Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Bleach manga flashbacks sucks :/ Folytassák a wart plz  ^^"

blackronin

Bleach manga war még várhat... Folytassák a visszaemlékezéseket plz.  :D

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-04-25, 10:49:57
Bleach manga war még várhat... Folytassák a visszaemlékezéseket plz.  :D
MIért is? :D Az első chapter még muris volt, hogy láthatjuk a szereplőket régen.. de most már ennyi nem elég és igazából nem halad a story :/

blackronin

Mi az, hogy nem halad a story? (hát úgy konkrétan tényleg nem megy "előre", de nem erre értem)
Szerintem nagyon fontosak ezek a fejezetek.
Ha megnézzük a bennük szereplőket, akkor láthatjuk hogy főleg olyanok szerepelnek, akik eddig eléggé el voltak hanyagolva, vagy legalábbis nagyon sok megválaszolatlan kérdés lengte körül őket.
Ugyanis az elkövetkező WW-ban (vagy hívjuk bárminek) nem lesz idő ilyenekre!
Én nagyon örülök annak, hogy jobban megismertem a Vizardokat, Urahara-t, s a meglévő kapitányokról is megtudtunk néhány érdekes dolgot.
Meg egyébként kellett ez a kis szünet, mert eddig szinte csak harc és dráma volt megállás nélkül.


LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-04-25, 11:44:18
Mi az, hogy nem halad a story? (hát úgy konkrétan tényleg nem megy "előre", de nem erre értem)
Szerintem nagyon fontosak ezek a fejezetek.
Ha megnézzük a bennük szereplőket, akkor láthatjuk hogy főleg olyanok szerepelnek, akik eddig eléggé el voltak hanyagolva, vagy legalábbis nagyon sok megválaszolatlan kérdés lengte körül őket.
Ugyanis az elkövetkező WW-ban (vagy hívjuk bárminek) nem lesz idő ilyenekre!
Én nagyon örülök annak, hogy jobban megismertem a Vizardokat, Urahara-t, s a meglévő kapitányokról is megtudtunk néhány érdekes dolgot.
Meg egyébként kellett ez a kis szünet, mert eddig szinte csak harc és dráma volt megállás nélkül.


Comeooon... most meg csak duma van meg hülye pofák... múltkori chapternél megörültem Ginnek meg a vérnek, ami általa folyt, erre most kapunk egy agyonhasznált Hiyori beats Shinji -t egy nyűgös nyavajgó Mashiro-t, kinek értelmi szintje a manga-eleji Orihimét is veri meg egy Badass kapitányt, aki előrántja a miniblédet oszt kemény :D I need Vaizards.. not shinigamis dammit :D
Amúgy meg egyedül az eleje volt az érdekes.. ki az a 3 kísérletező egyén :D
Én Aizenre, Ginre és még mittoménkire tippelek /Urahara? Mayuri?/ :D

Venom

Basszus, komolyan elgondolkodtam, hogy kicsoda ez a Hisagi Shuhei, de csak Bleach wiki átnézésével találtam meg. Ő az, akinek az arcán a 69-es tetkó van és Tousen alkapitánya volt.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2008-04-25, 13:41:37
Basszus, komolyan elgondolkodtam, hogy kicsoda ez a Hisagi Shuhei, de csak Bleach wiki átnézésével találtam meg. Ő az, akinek az arcán a 69-es tetkó van és Tousen alkapitánya volt.
Én nem gondolkodtam róla.. van pár ismerős csaj, akik egyfolytában az ő nevét hajtogatja nekem nyáladzás közben >>
Amúgy unatkoztam:
[spoiler]
[/spoiler]

Chronus

Quote from: Venom on 2008-04-25, 13:41:37
Basszus, komolyan elgondolkodtam, hogy kicsoda ez a Hisagi Shuhei, de csak Bleach wiki átnézésével találtam meg. Ő az, akinek az arcán a 69-es tetkó van és Tousen alkapitánya volt.
Először nekem se esett le mikort spoilerben olvastam, amíg a fejét meg nem láttam. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy itt kegyetlen epicness lesz mikort Bleach visszatér a normális időbe, főleg ha a Vaizardok is megjelennek Aizent osztani a harcban. Mennyi összefüggést és karakterkapcsolatot is fedtek be kb 4-5 chapter alatt? Ilyenekből ha még lesz minimum 3, az már standard epic winrar. Gondoljatok bele az ilyen szituációkba, mint hogy Hisagi épp ott harcol, és megjelenik a régi ismerős Kensei (mondjuk megmenti vagy f*szom... valamit beszól), Hisagi->visszaemlékszik->ledöbbnés->epicness. Bumm. Néha teljesen látszik, hogy Kubo a flashback felét az eljövendő harc durvaságainak megalapozásáért építi... de ez jó, mert ez alapján tényleg rengeteg potencia lesz a következő arcban, még ha csak full fight lesz is az egész...

