Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

chilip

a koponya feltűnt egy pillanatra megint, lehet vmi csontváz kenpachi kardjának alakja (mint ichigo-nál az öregember) :D , mostmár 6 keze van noi-nak :D a végén ő lesz a 100 karú daragép  :lul:

LuckyDingo

Nah jah.. miután megláttam a rövid összegzést ma reggel, már nem érdekelt a chapter :D Most hogy láttam lefordítva is az egészet.. rájöttem igazam volt :D kábé ugyanazt kaptuk, mint a 309ben.. bár ezt már a spoilerekből tudtam kedden vagy mikor.. mindegy.. hátha lesz valami jó is ebben a fájtban.. és remélem Notra nem fog még 2 kart növeszteni XD

Christian

Azért a vicc kedvéért el lehet kezdeni gondolkozni,hogy milyen erős a top 3 vagy esetleg top 4 espada. Aztán mikor ebbe belegondoltunk és rájövünk,hogy Aizen reiatsujától még Grimmjow is összeesett, felmerül a kérdés mit fognak kezdeni kedves kapitányaink a vatroodekkal és Aizennel. Mert,hogy ugye a shinigamiknak a hogokyou (vagy hogy írják) nélkül vannak határaik, ezt megmondta Aizen is, aki vastroode szinten van és ugye mint mondták, a vastroodek (mint Aizen is) magasan verik a kapitányok szintjét. Akkor most mi a lóf...akarnak hamég a szaros espadaval se bírnak el csak nyögvenyelősen? Ichigo levágja majd az összeset? Beszállnak a vaizardok a harcba? Valszeg ez lesz, tehát a kapitányoknak előbb - utóbb itt hullaniuk kell, különben nem jönnének a vaizardok, és nem hiszem,hogy őket csak úgy félreteszi Kubo,hogy "köszönjük a powerupot hősünknek". Szóval én épp csalódnék ha most halnának meg a kapitányok, a szutyok arrancarokat azért még illik levágni, majd halnak a vastroodektól. Mondjuk, kezdek kételkedni,hogy egyáltalán vannak ilyenek. Elméletileg van 10db ilyen Aizennel együtt. Az Espada tehát nem állhatott belőlük mert akkor csak 9 lett volna, és sokan nem igen voltak kapitány szinten sem. Akkor most mi a jó túrósgombóc van? :D Ichigot meg nevetséges ha Aizen szintűre tápolják. Valszeg Aizen ellen többen fognak küzdeni, nagyon úgy érzem. Na mindegy, szerintem pont ezért érdekes most a manga, szerintem Aizen sem véletlenül szarja le,hogy bedarálják az espadat. Még az is megeshet,hogy besétál egy vastroode a képbe a nagy espada mészárlás közepette.

blackronin

A fordított fejezetet olvasva gondolkodtam...
Szerintem ez lesz az utolsó "hagyományos" harc. (kivéve majd a Yammy ellenit, de ki tudja hogy az mikor lesz...)
A top 4 elleni küzdelmeket szerintem nem fogja Aizen tétlenül nézni, vagy legalábbis nem fogja hagyni, hogy a négy legerősebb espada meghaljon. (meg szerintem azért őket sem kell majd félteni)
A Ken vs Nnoi harc még max. 2 fejezetig tart, vagy megszakítja valami, de az 100% hogy valami NAGYON ÉRDEKES fog történni...
(egyébként a 310. fejezetben megjelenű koponyának mi volt az értelme!?
Tudom, hogy Kenpachi támadott, de akkor sem értem...)

Chronus

Quote from: blackronin on 2008-02-16, 09:33:15
(egyébként a 310. fejezetben megjelenű koponyának mi volt az értelme!?
Tudom, hogy Kenpachi támadott, de akkor sem értem...)
Ken reiatsujának alakja. Bár ez most eltérő volt a legelső megjelenéséhez képest. Kubo egyszer egy interjúban elspoilerezte hogy Kenpachi bankai-ának koponya alakja lesz, hogy pontosan mit ért ez alatt azrt nem árulta el, csak hogy figyeljük hogy mikör tűnik fel a koponya-motívum....

... hát... ami azt illeti megtörtént. :_piszka: :_piszka:

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-02-16, 11:51:20
Quote from: blackronin on 2008-02-16, 09:33:15
(egyébként a 310. fejezetben megjelenű koponyának mi volt az értelme!?
Tudom, hogy Kenpachi támadott, de akkor sem értem...)
Ken reiatsujának alakja. Bár ez most eltérő volt a legelső megjelenéséhez képest. Kubo egyszer egy interjúban elspoilerezte hogy Kenpachi bankai-ának koponya alakja lesz, hogy pontosan mit ért ez alatt azrt nem árulta el, csak hogy figyeljük hogy mikör tűnik fel a koponya-motívum....

... hát... ami azt illeti megtörtént. :_piszka: :_piszka:
Megkeresed nekemazt az interjút? :)
Demondjuk, mikor Ichigo vs Kenpachi utsó összecsapás volt, akkor is koponya volt a reiatsuja :D

Dreamcleaver

Végre egy Bleach rész, ami tetszett. Nnoitorában kellemeset csalódtam, egész szép harcot produkál. A release fura, egész emberszerű, szal ez arra utal, hogy Vastro? Azért kár hogy nem karcolta meg picit Yachiru-t vagy Innoue-t.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus


LuckyDingo

Basszus.. új chapter... már megin csak vagdalózás :D És a végén dobpörgés... kenpacsi végre előveszi a rajtett technikák legnagyobbikát... nem a ban-kait... nem a shikait... nem a vaizard maszkot... valami sokkal, sokkal erősebbet... a.. aaaa [spoiler]KENDO-t O.o[/spoiler] Mondjuk annak örülök, hogy nem az lett, hogy hirtelen előránt egy bankait.. :D

Prof. William

Várjá mán Nori itt van egy Bankai a zsebebmben csak tudnám hova rartam. :)

blackman

Ááá ez a Kenpachi egy állat.  :D
[spoiler]
"KENDOU" stílus Ken chan szerint:
"Kenpachi: The old man made me learn the fuckin' moves just after I joined the 13 Squads...
I wasn't happy about it. // "Path of the Sword"? Gimme a break. I can't be dealin' with that...
Just one thing kinda stuck with me."
[/spoiler]
  :lul:  :lul:
Igazi Kenpachis.  :D Végre nem egy "kiszámítható" power-up van, hanem egy egyszerű ám de nagyszerű változás. Nem hiába kedvenc karakterem.  :D Ezekután méginkább.  :D

Dreamcleaver

lmao, végre egy jó poén a Bleachben. Ken-vhan összevissza vágva, maga is belátja, hogy így meg is halhat, tenni kell valamit ellene...erre nagy nehezen eldönti, hogy mostantól két kézzel fogja a kardot.  :lol: Ez azért Nnoitra porba alázása.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Woooo flashbacks! [spoiler]És ha jönnek a falshbackek, akkor jön Neliel is *____*[/spoiler] Ohh azok a régi szép idők ^^

chilip

nem lenne egyszerű Orihimével megjavíttatni a maszkját nell-nek?  :confused:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-28, 17:46:43
nem lenne egyszerű Orihimével megjavíttatni a maszkját nell-nek?  :confused:
Ez biztos kifogna már rajta.. bár a fene tudja..

chilip

hát ha jól vettem ki, orihime ereje az, hogy megtagad vmit (pl a sérülés létezését), ergo nell maszkjának a sérülése se jelenthet nagyobb gondot, mint grimmjow keze...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-29, 11:05:50
hát ha jól vettem ki, orihime ereje az, hogy megtagad vmit (pl a sérülés létezését), ergo nell maszkjának a sérülése se jelenthet nagyobb gondot, mint grimmjow keze...
De Tsubakit se tudta meggyógyítani valamiért :O

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-29, 11:54:29
Quote from: chilip on 2008-02-29, 11:05:50
hát ha jól vettem ki, orihime ereje az, hogy megtagad vmit (pl a sérülés létezését), ergo nell maszkjának a sérülése se jelenthet nagyobb gondot, mint grimmjow keze...
De Tsubakit se tudta meggyógyítani valamiért :O

Hacchi mondta hogy a saját erejének meggyógyítása egész más technikát igényel. Plussz a virágok is mondtk, hogy egy fajtájukbelit meggyógyítani nagyon körülményes és nehéz folyamat, az még akkor volt mikor SSben megsérült, már akkor is nehezen ment. Kb ugyanaz minthogy eddig még nem láttam önmagán se alkalmazni a technikát. Egészen a Grimmjows esetig amikor a 2 arrancar összeverte nem is használta magán, és akkor is automatikusan regenerálták őt a virágok, nem ő indított technikát.

chilip

nah ezt a chaptert is megnéztem :D Noitora elesett, ki maradt még?

egyébként ez nagyon lol volt, azzal hogy kenpachi 2 kézre fogta a kardját, akkora powerupot kapott, mintha bankaiba ment volna  :eek:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-29, 16:34:00
nah ezt a chaptert is megnéztem :D Noitora elesett, ki maradt még?

egyébként ez nagyon lol volt, azzal hogy kenpachi 2 kézre fogta a kardját, akkora powerupot kapott, mintha bankaiba ment volna  :eek:
Jah aranyos volt ez a chapter :D Tetszett a végén , amikor Nel felébredt és mondta, hogy Noitra :D És a vicc, hogy valszeg kövi chapterben kiszabadul az Ulqui, szal valszeg ő a "new threat" a beharangozóban :3

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-29, 18:13:20
És a vicc, hogy valszeg kövi chapterben kiszabadul az Ulqui, szal valszeg ő a "new threat" a beharangozóban :3
És akkor mi lesz? Ken megint fájtol? Lame. Beugrik mégegy kapitány hellót köszönni? Ellőtt poén, Lame. Megpróbálnak sérültekkel meg egy nővel elmenekülni a negyedik legerősebb Espada elől mikor Ken lassú mint egy tank, Ichigo félsérült, Hime+Nel Nnoitrát se bírta, Grimm meg nálluk is sérültebb+gyengébb? Überlame.

Véleményem szerint Kubo-sama valami twistet akar megint bedobni. Szvsz beugranak a Vaizardok köszönni, hogy "Bocs, de nem igazán állunk a ti oldalatokon, szal lenyúljuk a Hogyoukut és húztunk. Fakk Ichigo, fakk Aizen. Ja és visszük 'Hime-t is, mer' miért ne... legalább lesz kit megmenteni"

LuckyDingo

Nah ha eddig nem voltak Vaizardok akkor fix, hogy ebben az arcban már nem is lesznek.. max akkor,ha felmentőseregnek kellenek /de még akkor se/
Ulqui előbb utóbb kiszabadul. ÉS Ken-chan nem hinném hogy harcolni fog vele.. főleg ha hirtelen Egybesül a csapat, akkor a leglogikusabb lépés Ulquinak, ha visszavonul, mert azért egyedül 4 kapitány, 1 quincy, meg egy maszkos martalóc ellen lehet, hogy nem garantált a győzelem.
De az lol lenne, ha Gin vagy esetleg neadjisten Aizen jelenne meg előttük :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-29, 23:19:55
Nah ha eddig nem voltak Vaizardok akkor fix, hogy ebben az arcban már nem is lesznek.. max akkor,ha felmentőseregnek kellenek /de még akkor se/
Ulqui előbb utóbb kiszabadul. ÉS Ken-chan nem hinném hogy harcolni fog vele.. főleg ha hirtelen Egybesül a csapat, akkor a leglogikusabb lépés Ulquinak, ha visszavonul, mert azért egyedül 4 kapitány, 1 quincy, meg egy maszkos martalóc ellen lehet, hogy nem garantált a győzelem.
De az lol lenne, ha Gin vagy esetleg neadjisten Aizen jelenne meg előttük :D

Miért, mindenkinek maszkja van? Úgy emlékszem mintha kinda lepwnolta volna maszkos getsuga tenshout ami egy egész épületet eltarolt, nem zapakutoval, csak pusztán 2 kézzel, sérülés nélkül. Emellett még tud releaselni is, ami valszeg egy "konstans +800,000,000% powerup against all foes", SS kapitányok meg messze vannak Vaizard szinttől. Ichi által levágott 6oskánál nagyonn espadát még nem csaptak le, kivéve Kenpachi, de ő egy batár állat, és még így is szarrá lett vagdosva.

