Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

blackronin

#1530
Emberek...
A mostani bleach fejezet egyszerűen túl szép, hogy igaz legyen!
Most már kétségem elmúlt...
Bleach teljes erővel visszatért közénk.
Aizen és a csapata teljes erővel felsorakozik az SS ellen!
(Végre kiderült az öreg neve... meg van neki fraccion-ja is)

LuckyDingo

Jah jó lesz az a 2oldal, amin előjönnek :D Már spoilerpictben is tetszik.. főleg Stark beállása meg Lilinett /asszem így híjják a fraccionját/ XDDD

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-20, 11:53:10
... főleg Stark beállása meg Lilinett /asszem így híjják a fraccionját/ XDDD
Sztem nagyon unják már a dolgot, pedig még el sem kezdődött :D

LuckyDingo

Ezen jót derültem.. nem tudom, hogy mennyire lerágott csont.. azért belinkelem :P
Ulquiorra-chan

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-20, 22:36:33
Ezen jót derültem.. nem tudom, hogy mennyire lerágott csont.. azért belinkelem :P
Ulquiorra-chan
A karaktere minimum +100 pontal indulna részemről ha a jelleme mellett még ilyen külseje is lenne. Kubonak meg kéne tanulnia karaktert tervezni. Ezt már akkor mondtam mikor Senna megjelent movieban. Überelte az összes női karaktert jellemben...

Lt. Simoan Blarke

imo rettenetesen hülyén néz ki úgy (plusz azért a mellek és a tömlők között is van egy árnyalatnyi különbség). meg nekem bejön ez a betegesen komoly hideg racionális jellem, ez az olvadozó arckifejezés ami a képen van viszont tenyérviszketést okoz :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

LuckyDingo

Egyébként már tegnap volt Jojo scan meg külön fordítás.[spoiler] Aizen fejét bírtam, mikor Yamáékkal beszlélt a tata espadának -akinek kiderült a neve, csak még nem biztos hogy az XD-  meg elég sok fraccionja van, szal kezdem úgy érezni, hogynem ő az első :/ Bár lehet hogy nem fraccion függő :D Ulquinak még egy alattvalóját se láttam.. neki nincs szüksége társaságra :D
El bírok képzelni egy ilyen beszélgetést Aizen és Ulqui között:
-Ulquiorra.. miért nem választottál magadnak fraccionokat? Minden espadanak van már csak neked nem, pedig az első 5ben benne vagy. Megkönnyítené a munkádat, ha mással végeztetnéd.. nah mit szólsz.. túrkáljunk neked pár alattvalót az arrancarok között?
-Nem Aizen-sama..nincs szükségem alattvalókra.. nem bíznám rájuk a munkámat és társaságra sincs szükségem. nekem csak rád van szükségem Aizen-sama... ide valami random yaoi ömlengést képzeljetek el :D

Jah ha már Ulqui.. Mekkora állat volt, ahogy kiszabadult XD[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-20, 22:36:33
Ezen jót derültem.. nem tudom, hogy mennyire lerágott csont.. azért belinkelem :P
Ulquiorra-chan
Ez egy Rukia-Orihime-Ulquiorra keverék... jobban néznek ki külön :muhahah:

Prof. William

Úgy tűnik egy Ulq Vs. Ichi fightal zárukl majd a saga. Biztos remek lessz. Kíváncsi leszek menyit fejlődött Ichi 2  óra alatt ( ugyebár addig tartott a kockacukor hatása ). A fighting mangákból kidnulva valószínűleg annyit hogy már lessz sansza Ulq ellen .:)

Szeretném már végre egyszer meglepődött arcal látni a no. 4 -est...  :szemuveges:

nb23

Asszem megint jó kis fightokra számíthatunk kivéve ha ténleg betolnak valami fillert :D :D Ichi meg most megkapta a powerupját, hogy meg kell védeni a barátjait (a szokásos duma :D ) így csak ell lesz valahogy Ulq-val, na de majd meglátjuk remélem jó fight lesz :D

LuckyDingo

Remélem Ulqui nyer :D És akkor talán ismét viszontláthatjuk fehérbőrű barátunkat  ::) Mint anno Byakuyanál :D

Prof. William

Ez ráadásul egy remek filerlehetőség az animében. Hisz pár részt be lehet adni addig amíg Ichi elér Ulqig. :)

Dark Ichi meg tuti feltűnik majd. Ha máshogy nem hát majd a kritikus pilanatban egy belső párbeszéd formájában...

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-22, 11:31:49
Remélem Ulqui nyer :D És akkor talán ismét viszontláthatjuk fehérbőrű barátunkat  ::) Mint anno Byakuyanál :D
Jah, és ne felejtsük el, hogy még a release-e hátra van. Ha Ichi meg is fingatja unreleased módba - ami mondjuk eddis se sikerült neki -, még midig ottvan neki egy plussz level...
Szerintem minimum egy Ichi cero-t látni fogunk, vagy Hicsigót a végére, mert amgy durva lenne. (Így is az lesz)

Mellesleg a két csaj akik összeverték Hime-t nem Ulquiorra fracciónjai? ^^" Ugyan nem volt kikiáltva, de ha nem akkor meg honnan szalajtották őket? Van bejátási lehetőségük 'Hime szobájába is...

