Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Bandita ^^

#60
Quote from: Hiei-sama on 2006-06-05, 14:59:48Persze ez ugy mukodik hogy a "nagyok" rawot neznek ;)

:confused: Az addig rendben van... Gondoltam hogy vmi turpisság van a dologban... :hehe:

És hol találok raw-ot??? Megnéztem: saiyaman, l33t, mininova, spy.... És sehol...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."


Bandita ^^

"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Nimlot

Ajánlom szíves figyelmetekbe a következö linket ==> http://www.mininova.org/
"Being too kind is also... cruel!"

Nevl

#64
Kerestem egy anime leírását és erre akadtam, a Hegylakó filmeket szinte mindenki látta és sokan szeretik is, de anime még nem készült belőle. Nem is lenne érdekes a dolog, ha valami amcsi tömegprodukció lenne, de ezt a link szerint Yoshiaki Kawajiri rendezi, aki az X sorozat és film, valamint a Vampire Hunter D elkövetéséért felelős (az utóbbit kb 10X láttam, nagyon jó, az előbbieket még nem, de már listán vannak :D).
Ki mit tud róla?

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3412
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Hiei-sama

Quote from: Nevl on 2006-06-06, 00:18:16
Kerestem egy anime leírását és erre akadtam, a Hegylakó filmeket szinte mindenki látta és sokan szeretik is, de anime még nem készült belőle, nem is lenne érdekes a dolog, ha valami amcsi tömegprodukció lenne, de ezt a link szerint Yoshiaki Kawajiri rendezi, aki az X sorozat és film, valamint a Vampire Hunter D elkövetéséért felelős (az utóbbit kb 10X láttam, nagyon jó, az előbbieket még nem, de már listán vannak :D).
Ki mit tud róla?

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3412


Nem tudom mi lesz belole,a trailert is mar vagy jo fel eve lattam belole,de nemtunt rossznak.

Nevl

Quote from: Hiei-sama on 2006-06-06, 00:29:49
Quote from: Nevl on 2006-06-06, 00:18:16
Kerestem egy anime leírását és erre akadtam, a Hegylakó filmeket szinte mindenki látta és sokan szeretik is, de anime még nem készült belőle, nem is lenne érdekes a dolog, ha valami amcsi tömegprodukció lenne, de ezt a link szerint Yoshiaki Kawajiri rendezi, aki az X sorozat és film, valamint a Vampire Hunter D elkövetéséért felelős (az utóbbit kb 10X láttam, nagyon jó, az előbbieket még nem, de már listán vannak :D).
Ki mit tud róla?

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3412


Nem tudom mi lesz belole,a trailert is mar vagy jo fel eve lattam belole,de nemtunt rossznak.

Link esetleg?! (megjelenési dátumnak csak 2006? van írva, szal semmi sem biztos)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

RE@L

Hú ez nekem nagyon rémlik, nah megtaláltam 1 ik kedves fórumtárs másik fórumon hívta erre még fel a figyelmet 2005 június 13.án majdnem pont 1 éve :) http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=1505&p=61
#5495 ös komment Érdekes, érdekes  pont ma láttam újra a Highlander-t, a régit, a Queen-eset...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Hiei-sama

Akkor meg regebbi foleg ezert nem fogok tudni trailerhez most igy per/pill linket adni de ha talan googlebe rakeresel talan kiadja.

Nevl

1 éve be lett jelentve, de azóta semmi hír?! Hmmm...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Még én is valamikor tavaly nyáron botlottam bele, de azóta semmi hír róla. Mindenesetre most, hogy eszembejuttattátok, végeztem egy kis kutatást.

Elvileg ez az ominózus trailer, bár ez alapján nem tudom mi köze van a hegylakóhoz... Mindenesetre a grafika tisztes iparosmunka, arra úgy néz ki nem lehet majd panasz.
Megjelenésre csak egy szerény 2006 tavaszánt találtam, ami ugye már igencsak elmúlt, szóval nem tudom...


sirtomi

Kicsit keresgéltem én is, de nem sok info van a Hegylakó animeről.
Imdb-n sincs sokminden. Történetről is csak annyit találtam, hogy a távoli jövőben játszódik vagy mi :)

Nimlot

Itt van még 1 romantikus anime ami elvileg köv hónapban indul:http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4420 persze gáme alapján készül :) ezért val'szeg sok embernek tetszeni fog főleg a romantikus anime kedvelőinek (min pl én :D)
"Being too kind is also... cruel!"

Sancho

Quote from: Nimlot on 2006-06-07, 18:44:58
Itt van még 1 romantikus anime ami elvileg köv hónapban indul:http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4420 persze gáme alapján készül :) ezért val'szeg sok embernek tetszeni fog főleg a romantikus anime kedvelőinek (min pl én :D)

hm... jónak tünik.. báár lehet hogy lesz benne kis ecchi is... Remélem azé nem yuri anime lesz... A képen csak 3 csaj van... szal aggodom de azé várom.. ki tudja lehet hogy azé jó lesz...

Manitu

Quote from: Sancho on 2006-06-08, 23:04:46hm... jónak tünik.. báár lehet hogy lesz benne kis ecchi is... Remélem azé nem yuri anime lesz... A képen csak 3 csaj van... szal aggodom de azé várom.. ki tudja lehet hogy azé jó lesz...
Miért, jó az :D Amúgy a főszereplő hímnemű, szóval inkább háremanime jellegűre lehet számítani. Egy luzer pasi, sok csaj... félek ez már nagyon lerágott csont...


Nimlot

#75
Jah valszeg hárem anime de nekem minden hárem anime tetszett eddig. Annyir jó poénokat sütöttek Suffle-ben is hogy nem lehetett hagyni :D
Itt megtekinthetők a játékbeli szereplők és bemutatások http://www.makenaidesuwayo.com/2006/05/17/introduction-to-tsuyokiss/ Val'szeg animében sem lesz máshogy
"Being too kind is also... cruel!"

Sancho

#76
Quote from: Nimlot on 2006-06-09, 01:20:20
Jah valszeg hárem anime de nekem minden hárem anime tetszett eddig. Annyir jó poénokat sütöttek Suffle-ben is hogy nem lehetett hagyni :D
Itt megtekinthetők a játékbeli szereplők és bemutatások http://www.makenaidesuwayo.com/2006/05/17/introduction-to-tsuyokiss/ Val'szeg animében sem lesz máshogy

A hárem animék rulz! Bár néhány részben már sajnáltam a srácot mikor verték...  :D De 1 hárem anime 1ik fontos része a perverz kikiáltás és utána a verés...   :Kiraly:

a linken tényleg erősen hárem anime.. de azé várom... :)

Nimlot

Érdekes én ott azt olvastam h a szereplők személyiségében eltértek az átlag háremaniméktől habár lehet ez csak egy személyes vélemény volt. Ami biztos hogy nem a számítógépe játék alapján hanem a PS-re készülő v már elkészült járék alapján rendezik az animét.
Mellesleg márcsak azért is megéri megnézni hátha sikerül valami újat csempészni a dologba, illetve biztos lesznek benne jó poénok :D
"Being too kind is also... cruel!"

Manitu

Ez nem tűnik rossznak. Történetre kb olyasmi lehet, mintha összekevernéd a Maburahot a Tenjou Tengel. A stúdióról mondjuk nem sok mindent tudok, a mangának sincs sajna angol fordítása, de a karakterdizájn tetszik. Általában nem szeretem a fightolós animéket, de kivétel erősíti a szabályt, legalább az első részt biztosan megnézem :)


Sancho

Quote from: Manitu on 2006-06-12, 14:18:39
Ez nem tűnik rossznak. Történetre kb olyasmi lehet, mintha összekevernéd a Maburahot a Tenjou Tengel. A stúdióról mondjuk nem sok mindent tudok, a mangának sincs sajna angol fordítása, de a karakterdizájn tetszik. Általában nem szeretem a fightolós animéket, de kivétel erősíti a szabályt, legalább az első részt biztosan megnézem :)


tuti hogy lesz benne ecchi!!! a fejemet teszem fel!! :D csajok miniszoknyában fightolnak...  :lazza: de naon... :D

Member

Csúnyán néztek rám, ha azt mondom, aránytalanabb, mint a One Piece? :D
Mondjuk abban pont az a :Kiraly:

Sancho

nah most lestem meg ezt az animét: Hanare Toride no Yonna... Hááát 1 ból finalfantasy jöt le a grafika alapján... Igaz csak alig több mint fél óra az anime és hát én az elözményről semmit nem tudtam meg ez alapjána vége sincs el zárva meg kis akció a semmiért de azé jó... Nézhető darab ha nincs más... ( bár nekem tetszet az egész anime, a grafika naon jó!!!)

Sancho

#82
Quote from: Member on 2006-06-12, 19:03:43
Csúnyán néztek rám, ha azt mondom, aránytalanabb, mint a One Piece? :D
Mondjuk abban pont az a :Kiraly:

Nincs csúnyán néző smiley szal képzeld ide: :VeryCsúnyánnézősmiley:  :D

de ugyíí nincs hari? :D

Member

Hari? Rád? Miért? :confused:

Mondjuk az tényleg kicsit furcsa, hogy egy verekedős animében a lányoknak ilyen vékonyka lába és keze van, azt várnám pont, hogy a karjuknál már csak a nagyuk legyen nagyobb. :D

Nimlot

#84
Quote from: Manitu on 2006-06-12, 14:18:39
Ez nem tűnik rossznak. Történetre kb olyasmi lehet, mintha összekevernéd a Maburahot a Tenjou Tengel. A stúdióról mondjuk nem sok mindent tudok, a mangának sincs sajna angol fordítása, de a karakterdizájn tetszik. Általában nem szeretem a fightolós animéket, de kivétel erősíti a szabályt, legalább az első részt biztosan megnézem :)

Azért tűnik FF-esnek mert ugyan az csinálta aki a FF-AC-t is Kengo Takeuchi ha jól tudom.
remélem még sok szép munkát fogunk tőle látni

Szerk.:
Ez röhely!
Komolyan animét akarnak csinálni a Pindur poandurokból? ezt jól meggondolták? Habár lehet kicsiknek tetszeni fog :P
talán az első részt megnézem de nem biztos
"Being too kind is also... cruel!"

Member

Quote from: Nimlot on 2006-06-12, 20:02:40
Szerk.:
Ez röhely!
Komolyan animét akarnak csinálni a Pindur poandurokból? ezt jól meggondolták? Habár lehet kicsiknek tetszeni fog :P
talán az első részt megnézem de nem biztos
Sokan már így is animének nézték, csak mert nagy szemük van. :ejj:

Sancho

Quote from: Member on 2006-06-12, 20:34:05
Quote from: Nimlot on 2006-06-12, 20:02:40
Szerk.:
Ez röhely!
Komolyan animét akarnak csinálni a Pindur poandurokból? ezt jól meggondolták? Habár lehet kicsiknek tetszeni fog :P
talán az első részt megnézem de nem biztos
Sokan már így is animének nézték, csak mert nagy szemük van. :ejj:

Hááát ez én is olvastam animeliston... jézus... eléggé magical girl szaga van.. :D:D:D
de szerintem az animés áltozat legalább szebb! ha nem is lesz jobb... :)
vagy csak én gondolom igy? talán tulsok animét lestem... :P

Sancho

Quote from: Member on 2006-06-12, 19:15:21
Hari? Rád? Miért? :confused:

Mondjuk az tényleg kicsit furcsa, hogy egy verekedős animében a lányoknak ilyen vékonyka lába és keze van, azt várnám pont, hogy a karjuknál már csak a nagyuk legyen nagyobb. :D

Csak mert küldtem 1  :VeryCsúnyánnézősmiley: -t :) de mind1 csak nekem esett le... :D  :lol:

Member


Draconire

Látom itt érdekes dolog vetődött fel: Pindur pandur anime...
...hát LOOOLLLL :lul:
http://www.youtube.com/watch?v=KR9BqayG85k&search=powerpuff%20girls%20z