Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: Manitu on 2006-05-19, 12:58:27
Quote from: Raggie on 2006-05-19, 12:42:23
(shoujo=leszbi ;) ... még mindíg jobb, mint a buznyák :) )
A shoujo az nőknek készült, romantikus történet, köze sincs a leszbihez. Jobban hasonlít a brazil szappanoperákra, csak annál általában fényévekkel jobba :) Amire te gondolsz, az a shoujo ai, helyesebben szólva a yuri. Bár az is általában nőknek készül, és a romantikán van a hangsúly. Sok esetben nincs is benne igazándiból szerelem, csak valami szoros barátság, kötődés, mint mondjuk a Marimiteben.
Hmmm... jó pap holtig tanul! Kössz! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nimlot

Nézi valaki az Ergo-Proxy animét? valami véleményt hallhatnék róla? Az első részt megnéztem de valamiért engem nagyon untatott (lehet h pillanatnyi hozzáállás)
"Being too kind is also... cruel!"

sirtomi

Quote from: Nimlot on 2006-05-19, 16:33:55
Nézi valaki az Ergo-Proxy animét? valami véleményt hallhatnék róla? Az első részt megnéztem de valamiért engem nagyon untatott (lehet h pillanatnyi hozzáállás)
Van külön topicja is!

Nimlot

Pár hete elkezdődött a Tsubasa Chronicle 2nd serie  de úgy néz ki hogy a 4. résszel jó sokat tökölnek.
minden maradt a megszokotban , a folytatás módja semmi kül. de lényeg hogy folytatódik a harc a tollakért.
"Being too kind is also... cruel!"

Prof. William

#34
Nem tujátok vajon az Ai-Ren-ből készül anime? Remek kis pár részes OAV-t lehetne csinálni belőlle.  :jee:

Cobra

Na ez vagy nagyon rossz lesz, vagy... nem is tudom, de kikapcsolódásnak biztos jó lesz  :D

Demonbane
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Cobra on 2006-05-22, 01:21:21
Demonbane
Eléggé komoly agyelszívónak látszik. Meg annak a csajnak az arca...

Raggie

Quote from: Cobra on 2006-05-22, 01:21:21
Na ez vagy nagyon rossz lesz, vagy... nem is tudom, de kikapcsolódásnak biztos jó lesz  :D

Demonbane
27-28-as snapshot RULEZ! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nimlot

Nem túnik rossz nak de a csajból ítélve elképzelhető hogy KIDS stílust vesz fel :P még akkor is ha vannak benne jó kis ecchi jelenetek/poénok :)
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Musashi
ugyan csak raw van belőle, de ha valaki megnézte véleményezze please :)

Nimlot

Egyáltalán mennyi ember van itt akik (megtehetik h) rawban néznek az animét?
El se hiszem!
Eureka seveN 38. rész kész :D
és vele együtt a witchblade 2. részét is kiadták (ez is jó lassan halad :P de talán megéri mert jól néz ki csak a főhős ne lenne ekkora tejcsárda  :hehe:
"Being too kind is also... cruel!"

Hiei-sama

Quote from: Nimlot on 2006-05-26, 13:17:14
Egyáltalán mennyi ember van itt akik (megtehetik h) rawban néznek az animét?
El se hiszem!
Eureka seveN 38. rész kész :D
és vele együtt a witchblade 2. részét is kiadták (ez is jó lassan halad :P de talán megéri mert jól néz ki csak a főhős ne lenne ekkora tejcsárda  :hehe:


Hidd el sok ember van aki a rawot is megnezi ;)

kikuchiyo

Szerintem sokan vannak úgy, mint én: vagy percenként meg kell állni szótárazni, vagy csak nézik és nem törődnek vele, hogy egy büdös kukkot se értenek a szövegből. :)
Failure is the default option

chilip

srácok, valaki hallott vmit a Gundam Seed harmadik sorozatáról? (Gundam Seed Stargazer - asszem) Elvileg nemsokára kijön...  :hopp:

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2006-05-26, 14:52:38
srácok, valaki hallott vmit a Gundam Seed harmadik sorozatáról? (Gundam Seed Stargazer - asszem) Elvileg nemsokára kijön...  :hopp:



Passz 3.ho 8-ra volt beirva de hogy le is adtak-e nemtom amugy a cime:  Kidou Senshi Gundam Seed C.E. 73 Stargazer

Hiei-sama

Nah kozben a Kidou Senshi Gundam Seed C.E. 73 Stargazer atraktak 7.ho 14-re akkor megy Japanban.

jettmoress

Akhela88-tol hallottam (meg valamerre megtalaltam a neten de mar nem tudom hol - :G it ppl)

Lesz a Hellsingnek remakeje mert a mostani egyaltalan nem kapcsolodik a mangahoz (eddig semerre nincs pl Incongnito )

Member

Az OVA állítólag a manga felé megy, de ki tudja, nem hiszem, hogy összehoznának egy 13+ ovát (akarom mondani nem ez a jellemző habitus), max lesz egy 2. széria.

