Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Fazék

#750
Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 15:43:10Egyébként nézhető, de sajnos csak nagyon kis felbontású ripet találtam hozzá (kivéve az első 5 részhez, az rendes DVD-rip).
ed2k?, vagy ezek rossz minőségűek?
mindjárt nézem az OP-et, és meglátom, hogy bekerül-e a letöltési sorba :)

szerk: nem rossz, ahhoz képest, hogy '99-es :) majd még meglátom a letöltését :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-06-25, 21:16:34
Quote from: Zsiga on 2007-06-25, 15:43:10Egyébként nézhető, de sajnos csak nagyon kis felbontású ripet találtam hozzá (kivéve az első 5 részhez, az rendes DVD-rip).
ed2k?, vagy ezek rossz minőségűek?
mindjárt nézem az OP-et, és meglátom, hogy bekerül-e a letöltési sorba :)

szerk: nem rossz, ahhoz képest, hogy '99-es :) majd még meglátom a letöltését :)
Ez van meg nekem is. :) (Meg egy másik változat is, kb. ugyanaz.)
Kiírom DVD-re és amikor viszem vissza a Gilmore Girls-t odaadom. ;)

kikuchiyo

Elkezdtem újra a Dark Angelt, és még mindig kewl.
És Jessica Alba még mindig egy istennő, hiába beszéltek, fatökűek :D

Failure is the default option

Cobra

Miért, kinek volt baja Jessica Alba-val?
Nekem is tetszett a sorozat, kár, hogy olyan semmilyen a vége (tiszta anime ending :D )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Az előző oldalon szidta néhány elvetemült mudkip-rajongó...

Sajna tényleg elég semmilyen a vége, mondhatni nyitva hagyták a történetet egy folytatáshoz, ami sosem fog elkészülni.
Az utolsó részt maga James Cameron rendezte, de ahhoz képest nem nagy szám.
[spoiler]Ahogy sajnos a 2. évad sem ér fel az elsőhöz.[/spoiler]
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-26, 23:57:30
Az előző oldalon szidta néhány elvetemült mudkip-rajongó...
stfu, i just haet fugly beaner biatches

kikuchiyo

Failure is the default option

Próféta


Cobra

Idáig lement 3 rész a Viasaton és én még mindíg várom mi tetszik nektek annyira a Firefly-ban. Egyszerűen unalmas volt idáig.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Remélem nekem nem lesz unalmas, elkezdtem leszedni dualaudióban. Sci-fi téma mindig is bejött, úgyhogy reménykedem, hogy ez is jó lesz.

Robot Chicken 1. évadból újabb pár rész. Ez még mindig nagyon beteg és szórakoztató :D

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-06-29, 10:02:48
Idáig lement 3 rész a Viasaton és én még mindíg várom mi tetszik nektek annyira a Firefly-ban. Egyszerűen unalmas volt idáig.
Enjoy your AIDS.

Solid Snake

Quote from: Cobra on 2007-06-29, 10:02:48
Idáig lement 3 rész a Viasaton és én még mindíg várom mi tetszik nektek annyira a Firefly-ban. Egyszerűen unalmas volt idáig.

Én is csak a pilotot néztem meg, de nem találtam túlontúl érdekesnek. Ha már űr-western, akkor Cowboy Bebop.

Próféta

Tipp: talán próbát tehetnétek az eredeti hangokkal... a magyar szinkron felejtős. SS: azért áldozz rá még egyszer annyi időt, hogy az első részt (Train Job) megnézed, hátha...

Persze legfeljebb lemaradtok róla, Ti bajotok :P Bár éppenséggel nem mondhatom, hogy a világ összes TV sorozatát láttam, de nekem - és úgy tapasztaltam, ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül - a Firefly volt a koronázatlan király, a mindent alázó, a legjobb az általam valaha látott TV sorozatok közül. Igen, animéket is beleértve. Igen, bár hosszasan mérlegelve, de még a Cowboy Bebopot is beleértve.

Cobra

A cselekmények sebességét és a történéseket nem befolyásolja a szinkron. Mindenesetre nézem tovább, a Buffy, B5 és az X-Akták se úgy indult, hogy lehetett volna belőle sejteni, hogy több, mint 1 szezont megér, mégis mekkora siker lett mindegyik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Firefly

Első két rész megtekintése utána, ez egy isteni sorozat!  :cool:
A szereplők, egytől egyig belopták magukat a szívembe már most! Nagyon hangulatos a világ, tiszta Cowboy Bebop érzés fogott el! :)

Cobra

4. rész már jobb volt, remélem ilyen tempóban javul a színvonal, mint most a 3->4 résznél.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Viasat3 for prezident!!!!!!!!!!four!
Először a Twin Peaks, aztán a Firefly, most meg ez...
És persze most nem fogjuk a csatornát  :bruhuhu:

Cobra

Csak nehogy az ORTT több napos feketeségre ítélje a csatornát 1-1 rész után.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2007-07-05, 23:52:12
Viasat3 for prezident!!!!!!!!!!four!

