Main Menu

Felirat

Started by ArchElf, 2003-06-15, 19:59:55

Previous topic - Next topic

Perikles

üdv!
nem tudjátok honnan lehetne megszerezni a Howl's Moving Castle magyar feliratát? angolom már van, de azért egy magyarnak jobban tudnék örülni.  :rolleyes:
köszi!
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

andusia

http://animeaddicts.hu Feliratok (nem itt készült) menüponton belül.

Xaga

Lain-hez keresek magyar felíratot, már ha készült hozzá nincs vkinek?

Djinn

Quote from: XagaLain-hez keresek magyar felíratot, már ha készült hozzá nincs vkinek?
http://animeaddicts.pozor.hu/download.php?view.963   :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xaga


fleshy

Nem tudja valaki, hogy a Chobits az 5. résztõl le van e fordítva magyarra, és ha igen, hol lehetne leszedni?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fleshy

Mi??Hogy???Végig pásztáztam az egész animeaddictsot, és én ezt nem találtam meg, pedig megnéztem az egészet!!!! :eeek:
Köszi!!! :)

sirtomi

Quote from: fleshyMi??Hogy???Végig pásztáztam az egész animeaddictsot, és én ezt nem találtam meg, pedig megnéztem az egészet!!!! :eeek:
Köszi!!! :)
Én se szoktam megtalálni a listában amit keresek, de a keresés mezõbe írva szinte mindig talál valamit :)

Necrid^

AnimeAddicton csak az 1-5 ig van.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

fleshy

Én is azt hittem! :haha:

Darkstar

Quote from: NecridAnimeAddicton csak az 1-5 ig van.
Nézd meg a linkemet. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Quote from: DarkstarNézd meg a linkemet. :)
Asszem a link így nem mûködik. Regisztrálni kell az oldalon, utánna tudják csak letölteni a többi rész feliratát. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Quote from: DjinnAsszem a link így nem mûködik. Regisztrálni kell az oldalon, utánna tudják csak letölteni a többi rész feliratát. :)
Meg elõtte be is kellene lépni.

Djinn

Quote from: sirtomiMeg elõtte be is kellene lépni.
A precíz útmutatás mintaképe. Én azt hittem ez egyértelmû. :D
De valóban, be is kell lépni.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Quote from: DjinnA precíz útmutatás mintaképe. Én azt hittem ez egyértelmû. :D
De valóban, be is kell lépni.
Nekem egyértelmû, de hátha valakinek nem  :)

fleshy

Én még pár naoja regisztráltam magam, de eddig valahogy amikor megnéztem az oldalt egyszer se léptem be!... :rolleyes: úgyhogy jól tetted hogy beírtad ezt a fontos infót is, az ilyen emberkéknek mint én...

Djinn

Ok, meggyõztetek. Én voltam pontatlan. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Darkstar

KGNE 10. résztõl valaki? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Edorn

Nincs véletlenül valakinek magyar felirata a "Kino no Tabi" (Kino's Journey) címû sorozathoz?

Edorn

Ja, és a "Memories" második és harmadik részéhez is jól jönne...

NLZ

Az animeaddicts-on kívül milyen oldalak vannak még, ahol magyar feliratok találhatóak? Konkrétan a Lain-hez, Full Metal Panic + Second raid-hez (fumoffuhoz van) és Boogiepop Phantom-hoz keresek magyar feliratot. Légyszíves segítsetek :)
[reserved]

ArchElf

Quote from: NLZAz animeaddicts-on kívül milyen oldalak vannak még, ahol magyar feliratok találhatóak? Konkrétan a Lain-hez, Full Metal Panic + Second raid-hez (fumoffuhoz van) és Boogiepop Phantom-hoz keresek magyar feliratot. Légyszíves segítsetek :)
FMP TSR-t "most" kezdtuk el fordítani... Csekk Animestars homepage.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

NLZ

Ohh király.:)  Lain-hoz nincs magyar felirat? :)
[reserved]

sirtomi

Iketeru Futarihoz van valakinek felirata? Az Animeaddicts -on csak az elsõ hat részhez van felirat.

Djinn

Quote from: NLZOhh király.:)  Lain-hoz nincs magyar felirat? :)
Itt van :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

NLZ

#536
A Full Metal Panic -hoz is van? :)  Mert AnimeAddicts -on csak a Fumoffu-hoz van, meg az ArchElf-ék által fordított Second Raid elsõ része.  
ArchElf, még csak az elsõ részhez készült el a felirat?


És a Cowboy Bepop filmnek a szerveren található mkv -s verziójához van felirat? Vagy jó hozzá az avihoz készült ferilat? Mert ha nem, akkor inkább az avi -t töltöm le. És a sorozat 27. epizódjához is van valamiféle felirat? :)
[reserved]

Djinn

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem agyamra mennek az .rt feliratok!
Egyik nap találtam egy jó megoldást hozzá.

Lehet, már mindenki megoldotta a problámát, akkor bocs. Valszeg szokás szerint megint le vagyok maradva, de nekem ez most nagy segítség volt. Hátha más is szenved vele és nem fölöslegesen postolok megint.... :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kairakuda

Ha van valakinek normális felirata Cowboy Bebop The Movie-hoz kérem szánjon meg vele: pipesmokinglacus@gmail.com



DarkEmpress

Hello!

A Soukyuu no Fafnerhez van vkinek magyar felirata?
"But I, being poor, have only my dreams; I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams"