Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: NLZ on 2008-10-27, 22:19:10
(A Houseban hol volt rendőr? Az 5x05ben?)

Szerintem Kviki a magánnyomozóra gondol.  :smile:

kikuchiyo

Jól látom, hogy a Dexter 3x05-ből még nincs kint 720p?
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-27, 22:50:17
Jól látom, hogy a Dexter 3x05-ből még nincs kint 720p?
Jól, még csak sauce 1080i-t látok belőle.

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-27, 22:50:17
Jól látom, hogy a Dexter 3x05-ből még nincs kint 720p?
én is meglepődtem, de gyanús hogy jól látod. engem mondjuk nem zavar, mert úgyis gagyiHD-ben nézem a sorozatokat, de érdekes mindenesetre

NLZ

Quote from: Solid Snake on 2008-10-27, 22:31:34
Quote from: NLZ on 2008-10-27, 22:19:10
(A Houseban hol volt rendőr? Az 5x05ben?)

Szerintem Kviki a magánnyomozóra gondol.  :smile:
A nyomozó (Lucas) nem játszott a Supernaturalban.
http://www.imdb.com/name/nm0922995/
[reserved]

Kvikveg

#1385
Quote from: NLZ on 2008-10-27, 22:58:22
Quote from: Solid Snake on 2008-10-27, 22:31:34
Quote from: NLZ on 2008-10-27, 22:19:10
(A Houseban hol volt rendőr? Az 5x05ben?)

Szerintem Kviki a magánnyomozóra gondol.  :smile:
A nyomozó (Lucas) nem játszott a Supernaturalban.
http://www.imdb.com/name/nm0922995/
Az 5x4ben a rendor. Nem a magannyomozo. Na imdb... heh, Supernaturalnal nem listaztak.
Na o az. http://www.imdb.com/media/rm753768704/nm0174780

edit: fixed. House 5x4 Supernatural 4x6.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2008-10-27, 23:25:49
Az 5x4ben a rendor. Nem a magannyomozo. Na imdb... heh, Supernaturalnal nem listaztak.

Javítva. ;)

A seriff az 5x04 (Birthmarks) c. részben van benne. Ott kavartál meg, hogy 5x05-öt írtál. Na ott seriff nincs, csak Lucas.  :smile:

Solid Snake

Dexter - 3x05

Wow. Mi lesz itt még...  :zomg:
A vége rendesen felpörgetett.  :jee:

kikuchiyo

#1388
http://whedonesque.com/comments/17945

Röviden: Joss "Firefly" Whedon új, nagy várakozásokkal övezett sorozata gondokkal küzd: majdnem félbemaradt a forgatás, a pilotot ki kellett dobni stb.

"Basically, the Network and I had different ideas about what the tone of the show would be. They bought something somewhat different than what I was selling them, which is not that uncommon in this business. Their desires were not surprising: up the stakes, make the episodes more stand-alone, stop talking about relationships and cut to the chase."

Csak egy dolgot nem értek: mi a fasznak ment a Foxhoz az ötletével, amikor tudhatta, hogy nem lesz jó vége? A Fireflynál pontosan ugyanígy járt, ugyanezt eljátszották vele.
(A másik lehetőség, amit nem lehet kizárni, hogy az ő füle mögött van a vaj, ő cseszte el, aztán most löki a bullshitet.)

Más:

Dexter 3x05, pontosabban a preview.
[spoiler=First, I was, like, what? Then I was like, WHAT?!]Szóval nem egészen értem, hogy mire megy ki a játék. Ha jól értettem, amit az előzetesben mutattak, az fog történni, hogy az ügyész tálcán kínál Dexternek egy célpontot, megszervezi neki, hogy kiszökhessen a tag, de aztán átveri Dextert és lecsap rá.

Vajon az történik itt, hogy kezdettől fogva gyanakszik rá, kezdettől fogva le akarta kapcsolni, de nem volt konkrét bizonyítéka, vagy nem fedhette fel Dextert úgy, hogy ő ne keveredjen bele, ezért cselesen - a saját öccsével való kapcsolata árán - a bizalmába férkőzik, csalétket állít neki a 3x05-ben megölt tag személyében, hogy megbizonyosodjon, illetve leszűkítse Dexter mozgásterét, aztán a következő részben csúnyán átvágja és learatja a babérokat, és igen, itt egy kérdőjel jön?[/spoiler]
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-30, 23:33:59Csak egy dolgot nem értek: mi a fasznak ment a Foxhoz az ötletével, amikor tudhatta, hogy nem lesz jó vége? A Fireflynál pontosan ugyanígy járt, ugyanezt eljátszották vele.
no igen, ez az a rész, amit én se értek... max akkor, ha van egy olyan szívás szerződése a Fox-szal, hogy bármi jó sorozat ötlete van, először nekik kell odavetnie, nem mehet más stúdióhoz. de nehezen tudom elhinni, hogy ilyenről lenne szó, mert akkor még nagyobb idióta..

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Bár gondolom rajtam kívül nem sokakat érdekel innen, de szólok, hogy kedd 22 órától Dexter S2 a Viasat3-on.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Dexter 3x07

OMG, mekkora szuper rész volt ez. :whoah:
Jellemfejlődés, dráma, filozófia, minden volt itt most.  :appl:

Cobra

Dexter 2x01
Ez elég bénán indul, remélem nem lesz ilyen az egész évad.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: Cobra on 2008-11-12, 01:05:00
Dexter 2x01
Ez elég bénán indul, remélem nem lesz ilyen az egész évad.
A közepe felé eléggé le fog ülni, erre készülj fel. Cserébe az utolsó harmadában úgy bedurvul, ahogy még az első sorozat se mert.

Ramiz

Quote from: Cobra on 2008-11-12, 01:05:00
Dexter 2x01
Ez elég bénán indul, remélem nem lesz ilyen az egész évad.

Nézd 2x07-től. Nem vesztes semmit, sőt kapsz az unalomból is még egy kis kóstolót.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Nem szívesen töltögetek élőszereplős sorozatot, mert vagy pocsék a képminőség vagy 1Gb egy rész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

550 megáért kapsz 57 perc remek xvid minőséget. Ne sznoboskodj, ez elég kell, hogy legyen. :P
[reserved]

Cobra

Mivel jó a szinkron, így maradok inkább a 29"-os TV-nél, a 17"-os monitor helyett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: Cobra on 2008-11-14, 11:32:28
Mivel jó a szinkron, így maradok inkább a 29"-os TV-nél, a 17"-os monitor helyett.
A magyar TV-n asszem 576i-ben nézheted, a sorozat amúgy 1080i-s :)

kikuchiyo

Dexter 3x07

A metric fuckton of nyál. Kár érte.
Failure is the default option

NLZ

Supernatural 4x09
Izgi kis befejezés.
[reserved]

Solid Snake

Dexter - 3x08

A metric fuckton of "oh wow".  :zomg:

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2008-11-18, 21:29:51
Dexter - 3x08

A metric fuckton of "oh wow".  :zomg:

Na, mondtam, hogy elég a 8. epizód környékétől nézni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-11-19, 09:38:25
Na, mondtam, hogy elég a 8. epizód környékétől nézni. :)
A második szériát.

kikuchiyo

Dexter - 3x08

Ja, ez jó volt. A sok relationship miatti szarakodás nem kéne, de a főszál ezúttal nagyon erős volt.

[spoiler]Bár számomra továbbra is hiteltelennek tűnik, hogy egy államügyész nekiálljon gyilkolni.
Az a "lerúgtam az apámat a lépcsőn és még élveztem is, szóval tudom, milyen sötétségről beszélsz" duma viszont szánalmas volt.[/spoiler]
Failure is the default option

Solid Snake

Dexter - 3x09

My brain has been destroyed. Reconstruction begins... ... ...

Cobra

Trueblood című sorozatot nézte valaki innen?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Dexter 3x09 - Milyen kedves alak ez a Miguel.

Más: BSG 4.5 évad trailer
Failure is the default option