Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-06, 00:50:31
De most Gin mit tud csinálni? :D MAx akkor érdekelne ha hátbadöfné Aizent :D
Róla én ezt simán el tudnám képzelni :D

- hoppácska, nem is láttam h ott vagy Ájzen tájcsó... ::)

LuckyDingo

Ajjajjajj Aizen tájcsó flörtöl Himével :O Mi lesz még itt? :D  Szerelmi háromszög, botrány, tragédia, gyerekek.. jaaj :D ::)

blackronin

Végre egy igazán érdekes fejezet! (végre sikerült teljesen végigolvasni)
Stark belépője jó volt, egy ilyet vártam tőle! (mintha egy kicsit Schrödingeres lett volna...)
A visszaemlékezések is megtették a megfelelő hatást.
A vége pedig egyértelműen a fejezet legjobb része volt!
Csak így tovább.

Vejiita

Ez a 313-as fejezet... ez igen!

Kb. annyit mondhatnék, hogy ezért olvasom a Bleachet! :jee: :jee: :jee:

Volt benne dráma (az elején Noitora visszaemlékezése), némi (tudom, nagyon némi, de akkor is :D) romantika, és döbbenetes meglepetések!

Természetesen a következőkre gondolok:
[spoiler]1. Stark feltűnése
2. Aizenék terve[/spoiler]

smash++

Nekem csak annyi bajom volt a 313-al, hogy Kenpachi-t még meggyógyíthatta volna Orihime. De neeeeem, Ichigo-t igen ,hogy egy power up-al folytassa a dolgot és Kenpachi meg mehet a levesbe, mert ennyi harc elég volt neki (ezekkel a sérülésekkel). Szóval Stark várhatott volna még egy kibeb@szott percet :)
Azért még mindig nem tudom megemészteni, hogy Ichi tojással a hátsóján leverte Kenpachi-t anno és valamilyen szinten Byakuya-t is(nem tom,hogy kell írni), itt meg powerup-al Kenpachi szint sincs meg vagy épphogy megvan talán... Na de mind1, ez az az anime ahol ilyenekre nem kap választ az enmber (arra főleg nem,hogy Ichi meddig bírta maszkal Ulqi ellen, aztán mennyi ideig Grim ellen, pedig csak egy Sayajin-ekre jellemző gyógyulós *2es erőnövekedés lehet a magarázat)

Vejiita

Quote from: smash++ on 2008-03-09, 14:13:29
Ez az az anime ahol ilyenekre nem kap választ az enmber (arra főleg nem,hogy Ichi meddig bírta maszkal Ulqi ellen, aztán mennyi ideig Grim ellen, pedig csak egy Sayajin-ekre jellemző gyógyulós *2es erőnövekedés lehet a magarázat)

Ez vicces, ez a saiyanos 2-szeres erőnövekedés nekem is többször eszembe jutott a Bleach alatt. :D

Amúgy tényleg vannak itt érdekes "erőtémák", de szerintem Ichigonál talán vehetjük ezt a "gyors fejlődőkészségének", vagyis hogy az az egyik tulajdonsága, hogy gyorsan erősödik. Engem egyáltalán nem zavar ez a Kenpachi-Ichigo erőviszony-kérdés, mert úgy tűnik, mintha Ichigonak talán több motivációja lenne megnyerni a csatákat ("save Inoue-dolog"), mint Kenpachinak ("zúzzak már egy jót" :rotfl:). Viszont én is bírom Ken-chant. :jee:

Amúgy jól írtad a Byakuyát.

Chronus

Szvsz Ichi szimplán gyökér. Ha visszagondoltok addig amíg a hollowja eléggé fel nem erősödött ahhoz, hogy átvegye az irányítást, semmi baj nem volt az erejével. A maximum reiatsu outputja ott volt mikor szimplán kihárította az 1 000 000 zampaktuto erejével felérő Soukyoku-t, majd egy suhintással kettézúzta az ugyanekkora pusztítú erőt kivédni képes keresztjét is. Miután a Byakuyás harc közben a hollow előjött, többé azt a szintet soha nem tudta újra előhozni, pedig a potencia még mindig benne van. Véleményem szerint sokkal többre képes mint amit most HM-ben produkált, pusztán a reiatsuja felét (vagy mégtöbbet) most Hichigo birtokokja, és szeret királyos-lovasdit játszani vele. Ulquiorra sem kellett volna hogy gond legyen számára, ő maga is említette, hogy Ichigo reiatsuja a maximum szintjén sokkal nagyobb min az övé.

Nem Kenpachiék lettek erősebbek, csak Ichigo kapott emocionális deboost-ot.

Prof. William

#1507
Az ilyen úgyis csak arra való hogy majd a kulcspillanatban hirtelen felszökjön Ichi erreje ( végleg kibéküljön eggyéváljon a hollowjával ) és leverje az ellenfelet... Amúgy sztem ez már a HM saga végjátéka. Valszeg Ulq még leverődik Ichi által majd jön az utolsó saga...


"csak Ichigo kapott emocionális deboost-ot."

Jaja de elég egy Inoue szájából elhangzó " Ichigo don't dieee! " és Ichigo lép vagy 50 szintet.

Szerintem felvehetné az MP3 lejátszójára ezt aztán harc közben végtelenített módban halgathatná. Aizen nyüszítve menekülne előlle. :)

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-03-10, 15:56:29
Az ilyen úgyis csak arra való hogy majd a kulcspillanatban hirtelen felszökjön Ichi erreje ( végleg kibéküljön eggyéváljon a hollowjával ) és leverje az ellenfelet... Amúgy sztem ez már a HM saga végjátéka. Valszeg Ulq még leverődik Ichi által majd jön az utolsó saga...


"csak Ichigo kapott emocionális deboost-ot."

Jaja de elég egy Inoue szájából elhangzó " Ichigo don't dieee! " és Ichigo lép vagy 50 szintet.

Szerintem felvehetné az MP3 lejátszójára ezt aztán harc közben végtelenített módban halgathatná. Aizen nyüszítve menekülne előlle. :)

Ichigo egy tipikusan jellemtelen túlklisézett shounen hero nulla IQ-val és ehhez fordítottan arányos mértékű erővel.
A manga eddigi fennállása során jellemileg nem fejlődött nullát sem. Tehetségről nem is beszélve. Reiatsu controll nulla, kidou nulla, csak meg oszt zúz, mint Zaraki.
De Zarakinak legalább van hozzá stílusa. Ichigo csak egy zöldfülű kölök.
I wont be impressed until I see something like this:
[spoiler][/spoiler]


Bishop

Ichigoval az elején nem volt gond jellemileg sztem, pl amikor kiosztotta Ishidat, vagy amikor Konnal harcolt. De amióta előkerült ez a hollow dolog már csak egy EMOs főhős,mivan azzal hogy ha túl erős az ellenfél akkor közösen kell dolgozni. Manapság ha nem lennének Chadék meg Ishidaék önfejüek akkor egyedül menne mindennek neki. Ez a baj a legtöbb shounen animevel hogy a főhőst megcsinálják egy adott klisé alapján, aztán mellék szereplőkbe meg ellenfelekbe több kreativitást visznek. Pozitiv ellenpélda One Piece, Gurenn Lagann. Sőt talán csak Naruto és Ichigo karakterével van gond.

Dreamcleaver

Gyak semmi nem történt ebben a részben. Viszont Stark rajonók örülhetnek a 2 oldalas szereplésének.

Quote from: Chronus on 2008-03-10, 21:29:27

I wont be impressed until I see something like this:
[spoiler][/spoiler]


Hát remélem, hogy ezt soha nem fogjuk látni. Legklissésebb megoldás lenne imho. Inkább a Vaizard szálat kéne forszírozni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Bishop on 2008-03-11, 15:36:18Pozitiv ellenpélda One Piece, Gurenn Lagann. Sőt talán csak Naruto és Ichigo karakterével van gond.

Pozitív ellenpélda passzol. Bár szerintem kevés olyan shounen főhőst lehet felsorolni mint pl Simon, aki a totál noob/emo kategóriából 27 rész alatt elhúzott GARhallába.
Szvsz ahányat olvastam már életemben az Ichigos példa a legelterjedtebb. De. Narutot viszont nem venném ide. RazenShuriken óta a maturity levelje elhúzott a f*szbva Ichigo fölé, de már azelőtt is. Mióta alkalmazza a kagebunshin tapasztalatnyerő tulajdonságát szinte egész más ember. Persze a mangáról beszélek, Naruto anime nállam tiltólistán van, a manga olyan jó volt, hogy az animébe soha bele sem kezdtem, és soha nem is tervezem. Belenéztem kíváncsiságból, az elejétől kezdve, de hangulatban köze sem volt a mangához.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-03-11, 20:51:42
Narutot viszont nem venném ide. RazenShuriken óta a maturity levelje elhúzott a f*szbva Ichigo fölé, de már azelőtt is. Mióta alkalmazza a kagebunshin tapasztalatnyerő tulajdonságát szinte egész más ember.
Öhh.. ne felejtsd el, hogy Natúróban eltelt 3 év, Bleachben pár hónap :)

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-11, 22:44:15
Quote from: Chronus on 2008-03-11, 20:51:42
Narutot viszont nem venném ide. RazenShuriken óta a maturity levelje elhúzott a f*szbva Ichigo fölé, de már azelőtt is. Mióta alkalmazza a kagebunshin tapasztalatnyerő tulajdonságát szinte egész más ember.
Öhh.. ne felejtsd el, hogy Natúróban eltelt 3 év, Bleachben pár hónap :)
Gurren Laganban meg 7 év :) Abba bezzeg senki se kötött bele :P Szvsz Kubo is betolhatott volna egy timejumpot ha nagyon akart volna karakterfejlődést, pl azt mondja hogy Aizennek kell 3 év hogy a Hogyouku beinduljon, szal Ichi&co edz mint állat 3 évig SS arc után. A lehetőség megvolt, a gond a szándékkal volt.
Mindegy honnan nézzük, Ichigo minden szempontból suxx

LuckyDingo

#1514
Kint van az új chapter by Binktopia.. Az egyészben csak egy dolog döbbentett meg.. [spoiler]Matsumotonak megint nőttek a mellei és a dekoltázsa már akkora, hogy a hasa is kilátszik XDDDD[/spoiler]
Jah és lehet hogy a Binktopia a leggyorsabb már 2-3 hete /ugye manyouval szövetség lol/ de épp ezért áttértek a szar minőségbe.. szal mostmár ajánlatos tárolásra ismét M7-t megvárni :S

smash++


blackronin

Ez a fejezet egyszerűen túl tökéletes, hogy bármit is hozzászóljak...
(talán annyit, hogy egy KICSIT felpörögtek az események! Két hete ki gondolt volna még erre?)

LuckyDingo

Nekem nem tetszett.. unalmas volt :P És még nem is poénos. Egyszerűen semmi nem történt. Azaz de.. matsumoto mellett megláttam Hitsugayát és rosszul lettem :P

Junchi

Új chap

Yeey, [spoiler]Aizenék mennek végre Karakurába... és a többi taichou is előkerült, szal most ha ők is mennek, akkor gyakorlatilag egy kapitány sem marad SS-ben.[/spoiler]

(Btw, remélem nem megint csak Hitsugaya lesz a főatrakció. Ott van még Shunsui, Ukitake és Soifong, akiktől Bankai-t még nem is láttunk. Szal Kubo papának van még meglepetése... és akkor a két jómadár Bankai-a is még ott van :P )

Chronus

Quote from: Junchi on 2008-03-14, 17:02:57
(Btw, remélem nem megint csak Hitsugaya lesz a főatrakció. Ott van még Shunsui, Ukitake és Soifong, akiktől Bankai-t még nem is láttunk. Szal Kubo papának van még meglepetése... és akkor a két jómadár Bankai-a is még ott van :P )

Szvsz Hitsu mehet a levesbe, valószínűleg Matsumotoval karöltve valami plotkai úton leveri Ichimarut. Ráadásul a többieknek is megvan a plotkai párja, ugye Tousen vs Komamura&Hisagi, Yama meg a nagyfater Oldfart vs Oldfart csatája, vagy a valszeg 2nd espada Stark vs Kyoraku&Ukitake (azér ketteskét had ne egyedül verjék már le, yamától még elnézem az öreget ha 1es is, mert ő izom, de kyorakuék csírák hozzá képest).

Ami igazából engem érdekel az a Soi Fong bankaija. Figyelembe vége, hogy már shikai szinten is mekkora two-hit-one-kill űberalles, she could probably raise Hell with a bankai. Else merem képzelni, hogy tudná Kubo a bee crest blossom technikát még durvább szintre emelni. Kb mint Aizen esetében, már a shikai is túl durva.

Prof. William

Vajon akkor lessz Winter War saga?

Mert a anime minjárt utoléri és kéne valami lezárás ami után be lehetne egy filler évadot iktatni. És azt nem hinném hogy Kubo most zárná le a sztorit. Vajon van némi összejátszás Kubo + készítők között? Pl mondják neki hogy na zárd le x részen belül a sagát mert akkor már nem baj ha beérünk titeket. :)

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-03-15, 00:08:19
Vajon akkor lessz Winter War saga?

Mert a anime minjárt utoléri és kéne valami lezárás ami után be lehetne egy filler évadot iktatni. És azt nem hinném hogy Kubo most zárná le a sztorit. Vajon van némi összejátszás Kubo + készítők között? Pl mondják neki hogy na zárd le x részen belül a sagát mert akkor már nem baj ha beérünk titeket. :)

Szvsz még long was to go till the manga. Ide jelenleg sehova se lehetne fillerezni, de talán ha Kubo ügyesen zárja le az arcot akkor utánna igen.

Junchi

Ehh, nem hinném, hogy Kubo papa csak úgy hip-hop összedobná a talán legjobban várt eseményt. :D

Btw,

>Chronus

Hmm, tetszik az elméleted, mármint a fájtokat illetően. Szal a Komamura-Shuuhei vs Tousen nagyon is valószínű, bár én Zarakival engedtem volna össze, ha nem harcolt volna a sáskaemberrel (a.k.a Nnoi). Stark vs Shunsui is nagyon valószínű: Lusta a lustával epic win fájt lenne xDDD; A nagypapák meg ja... harcoljanak egymással, az úgysem nagyon izgat. Ichimaru vs Hitsu meg alap, de remélem nem annyiból fog állni, hogy Ichi (monnyuk) nyom egy bankait, de Hitsu nagy nehezen leveri, oszt jóvan... Nem... Ichimaruról több infót követelek és harcoljon csak többször, úgyis kegyetlenül elbánt vele IMO a manga...  ::)

Btw, ninjababe Bankai-ja -> Akarooooom látni. Remélem Kubo Halibellel összeengedi, ahol be is mutatja mindenki nagy örömére. Bár Yorucica is visszajöhetne már a plotba és mondjuk ketten Halibel ellen... hatalmas nosebleed tócsa közepette fetrengenék a padlón xDDDD;;

Szal ha jön Aizen/Soifong/Ichimaru bankai a közeljövőben, akkor full elégedett leszek :D

blackronin

Egy egyedi vélemény egy másik oldalról megközelítve:
A fejezetet azért találom nagyszerűnek (és talán egyben mérföldkőnek is), mert most fog kiderülni (legalábbis szerintem) hogy a Bleach milyen irányba fog továbbhaladni... (persze alapjaiba véve shonen manga marad, a szokásos problémákkal)
Úgy értem, hogy Aizen megmarad-e überbrutál, furfangos és eredeti főgonosznak (ahogy eddig ismertük) vagy esetleg pedig elkezd átalakulni a szokványos, unalomig ismételt, "tipikus" gonosz szereplővé aki persze nagyon erős meg minden, de alábecsüli a főhősöket és a főhősök a szeretet és barátság erejével legyőzik, megkapjuk az erkölcsi  tanulságot, stb. (magyarul a szokványos, elvárt végkifejlet, aminek sajnos a valószínűségét kénytelen vagyok számításba venni) Remélem értitek, hogy mire akarok kilyukadni? (reméljük, hogy nem lesz ebből semmi!)

A Bleach manga eddig nagyon jó volt (persze ez se lehet tökéletes), de sajnos úgy érzem, hogy Kubo valamit el fog szúrni (pl. tét néküli harcok, amelyet a jók nyernek meg végül, veszteségek nélkül; vagy a már jól felépített triót: Aizen-t, Gin-t, Tousen-t elrontják, legyengítik, veszteseket csinálnak belőlük; vagy Ichigo powerup-jai 10 fejezetenként átlagossá válnak, stb.) és a végén csak egy szimpla "jó" mangát kapunk, a maga érdekes ötleteivel.

Nem gondolom, hogy ez a manga lesz minden idők legjobbja, de szeretném ha mindent kihoznának belőle amit csak lehet.

Szóltam.

Vejiita

Quote from: Chronus on 2008-03-11, 20:51:42
Quote from: Bishop on 2008-03-11, 15:36:18Pozitiv ellenpélda One Piece, Gurenn Lagann. Sőt talán csak Naruto és Ichigo karakterével van gond.

Pozitív ellenpélda passzol. Bár szerintem kevés olyan shounen főhőst lehet felsorolni mint pl Simon, aki a totál noob/emo kategóriából 27 rész alatt elhúzott GARhallába.
Szvsz ahányat olvastam már életemben az Ichigos példa a legelterjedtebb. De. Narutot viszont nem venném ide. RazenShuriken óta a maturity levelje elhúzott a f*szbva Ichigo fölé, de már azelőtt is. Mióta alkalmazza a kagebunshin tapasztalatnyerő tulajdonságát szinte egész más ember.

Én teljesen mást gondolok erről.

Ichigo karaktere nem fejlődött sokat emberileg, ez tény. Ez engem mondjuk nem zavar annyira.

De hogy Naruto érettebb legyen Ichigonál? Erre legjobb ellenpélda ami spoiler a Narutóból:
[spoiler]Szóval amikor Kakuzu ellen küzdenek. Kakashi mindig is azt hajtogatta hogy "hú gyerekek a csapatmunka mindenek felett, attól lesztek jó ninják", aztán erre Naruto egyes-egyedül belerohan a kage-szinten lévő Kakuzuba, merthogy "ezt neki kell csinálni"...ott áll mellette Sakura, Sai, Kakashi, asszem még Yamato is, és simán lezúzhatnák egyesített erővel, és erre Kakashi azt mondja, hogy "Naruto mennyivel bölcsebb lett"...azt hittem lehidalok. Tényleg nagyon bölcs és érett gondolat rárohanni egyedül egy brutal akatsukisra, amikor ott állnak még ilyen superpower ninják mellette. [/spoiler]

Azt hiszem kellőképpen kifejtettem az álláspontomat arról, hogy mért rakom kb. Narutót és Ichigót egy szintre érettséget tekintve. Ja igen, és ha jól tudom, a jelenlegi mangák szerint mindketten 15 évesek.

Ami meg a közelgő fight-felosztásokat illeti, szerintem is elképzelhető, amit írtál Chronus. Azért remélem, hogy Ichimaru le fog nyomni valami überfájtot Hitsugaya-val, mert őt még nem igazán láttuk teljes erőbedobással harcolni. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy ebből mi lesz, hogyha most megütköznek a "legerősebb gonosz arcokkal" a captain-ök. Majd meglátjuk, mindenesetre ez a chapter kurvajó volt, amikor megláttam az uccsó képet a tájcsókkal, igencsak örültem neki. :Kiraly:

Chronus

Quote from: Vejiita on 2008-03-15, 18:43:06
De hogy Naruto érettebb legyen Ichigonál? Erre legjobb ellenpélda ami spoiler a Narutóból:
[spoiler]Szóval amikor Kakuzu ellen küzdenek. Kakashi mindig is azt hajtogatta hogy "hú gyerekek a csapatmunka mindenek felett, attól lesztek jó ninják", aztán erre Naruto egyes-egyedül belerohan a kage-szinten lévő Kakuzuba, merthogy "ezt neki kell csinálni"...ott áll mellette Sakura, Sai, Kakashi, asszem még Yamato is, és simán lezúzhatnák egyesített erővel, és erre Kakashi azt mondja, hogy "Naruto mennyivel bölcsebb lett"...azt hittem lehidalok. Tényleg nagyon bölcs és érett gondolat rárohanni egyedül egy brutal akatsukisra, amikor ott állnak még ilyen superpower ninják mellette. [/spoiler]

Mielőtt bármibe is belekötnék, Naruto 15, Ichigo pedig 16. Az első részben volt még 15, azóta eltelt háromnegyed év. Szümetésnapja Július 15 amire külön ki is tértek mind az anime-ben mind a mangában. Azon a napon verte le Fishert.

Naruto spoilerre:
[spoiler]Jah, nekirontott és kinda le is gyalázta Razenshurikennel. Szvsz jobb döntés volt mint mindenki mást veszélybe sodorni azzal, hogy belevonja őket a csatába. Egy légy agyoncsapásához nem kell csapatmunka. Majd látsz majd elég csapatmunkát most hogy Tobi-val harcolnak. A másik pedig, hogy Naruto és esetleg még Yamato superpower, de Kakasi, Sai, Sakura... az előbbi kettőhöz képest max csírák. Kakashi max a sorozat eleké volt powerebb mint Naruto. Annak az időnek már vége. A superpower akatsukiról pedig annyit hogy egy RS kellett neki, és kapec. El vagy tévedve az erőviszonyok terén. Naruto kb megmentette a teamet a teljes kipusztítástól. Kakshin több seb volt mint hajszál.[/spoiler]

Vejiita

Quote from: Chronus on 2008-03-15, 19:10:57
Quote from: Vejiita on 2008-03-15, 18:43:06
De hogy Naruto érettebb legyen Ichigonál? Erre legjobb ellenpélda ami spoiler a Narutóból:
[spoiler]Szóval amikor Kakuzu ellen küzdenek. Kakashi mindig is azt hajtogatta hogy "hú gyerekek a csapatmunka mindenek felett, attól lesztek jó ninják", aztán erre Naruto egyes-egyedül belerohan a kage-szinten lévő Kakuzuba, merthogy "ezt neki kell csinálni"...ott áll mellette Sakura, Sai, Kakashi, asszem még Yamato is, és simán lezúzhatnák egyesített erővel, és erre Kakashi azt mondja, hogy "Naruto mennyivel bölcsebb lett"...azt hittem lehidalok. Tényleg nagyon bölcs és érett gondolat rárohanni egyedül egy brutal akatsukisra, amikor ott állnak még ilyen superpower ninják mellette. [/spoiler]

Mielőtt bármibe is belekötnék, Naruto 15, Ichigo pedig 16. Az első részben volt még 15, azóta eltelt háromnegyed év. Szümetésnapja Július 15 amire külön ki is tértek mind az anime-ben mind a mangában. Azon a napon verte le Fishert.

Naruto spoilerre:
[spoiler]Jah, nekirontott és kinda le is gyalázta Razenshurikennel. Szvsz jobb döntés volt mint mindenki mást veszélybe sodorni azzal, hogy belevonja őket a csatába. Egy légy agyoncsapásához nem kell csapatmunka. Majd látsz majd elég csapatmunkát most hogy Tobi-val harcolnak. A másik pedig, hogy Naruto és esetleg még Yamato superpower, de Kakasi, Sai, Sakura... az előbbi kettőhöz képest max csírák. Kakashi max a sorozat eleké volt powerebb mint Naruto. Annak az időnek már vége. A superpower akatsukiról pedig annyit hogy egy RS kellett neki, és kapec. El vagy tévedve az erőviszonyok terén. Naruto kb megmentette a teamet a teljes kipusztítástól. Kakshin több seb volt mint hajszál.[/spoiler]


Ha már az erőviszonyoknál tartunk szerintem shoneneknél nem biztos, hogy annyira egyértelműek lennének. :smile:
Mindegy, én megértem amit mondasz, de elfogadni nem tudom, egyszerűen máshogy látom.
Kösz az infót, én nem igazán figyeltem hogy időközben Ichigo 16 lett.

Venom

Életkor témában: Naruton látszik / érződik, hogy nem egy felnőtt ember. Viszont Ichigo és társai mind idősebbnek néznek ki, mint ahány évesek. Ránézésre 20 év körül járnak, sokszor csak a kontextus alapján tudja az ember, hogy nem olyan idősek.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Off: Kakuzunak már csak két szive volt hátra a maradékot Kakashi ütötte ki, nem beszélve arról hogy Kakuzu gyenge volt már és plot no jutsuval lebutították mert elötte gondolkozott és geniusnak tartották erre ilyeneken elcsúszik. Mind1 Narutot én nem tartom éretnek de et a manga író hibája.

On: Shunshui és az öreget várom nagyon Bankai téren de engem a Waizardok is érdekelnek mert egyértelműen szükség lesz rájuk. Sajnos én esélyesnek látok egy "hogyan szökjünk ki Hueco mundo-ból" filler saganak bekövetkeztét. De reméljük a legjobbakat.
Aizen biztos le lesz butítva mert az író volt olyan kedves és Aizen karakterét a tökéletesig fejlesztette Ichigoét meg nem ami arra kényszerítette hogy plot no jutsuk legyenek minden harcba. Egyszerűen nem tom megérteni miért csinálnak egy főhős karaktert ha szemmel láthatólag gonosz karakterekhez jobban értenek. Igazán meg lehetett volna oldani Ichigo karakter fejlődését. Na mind1 lesz ami lesz

Junchi

Hátt... Shunsuit akkor lehetne rávenni, hogy harcoljon teljes erővel, ha Nanao-chan-t veszélyben látná... xDD; Szal akkor fix nyomna egy Bankai-t.

Amúgy ja, a vaizardok is ott vannak, akikkel Aizen nem is számolt. Szal lesz itt még sok finomság, bár engem főleg a leendő fájtok izgatnak :D