Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Lythis

Off: Does it have cappadocians?

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 22:22:56
Off: Does it have cappadocians?

Igen. Dark Ages-nél még ők voltak. A Giovanni klán csak valamikor a XV. században írtotta ki őket.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tycho

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 22:47:18
Quote from: Lythis on 2008-10-04, 22:22:56
Off: Does it have cappadocians?

Igen. Dark Ages-nél még ők voltak. A Giovanni klán csak valamikor a XV. században írtotta ki őket.
:_off: :__devil:

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-10-04, 23:20:49
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 22:47:18
Quote from: Lythis on 2008-10-04, 22:22:56
Off: Does it have cappadocians?

Igen. Dark Ages-nél még ők voltak. A Giovanni klán csak valamikor a XV. században írtotta ki őket.
:_off: :__devil:
Azért is tettem ki elé :) Egyébként igen, sry, de most csak emiatt nem akartam hamvaiból előhalászni az rpg topicot :)

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-10-04, 23:20:49
:_off: :__devil:

Blood Angels, Blood Drinkers.... és most mondd, hogy nincs létjogosultsága a vámpíroknak itt. :__devil:

(amúgy jahm)

Lythis

FLESH TEARERS. komolyan, ilyen rendházak mellett a káosz tényleg nyúlbélának tűnik :D
Ohh, várjunk csak... elnézést, kiment a fejemből, hogy csak ULTRAMARINE-ok vannak. Mindenki más csak ágyútöltelék...

Dreamcleaver

Quote from: Tycho on 2008-10-04, 23:20:49
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 22:47:18
Quote from: Lythis on 2008-10-04, 22:22:56
Off: Does it have cappadocians?

Igen. Dark Ages-nél még ők voltak. A Giovanni klán csak valamikor a XV. században írtotta ki őket.
:_off: :__devil:

I just put some random smileys here aswell to increase my postcount.

:lazza: :grrr: :P :gyagya: :haha: :hehe: :comp:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

oh noez, what will we do now?... ::)

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:25:59
FLESH TEARERS. komolyan, ilyen rendházak mellett a káosz tényleg nyúlbélának tűnik :D
Ohh, várjunk csak... elnézést, kiment a fejemből, hogy csak ULTRAMARINE-ok vannak. Mindenki más csak ágyútöltelék...


Nemsokára lesz Ultra Angels rendház :hehe: is. Esetleg Darkmarines.
Jól jönne egy GW akció, ahol a WHF káoszát bepakolják a 40k-s helyébe és akkor nem a csápok/tüskék számától érezhetnék magukat badassnek. :angyali:

Dreamcleaver

#1479
Semmi ilyen célzás nem volt benne, csak az ilyen nyilvánvaló balfaszoskodásokat nem bírom. Sztem egyértelmű volt, hogy annál a két posztnál nem akartuk tovább folytatni az offolást, annyi meg akárhol elfér, de neki be kellett raknia azt a beszólást.

Oh noez...nao evan moar spam. What to do...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


Dreamcleaver

You can ask for moderation to clense your precious topic.  :__devil:

And also Idleness grows to Heresy. Must not stay idle.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

I'd like to ask moderation in your deeds. Excess is the way of Chaos.

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:28:37
Nemsokára lesz Ultra Angels rendház :hehe: is. Esetleg Darkmarines.
Jól jönne egy GW akció, ahol a WHF káoszát bepakolják a 40k-s helyébe és akkor nem a csápok/tüskék számától érezhetnék magukat badassnek. :angyali:
nem, a DA-ek senkit nem érdekelnek. A deathwing termik még annyi embert sem. :D
ULTRAMARINE-ok vannak, mindenki más másodlagos és/vagy feláldozható, mert nem elég jók, hogy felérjenek hozzájuk. Proven fact. ULTRAMARINES can trenchwarfare ANYONE to death. How many other armies can you name that hold the line and defend even while attacking? :D

Az meg, hogy GW valaha is rendbeszedje a káoszt 40k-ban nemhiszem, hogy bármikor esedékes a közeljövőben. Jelenleg jól elhanyagolják őket, mióta vannak gonoszabb és démonibb csapatok is náluk. A démonok is külön sereget kaptak.
A káosz uncsi lett, vannak helyette nydák és necronok.

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:41:28

A káosz uncsi lett, vannak helyette nydák és necronok.


Kíváncsi vagyok, mikor hoznak be egy újabb oldalt és mi lesz az...

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 23:47:24
Quote from: Lythis on 2008-10-04, 23:41:28

A káosz uncsi lett, vannak helyette nydák és necronok.


Kíváncsi vagyok, mikor hoznak be egy újabb oldalt és mi lesz az...

Eh....ennyire utájátok őket? Nekem az egyik kedvencem lenne, ha jobban kidogoznák nekik a lore-t. Az Impérium-ot megmagyarázzák legkisebb részleteiben is, a Káoszról meg annyit tudunk, hogy ott ülnek az Iszonyat Szeme mögött azt elvannak. Pedig engem rohadtul érdekelne az "élet" a warpon belül.

Persze az eredeti légiósok közül imho már mindenki vagy meghalt vagy full démonná változott, azóta meg mindenféle szerzett csatlakozott a káoszhoz, szal a Chaos Marines mint oldal lehet tényleg időszerűtlenné vált.

De a Thousand Sons-t akkor sem adom!  :mad:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Engem a káoszistenek teremtéssztorija érdekelne. Slaneesh ugye adott, a többiről eddig csak annyit olvastam, h nincsenek aztán egyszer csak már vannak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Oh nem, nem útálom őket. Csak éppen behozzák a necronokat a lore-ba - mindent bealáznak, Baneblade-et kettévágnak erőfeszítés nélkül (nem túlzás) majd JÁTÉKOSOK kezébe adják őket. He? Jól van, lélegezz, semmi baj. Aztán a nydák kapnak a lore-ban egy buff-t és mindent felzabálnak, megállíthatatlanul. Necronok háttérbe szorulnak. Nydák esznek, esznek és esznek, jelenleg úgy állunk, hogy mindenképpen bezabálnak mindent, hacsak orkincáék össze nem szedik egymást ellenük - vagy a nydákat elkergető valami jól hátbarape-eli őket. (kivéve, ha egy saját nagyobb flottájuk elől menekülnek :angyali: )
A necronokon az se segített, hogy elég... egyhangú a seregük. Szóval vannak sétáló fémcsontik meg sétáló fémcsontik és hja igen, fémcsontik egy lebegő kasztnin. Meg monolith. (sarkítás, tudom)
Persze majd most jól feltápolják őket elvileg, ahelyett, hogy fontosabb dolgokkal foglalkoznának.

Lore. Össze kellene fésülni. Plot. Nem csak egy kusza setting kellene a különféle codexekben egymást ütő kijelentésekkel.
Xenology-ban olvastam eddig a legösszeszedettebb lore-t a 40k-ról.

Mégis olyan érzésem van, hogy előbb jönnek elő valami új oldallal, mint egy konzisztens világleírással.

De tudod mit? Majd jön Lythis és becopypastázza a sokoldalas meglátásait. :angyali:

Lythis

#1488
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-04, 23:51:27

Eh....ennyire utájátok őket? Nekem az egyik kedvencem lenne, ha jobban kidogoznák nekik a lore-t. Az Impérium-ot megmagyarázzák legkisebb részleteiben is, a Káoszról meg annyit tudunk, hogy ott ülnek az Iszonyat Szeme mögött azt elvannak. Pedig engem rohadtul érdekelne az "élet" a warpon belül.

Persze az eredeti légiósok közül imho már mindenki vagy meghalt vagy full démonná változott, azóta meg mindenféle szerzett csatlakozott a káoszhoz, szal a Chaos Marines mint oldal lehet tényleg időszerűtlenné vált.

De a Thousand Sons-t akkor sem adom!  :mad:
nem utálnám őket, ha nem egy kidolgozatlan csűrhe lenne az egész. Már írtam korábban is, hoyg az "evil space marines with demons - lol" koncepció eléggé.. régi, és attól, hogy elment 1980-ban, ma már nem feltétlen állja meg a helyét annyira.

Jelenleg az orkok szintjén állnak agyilag - GW legalábis tesz róla, és szerintem belátták, hogy az emberek többsége veszettül unja ezt. És ahelyett, hogy esetleg átdolgozták volna őket, inkább gyártottak két másik nagyongonosz, nagyonfenyegető frakciót (bár tény, hogy így még több pénzt akaszthatnak le maguknak).

Szóval nem, nem utálnám őket ennyire, ha látnék bennük némi fantáziát azon túl, hogy csápok meg tüskék.
A káoszistenek is úgy szarok jelenleg, ahogy vannak. Nurgle és Tzeentch akik talán jobban meg vannak csinálva, de ők javarészt hanyagolva vannak (az utóbbi aztán főleg - talán mert GW sem igazán tudja, hogy mit akartak vele anno).
De sebaj, van még nekünk Slaneesh, meg Khorne.... az előbbi az azért nagyon ijesztő, mert ugye SECHS és a sok 12éves káoszfanboinak ez valószínüleg ijesztő, az utóbbi meg szintén ezt a korosztályt célozza meg, mert amin sok tüske van, és egy böszme baltát lóbál, az nyílván menő, és milyen klassz már....

Félreértés ne essék whfb káosz sem a tökéletesség maga, de ezerszer eredetibb, mint ez a maszlag.



Szerk: azt elég volt egyszer leírni tegnap, kössz  ^^"

Rounin

Ajj, félreolvastam úgy nézem. Whatever, Lythis akkor is leírta a lényeget.

Tycho

Successful trolling was successful :Kiraly: - Tényleg csak az volt, azt hittem leesik - Flawless victory :lazza:

A Káoszistenekről és a warpról sokat a chaos daemons codex-ből lehet olvasni és szerintem ott jól is vannak leírva...

Slaanesh meg volt mindig és mégiscsak lett egyszer... a warpban se idő, se tér nincs, mint azt tudjuk :ejnye:

Lazzaret

Az az igazság hogy a mai Warhammer tábor főleg a fiatalabbakból kerül ki akiket már jóformán nem érdekel a story, nem ugy mint a veterán warhammereseket. Ezért is érezni talán ugy hogy nem foglalkoznak a hátér kiépítésével, sajna ez van.

Viszont olvastam olyat hogy valaki azt irta hogy az ultramarines company az naon fasza a többi meg csak aprolék. Hááát nem tom. A storyjuk elégé ki volt mindig is dolgozva de sajna a leggyengébb az össz rendház közül(makett verzióra gondolok) Azon kívül a többi rendházban ott vannak az nagy öreg veterán marinok mig ultráknál jóformán senki sem maradt.

Káosz meg story ügyileg tényleg csa a kodexben van több infó róluk.


www.arkangyalok.uw.hu

Zen

Fiatal vagyok és még is érdekel.  :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.

teraflare


Tycho

Van valakinek space marine devastator missile launcher-es backpack-je, vagy egy heavy boltere, amit becserélne lascannonra, vagy plasma cannonra?

Tycho

Néhány kép, hogy hencegjek :__devil:

I accidentally an AoBr Dreadnought:

(a krómezüst becsillog, a matricákat viszint a faszom se érti.. alájuk lett lakkozva és ki is lettek simítva aztán mégis szarok lettek...)

Rounin


Tycho

#1498
Quote from: Rounin on 2009-01-14, 14:27:47
Thinning. Get to it.
4/10... Az a lakkspray, amit te annak nézel és becsillog még mindig a kurva krómezüst.

Az attack bike mondjuk tényleg szar, de az meg az új army painter piros alapozója miatt az... annak is alá kell menni fehér alapozóval, vagy nem fed, szóval szarnak egy pofon. Szóval az egy teszt példány és nem is érdekel nagyon... Nem szeretem a SM motorokat, csak kellett egy olcsó és gyors AT egység 500 pontba.

Lythis

az attack bike a design miatt is retek :D Egyszerűen nem tudom nem gagyinak nézni a böszme űrmariskákat a motorocskáikon...
amúgy grat hozzájuk. A matrica télleg nagyon látszik, so work on it.