Nevl

Mi van a hellsing OVA-val?? Kidobtak 1 részt kb... 2 hónapja, talán már 3 is van és azóta semmi. A honlapon látni valami dátumot, amikor egybe kiadják az egészet (2006.08.04) azt írja, hogy Hellsing OVA series on sale...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Quote from: Nevl on 2006-05-31, 13:13:01
Mi van a hellsing OVA-val?? Kidobtak 1 részt kb... 2 hónapja, talán már 3 is van és azóta semmi. A honlapon látni valami dátumot, amikor egybe kiadják az egészet (2006.08.04) azt írja, hogy Hellsing OVA series on sale...
Az az augusztus 4 a második rész megjelenési dátuma. Nem kapkodják el :)


Member

Mekkora felhördülés lesz, ha azt is elbénázzák. :__devil:

via_mala

Quote from: Fazék on 2006-05-25, 02:56:45
Musashi
ugyan csak raw van belőle, de ha valaki megnézte véleményezze please :)
Ugyan a RAW-t kizárt, hogy megnézzem, de az érdeklődésemet felkeltette, mert a Vagabond mangáért eléggé odavagyok. Viszont ezen kibuktam:
QuoteOpening Theme:
"GHOST BUSTERZ" by TYUNK BRAiN
Hogy jön ez a szamurájos témához?!  :confused:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Sancho

Nah itt a topicom!  :lol:

Valaki tud esetleg erről:Otome wa Boku ni Koishiteru  valami pontosabbat?
Kb mikor jön ki mikor, meg ilyenek?
Nem tom milyen lesz ez de biztos valami hárem anime sok exxhivel meg röhöggéssel némi crossdressingel... :D
A demonbane első részét leszedtem hááááát nem tom... Az a szöke csaj elég furcsa frizurával let megáldva...
Meg az a chibis dolog eléggé félre sikerült. Bár jót röhögtem... :)

Nevl

Quote from: Manitu on 2006-05-31, 13:19:16
Quote from: Nevl on 2006-05-31, 13:13:01
Mi van a hellsing OVA-val?? Kidobtak 1 részt kb... 2 hónapja, talán már 3 is van és azóta semmi. A honlapon látni valami dátumot, amikor egybe kiadják az egészet (2006.08.04) azt írja, hogy Hellsing OVA series on sale...
Az az augusztus 4 a második rész megjelenési dátuma. Nem kapkodják el :)

Hát nem tom, remélem a 2. rész már hozza azért az elvárt minőséget. (de mi tart nekik ennyi ideig?!)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Tud valaki arról valamit,hogy készül-e folytatás a Full Metal Panic TSR után???Mert három részes ugyebár(FMP,FMPfumuffo,FMPtsr).Nem lett rendesen lezárva sem Chidoriék kapcsolata sem pedig a másik titkos csoport sem...Én ennyit találtam: "Összességében tehát a Full Metal Panic! The Second Raid a széria tökéletes folytatása. Egyedüli hibájának talán az elvarratlan szálakat említeném meg, de a rajongók megnyugtatása végett elmondanám: Shouji Gatou novellái folytatódnak, úgyhogy lesz mivel folytatni a sorozatot! Én már várom!"
Valaki tud egyebet?Mikorra várható ha egyáltalán jön.

Manitu



Necrid^

Szvsz lesz majd köv session csak idő kérdése.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Sancho

Hááát ez a demonbane eléggé nem tom... A mecha csata látványos... De még mindig nem békültem ki AI Azif chibis formályával!!! az nem kelett volna oda  :ejj: (szerintem). Nagyon le butitja a storit... Jo most lehet jönni azzal, hogy igy aranyos meg ugy, de hááát szerintem ide nem illik annyira... A szőke csajnak a haját kicsit furcsáltam...
A stori érdekesnek tünik sok jot ki lehet hozni belőle. Azé kiváncsian várom a folytatást...

A Kamisama Kazoku-nak már indult is topicja nem is fecsérlem rá a szot itt. Max csak annyit, hogy 3 rész után nekem naon be jöt! Jó kis könnyed nevettetős romantikus Shojou vigjáték. Ha érdekel valakit nézze meg a topicban...
Csak ajánlani tom...

Bandita ^^

Láttam az elején breafing-szerűen volt szó az Air Gear-ről. A gondom az hogy elvileg már a 9.rész ia kinn van, (nemtom hol mert nem találom a 8-asat sem), de már láttam róluk leirást/blogot. Én néztem félre vmit(nemhiszem) vagy mi van?  :G megvolt....

Ha jól láttam Nimlot nézi.... A kérdés inkább neki szól, de ha valaki tud vmit.... Onegai.... :haha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Hiei-sama

Quote from: Bandita ^^ on 2006-06-05, 14:40:57
Láttam az elején breafing-szerűen volt szó az Air Gear-ről. A gondom az hogy elvileg már a 9.rész ia kinn van, (nemtom hol mert nem találom a 8-asat sem), de már láttam róluk leirást/blogot. Én néztem félre vmit(nemhiszem) vagy mi van?  :G megvolt....

Ha jól láttam Nimlot nézi.... A kérdés inkább neki szól, de ha valaki tud vmit.... Onegai.... :haha:


Persze ez ugy mukodik hogy a "nagyok" rawot neznek ;)