Main Menu

Hardware

Started by Kuroi Tenshi, 2006-05-07, 15:21:38

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 17:17:15
ha jol emlékszem E3 2005en muttatak egy FFVII remake PS3ra a playtkák szerint lesz az is majd. ime trailer Click

Cáfolva.
A játék hivatalos források szerint vagy 100-150 ember 2 éves melójába kerülne (ha jól emlékszem) és egyszerűen nem éri meg nekik, azt mondják. Nem lesz FFVII remake. (ez a része egész biztos az állításomnak^^')

Necrid^

Quote from: Rounin on 2006-11-23, 17:19:41
Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 17:17:15
ha jol emlékszem E3 2005en muttatak egy FFVII remake PS3ra a playtkák szerint lesz az is majd. ime trailer Click

Cáfolva.
A játék hivatalos források szerint vagy 100-150 ember 2 éves melójába kerülne (ha jól emlékszem) és egyszerűen nem éri meg nekik, azt mondják. Nem lesz FFVII remake. (ez a része egész biztos az állításomnak^^')
Én azt olvastam anno 2005ben hogy csak zé csinálák hogy megmutaják mire képes a PS3 de útána jöttek a playtkák hogy lehet hogy mégis majd meg valósul a terv.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 17:31:05
Quote from: Rounin on 2006-11-23, 17:19:41
Quote from: Necrid^ on 2006-11-23, 17:17:15
ha jol emlékszem E3 2005en muttatak egy FFVII remake PS3ra a playtkák szerint lesz az is majd. ime trailer Click

Cáfolva.
A játék hivatalos források szerint vagy 100-150 ember 2 éves melójába kerülne (ha jól emlékszem) és egyszerűen nem éri meg nekik, azt mondják. Nem lesz FFVII remake. (ez a része egész biztos az állításomnak^^')
Én azt olvastam anno 2005ben hogy csak zé csinálák hogy megmutaják mire képes a PS3 de útána jöttek a playtkák hogy lehet hogy mégis majd meg valósul a terv.

Azok a pletykák csak pletykák sajnos. A Square-Enix azonnal cáfolta, hogy ebből játékot csinálna. (bár ez még nem jelenti 100%-ra, hogy nem csinálják meg...)

Yakumo

Quote from: .Attila on 2006-11-23, 17:06:13


Olvassátok már el, amit írok! Hihetetlen, hogy legalább 3 ember értelmezi másképp, amit írok.
Az, hogy a Mónika show-t hoztad fel példának, az meg totál nonsense.

Bagoly mondja. :D Mert én épphogy nem a Final ellen, hanem mellette és nem a PS3 ellen, hanem mellette írtam amit írtam, tehát nem tudom mi neked most a nonsense abban, amit írtam. Szöget reggeliztél my friend?  :confused: :haha:

.Attila

Quote from: Yakumo on 2006-11-23, 18:35:45
Quote from: .Attila on 2006-11-23, 17:06:13


Olvassátok már el, amit írok! Hihetetlen, hogy legalább 3 ember értelmezi másképp, amit írok.
Az, hogy a Mónika show-t hoztad fel példának, az meg totál nonsense.

Bagoly mondja. :D Mert én épphogy nem a Final ellen, hanem mellette és nem a PS3 ellen, hanem mellette írtam amit írtam, tehát nem tudom mi neked most a nonsense abban, amit írtam. Szöget reggeliztél my friend?  :confused: :haha:

Pontosan elolvastam, amit írtál, és továbbra is fenntartom, amit írtam. A példa még akkor is rossz szerintem, ha a PS3 melletti érvelést akartad erősíteni.
Az "olvassátok már el, amit írok" az nem rád vonatkozott. A köv. mondat viszont már rád is. Máskor majd figyelek arra, hogy mi vonatkozik az idézett szövegre is mi nem. Igazából nem kéne idézni, az lenne a legjobb, de sajnos elkövettem ezt a hibát.

Yakumo

Quote from: .Attila on 2006-11-23, 23:46:44
Quote from: Yakumo on 2006-11-23, 18:35:45
Quote from: .Attila on 2006-11-23, 17:06:13


Olvassátok már el, amit írok! Hihetetlen, hogy legalább 3 ember értelmezi másképp, amit írok.
Az, hogy a Mónika show-t hoztad fel példának, az meg totál nonsense.

Bagoly mondja. :D Mert én épphogy nem a Final ellen, hanem mellette és nem a PS3 ellen, hanem mellette írtam amit írtam, tehát nem tudom mi neked most a nonsense abban, amit írtam. Szöget reggeliztél my friend?  :confused: :haha:

Pontosan elolvastam, amit írtál, és továbbra is fenntartom, amit írtam. A példa még akkor is rossz szerintem, ha a PS3 melletti érvelést akartad erősíteni.
Abban egyetértek, hogy amit felhoztam, tehát maga a példa, az rossz. (ilyen "műsorok" elmehetnek a búsba)
De nem értem még mindig mi vele a bajod. :D Egyszerűen csak a kismillió példa közül felhoztam egyet, hogy én miért NEM fogok beállni a sorba, csak azért, mert egyes dolgokat kismillióan néznek, csinálnak, játszanak vele, szeretnek, etc. Ha az szúrja a szemedet, hogy egy Mónika Show mint névjegy (???) együtt mert szerepelni a PS3-mal, hát bocs.  :lol:

RE@L

:D Role Playing Game annyit jelent hogy szerepjáték, ergo minden szerepjáték ha valakinek a bőrébe bújva valaki másnak "adod" ki magad....
u.i.: Ha minden igaz egy SCPH 30004-es chippelt ps2 es boldog új tulajdonosa lehetek hamarosan :) (25Kért)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@L on 2006-11-24, 01:05:44
:D Role Playing Game annyit jelent hogy szerepjáték, ergo minden szerepjáték ha valakinek a bőrébe bújva valaki másnak "adod" ki magad....
u.i.: Ha minden igaz egy SCPH 30004-es chippelt ps2 es boldog új tulajdonosa lehetek hamarosan :) (25Kért)
Grat de aztán nagyon vigyázni rá mert ennek a szerianak volt a leggyengébb olvasó feje :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

#128
Igen? Hmmm, akkor lehet hogy még majd rá kell áldozzak 6-8 ezret egy új fejre. Nem tudom, az biztos hogy mindenképpen vastagot akarok. A srác azt mondja működik, pöpec kipróbálta és alig használta. Csak porosodott, de az a legkevesebb hogy burkolatot lekapjam és megtakarítsam. Képek alapján is inkább porosnak néz ki, olyan sokáig volt pl a videómagnón bekapcsolatlanul, érintetlenül. Kíváncsi vagyok, főleg mert a sok magyar ps2 árhoz képest ez még jó árban van... Komolyan durva árakon árulnak hazai piacokon használt ps2-ket pedig e-bay-en is már vadi újat lehet kapni 26-28ezerért.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@L on 2006-11-24, 01:31:03
Igen? Hmmm, akkor lehet hogy még majd rá kell áldozzak 6-8 ezret egy új fejre. Nem tudom, az biztos hogy mindenképpen vastagot akarok. A srác azt mondja működik, pöpec kipróbálta és alig használta. Csak porosodott, de az a legkevesebb hogy burkolatot lekapjam és megtakarítsam.
Sajnos igen, de van megoldás a "TDK" dvdket aljánlom olyan 50 ftos dvdket elkell felejteni mert ezek teszik tőnkre a fejet általában, az én PS2om 2000ben vettem és megvan chippelve de csak márkás dvdket használok "special TDK" és eddig egyszer sem cseréltem fejet és minden egyszere viszi :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

Oksa, ez a leg kevesebb ha sikerül megvennem :) Ty, a rookie hátbaveregetéseket =]

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@L on 2006-11-24, 01:41:01
Oksa, ez a leg kevesebb ha sikerül megvennem :) Ty, a rookie hátbaveregetéseket =]
Nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: Yakumo on 2006-11-24, 00:00:58
De nem értem még mindig mi vele a bajod. :D

A Mónika show-t, jellegéből adódóan, sok hülye nézi, PS-nél ez nem törvényszerű (lehet, hogy sok van, de nem adódik önmagától).

RE@L

Quote from: RE@L on 2006-11-24, 01:05:44
u.i.: Ha minden igaz egy SCPH 30004-es chippelt ps2 es boldog új tulajdonosa lehetek hamarosan :) (25Kért)
Úgy néz ki hogy, nem nyertem meg ama terméket, viszont egy SCPH 50004 1.5 éves gép (szűz) boldog tulaja leszek 25 K-ért :) viszont 35be fáj az egész történet mert kell hozzá Swapmagic ugyebár, az meg Hong-Kong-ból is 10 ezer...(olcsóbban meg vagy egy hónap mire kihozzák..)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

.Attila


RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

TurboK

Quote from: .Attila on 2006-11-23, 17:06:13Soul Calibur (bár ez nem PS-en kezdődött)
Pedig igen. Soul Blade/Edge.

(Final Fantasy meg NES-en kezdődött asszem.)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

smash++

Hali!
Nem tudjátok véletlenül kb milyen összegért csinálnak ps2 slim chip-elést?Mert nem tudom mit érdemes venni.Ps2 uj 35-ért(majd átalakíttatom) vagy átalakítva(chip,fejvédelem) használtan 40-50 között?
Alapvetően nem akartam átalakítottat,mert az előbb tönkre megy.DE belegondoltam pár év múlva ugyis ps3,szóval nem számít :D
Valahol olvastam,hogy a hagyományos tv+ps2 -n szebbek a játékok mint az lcd+ps2 -n.Ez most,hogy van?Én azt hittem,hgy lcd-n azért szebb képet kapunk annak ellenére,hogy a ps2 sima crt-tvre van tervezve.Ugyebár az s-video kábelt az lcd-re és a crt-re is tudom csatlakoztatni(ha ven rajta csatlakozó) és ez adja a szép képet.De azt mondták az lcd-n nagyon pixeles a kép :confused:
Tom lcd tv majd akkor kell ha ps3...stb

.Attila

Ha szeretnél nem eredeti játékokkal vagy más régiójú/NTSC-s játékokkal játszani, akkor kell a chip.
LCD vs. CRT-ről nem tudok.

Kuroi Tenshi

LCD vs CRT-ről csak a szokásosat tudom mondani:
CRT alacsony felbontással is elfogadható képet ad
LCD viszont natívnál alacsonyabb felbontásnál pixelesebb.

RE@L

Nem kell chip. Chipelés drága ha nem te csinálod és értesz hozzá. Nem mindegy hogy milyen chip kerül bele. 50 ezer körül jösz ki ha 35 ezerér veszel új ps2 őt. Új ps2 már van 30 ezerért is. Én használtan vettem most vastagot, 25 ezerért és amerikából szállítási díjal együtt vettem 6 ezerért Swap Magix 3.6-ot. Neked is elég ha beszerzel egy Swap Magicet chippelés helyett, és ha ráadásul újat veszel még a garanciád is meglesz mert senki se fog a gépedbe nyúlni.

http://www.swapmagic3.com/

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

smash++

Bele olvastam az előző postod-nál is abba a progiba vagy cd-be :) és tetszett végülis.Olcsóbban kijönnék és megkímélném a konzolt is  :cool: .Ez valami boot cd nem?Mielőtt betennéd az írott dvd-t vagy cd-t a konzolba?Vagy ezt a progit a pc-re kell feltenni és úgy kell kiirni a dvd-ket...?
Csak azért kérdeztem a Tv-t,mert utánna néztem és ugyebár 82Cm-es Crt TV olyan 130-150(samsung slim-fit,más már 100-120 között is kapni 82cm).Lcd TV pedig 180-200.Végülis 50ezret megér a lapos kivitel és a nagyobb felbontás.De ha szarabb lesz a képminőség az lcd+ps2 vel akkor tuti nem veszek(majd...) olyat.

RE@L

#142
Boot CD és DVD ahogy mondod kívánt CD, DVD előtt kell betenni és utánna kivenni és a kívántat betenni. Plusz még kis módosítást kell eszközölj a külső borításon hogy ki tudd cserélni a CD-t DVD-t. De a garijegyhez nem érsz hozzá. CD a CD-khez. DVD a DVD-khez. Elvileg az enyém most jön majd meg a héten a http://www.thegiantstore.com/ -ról. Eddig amit én találtam ez volt a legolcsóbb szállítási díjjal együtt.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@L on 2006-12-02, 13:26:01
Eddig amit én találtam ez volt a legolcsóbb szállítási díjjal együtt.
Mennyi volt?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

#144
Quote from: Necrid^ on 2006-12-02, 14:27:10
Quote from: RE@L on 2006-12-02, 13:26:01
Eddig amit én találtam ez volt a legolcsóbb szállítási díjjal együtt.
Mennyi volt?
Giantstore on 42$ szállítással 1 üt. Jogos, rosszul számoltam fejben. De maga a swapmagic az csak 25$.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@L on 2006-12-02, 14:58:08
Quote from: Necrid^ on 2006-12-02, 14:27:10
Quote from: RE@L on 2006-12-02, 13:26:01
Eddig amit én találtam ez volt a legolcsóbb szállítási díjjal együtt.
Mennyi volt?
Giantstore on 42$ szállítással 1 üt. Jogos, rosszul számoltam fejben. De maga a swapmagic az csak 25$.
akkor az kb összesen 33190 Ft. szvsz simán megérte Grat hozza :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

#146
Quote from: smash++ on 2006-12-02, 11:13:49
Hali!
Nem tudjátok véletlenül kb milyen összegért csinálnak ps2 slim chip-elést?Mert nem tudom mit érdemes venni.Ps2 uj 35-ért(majd átalakíttatom) vagy átalakítva(chip,fejvédelem) használtan 40-50 között?
2 hónapja egyik haverom vett egy uj slimet konzolstudioban 40ért (35k volt a gép + 1 óra allat meg chippelték 5k ért) szvsz ha már veszel gépet akkor inkább vegyél újat.

LCD vs CRT ugyben sajnos én sem tudok segiteni mivel nemtom hogy is van ez de azt tudom miútán meg vettem az "uj sony braviam" sokkal szeppek lettek a játékok :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Ha már ennyire konzol irányba ment el ez a topic, akkor ide link:

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=5102

nyuk nyuk :haha:

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Necrid^ on 2006-12-03, 01:49:44
Click
Ő még jól járt, láttam képeket egy betört képernyőjű 60 collos plazmáról valahol, az ugyanígy történt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん