátékba, ha készül valaha a sorozatból egy :D
teljesen ilyen Resident Evil és társai érzésem volt az időzített jelenetekkel, akciókkal  :uzi: :Kiraly:

szerk2: btw: megoldható, hogy a spoiler tag-be beleírva, jelzitek, hogy hányas részt spoiler-ezitek, amennyiben nem említettétek meg a hozzászólásotokban pár sorral korábban és az előző hozzászólásokból se feltétlenül tippelhető meg biztosra? hajlamos vagyok elfelejteni, hogy kikuchiyo és Necrid is nézitek a raw-okat és megnyitottam a spoiler-t a 18-as részhez :)

kifejezetten szerencsésnek érzem, hogy máig halasztottam a 2. sorozat elkezdését, mert így legalább a kezdő három katasztrófális loli rész után, két a már szokott stílussal szolgáló agyatlan akció, vagánykodás és hülyeség tartalmú rész visszaállította bennem a reményt a sorozattal kapcsolatban :D

szerk3: amúgy én is el tudnám viselni, ha SHS-ék egy kicsit tisztább raw-ot szereznének a sub-oláshoz, mert időnként elég gyatra a képminőség így számítógépen nézve.
(HR HDTV sorozat tv rip-ekhez szokott szememnek pláne fájdalmas a dolog...)

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2006-11-13, 01:47:32
a kezdő három katasztrófális loli rész után[/size]
You, sir, are an insensitive and heartless person.  :ejj:

(De, ahogy mondani szokták, kinek a pap, kinek a paplan...)

Vélhetőleg akkor a 18. rész is tetszeni fog neked. Majd figyeld meg Rotton the Wizardo bemutatkozását. :)
Failure is the default option

Necrid^

#221
Quote from: kikuchiyo on 2006-11-13, 02:01:07
Majd figyeld meg Rotton the Wizardo bemutatkozását. :)
Az tuti fog tetszeni neki :DD

btw sry Fazék majd legközelebb figyelek a rész számara a spoilerben :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#222
Quote from: kikuchiyo on 2006-11-13, 02:01:07
Quote from: Fazék on 2006-11-13, 01:47:32
a kezdő három katasztrófális loli rész után[/size]
You, sir, are an insensitive and heartless person.  :ejj:
úgy vagyok vele, hogy ami még csak fél lábbal se áll a realitás talaján, azt nagyon nehezen tudom komolyan venni, és meghatódni rajta (vszleg EL-el is ez volt a fő bajom), az ilyeneken max nevetni tudok, de azt bármikor :)

szerk: húú, ha már ketten is ennyire mondjátok, így még jobban várom a keddet :D

szerk2: jó lesz ez a hét (a hétfő napközben kivételével)! kedd reggel új Studio 60 rész, este Black Lagoon 18, szerda reggel új Dr House rész :D nyami

Necrid^

19 rész

[spoiler]tők poén volt ez az össze vissza tolmácsolás, én specko nagyon röhögtem amikor revy mondja "This is Bullshit, son of a Bitch" a shop onwer pedig "beszélj jápánul" :DD, a Hotel moszko vs Yakuza pedig érdekes lesz.[/spoiler]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu



Lokids

Nem volt rossz rész ez a 18-as. :)

[spoiler]
De nem nyírták ki a tajvanit meg a gégemikrofonost sem. :P Pedig azt hittem... De a za csaj az kész mennyit tud rinyálni. :D Kicsit reméltem, hogy Rockal jön össze, de a compbuzi jobban illett hozzá :D
[/spoiler]

Dreamcleaver

16-17-18

Na a förtelmes ikres agymosás után a sorozat végre visszatért a régi kerékvágásba, az új arc hozta a régi fenomenális Black Lagoon hangulatot. Eda és Revy isszonyat jó párosítás, remélem a second barrage további részeiben is tartják ezt a vonalat.

Jött egy érdekes csavar is a végére [spoiler] Eda CIA-s? Na ebből mi lesz [/spoiler]

A taiwani bérgyilkos csajszi a kedvencem karim, szóval örültem, hogy nem halt meg, bár erre számítani lehetett. Lehet, hogy Wizardo vezetésével új trió alakul?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

krezga

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-18, 01:42:24

A taiwani bérgyilkos csajszi a kedvencem karim.

Eléggé egyedi karakter a többihez képest(már nem csak a hangja miatt), mivel egyedül ő nem használ lőfegyvereket, és nekem is emiatt tetszik igazán. (bár még ott van a motorfűrészes  csajszi is, de az nem szimpi...)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

kikuchiyo

A 20. rész nem volt valami nagy szám, kb. előkészítették a következőben várható nagy FAITO-t és beszéltek sokat yakuza-japánul és engrishül.

Mindegy, a mai hülyekép:
Kedvenc női szereplőink kissé másképpen
Failure is the default option

Necrid^

Quote from: kikuchiyo on 2006-11-22, 00:37:57
A 20. rész nem volt valami nagy szám, kb. előkészítették a következőben várható nagy FAITO-t és beszéltek sokat yakuza-japánul és engrishül.

Mindegy, a mai hülyekép:
Kedvenc női szereplőink kissé másképpen
lol kép  :lol:

20 rész

Elég érdekes tőrténet de minek akarta [spoiler] megolni a Yakuza főnők balalikát?[/spoiler]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

hmm... kicsit mintha késnének Shinsen-ék a 19-es rész fordításával... grrr   :3x3:

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-11-23, 02:25:54
hmm... kicsit mintha késnének Shinsen-ék a 19-es rész fordításával... grrr   :3x3:
sajnos igen, remélem azé ma vmikor azé kidobják..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 02:29:14
Quote from: Fazék on 2006-11-23, 02:25:54
hmm... kicsit mintha késnének Shinsen-ék a 19-es rész fordításával... grrr   :3x3:
sajnos igen, remélem azé ma vmikor azé kidobják..
tegnap is és ma is fölmentem az irc csatijukra, hátha kidobják pont míg még ott vagyok, de egyelőre semmi...
még fél órát vagyok ébren, szóval vszleg 2 óra 7 perckor fogják kiadni :haha: azt még érdemes lehet kivárnotok :D

szerk: illetve megvesztegethető vagyok, hogy most azonnal elmenjek aludni :D

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-11-23, 02:32:04
tegnap is és ma is fölmentem az irc csatijukra, hátha kidobják pont míg még ott vagyok, de egyelőre semmi...
még fél órát vagyok ébren, szóval vszleg 2 óra 7 perckor fogják kiadni :haha: azt még érdemes lehet kivárnotok :D

szerk: illetve megvesztegethető vagyok, hogy most azonnal elmenjek aludni :D
akkor azt megvárom nagyon vok kiváncsi a Yakuza storyra :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

Vélhetőleg kis gondjuk akadt a tolmácsolós jelenetek meg az orosz szövegek fordításával/időzítésével.
Én is kíváncsi lennék rá, mer' egy büdös szót nem értettem abból a tárgyalásból.
Failure is the default option

Necrid^

mikor jelenik már a 18 rész már?? :__devil:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#236
IRC csatijukról már szedhető a 19-es rész, én azonnal sorra jutottam :)

szerk: 20 perc és nézhetem :D

szerk: sőt! akár már most is elkezdhetem nézni, úgyse előzi be a letöltést a lejátszás :__devil:

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-11-24, 23:11:43
IRC csatijukról már szedhető a 19-es rész, én azonnal sorra jutottam :)

szerk: 20 perc és nézhetem :D

szerk: sőt! akár már most is elkezdhetem nézni, úgyse előzi be a letöltést a lejátszás :__devil:
király nah akkor győrsan fel megyunk ircre, ty fazék :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

#238
21. rész: jó volt/lesz ez.
[spoiler]Tetszett a rövid összefoglaló Balalajka múltjáról. Cuki volt fiatalon. :)
Ez az egész yakuzaháborús dolog eléggé érdektelen számomra, a fő-yakuzavezér/iskoláslány Yukio-channal az élen, de amikor a csúnyabácsik rugdosták szegényt, az nekem is fájt. >_<
Rock, a nagy emberbarát megsajnálta Yukiot, és meg akarja menteni, Levy, mint hű testőr meg csatlakozik hozzá. Azon felnevettem, amikor "Master"-nek szólította. Útközben csatlakozik hozzájuk a Hosszúkardos Keménycsávó, és elindúlnak lezúzni a rosszakat. A következő részben nagy fight várható.[/spoiler]

Szerk: na jó, nesztek.
Failure is the default option

Necrid^

#239
Alig várom a 22 rész kiváncsi leszek milyen lesz Levy-Jin Duo :)

Yukio-chan pedig nagyon sajnáltam ahogy [spoiler]Fejbe verték és rugdusták szegényt, viszont balaika tők cuki kis koron de a hangja kicsit fura sztem nem illik a kórához[/spoiler]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!