Wallpaper - avagy kinek mi a háttere éppen?

Started by Selmo, 2006-05-23, 03:57:29

Previous topic - Next topic

Milyen gyakran cserélsz hátteret?

Minden nap
Hetente
Havonta
Negyedévente
Ha Windowst telepítek, átállítom
Minek cserélni? Úgyis eltakarják az ikonok
Amikor jó hangulatom van
Amikor rossz hangulatom van
Amikor rámjön
Ha meglátok egy jó képet
Mittudomén
Én? Ez nem az én gépem

Selmo

Gondoltam jól jön egy ilyen topic. Egyrészt mindenféle képeket láthatunk, másrészt némi bepillantást enged az illető személyiségébe az általa használt kép. :D

No de, hogy ne szaporítsam a szót, jelenleg ezt használom: http://selmo.atw.hu/kepek/anime/1133382439.jpg

A tökéletesség unalmas.

Member

#1
+1 az ötletért.
Nekem még mindig a Hale + Guu-s van, azelőtt Nana volt, ha változik, szólok. ;)

Nakedape

nemrég  ha jólemlékszem, az offban, pont ez is volt, amit mutattam, ott, azt ide is:
http://usteam.hu/pictures/b/pics/1147377035108.jpg
http://usteam.hu/pictures/b/pics/1147377247003.jpg

ezen kívűl amikre emlékszem: sandman képregény, meg kínai hadsereg tömegfotó, de lusta vagyok előkeresni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kisvirag

nekem az a háttérképem (amióta megvan a laptop azóta biztos, és az aug) ami most Rounin avatarja.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manu

nem a legszebb wp, de szeretem a sorozatot, és olyan szépen néz  :hopp: :D

Dae Jang Geum

Kazenokizu


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

kikuchiyo

Én igénytelen vagyok, egyszerűen csináltam egy screenshotot a legutóbbi Black Lagoon-részből, arról, hogy Levy morcosan néz egy pisztollyal a kezében, és azt raktam ki háttérnek.

Kb. ilyen.
Failure is the default option

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Ha esetleg lenne animében, Member vevő rá. :)

Bandita ^^

"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."


Yakumo


Rounin


Relunx


HVp213

#19
Fay
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Raggie

Most éppen EZ a hátterem! :cool: nem?! :D

(előtte meg EZ volt... :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo


Eliza

Enyém. (Habár itt Spike olyan, mint Bigyó felügyelö, viszont Faye tetszik.)
"Itsudatte... boku wa nanika... iya... dareka o sagasu tameni ikiteru
... kono sekai de umarete kitanda.
Soshite...
Sono sagasu hito wa... omae kamo shirenai."
("Always... I have been living for the sake of finding something... no... someone.
Therefore... I was born into this world.
And...
That person that I have been searching for... may be you.")

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

Yakumo: ;) :tezsvir:

Eliza: nekem is egyből pont ez jutott eszembe! :D De a kép jóó! :lazza: (van mégegy ilyesmi, szerintem jobb, régiesített kép a CB-ből... majd egyszer belinkelem csak most lusta vagyok :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Shuichi'

S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Moonshiner