Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Lythis


Próféta


Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-06-21, 14:50:46
Madarak. Wow.
Wow.
Asszem a sziklakon kotnek ki lent ha vezetes kozben meglatnam ezt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-06-21, 17:06:54
http://velvet.hu/celeb/derrick08062/
:eek:
háát sztem annyira azért nem volt különleges, láttam én már jobb travi shót, de tény h roszabat is :D tehát ügyes, ügyes, de nem címlapügyes
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-06-21, 17:06:54
http://velvet.hu/celeb/derrick08062/
:eek:
Wow. Az a legerdekesebb, hogy nonek oltozve dolgozik, de ha jol olvastam, egyebkent meg ferfikent el. Butal. :he:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: Kvikveg on 2008-06-21, 17:01:05
Quote from: Próféta on 2008-06-21, 14:50:46
Madarak. Wow.
Wow.
Asszem a sziklakon kotnek ki lent ha vezetes kozben meglatnam ezt.
Akkor összel ne nagyon ülj volán mögé, mert könnyen belefuthatsz egy ilyen seregélyrajba. Én már nemegyszer láttam, de persze nem ekkorában.


sirtomi

Quote from: Manitu on 2008-06-22, 14:14:26
Quote from: Kvikveg on 2008-06-21, 17:01:05
Quote from: Próféta on 2008-06-21, 14:50:46
Madarak. Wow.
Wow.
Asszem a sziklakon kotnek ki lent ha vezetes kozben meglatnam ezt.
Akkor összel ne nagyon ülj volán mögé, mert könnyen belefuthatsz egy ilyen seregélyrajba. Én már nemegyszer láttam, de persze nem ekkorában.
Nekem is a seregélyek jutottak eszembe. Egy időben rengeteg volt itt a cseresznyefák miatt, azok produkáltak ilyet és még hangosak is voltak :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-06-21, 14:50:46
Madarak. Wow.

Gondolom nem találkoztál még szembe kis halakból álló nagy halrajjal? :)

Quote from: sirtomi on 2008-06-22, 21:49:25
Nekem is a seregélyek jutottak eszembe. Egy időben rengeteg volt itt a cseresznyefák miatt, azok produkáltak ilyet és még hangosak is voltak :)

Nem is tudtam, hogy a seregélyek mi fán teremnek, de ezek szerint
cseresznyefán; és hogy még ezek a cseresznyefák hangosak is...

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-24, 23:16:37
Quote from: sirtomi on 2008-06-22, 21:49:25
Nekem is a seregélyek jutottak eszembe. Egy időben rengeteg volt itt a cseresznyefák miatt, azok produkáltak ilyet és még hangosak is voltak :)

Nem is tudtam, hogy a seregélyek mi fán teremnek, de ezek szerint
cseresznyefán; és hogy még ezek a cseresznyefák hangosak is...
:wtf:

Xzone

Quote from: Próféta on 2008-06-21, 14:50:46
Madarak. Wow.

Hah, azért ilyenkor örülök, hogy életem első évtizedét falun töltöttem, mert így megmondhatom nektek, hogy ilyet ezerszer láttam már, és hogy városbéli puhányok, nyavalyások vagytok. :hehe:

Draconire


kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-25, 19:28:51
Két súlyos tévhit Japánnal kapcsolatban 2
I did not lol at this.

Ezeknek nem lehet valahogy írni?
Azért itt-ott érezni, hogy nem értenek a dologhoz. Harajuku-nál nem cosplayesek szoktak gyülekezni, vagy legfeljebb egy-kettő. Az egy külön stílus, legfeljebb érintőlegesen van köze az anime-khez, manga-khoz.

A többi egyébként igaz nagyjából. Tkp. nem mondott mást, mint hogy az emberek ott is ugyanolyanok tudnak lenni, mint itt Európában :)

motifator

Quote from: Draconire on 2008-06-25, 19:07:04
http://www.archive.org/details/ird059
Bazz, a legelső adás a flashes mp3 lejátszóban (The Swedish Rhapsody) ismerős valahonnan(a hülye zene utáni rész). Csak nem innen? Nagyot néztem, amikor meghallottam.
Hiába, kicsi a zinternet :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Érdekes kutatás arról, hogy mennyire vagyunk hajlandóak megszemélyesíteni, személyként gondolkodni állatokról, tárgyakról, szervezetekről.

QuoteIn subsequent work, the researchers directly compared [...] God [...] to Google Corporation.

Draconire

http://www.pmel.noaa.gov/vents/acoustics/sounds_mystery.html
http://www.pmel.noaa.gov/vents/acoustics/sounds/bloop.html
http://www.bloopwatch.org/thebloop.html

"The sound rises rapidly in frequency over about one minute and was of sufficient amplitude to be heard on multiple sensors, at a range of over 5,000 km."

De a többi is érdekes hang.


kikuchiyo

Nyamm

Miért van olyan érzésem, hogy én ennek a negyedét sem fogom tudni végigenni...?
Failure is the default option

Lythis

#1639
Quote from: kikuchiyo on 2008-06-29, 23:41:26
Nyamm

Miért van olyan érzésem, hogy én ennek a negyedét sem fogom tudni végigenni...?
a baloldali hat egyformát (asszem "maki"-nak hívják, de nem akarok hülyeséget mondani) simán meg tudom enni. A jobb oldalon a legelsőt röhögve, az omlettes, a másodikat is valszeg, bár a rákfarkakat valószínüleg letrancsírozom róla. Az utolsó abban a sorban ha jól gondolom, akkor valami ikrás förtelem, azt valószínüleg nem enném meg.
Középső sor: az elsőt gond nélkül, a másodikat nem valószínű, az utolsó két darabot meg nem tudom belőni, hogy mi fán terem, szóval azokat sem :) (ha nem is tudom pontosan, hogy miből van, azért szeretném tudni kivenni, hogy hogy néz ki ^^")

edit: Jahogy van több kép is (megtaláltam a mouse scroll-t wee... ^^" ).  Van ott még egy jópár olyan cucc, amit így kép alapján megkóstolnék. Lehet, hogy utána úgydöntenék, hogy kössz, de többet inkább nem, de így nehéz megítélni. Az a göngyölt valami pl egész finomnak néz ki imho

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Lythis

QuoteA Bush-kormányzat még január előtt, mielőtt távoznia kell szentesítené a szeződést, azonban vannak panaszai az EU állampolgárok perelési jogával szemben, mert állításuk szerint az egy új, időrabló törvényhozást igényelne a részükről.
a törvényhozás köztudottan időrabló, és ami azt illeti nyílván felesleges, egyszerűbb lenne, ha mi is elfogadnánk az USA alkotmányát, csak sajnos mi terrorista mocskok vagyunk, ezért nem fogjuk.
Quote"Mindenki lelkes és látja a hasznát (a szerződésnek). Franciaország buzgón folytatja a munkát. A számítógépeken manapság rengeteg olyan információt tárolnak, amik nagyon érdeklik a végrehajtó szerveket. Ha sikerül megállapodnunk, akkor szándékozzuk a nemzetközi egyezmény kötelezővé tételét."
the FRENCH... who else? :ejj:

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2008-07-03, 19:38:43
http://ipon.hu/?news=3330
Az az erzesem, hogy az EU az USA kurvaja lesz. Mi a franc koze van az USAnak az en maganlevelezesemhez? Menjenek a jo anyjukba, figyelgessek a sajat polgaraikat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

White SeeD

Már az, eddig is az volt kb a második vh óta ::)

Olyan köze van, hogy az usa-n kívűl mindenki mocskos terrorista, és az usa végét akarja. Ennyi.
Az EU meg hülye és ugrál nekik.

bár ha beleveszik azt a pontot, hogy lehessen perelni az usa-t ha melléfognak, (márpedig melléfognak ^^) akkor még jól is járunk mert vidám kártérítési pereket lehet a nyakukba akasztani. Aztán mivel el akarják tusolni az ügyeket inkább fizetnek.  :lazza:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Persze, bárkinek jól esne néhány százezer dollár kártérítés, de én ezért inkább nem vállalnék egy néhány hónapos (éves?) guantanamoi kirándulást waterboardinggal és más izgalmas programokkal.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

White SeeD

El sem tudod képzelni, hogy hányan vágyakoznak egy tengerentúli nyaralásra ingyenes ellátással, utazással és izgalmas programokkal egybekötve :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


Én


Kvikveg

Quote from: Én on 2008-07-14, 21:08:30
:zomg: :zomg: :zomg: (<-click)
QuoteA hírnév felé vezető első lépések egyikeként 1987-ben sikeresen inzultálta Jack Nicholsont, amikor egy LA Lakers-Boston Celtics kosármeccsen a Celtics-szurkolóknak segget mutató színész fejére dühében ráhúzta óriási melltartóját.
:lul: :lul: :muhahah: :lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.