Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-09-26, 09:09:13
Space Hulk :jee:

Istenem, bár abból hoznának ki egy fluffhű folytatást... Az már csak ráadás lenne, ha megint Deathwinget kapnánk. *drool*

Tycho

Szerintetek van a sniper scout dobozban is heavy bolter vagy azt csak a regulárisak kapnak a dobozukkal?
(Mi a francért ilyen kreténül csomagolják a fegyver opciókat hozzá a dobozokhoz? FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF)

Rounin

I just leave this here...
http://blog.passionjeux.free.fr/wp/?tag=dawn-of-war-ii

Also: DH-ra aki szeretne jönni, adjon már le valami karakterkoncepciót, ötletet, tervet, kész családfát vagy anyámkínját, hogy ne csak annyit tudjak: lesz egy cleric. Mert ugyan haladok én közben a kalanddal (néha többel, félretéve későbbiekre ^^), de nem árt kicsit személyre szabni. Right? Right.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 03:04:11
I just leave this here...
http://blog.passionjeux.free.fr/wp/?tag=dawn-of-war-ii

Also: DH-ra aki szeretne jönni, adjon már le valami karakterkoncepciót, ötletet, tervet, kész családfát vagy anyámkínját, hogy ne csak annyit tudjak: lesz egy cleric. Mert ugyan haladok én közben a kalanddal (néha többel, félretéve későbbiekre ^^), de nem árt kicsit személyre szabni. Right? Right.

nincs megkötés oldalra/fajra? tehát lehetek chaos/ork/space marine/vadakat terelő juhász?

Lythis

DH: ember vagy, és az inkvizíciót szolgálod. Orkként nemhiszem, hogy nagy karriert futnál be náluk, habár ki tudja...

chilip

#1446
chaos sorcerer olyan csábító :D

ed.: lehetek beépült chaos? ergo lehetséges elrejteni a tényt hogy meg vagyok rontva? (sry ha a kérdés lame, de nem vagyok annyira benne még az univerzumában)

meg mikor lenne?

Lythis

#1447
Nem, nem lehetsz sajna - tudtommal. Pláne, hogy az alapkoncepció, hogy mindeki csak egy inkvizítor kíséretének tagja - habár ettől el lehet térni, az egész DM függő.
Psyker van, avval rá lehet szabadítani mindeféle káosz dögöket a vilárga puszta véletlenségből is, talán az áll hozzá a legközelebb.

Rounin

Ha nagyon a káosz oldalára akarsz kerülni, akkor adj két sessiont és elég szart zúdítok a nyakadba, hogy átadhasd nekem a karakterlapod és szép kis szektatöltelék legyél.

http://www.mininova.org/tor/1149262
Olvasgasd. ;)

Ha _nagyon_ akarod, felőlem szép lassan átállhatsz a káosz oldalára, de kösd fel a gatyádat - ha kicsit is gyanús leszel, a társaid fognak elsőnek fejbelőni, felgyújtani, a maradványokat ledarálni és egy űrhajó plazmareaktorába szórni.

Zen

És ne felejtsd el lefizetni a DMet h "felejtse el" azt az apró 100 corruption point=game over szabályt. ;)
(Mondjuk addigra akkora csápjaid lesznek hogy még a vakok is látják rajtad. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Szerintem előbb éri el a 100-as insanity-t. Vagy, ha lesz psyker, akkor nyaralhat a warp-ban. :angyali:
Esetleg használhatom a drágalátos critical táblázataim. :kocc:

Zen

Ha azokra a múltkoriakra gondolsz, amiket belinkeltél, akkor el se kezdjetek játszani, mert a karigenerálás hoszabb lenne a tényleges játéknál. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 18:45:07
Ha _nagyon_ akarod, felőlem szép lassan átállhatsz a káosz oldalára, de kösd fel a gatyádat - ha kicsit is gyanús leszel, a társaid fognak elsőnek fejbelőni, felgyújtani, a maradványokat ledarálni és egy űrhajó plazmareaktorába szórni.

Airlock!!! Tudod ki akarja megfertőzni a hajó machine spiritjét?! :ejnye:

Dreamcleaver

#1453
Az Officio Assassinorum ugye független az Inkvizíciótól? De valahol mintha olvastam volna, hogy az Inkvizíciónak lennének saját assassinjai is, vagy tévedek? Ha vannak akkor hova tartoznak; Ordo Malleus, Ordo Hereticus alá? Gondolom nem az Ordo Xenos alá.

Also DH-ban lehet Grey Knight-tal lenni? XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 19:26:36
Also DH-ban lehet Grey Knight-tal lenni? XD

Fuck your powergaming neckbeard dreams! Seriously.

Emberek lehettek. Közönséges emberek, akik 1-2 jól elhelyezett lövéstől MEGHALNAK. (fate point-al kiváltható persze, de az nem végtelen mennyiségű)
Read the god-damn rulebook! T_T Or google much.

Az Officio Assassinorium független, amennyiben az Ordo Sicarius felügyeletét nem számítjuk be. Assa csak a High Council jóváhagyásával indítható, elméletben, cserébe ott vannak a Death Cult-ok. Nem muszáj az OA tagjának lenni.^^

Hogy vannak-e saját assáik a DC-ken kívül, abban nem vagyok biztos.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 19:40:38
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 19:26:36
Also DH-ban lehet Grey Knight-tal lenni? XD

Fuck your powergaming neckbeard dreams! Seriously.

Emberek lehettek. Közönséges emberek, akik 1-2 jól elhelyezett lövéstől MEGHALNAK. (fate point-al kiváltható persze, de az nem végtelen mennyiségű)
Read the god-damn rulebook! T_T Or google much.

Sounds like fun...NOT!?! W40k univerzum demon hordái ellen majd közönséges emberek fognak harcolni? Spyker vagy Sister of Battle lehetek, de Grey nem? Ja, ez biztos olyan rpg, hogy a player legyengítésével "realizálja" a világ sötét kilátástalanságát...Mindegy most jön le a rulebook, majd belenézek.

Gondolom akkor egy Assassin is kilőve?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

én is szedem le a rulebook-ot, utána meglássuk :) eddig psyker

Rounin

#1457
x_______________________________x

Démon HORDÁK? Ezt mégis ki ültette el a fejedben? :angyali:
Nonononono. Kezdetekkor sima ágyútöltelék vagytok.
A közönséges ember felett - státuszban.
You're doing it wrong.
Nem a játékosok vannak legyengítve, inkább csak a szokásos "HŐSÖK ÉS KIVÁLASZTOTTAK VAGYTOK, A HÁZIÁLLAT KISMACSKÁD LEDARÁL EGY LVL 1 COMMONERT" jelleget hanyagolják.

Nem mellékesen miért akarsz egy mindenféle önállóság nélküli automatát játszani? Napi 18 óra ima/gyakorlás minimum és csak a küldetés idejére hagyod el Titánt, hogy aztán a mészárlás végén mehess is vissza. Ha neked ez kell....

SoB azért lehet a játékos, mert azok is csak emberek. Nincsenek felturbózva olyan szintre, hogy egy kézzel megemelnek egy teherautót.
A Psyker sem éppen csupa móka és kacagás - vagyis de, amíg a warp vissza nem nyal. Sőt, a psyker, cserébe a legnagyobb hatalomért, a legvalószínűbb, hogy elhalálozza magát, ha nagyon trigger-happy állapotba kerül az elméjével.


Szerk: nem, assa nincs kilőve, de ne számíts Eversor vagy Callidus überre. Az úgyis csak High Council beleegyezéssel menne.

Lythis

Bolter Bitches are ordinary people as well. GK and SM are not.
besides who would wanna play a 2,5 meter tall warmongering brainwashed asshat who eats rotting shit just to prove how superhuman he is.. well.. besides you anyway :D
(GK-t és SM-t marhára nehéz lenne beilleszteni úgy, hogy el is szakadhass a csodás rendházi csicskuástól... ráadásul továbbrombolná az imidzsüket)

chilip

akkor mi közül lehet választani?  :confused:

Dreamcleaver

Értem én csak:

1. Az Impériumban nem kell SM-nek vagy Grey Knight-ak lenned, hogy elveszítsd az egyéni akaratodat. Kb a népesség 99%-a agymosott zombi.
2. Az, hogy egy Grey Knigh overpowered e elég relatív. Több olyan helyzetet is el tudok képzelni, ahol sec perc alatt cafatokra kaphatják, ha nem vigyáz.

Persze az igaz lehet, hogy ha valai Grey-t játszana, akkor a csapat többi tagja gyenge lenn hozzá képest. Bár akkor valaki más lehetne monduk Librarian, Medic Marine (nem jut eszembe a neve), Tech Priest mindenféle kütyüvel, erősebb Spyker etc...

De ha nem hát nem. Akkor assassin pl lehetséges? Ha az sem akkor Tech Priest.

Mindegy majd ha elolvastam a rulebook-ot többet tudok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

lrn2/lore/ & read the goddanm batm RULEBOOK!

Lyth: Blood Quest jelleggel lehetne, azzal még bajom nincs... Csak ügye balanceolni kellene a harcokat stb... szóval vegyíteni nem lehetne tisztességgel a csapatba, plusz elég feltűnő jelenség...

Lythis

Quote from: chilip on 2008-10-04, 19:58:02
akkor mi közül lehet választani?  :confused:
QuoteAdept (Lexograph or Logister) - the brains of the party, quite useful when it comes to knowledge
Adepta Sororitas (Famulous, Hospitaller or Battle Sister) - nuns with guns, see also Sisters of Battle
Arbitrator (Enforcer or Investigator) - Judge Dredd in space! 'nuff said
Assassin (Nihilator or Infiltrator) - they kill stuff, either fast and bloody or slow and painful (depending on career)
Cleric (Confessor or Zealot) - clerics of the Empra, imagine a priest with a sawn-off shotgun
Guardsman (Stormtrooper, Officer or Sniper) - see Imperial Guard
Imperial Psyker (Savant or Scholar) - can try to channel the chaotic energies of the warp, see not as planned
Scum (Ganger or Fixer) - the rogues of 40k actually have a skill called "blather"
Tech-Priest (Technomancer or Omniprophet) - cyberized engineers, kinda like 7of9 without the sex

Rounin

Na, akkor nem kell sokat írnom, mégsem. Meh.

DC: Persze, de GK ellen vagy mocsok nagy túlerő kell, hogy zerg-russhal le tudják teperni és végüli valahogy kicsinálni, vagy autocannon. Ennyi erővel viszont maradjunk inkább a God of War-nál.

chilip

scum  :lol:

arbitrator nem is hangzik olyan rosszul :D

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-10-04, 20:04:11
arbitrator nem is hangzik olyan rosszul :D

Exactly my thoughts. De a Nihilator vagy a Sniper és érdekes karriernek tűnnek.  :D Bár előre látom, hogy egy snipert 600k féle képpen meg lehet szívatni szal lehet mégse...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

And techpriests can levitate. srsly

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 20:07:06
Bár előre látom, hogy egy snipert 600k féle képpen meg lehet szívatni szal lehet mégse...

_Minden_ karaktert nagyon meg lehet szívatni. És dacára annak, hogy mocsok szadista benyomását keltettem a crit táblázataimmal, nem szeretek játékosokat szívatni. Amikor meghalnak, azt saját maguknak köszönhetik. Csak.
Guardsman - gránátot akarsz dobni? Oké, mindenki fedezékbe!
Psyker - szóval "varázsolnál"? Csak nyugodtan...várj egy kicsit...fene, hová tettem a démonos karakterlapom?
Arbitrator - yeah, you go and tell that gang to abide to the laws of the empra...
Csak így egy pár példa :p

Techpriests are freaks. And wank off to necron pr0n.

Dreamcleaver

Nagyon szép ez a rulebook. Nem annyira, mint a Dark Ages: Vampire könyvem, de nagyon csinos. Ezzel elleszek egy ideig, majd írok ha kitaláltam valamit.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 20:17:37
Nagyon szép ez a rulebook. Nem annyira, mint a Dark Ages: Vampire könyvem, de nagyon csinos. Ezzel elleszek egy ideig, majd írok ha kitaláltam valamit.
Mint szabálykönyv, nekem a kedvencem. Érdekes van megírva végig, nincs olyan érzésem h excel táblázatot olvasok, mindenhez van szépen leírás, jól is néz ki (sztem mondjuk a DA:Vampire könyvvel egyenrangúak szépség alapján) szép munka. :jee:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1