Egy releaselt Ulq feldarabolná őket bankaiostul mindenestül. Nem csak erős és rohangál összevissza meg vagdos mint Nnoi, de intelligens is.....

blackman

Az azért komoly lenne, ha Ulqi félkézzel tartani tudná a kétkezes Kenpachit.  :D Csak belegondoltam, hogy Ken-chan szarrá erőlködi magát, Ulqi meg félig zsebre dugott kézzel, emos fejjel mondja: "Csak ennyit tudsz, shinigami."   :muhahah: 

Chronus

Quote from: blackman on 2008-03-01, 02:54:53
Az azért komoly lenne, ha Ulqi félkézzel tartani tudná a kétkezes Kenpachit.  :D Csak belegondoltam, hogy Ken-chan szarrá erőlködi magát, Ulqi meg félig zsebre dugott kézzel, emos fejjel mondja: "Csak ennyit tudsz, shinigami."   :muhahah: 
Az szerintem se valószínű, de egy releassel simán agyonverné. Persze ha csak nem húz elő egy bankait, de szerintem pon elég powerupot kapott már Kenpachi az elmúlt pár chapterben....

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-03-01, 01:21:20

Miért, mindenkinek maszkja van? Úgy emlékszem mintha kinda lepwnolta volna maszkos getsuga tenshout ami egy egész épületet eltarolt, nem zapakutoval, csak pusztán 2 kézzel, sérülés nélkül. Emellett még tud releaselni is, ami valszeg egy "konstans +800,000,000% powerup against all foes", SS kapitányok meg messze vannak Vaizard szinttől. Ichi által levágott 6oskánál nagyonn espadát még nem csaptak le, kivéve Kenpachi, de ő egy batár állat, és még így is szarrá lett vagdosva.
Hát amit Ichigo Ulqui ellen nyújtott, az semmi nem volt ahhoz képest, amit pár perccel azután adott GJ-nak. Szal Ichigo minden fight után lvlupol 3-4x így már szerintem egyedül képes lenne előhívatni Ulqui release-ét :D Egyébként meg elfelejted, hogy ott van Mayuri is.. bead valami happy potiont Ulquinak, ő meg kipusztul :D

blackronin

Az új fejezetről:
1. Stark! (mostanában írtam róla, hogy jó lenne ha megismernénk egy kicsit jobban... úgy látszik hogy a kívánságom teljesült!)
2. Aizen...
3. Gin...
4. Tousen...
5. Karakura Town látképe...
(tudom, hogy mennyire hihetetlen de én sem hittem el amikor megláttam hogy ez lesz benne!)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-03-05, 15:43:53
Az új fejezetről:
1. Stark! (mostanában írtam róla, hogy jó lenne ha megismernénk egy kicsit jobban... úgy látszik hogy a kívánságom teljesült!)
2. Aizen...
3. Gin...
4. Tousen...
5. Karakura Town látképe...
(tudom, hogy mennyire hihetetlen de én sem hittem el amikor megláttam hogy ez lesz benne!)
Jah spacecat szava szent lol :D
Új fejezet:
1. Nem hiszem, hogy jobban megismerjük lol :D
2. Igen, ő volt a második tippem
3. Kit izgat?
4. Kit izgat?
5. Nah ez már érdekes.. mellesleg Inoue röpke pár mp-es visszaszerzése by Stark kimaradt, pedig ez a lényeg  :lol: A balfékek épphogy megszerezték, erre elvesztették :D

Venom

Engem például kimondottan érdekel Gin, egyik kedvenc karakterem. (Bár mostanában Kenpachi erősen felzárkózott.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-03-06, 00:38:27
Engem például kimondottan érdekel Gin, egyik kedvenc karakterem. (Bár mostanában Kenpachi erősen felzárkózott.)
De most Gin mit tud csinálni? :D MAx akkor érdekelne ha hátbadöfné Aizent :D