Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

Irhatnánk egy tanulmányt az espadák evolúciójáról .:)

Én


Prof. William

A "Fogfolytonossági hiány és az ehhez kapcsolódó Cero illetve nyelvescsóktechnikák a Arancar társadalomban - Írta Nell Tu." - Huenco Mundo Közkönyvtár balról a 4. polc közvetlenül a "Hogyan legyünk Istenek" önbizalomfejlesztő könyv mellet.

Eberinu

Én irnám a fogatókönyvet, tuti Nelt bekattantatnám, aztán Aizen riszpektelné a csajt, és maga mellé venné....aztán Ichimaru féltékeny lenne hogy nem ő a sunyi jobbkeze Aizennek és elindulna valami egymást hátbaszuros versengés a riszpektért. :D

LuckyDingo

Whh mostmár lehet tudni, hogy miként Csapta le Nnoi Nelt...  és meg kell mondanom, hogy nem szeressük Spooniet és Gay Szayelt se... Úgyhogy veszhetnek :D
Az érdekelne, hogy [spoiler]Pesshe és Dondochakka mindketten fraccionok voltak.. de annyira noobok, vajon miért választotta őket Nel? :D[/spoiler]

Eberinu


Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-05, 00:32:35
Whh mostmár lehet tudni, hogy miként Csapta le Nnoi Nelt...  és meg kell mondanom, hogy nem szeressük Spooniet és Gay Szayelt se... Úgyhogy veszhetnek :D
Az érdekelne, hogy [spoiler]Pesshe és Dondochakka mindketten fraccionok voltak.. de annyira noobok, vajon miért választotta őket Nel? :D[/spoiler]
[spoiler]Nem voltak noobok. A chapter szerint ha egy Arrancar teljes maszkját széttörik visszaalakul sima hollowá és sose lesz képes visszatérni. Azok már nem arrancarok csak Hollowok, könnyen lehet hogy imbák voltak régen. Nelnek is isteniszerencséje volt hogy Nnoi csak a eltörte a maszkját[/spoiler]

Én

Jó volt a 294, végre történt is valami :)
[spoiler]Lehet valami felett átsiklottam, de hogy tudta csak úgy letörni a maszkjaikat? Erősebbnek kellett volna lennie minimum Nerielnél, hogy eltörje, mert ez így elég imba.[/spoiler]

smash++

Én nem sokat tudtam meg..Amit ebben a 294-ben láttam inkább gáznak nevezném mint kielégítőnek.Azért 3-as espadara egy 5-ös hogy a francba visz be ilyen támadást...
Nell tudta,hogy nem kedveli őt Noti és mindig is leakarja győzni,szintben nem gyengén megelőzte és mégis megtörténik... Nekem elég gyengus volt...

Én

Na hát ez az amit én sem értek. Viszont szerintem ez nem baki, van valami a háttérben (ha nincs, akkor pedig ja, igen égő).

KeLa

Valószínű h Szayel is csinált ott valamit, mert az biztos h segített vmit Noinak.

Quote from: Én on 2007-10-07, 14:24:46
Lehet valami felett átsiklottam, de hogy tudta csak úgy letörni a maszkjaikat? Erősebbnek kellett volna lennie minimum Nerielnél, hogy eltörje, mert ez így elég imba.
A 2 fraccion-t nem volt nehéz legyőznie, még úgy sem h akkor csak a 8. volt. Nel meg sztem, ahogy azt írtam... vmi csapdába sétált...

smash++

Jah :),de Szayel hanyas espada is?Vmi 8 körülire emlékszek.Kíváncsi vagyok mit hozhatott össze,hogy a Top3 espada közül ketten leszedtek egyet...

Eberinu

Szayel egy Nnoi klont csinált, és ezért állt Nel mögötte,közben az igazi Nnoi hátulrol fejbenyomta Nelt. Mondta is Nnoi,hogy hátulrol ütötte le asszem a kettő chapterrel ezelőttibe. Legalábbis én így láttam,tudva Szayel képességét:P

smash++

Na de akkor is.Én csak azért értetlenkedek,mert pl az SS-ben próbáld meg a captain-eket legyakni hátulról ha csak a 2.3. vagy a rangsorban,de még ha egy vice-captain is vagy akkor se tudod összehozni... Pusztán ezért tartom gáznak az egészet.Tudod,hogy olyan környezetben vagy,hogy harc és rangsor szerzés a fő cél mindenkinek és bazi erős vagy,hogyan tudnak így meglepni tőled sokkal gyengébbek.
Mind1 nem értem és nem tudom,hogy tudnak-e olyan magyarázatot adni erre ami meggyőz

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-10-08, 19:20:07
Na de akkor is.Én csak azért értetlenkedek,mert pl az SS-ben próbáld meg a captain-eket legyakni hátulról ha csak a 2.3. vagy a rangsorban,de még ha egy vice-captain is vagy akkor se tudod összehozni... Pusztán ezért tartom gáznak az egészet.Tudod,hogy olyan környezetben vagy,hogy harc és rangsor szerzés a fő cél mindenkinek és bazi erős vagy,hogyan tudnak így meglepni tőled sokkal gyengébbek.
Mind1 nem értem és nem tudom,hogy tudnak-e olyan magyarázatot adni erre ami meggyőz
Szegény biztos sokkot kapott v. figyelmetlen volt :smile:

Eberinu

Szerintem Nel túl magabiztos volt és némi lányos naivitás is társult mellé.

Liquid Snake

Valaki megtudná nekem mondani h ahol most jár az anime (Hueco Mundo-ba indultak) az a mangában kb hanyadik ch és hogy most hol jár a manga, mármint hanyadik ch-nél, mert ez az egyetlen ilyen Shounen anime amit nézek (OP,Naruto mellett) de nem olvastam a mangát és úgyérzem változtatni kéne ezen :D

Előre is köszi a segítséget!!!

Én

239 chapternél tart az anime, 294-nél a manga. :jee:

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2007-10-06, 08:31:22
Quote from: LuckyDingo on 2007-10-05, 00:32:35
Whh mostmár lehet tudni, hogy miként Csapta le Nnoi Nelt...  és meg kell mondanom, hogy nem szeressük Spooniet és Gay Szayelt se... Úgyhogy veszhetnek :D
Az érdekelne, hogy [spoiler]Pesshe és Dondochakka mindketten fraccionok voltak.. de annyira noobok, vajon miért választotta őket Nel? :D[/spoiler]
[spoiler]Nem voltak noobok. A chapter szerint ha egy Arrancar teljes maszkját széttörik visszaalakul sima hollowá és sose lesz képes visszatérni. Azok már nem arrancarok csak Hollowok, könnyen lehet hogy imbák voltak régen. Nelnek is isteniszerencséje volt hogy Nnoi csak a eltörte a maszkját[/spoiler]
Mhh.. nem tudom. Ezt hol láttad hogy visszaváltoznak Hollowvá azok akinek letépik a maskját? Mert nem lehetett Dondoékat látni, ha mások voltak Arrancarnak :/ De szerintem tök ügyanígy néztek ki csak arrancar ruciban :) Szayelnek is van jópár torz Fracciona, tehát ide befér Dondo és Pesshe is :D

Liquid Snake

Quote from: Én on 2007-10-08, 21:25:30
239 chapternél tart az anime, 294-nél a manga. :jee:

Köszi! Nemsoká én is a 294nél tartok :)

Devian


Én

295: Nagy semmi, abból is kevés. :mad: Viszont ja, úgy tűnik köviben végre lesz zúzás.

Vejiita

Quote from: Én on 2007-10-14, 15:00:27
295: Nagy semmi, abból is kevés. :mad: Viszont ja, úgy tűnik köviben végre lesz zúzás.

Mint a rétestészta.


LuckyDingo

OMFG XD ezek a korai spoilerek elég érdekesek, már ha igazak. [spoiler]Visszatér Chibi Nel XD Valahogy éreztem hogy nem jön össze a release :D[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-18, 10:59:32
OMFG XD ezek a korai spoilerek elég érdekesek, már ha igazak. [spoiler]Visszatér Chibi Nel XD Valahogy éreztem hogy nem jön össze a release :D[/spoiler]
[spoiler]Kár érte ha tényleg így van, pedig már úgy vártam h milyen release-e lesz :rotfl:[/spoiler]

Dreamcleaver

#1076
chapter 233-ig találtam torrentet a mangához. A többi részhez tud valaki forrást? Jó a legújabbak fent vannak tokyon de a többi is kéne. Valami Ju-Ni scanneli őket asszem. Kösz.

Erm lehet túl korán kérdeztem. Rákerestem a scannelők sitejára bakán.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip


LuckyDingo

Ju-Ni, M7 a két legütősebb scannercsapat.. a Binktopia jól tisztít de elég szabados fordításokat alkalmaznakXD Ha gyors és viszonylag elfogadható manga kell, akkor Mangashare :D  One mangán a legtöbb tőlük van.. amúgy jupppííí mégiscsak lesz Neliel release :XD [spoiler]/a leírás alapján olyan mint a warcraftban a nightelfeknél a dryad/[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-19, 02:05:58
amúgy jupppííí mégiscsak lesz Neliel release :XD [spoiler]/a leírás alapján olyan mint a warcraftban a nightelfeknél a dryad/[/spoiler]
Yay! Így azért sokkal jobb, még akkor is ha részben igaz volt az előző spoiler is :hopp: