Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

Ja. :)

- Hékás te a csapos vagy? Na akkor ide egy kis Soul Beert!
- Mit akarsz tüskeböki? Én Noritora vagyok a No. 5 -ös a legerősebb...
- Na jó akkor... BANKAI!

"vizsont arra kíváncsi vagyok, hogy Ichi végtagjaival akkor most mi van, mert nem hinném hogy eltörtek, viszont eléggé derékszögben hajlottak."

enyhe ellentmondást érzékelek ebben a mondatban...

Ha el is törtek Orihime úgyis rendberakja...

Dreamcleaver

Jó rész volt. Kár, hogy előre tudtuk a végét.  :D Még egy Yoruichinek örülnék.  :redface:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Vejiita

Quote from: Drake on 2007-10-28, 15:09:36
vagy szerintem, ami valószínűbb: keresett egy kocsmát vagy mit tudom én mit SS-ben és eltévedt és Las Noches-be kötött ki  :lol:(legalább is ha belegondolok, hogy mennyire bir Zaraki tájékozódni, akkor nekem ez az egyetlen logikus :lol:)
Quote from: Prof. William on 2007-10-28, 17:39:31
Ja. :)

- Hékás te a csapos vagy? Na akkor ide egy kis Soul Beert!
- Mit akarsz tüskeböki? Én Noritora vagyok a No. 5 -ös a legerősebb...
- Na jó akkor... BANKAI!

:lol: :lol: :lol:

LuckyDingo

OMFG  spoiler timeeee:
[spoiler]szal nem csak Ken-chan ment HMbe :D Annak örülök, hogy Mayuri és Unohana talán most nagyobb szerepeket is kap /őszintén bevallom Hitsugayával teli van a t**öm/ A Black espada meg a 7. ha jól értette, szal maradt az első 3nak Halibel, Stark, Öreg[/spoiler]

blackronin


LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2007-11-01, 14:10:59
Éljen Stark, a Primera Espada!!!!  :whoah: :whoah:
Nem tudom még minidg nehezen tudom elhinni, hogy ő lenne az első /mondjuk az anime-beli viselkedése után, meg a tekintete után sztem simán lehetne../ Ha Kubo átlagosra veszi a formát, akkor Halibell a 3. /gondolom abból, hogy Neliel is 3. volt, bár sztem nemekhez semmi köze/, de a 2. is lehet ha az SS tükörkép elméletet nézzük és Soifon utánzat.
Az öreg sokat pofázik és túl nagyképűnek tűnik az elsőnek, de ha tegyük fel igaz az, hogy átlagos gondolkodáshoz mérten állt neki Kubo a témának, akkor ő lesz az első és Stark a Második :S
Egyébként én is szívesen látnám rajta az 1est. :)

blackronin

Ha majd rákerül a sor, akkor (függetlenül attól, hogy ki lesz az ellenfele, de van egy tippem...  :D) neki fogok szurkolni!
Egyszerűen túl jó fej és ő az egyetlen espada, akit ha megvicceltek (Lilinette-es jelenet) akkor nem tépte szét azonnal a másik fejét vagy nem nyomott egy cerót az arcába.

csacsa

Honnan lehetne megszerezni a Raw mangát? Nemigazán találtam sehol, pedig kerestem. :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Quote from: csacsa on 2007-11-01, 18:40:56
Honnan lehetne megszerezni a Raw mangát? Nemigazán találtam sehol, pedig kerestem. :bruhuhu:
Minek neked raw manga? :O
Amúgy Mangahelpers R/T/S rovataiban rendszerintfentvana high res rawmanga, vagy Bleach7. com vagy valami ilyenhelyen :D

HA az új raw mangára gondolsz arra holnap kora-késő délutánig sztem várnod kell :D Amiről beszélünk az csak párspoilerkép és a script, amit lefordítottak :)

csacsa

thx, pedg már keztem reménykedni, hogy hamarabb jött ki az új chapter.  :oops:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

A kövi chapterből ez /is/ a color spread és már volt valami őrült aki felhasználta aláírásnak.. a szövegen röhögtem XD
http://i10.tinypic.com/6fkjlur.png

chilip

nah bemutatkozások megvoltak :) kövi részben végre harc és képzett kapitány vs. espada közt :D , remélem azé a kenpachis harcot folytatják és nem térnek át máshova addig...

KeLa

Én biztos voltam benne h Mayuri vs Szayel lesz... és tényleg :hopp:

Kenpachit nem féltem, de érdekelne h Unohana v. Isane h tud harcolni... :D

smash++

Na végre... Erre vártam.Már kicsit untam Ichigo baráti társaságát.Végre Captain harcok.Habár Byakuya csak a 7-es espada-t kapta  :frown:.Azért ettől töbre képes.
Remélem nem tökölnek sokat az 5-ös feletti espadak-al,mert az elég szomorú lenne.

Prof. William

Ez vajh nem azt jelenti hogy jön a Arancar Saga vége? És lassan közeledik a WW?

Dreamcleaver

Kíváncsi vagyok, hogy Ishida mit szól majd Mayuri megjelenéséhez.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Devian

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-03, 23:27:02
Kíváncsi vagyok, hogy Ishida mit szól majd Mayuri megjelenéséhez.  :D

szerintem semmit mert általában utálja az összes Shinigamit (except Ichi)

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-03, 23:27:02
Kíváncsi vagyok, hogy Ishida mit szól majd Mayuri megjelenéséhez.  :D
Lehet h már nem is tud beszélni :muhahah: (Bár ezt nála nem lehetne megcsinálni, az a gúnyos quincy nyelv valszeg mindig visszanő xD)

blackman

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-03, 23:27:02
Kíváncsi vagyok, hogy Ishida mit szól majd Mayuri megjelenéséhez.  :D
Én meg arra leszek kíváncsi, ha majd visszajön Ulqi és meg látja ezt a sok népet, vajon milyen fejet fog vágni ( O.o ) .  :D

chilip

Quote from: blackman on 2007-11-04, 00:28:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-03, 23:27:02
Kíváncsi vagyok, hogy Ishida mit szól majd Mayuri megjelenéséhez.  :D
Én meg arra leszek kíváncsi, ha majd visszajön Ulqi és meg látja ezt a sok népet, vajon milyen fejet fog vágni ( O.o ) .  :D

olyan mint Steven Segal, ugyanúgy tud csak nézni minden helyzetben :D

LuckyDingo

Hát ha lehet Ken-channak hinni, akkor nem lesz Winter War :D /mert ugya csakakkor lett volna, ha tényleg 3 hónapig tart Uraharának a kaput megcsinálni/ Szal sztem ők még csak a felmentősereg, aztán jön a támadás.

Ulqui meg kijön a másik dimenzióból nagy nyugiban:
U: Nah végre kijutottam. Grimmjow, hogyis volt ez? Ugye tudod, hogy nem volt vicces húzás.. őő -meglátja a vérben fekvő GJt-  Vazze ezt kicsinálták..
Mindenhol csata megy, Ulqui körbenéz megfordul és visszamegy a másik dimenzióba :D

Vagy, Legyőzik Aizenéket úgy ahogy vannak és a végére kiszabadul XD

Prof. William

Ja kijön...

És mit lát?

Grimm vébefagyva... Norinak már 2 végtagja hiányzik és a maradék kettőn próbáll egy eszelősen röhögő tüsihajú állat elől menekülni. :)

Szayel valami bohócnak festett csókával harcol eki egy nazi nagy féregcsecsemőn lovagol miközben a néger egy rózsaszirmokat eregető hapekkel fightingol.

A volt 3-as (Nell újra magához tér) épp a jelenlegi 3-ast gyakja és egy mellélőtt cero felgyujtja a várat.

És ekkob keövetkezik a lehetetlen! Ulq alckifejezése megrándul egy kicsit majd megy jelenteni Azizennek. :)

Tényleg? Aizen tájcsó mit szól ehez? Vagy majd csak űl tovább azzal a a "Just as planned." kifejezéssel az arcán?

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-11-04, 02:07:57
Tényleg? Aizen tájcsó mit szól ehez? Vagy majd csak űl tovább azzal a a "Just as planned." kifejezéssel az arcán?

Nem tom mit fog szólni :D De az vicckes lenne ha megjelenne Aizen-sama és visszapöccintené az összes idegesítő betolakodót a kisujjával XD

Dreamcleaver

Aizen mindehhez kb ezt szólja:
"Ki kér még egy kis Teát?"  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-04, 03:54:38
Aizen mindehhez kb ezt szólja:
"Ki kér még egy kis Teát?"  :D
:lol:

Amúgy szerintem se lesz Winter War arc. A baj csak az hogyha ezt az összes HM-beli szereplőt vesszük akiket Kubo eddig bemutatott akkor totál értelmetlen lenne így befejezni. Bleach-et, ráadásul semmit se tudtunk meg se a Vaizardokról, se a hátsó triumvirátusról (Urahara, Ryuuken, Isshin), és egyébb szálak is elvarratlanok maradnak. Winter War nem lesz, de attól még lesz legalább 1 arc aminek a lényege kétes jellegű.

A másik pedig, hogy a shounen bosszúálló harcok törvénye szerint Nnoi-al Nell-nek kellene végeznie. Véleményem szerint itt most pár emberke le lesz darálva, aztán ezek viszamennek (vagy viszakergetik őket) RW-be vag SS-be, de ezzel így nem lesz vége. Amúgy is lehet hogy Ulq-al még elbírna, de a a Top3+3Captain nagy falat lenne 4 mezei Captainnak, még Zarakit is beleértve. Egy Aizen BanKai-t még ő se bírna ki.

Prof. William

Már miért ne lenne ww? SZTem az valami felmentő sereg mgementik Ichiéket majd visszatérnek a SS-be és akkor majd jöhet a WW.

Alkyra

WOAH! Nah ezt a BLEACHet szeretnem!!:P Kenpaci and the other capn's rulz!!!
Most kezdődik ám valami fergeteges nagy harc!!:)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-11-04, 11:20:00
Már miért ne lenne ww? SZTem az valami felmentő sereg mgementik Ichiéket majd visszatérnek a SS-be és akkor majd jöhet a WW.
Kenpachi mondta, hogy akkor lett volna WW, ha Uraharának tényleg 3 hónap kell az átjáró "megbuherálásához", de mivel megoldotta 1 hónap alatt, így most támadnak. :) Bár előtte fix megmentik Ichiéket, azért vitték Unohanát. Nem gondolták hogy Orihimét sikerült visszaszerezni /ha csak pár pillanatra is :D/

csacsa

Remélem nem "csak" 4 captain megy legyőzni a HM bandát,mert ha igen, akkor nagyon csalódott leszek.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: csacsa on 2007-11-05, 10:27:06
Remélem nem "csak" 4 captain megy legyőzni a HM bandát,mert ha igen, akkor nagyon csalódott leszek.
Ott van még Yachiru, Nemu és Isane is :ejnye: