Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Selmo

Azért az a +1000 hp a predatoroknak nem olyan rossz. :)

A tökéletesség unalmas.

chilip

adjatok már tippet necronokhoz multiba. most kezdtem el multizni, de elég lassú a necron. pl chaos simán berushol mindig

Selmo

Nemtom mennyire jön be, de próbáld ki: 3 scarab, mindegyikkel generator az elején, amelyik végzett, azzal pontot foglalni, a következővel is, a 3. summoned core-t épít, közben jön ki a lord. 2 osztag flayed one, aztán 2-3 osztag warrior. Közben legalább 3 pontot obeliskezni, a flayed osztagokat reinforce-olni, a warriorokat nem kell még, építs még 3 generatort és 4 tornyot, meg egy izét, (nemjuteszembe kripta talán?) :D amiben a lordot lehet tápolni. Lightning field és ha kell, akkor solar pulse. Reinforce a warrioroknak és várd a tier2 fejlesztést.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Esetleg nem tudjátok hogy lehet a GW-től rendelni Magyarországra? Ide nem lehet, a Trollbarlang árai meg... egy a GW nél 9000-be kerülő kezdő csomagot 22000 ért adni... Mivel hozzák be? Biciklivel?

Fate

Quote from: teraflare on 2007-04-10, 23:33:23
Esetleg nem tudjátok hogy lehet a GW-től rendelni Magyarországra? Ide nem lehet, a Trollbarlang árai meg... egy a GW nél 9000-be kerülő kezdő csomagot 22000 ért adni... Mivel hozzák be? Biciklivel?

Most hirtelen nem tudom, hogy lehet e online rendelni, mert anno Mo le volt tiltva a sok balfasz miatt aki sík hülye volt a netes rendeléshez. De mintha azt hallottam volna, hogy újra lehet közvetlenül rendelni.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Prof. William

Ma reggel nézem Magyar Nemzetet... A főcím....

A KÁOSZ MARAD!

Azóta félek...

Istencsászár ments meg!  :szemuveges:


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fate

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

Orkhoz kiötlöttem egy igazi Orky taktikát, és sokadik tesztelésre is überhent  :uzi: (WH40k:DC)

Az orkok csapatait egységenként számolja a capbe, tehát egy shoota boy csapat 4-be kerül, és ha fullra reinforceolod (10 fő asszem, akkor 10et foglal...) viszont csak 3 heavy shoota lehet benne.... de ha annyi csapatot hozol ki, amennyi kifér és nem reinforceolod akkor capban és létszámban is ugyanannyi van, mint a reinforceoltnál... viszont mivel jóval több a század, ezért jóval több a heavy shoota... ezért az összes shoota boy 3/4e (ha nem vesztesz el egységet és nem hagyod 3fős heavy shoota csapatokban) heavy shoota... az viszont olyan 236ot sebesz cirka... 230-250 között inkább ha jól emlékszem, így iszonyatos tűzerejű gyalogságot lehet összerakni horribilis létszámokban... Ez valami irdatlan erejű önmagában is, de ha az ellenfél kemény akkor fel lehet hozni magad erre: maxra fejlesztett 'eavy armorokban, even more dakka, és blastier fejlesztésekkel, néhány Mad Dokkal és a 2 Flash Gitzel meg a Warboss és Big Mekkel van eltápolva az ork Waaagh! akkorígy gyakorlatilag semmi nem megy a közelébe... A mágikus egységeket meg kedvesen felborogatja a Squiggoth 'Eavy Zappája és a két Leman Russ... Gyakorlatilag ezzel az egy agyatlan taktikával vertem el az egész kampányt  és egy rahedli skirmisht :muhahah:

Tycho

Doublepost!!oneone!!


The Inquisition : Daemonhunt  - ez egy mod lesz a Warhammer40k-DoW:DC-hez, méghozzá +fajként teszi bele az inkvizíciót  :jee: pár nap múlva jön ki, úgy kb jövő héten, szerintem nézzétek meg ti is! (google it)

Lythis

Ha már utánakerestél, akkor simán dobhatsz ám linket is :D

Tycho

az első google link lesz ha így keresel rá, hogy: Inquisition: Daemonhunt, de itt egy youtube trailer hozzá: trailer

éppen egy Grey Knight dreadnoughtot készülök venni, és a  katalógusböngészés közben találtam rá  :haha:



chilip

elég jó lett  :cool: kis balance azér még elkel

Tycho

Balance ide vagy oda, nagyon jó lett :haha: egyedül az épületek furák :haha: szinte rémisztő ahogy a listening postok vagy azok a szimbólumok körül vibrál az energia :haha: Egyedül a saját hangok hiánya zavar picit, de azt mondták majd az is jön, de egyelőre jó hangú embereket válogatnak  :hehe:

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho


chilip

Bitang jól néz ki a Grey Knight Terminator, meg a zenék is, már csak az kéne, hogy campaignban is választható legyen :D

Tycho

és a space marine-ok GK-it átrajzolták, de ugyanazt tudják (leszámítva a az ability kinézetét és nevét) csak most death Watch veteránok lettek, hogy ne legyen GK vs GK a játékban, nagyszerű munka  :jee:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

chilip

mér nincs inquisitor? :D na jó, csak vicc volt...

Rounin

Topicnyitóként van jogom módosítani a szavazást, ugye, ez a magyarázat? :)

Amúgy DC-ben mindegyik kedvencem, except Chaos.

Tycho

Sima TT WH40k-ban is lehetne a szavazás :haha: ott akkor: Daemonhunters, aztán tyranida/IG/SM  holtversenyben :angyali:

chilip

Tau a favom simán mer eszméletlen jól néz ki, és főként a rakétasorozás miatt :D legkirályabb dolog, mikor jön az ellenfél hosszú tömött sorban és közésjük lősz 2-t egyszerre...  :__devil:

Selmo

Quote from: Rounin on 2007-06-24, 21:55:48
Topicnyitóként van jogom módosítani a szavazást, ugye, ez a magyarázat? :)
Hai. :)

Quote from: Tycho on 2007-06-24, 23:15:18
Sima TT WH40k-ban is lehetne a szavazás :haha: ott akkor: Daemonhunters, aztán tyranida/IG/SM  holtversenyben :angyali:
Megoldható, szerinted mennyi idő kell az embereknek, amíg szavaznak? 2 hét?

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Valakinek van TT szabálykönyve pdf-ben? kéne egy SM codex is pls, ha akad...  :merci:

Remélem itt szerencsével járok és nem kell feltúrnom az egész netet :jee:

Zen

Mit rövidít a TT? Múltkor rájöttem, csak már nem emlékszek.. -.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fate

Table Top (a játék eredeti, táblás verziója)
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"