URAMATYÁM, IGEEEEN!  :hopp: :hopp: :cool:

Bár üröm az örömben: a szinkrontól tartok egy kicsit. Michael C. Hall rideg belső monológjait lehetetlenség lesz áthozni.  :ejj:

Quote from: Cobra on 2007-07-05, 23:58:20
Csak nehogy az ORTT több napos feketeségre ítélje a csatornát 1-1 rész után.

Ne aggódj, biztosra veszem, hogy a késő esti blokkba teszik bele. Legalábbis remélem. Ha meg merik vágni azon célból, hogy korábban adhassák le, akkor...  :Eztneked:

Próféta

Jericho - 6 rész után abbahagyom. Az első rész nagyon ütős volt, utána viszont tök unalmas lett. Van benne minden jó, tűzoltóakció, lövöldözés a szökött rabokkal, a városi gonosztevők lóval elcsapják az öregasszonyokat, vita a kukoricamező gyomirtózásáról, stb. De engem valahogy nem ez érdekelne.


Randal

Próféta: Azért nézd csak tovább nyugodtan. Lesznek még benne érdekes dolgok;)

Randal

Doctor House 3. évad.

Lassan haladunk anyuval, de azért megy ez. Még pár rész és vége, jelenleg épp Foreman volt válságban.

Hogy ez a House mekkora egy ökör. komolyan mondom néha már annyira szánnivaló emberi roncs hogy annál jobbat nem lehet kitalálni. Jól megalkotott karakter rengeteg emberi hibával, amit egyedül nem képes megoldani csak a barátok lökdösik folyamatosan az emberré válás útján.

Ha ennek vége jön az Elnök Emberei, szintén anyuval:D


Fazék

#773
Van új Dexter! Elindult a 2. szezon!! torrent :hopp:

szerk: hmm a sorozat csak szeptember végén fog elindulni, ez 2 rész csak ilyen sajtós preair volt... :(
szerk2: szóval aki megnézi, augusztus közepéig várhat majd a folytatásra...

Solid Snake

#774
Quote from: Fazék on 2007-07-18, 22:53:26
szerk2: szóval aki megnézi, augusztus közepéig várhat majd a folytatásra...

Pontosan. Ezért kell inkább türelmesen kivárni a maradék másfél hónapot.  :hopp:
Ha én megnézném, utána 100% nem férnék a bőrömbe a 3. epizódig (amit hivatalosan ugyebár szeptember harmadik hetében adnak majd le).

Szerk: Egy kis érdekesség + vélemény az évadnyitóról

Engem ez a mondat kicsit megingatott: "Pont a minap olvastam arról, hogy a második évad mégsem a második könyv alapján lesz, mert csak az elsőnek a jogaira adtak ki pénzt." Bár az első évad során is megváltoztatták a befejezést, ráadásul a változtatás talán jobban ütött, mint a könyvben. Reméljük, a forgítókönyvírók most is a helyzet magaslatán lesznek. GO DEXTER!

kikuchiyo

Megnéztem a Dexter 2x01-et... szerintem nem volt rossz. Az első sorozatnak sem ártott, hogy a forgatókönyvírók eltértek a könyv sztorijától, remélem, itt is beválik majd. Az jó húzásnak tűnik, hogy [spoiler]megtalálják Dexter áldozatait.[/spoiler]

A 2x02 ugyanonnan szerezhető be?
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-07-19, 23:07:28A 2x02 ugyanonnan szerezhető be?
igen
én még nem néztem meg, inkább a fake hp könyv olvasásával töltöttem az időmet :)

Randal

Letölthetővé váltak a Drive 5.-6. utolsó epizódjai.

Nakedape

Ajánló:

Yes (Prime) Minister

5 évad, most egybe nézve a másodiknál tartok, 3 évad  miniszter, 2 évad prime minister (miniszterelnők)

UK

1980

kevésszereplős

fantasztikus hangulat

bürokrácia

udvarias gyilkolás

bürokrácia

bénázás

bürokrácia
bürokrácia

imdb 9.0  :lazza:

VESZÉLY!: lehet h többet az életben nem mész el szavazni :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Világfalu

Ja, erről elfelejtettem befejezés utáni értékelést írni. Nincs is nagyon mit, a véleményem nem változott a menet közben kialakulthoz képest.
Továbbra is nagyon díjazom, hogy érdekes, emberszabású volt, és elkerülte azokat a csapdákat, amelyekbe mások (pl. Frei) rendszeresen beleestek. 12 rész, igazán nem hosszú, és nagyon megéri.

:hail: