Ouran High School Host Club

Started by Dreamcleaver, 2006-05-02, 03:08:28

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Gmer on 2006-09-01, 15:03:04
Az a baj vele, hogy egy idő után nagyon gyenge poénok lesznek benne, de azért nem akarom elvenni a kedvedet  :smile:
Azért az utolsó pár rész megint elég jóra sikeredett (18-20)
[spoiler]Honney-sempai mint tömegpusztító fegyver :lul:

I'll get her second or third kiss, I dont care! :muhahah:
[/spoiler]


smash++

Szerintem érdemes elkezdeni.
A topicban sehol nem láttam,hogy hány részes.Valaki tud róla vmit?Az aoi anime-n nem találtam.De gondolom nem tervezik hosszúra.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nevl

26 részes lesz és az utóbbi idők egyik legjobb animeja. Rendkívül jó és izléses humor, jól kidolgozott jellemek és a története se rossz. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Sancho

Quote from: smash++ on 2006-09-01, 17:55:43
Szerintem érdemes elkezdeni.
A topicban sehol nem láttam,hogy hány részes.Valaki tud róla vmit?Az aoi anime-n nem találtam.De gondolom nem tervezik hosszúra.

1et értek! Jó anime ez! Izléses poénokkal, és élő bizonyitéka, hogy lehet vicces animét ecchis jelenetek nélkül is csinálni... Én csak ajánlani tudom... Igaz van pár viszonylag lapos rész, de nem vészes!

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Fubi

Na ez jó rész volt :lul:, de a következő mégjobbnak igérkezik. Már azt hittem a készítők elfelejtették hogy ez egy LOVE-comedy. Kicsit kezdtem már unni az ikrek lelkizését , de talán a végére megint feljavul a sorozat.

Nevl

Az ikrek oldalán is indult egy szerelmi szál... a 22. rész végén ez elég egyértelmű :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

#68
Én most fejeztem be a 22. részt.Akárki akármit mond,ez a sorozat marha jó.Van benne 1-2 lapos rész,de a többi nagyon :jee:.Én már most szomorú vagyok,hogy 26-nál vége a sorozatnak.Tök jó nézni ahogyan a karakterek alakulnak.
Remélem Tamaki és Haruhi összejönnek a végén...
A 22. vége elég váratlan volt :hehe:

Lesz folytatás vagy vmi?Mert végülis még 4 részvan hátra és ugyebár itt van ez a jakuza kölyök aki elvesz egy részt és akkor már csak 3 rész marad,hogy tisztázódjanak a dolgok.Lehet a következőbe Tamaki lép vmit?!

Fubi

Az előzetes alapján nagyon úgy néz ki, de én azt hittem inkább az ikrek miatt kell majd aggódnia(ezek szerint nem ), a jakuza  gyerek nagyon nagy arc , nem is értem hogy nem veszi észre senki hogy Haruhi lány , amíg a szemüvege rajta volt még oké hogy fiúnak nézték de ez már durva, olyan csillogó szemre egy fiú sem képes (talán csak Tamaki de ő más tészta).
Kicsit azért máshogy alakult a sorozat mint azz az első 10 rész után sejteni lehetett....

smash++

Az biztos,hogy másképpen alakultak a dolgok mint én azt vártam:).Az viszont biztos(szerintem),hogy Haruhi Tamaki-ért van oda(tudat alatt),ezt még az apja is észre vette a boltban.
De ez az öltözős rész a végén kész...Igy lebukni.Szóval Tamaki mindenről lemarad!!!!!!!Az első csók,akkor még nem látta "fehérneműben",nem volt olyan helyzetben vele mint Kauru vagy Hikaru a hálóban.Nagyon kiváncsi leszek a reakciójára-> :eek: ezt hogy fogja megemészteni?!:D

Nevl

Quote from: smash++ on 2006-09-10, 23:56:46
Az biztos,hogy másképpen alakultak a dolgok mint én azt vártam:).Az viszont biztos(szerintem),hogy Haruhi Tamaki-ért van oda(tudat alatt),ezt még az apja is észre vette a boltban.
De ez az öltözős rész a végén kész...Igy lebukni.Szóval Tamaki mindenről lemarad!!!!!!!Az első csók,akkor még nem látta "fehérneműben",nem volt olyan helyzetben vele mint Kauru vagy Hikaru a hálóban.Nagyon kiváncsi leszek a reakciójára-> :eek: ezt hogy fogja megemészteni?!:D

Nem akarok ünneprontó lenni, de 99%-ban tuti, hogy a végén titpikus lame lezárás lesz... marad mindenkivel "baráti viszonyban". :D
BWT az ikrek sem látták fehérnemüben, amikor kidobja őket a fülkéből látszik egy pillanatra és full fel van még öltözve :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Na nee már!Engem kilehet kergetni a világbl ha egy romantikus anime-nek "rossz" vége van.Meg akkor minek az introban a "Maybe you're my love".

Fubi

Quote from: smash++ on 2006-09-11, 09:57:24
Na nee már!Engem kilehet kergetni a világbl ha egy romantikus anime-nek "rossz" vége van.Meg akkor minek az introban a "Maybe you're my love".
:tezsvir: 100% -ig egyetértek , Tamaki az elején meg is jegyezte hogy ez egy love comedy aminek ő és Haruhi a főszereplői, a többiek a "homo -characters" kategóriába tartoznak.
Meg aztán egy ilyen vidám animének ne legyen már gagyi örök barátság lezárása (például Kyoua-hoz nem is került közel).
Azért kivánccsi leszek az utolsó 3 részben mi fog történni.....

Manitu

Megint vészmadárkodom egyet... ez az anime is egy futó mangából készüllt... Én nem paráznék attól, hogy rossz vége lesz, inkább attól, hogy nem lesz vége.


smash++

Nah elég érdekes volt ez a 23. rész!!Haruhi nagyon leoltotta:D Kasanoda-t.Tamaki meg végre kezdi kapisgálni a dolgokat.de még nagyon nem az igazi.Ennyire lassú nem lehet vki.Mondjuk az ikrek közül is az egyiknek nem esik le a dolog(de remélem nem érez semmit Haruhi iránt,csak Tama-chan???<-"a legkisebb" mondta)
Mit hoznak ki ebből???Hmm...
A köv rész viszont szerintem nagyon jó lesz.

NuDLy

nekomimi-maid XDDD Kasanoda---->Casa Nova----> Bosa Nova!  :lul: :rotfl: :lul:
Tamaki még mindig rulzZz!  :angyali:
Quote from: Manitu on 2006-09-11, 18:14:54
Én nem paráznék attól, hogy rossz vége lesz, inkább attól, hogy nem lesz vége.
Én is ettől félek...



smash++

Nagyon várom a köv részt.A 24 is nagyon j volt.Tetszett a visszaemlékezés és,hogy belepillanthattunk a múltba.De a köv részben már lesznek bonyodalmak.Lehet nem lesz vége,mert folytatást terveznek vagy ahogyan már mondtátok egyszerű barátság.De a második számomra kizárt,az nagyon nagy baki lenne...
Inkább egy folytköv,mert akárhogy nézem még lenne miről mesélni és a karakterek is alakulhatnak még(talán):D

Fubi

25-öt nem láttátok még?, már kint van subosan(vmi y_m emberkének köszönhetően(egész  normális sub ahhoz képest hogy 1 ember dobta össze)).

smash++

#79
Háát én ettől a 25. résztől egy picit padlót fogtam.Így bekavarni...Tamaki tényleg nincs tisztában az érzéseival ha vannak neki egyáltalán:P.Még az az unszimpatikus nőszemély is észre vette hogy Tamaki és Haruhi között van valami.Erre a végére bejelent egy ilyen marhaságot.Plusz az előzetes nem valami megnyugtató->most szivatni akarnak hogy rossz vége lesz vagy csak azért adnak ki ilyen előzetest hogy mindenki meglepődjön a végén?!

Ja és azt hozzá teszem,hogy most olvastam csak el az intro teljes szövegét.Ha képesek ilyen dal mellé nem happy end-inget csinálni akkor bizony elmehetnek a .. fe..be.Ennyi...

Nevl

Kijött az utolsó rész is.

[SPOILER]nekem belerül a top 10-be, de esélyes az ötösbe is a sorozat. Furi,hogy olyan művek közé érkezik ez mint mondjuk a GitS, vagy a Jin-Roh és egyebek. A története egyedi, de igencsak sok benne a sablonos elem, a kidolgozás igényes, de semmi különös, a karakterfejlődés jelen van, de a karakter specifikus részeken kívül nemérződik.
DE nem láttam még ennyire kifinomult, klasszikus homort használó anime-t, amit ilyen jól megvalósítottak a mellett, hogy végig tudtak újat vinni bele (Rendkívül kreatív banda lehet, várom a következő alkotásukat), mindemellett a történetnek van igen komoly oldala is.
Egyszóva nagy respect ennek az alkotásnak!! [/SPOILER]
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

NuDLy

Tökéletes befejezés volt!!! Tamakiiiiiiiii is the best!!!!! :Kiraly:
[spoiler]A kedvenc jelenetem amikor Tamaki, Haruhi után ugrik! *_________* [/spoiler]
:angyali:



Sancho

Naon jó anime volt! Nekem is ott van a listán elöl valahol... :)
1ébként a befejezést elég jól eltalálták! Jó anime volt! Hiányozni fog a csapat mindig tudtam röhögni rajtuk...
Nekem akkor is a Tamaki gombás jelenete tetszett!!! :)

smash++

Hogy-hogy kint van?Honnan lehet leszedni?Mert az ftp-n még nincs...Én a torrentspy-on nem találtam...
Valaki légyszi egy linket! :merci:

Fubi

Tessék Ftp-n azért nincs fenn mer  a Lunar még nem adta ki subosan.

smash++

Annyi biztos,hogy egy kimondottan jó anime volt.Nekem sajna nem tökéletes a befejezés,de közelit hozzá.
[spoiler]Én azért örültem volna egy csóknak(semmi több csak egy-hiszen nem erről is szólt a zene Kiss,Kiss Fall in love vagy esetleg annyit mondhatott volna Haruhi,hogy a bandának szüksége van rád ÉS NEKEM IS).Na meg a végére betenni egy olyat,hogy -legyünk haverok de a lány az én fiamhoz megy hozzá.-Nem nem ezt nem hagyhatom:D.Talán mégsem jövünk ki??...)[/spoiler]
Nagyon jó volt!!!!!!!!

Dreamcleaver

Befejeztem, tetszett, nagyon.  :D a ssorozat közepe felé volt egy-két gyengébb rész, de az uccsó epizódok naon jók voltak. Főleg Kyouya és Tamaki kapcsolatának bemutatása tetszett. Kyouya amúgy is a kedvenc karim lett a végére. Az uccsó rész is jó volt, le is zárt bizonyos dolgokat, de nyitva is hagyott. Nem került sor csókra, így nem került sor a Tamaki-Hikaru konfliktusra sem, hiszen midkettőjüknek tetszik Haruhi. Kétlem, hogy lesz second season ,pegid igen jó kis anyag ez.

A grafika és az animáció sztem gyönyörű volt. Nagyon tetszett a karakter dizájn.

Az öregek meg nagy tévedésben vannak, mert Haruhit én veszem majd el, vitának nincs helye! ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Na megtaláltam ezt a topicot is :D Jó látni h ennyi pozitív vélemény van. Én is láttam és nekem is nagyon tetszett,  :jee: igaz már értékeltem egy másik topicban :)

hatake_kakashi

befejeztem én is sztm is nagyon jó kis anime jó poénok vannak benne :)

White SeeD

Ha tetszett olvassátok a mangát!
Van benne pár extra info, ráadásúl jóval összetettebb. Bár az valamivel shoujosabb :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6