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-03-22, 15:30:10
Mellesleg a két csaj akik összeverték Hime-t nem Ulquiorra fracciónjai? ^^" Ugyan nem volt kikiáltva, de ha nem akkor meg honnan szalajtották őket? Van bejátási lehetőségük 'Hime szobájába is...
Szerintem ők Aizen-sama privát csatlósai.. vagy csak őrzik a szobáját, vagy valami ilyen :D

chilip


LuckyDingo

#1545
Quote from: chilip on 2008-03-22, 21:40:10
sztem nem is látták még Aizen-t :D
Hogyne.. mikor Orihimét behítta először Aizen a szobájába /hógolyómutogatás alkalmából/, akkor kiket küldött ki a szobából?
Edit: Itt az az oldal :D
AZ oldal

chilip


blackronin

Most derült ki, hogy a jövő heti Shonen Jump-ba befejeződik a HM arc.
Utána jön a beígért 2 hónap visszaemlékezés, flashback, stb.
Mondjuk a legjobbkor hagyják abba, de majd meglátjuk hogy milyenek lesznek ezek a részek...

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-22, 20:02:37
Quote from: Chronus on 2008-03-22, 15:30:10
Mellesleg a két csaj akik összeverték Hime-t nem Ulquiorra fracciónjai? ^^" Ugyan nem volt kikiáltva, de ha nem akkor meg honnan szalajtották őket? Van bejátási lehetőségük 'Hime szobájába is...
Szerintem ők Aizen-sama privát csatlósai.. vagy csak őrzik a szobáját, vagy valami ilyen :D
Nem hiszem, hogy az ürge az a fajta aki védelemre szorul :P Főleg nem ilyen csicskák védelmére.
QuoteMost derült ki, hogy a jövő heti Shonen Jump-ba befejeződik a HM arc.
Utána jön a beígért 2 hónap visszaemlékezés, flashback, stb.
Mondjuk a legjobbkor hagyják abba, de majd meglátjuk hogy milyenek lesznek ezek a részek...
Forrás?

blackronin

A heti shonen jump-ban írták...
(meg itt egy hozzászólás a Bleach asylum-ról: http://www.bleachasylum.com/showthread.php?t=2905&page=9
a 82-ik hozzászólás az)



Lt. Simoan Blarke

jézusom  :lol:

(ichigonak jellemzően anime-filleresen szar pofája van mondjuk a másodikon)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-03-23, 10:21:19
Most derült ki, hogy a jövő heti Shonen Jump-ba befejeződik a HM arc.
Utána jön a beígért 2 hónap visszaemlékezés, flashback, stb.
Mondjuk a legjobbkor hagyják abba, de majd meglátjuk hogy milyenek lesznek ezek a részek...
Öh ha jól láttam, ez volt a befejező chapter... ez sux.. nah mindegy.. remélem a flashbackeket nem cseszik el :D De ha megint meglátom Hitsugayát... nagyon remélem hogy száműzik.. neki már volt egy potyafejezete :P
Mellesleg ígí utólag ez egy tökéletes cliffhanger.. szal hihető hogy itt szakítják félbe -_-

Venom

Valami info, hogy a flashbackek miről fognak szólni? Konkrétan az eddig mangában megjelent dolgokra flashbackelünk (ami szar lenne), vagy kiderülnek szép dolgok a múltból (Gin története, Aizen története, Soul Society története, stb.)?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

A visszaemlékezések...

1. Don Kaonji életörténete avagy hogy let belőlle SÚPERHÍRÓ!

2. Karija Jin és a bountók visszatérnek de mostm ár barátságosak...

3. Feltűnik még 20 rohadt idegesítő pluss Mod-Soul és felprédálják a SS-t és a HM-et...

Sztem pont a mangában nem kéne 2 hónap filler... Ez alatt már pont oda fog érni az anime... Ez alatt mehentének tovább a mangában hogy ne kelljen megint 52 -rsz filelt végigszenvedni mint a bountóknál...

Van esély rá hogy akkor a WW-saga egyetlen gigantikus harc lessz. :)

Junchi

Quote from: Venomvagy kiderülnek szép dolgok a múltból (Gin története, Aizen története, Soul Society története)

*Totális egyetértés* Szal a Gin-Aizen "mit is csináltunk a múltban" dolog jöhet, pláne, ha Kubo papa még jól is tálalja majd. Legalábbis elégedett lennék a magam részéről a Gin-Aizen cuccossal, hamár pont a legjobb résznél parancsoltak sztojt a cuccnak (...DE, könyörgök, csak ne HitsuGAYa fest legyen má megen...)

LuckyDingo

BA-n azt mondják, hogy Kenpachi múlttal kezdenek.. Aztán hogy ez igaz-e vagy sem.. kitudja :D
Viszont az már fix, hogy jövő héttől jönnek a flashbackségek -_- 2 hónapig kiesett a bleach.. /hacsak nem lesz valami iszonyat jó.. de sztem nem lesz/ mindegy ot  a Natúró, a DGM, meg Psyren meg a többi finomság :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-23, 18:41:26
mindegy ot a Natúró, a DGM, meg Psyren meg a többi finomság :D
Soul Eater, Deadman Wonderland, Mirai Nikki :)

Kenpachi flashback jöhet. Azért oda lennék.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-03-23, 20:12:49
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-23, 18:41:26
mindegy ot a Natúró, a DGM, meg Psyren meg a többi finomság :D
Soul Eater, Deadman Wonderland, Mirai Nikki :)

Kenpachi flashback jöhet. Azért oda lennék.
Jaja azok is :D
Én inkább Aizen/Gin flashbacknek örülnék.. hogyan gondolta ki ezt az egészet, meg miként valósították meg.. meg ilyenek XD Vagy vaami más badass dolog :D Kenpachit most láttuk eleget sztem.. vagy ha már SS kapitányok, akkor Ukitake, Shunsui stb :S