Amúgy én is szorgoskodtam
http://kocsis.deviantart.com/art/GOoD-MindS-ThinK-AlikE-84050550

blackronin

Na pontosan erről beszéltem! Kösz, Chronus!
Mennyivel izgalmasabbak lesznek a harcok így, hogy a régebbi szereplőket összehoztuk a Vizardokkal.
Meg amint már írtam is, hogy a WW-ben nem lesz idő az ilyen dolgokra.

Venom

Az lesz a szép, amikor a Vaizardok hátba támadják az Soul Society társulatot! Vagy fordítva! Jönnek a Vaizardok, segítenek lenyomni (elkergetni inkább) Aizent, mire SS kapitányok nekik mennek árulás miatt. Lesz itt még min szórakozni, az biztos.  :kocc:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

ÁÁÁ végre kezdett érdekes lenni a manga erre ch vége... AZt mutatnák már h ki volt aki leölte a kapitányt és a csapatot aztán meg folytathatnák az eredeti storyline-t ...

blackronin

Egy újabb izgalmas chapter!
[spoiler]1. Kensei hollow  :whoah:
2. Vizard-ok jönnek
3. Tessai  :eek:
4. Hacchi meg egy dagadt, kerek macska, mint Garfield...  :D[/spoiler]

Prof. William

A WW mikor kezdődik el? Mennyi ilyen visszatekintő fejezet lessz még?

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2008-05-15, 16:40:04
A WW mikor kezdődik el? Mennyi ilyen visszatekintő fejezet lessz még?

Remélem sok. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Prof. William on 2008-05-15, 16:40:04
Mennyi ilyen visszatekintő fejezet lessz még?
Azt írták h 2 hónap, ami le is megy -108-101-ig.

blackronin

Alakulnak a dolgok!
[spoiler]Byakuya nagyapjának a neve Kuchiki Ginrei.
Rose igazi neve Otoribashi Rojuji...
A jövőbeli Vizard-ok mindegyike elindul a helyszínre... Milyen érdekes nemde?  :D
És a nagy kérdés: A kapitányok megbeszélésén vajon ott lesz a 11. kapitány is?
Ha nem, akkor hol a fenében van!? Rá nem vonatkoznak a szabályok?[/spoiler]

Chronus

[spoiler]Hmm... Tessai mint a Kidou Corps főfejese, valahogy mostmár érthető a Bakudou No.99 amit úgy sac per incantation nélkül lőtt Ichigora a pitben. :D De ettől csak Ichigo tűnik még imbábbnak... Gyak megtörte a Kidou Corps fejese álltal rálőtt egyik - valószínűleg - legmagasabb binding spellt :D[/spoiler]

LuckyDingo

Az új chapter se tűnik húdejónak :D Kiszámítható cseppet, hogy mi fog történni :) nah lényegtelen, még 2 chapter és elfelejthetjük a flashbackeket :)

SaiyaGin

Quote from: Chronus on 2008-05-15, 20:03:26
[spoiler]Hmm... Tessai mint a Kidou Corps főfejese, valahogy mostmár érthető a Bakudou No.99 amit úgy sac per incantation nélkül lőtt Ichigora a pitben. :D De ettől csak Ichigo tűnik még imbábbnak... Gyak megtörte a Kidou Corps fejese álltal rálőtt egyik - valószínűleg - legmagasabb binding spellt :D[/spoiler]

Szerintem erre már nem sokan emlékezhetünk. Én legalábbis már teljesen elfelejtettem azt az edzést. :redface:

KeLa

Quote from: Chronus on 2008-05-15, 20:03:26
[spoiler]Hmm... Tessai mint a Kidou Corps főfejese, valahogy mostmár érthető a Bakudou No.99 amit úgy sac per incantation nélkül lőtt Ichigora a pitben. :D De ettől csak Ichigo tűnik még imbábbnak... Gyak megtörte a Kidou Corps fejese álltal rálőtt egyik - valószínűleg - legmagasabb binding spellt :D[/spoiler]
De csak tűnik, mivel Ichigo akkor nem igazán volt magánál :smile:

Junchi

Ch -102

[spoiler]W00t!! Tessai papa kiderül, hogy fontosabb szereplő, mint egyszerű bolti asszisztens :D Amúgy más semmi... Szal részemről Winter Wart (és Bankai-okat) akaroook!! Nem mondom, hogy rosszak ezek a flashbackek, de gondoltam, hogy azok a szereplők, akik engem érdekelnek, nem szerepelnek majd benne szinte semmit. Gyanúm be is igazolódott. A Vaizard bagázs meg egyszerűen nem érdekel...[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2008-05-15, 21:16:32
Ch -102

[spoiler]W00t!! Tessai papa kiderül, hogy fontosabb szereplő, mint egyszerű bolti asszisztens :D Amúgy más semmi... Szal részemről Winter Wart (és Bankai-okat) akaroook!! Nem mondom, hogy rosszak ezek a flashbackek, de gondoltam, hogy azok a szereplők, akik engem érdekelnek, nem szerepelnek majd benne szinte semmit. Gyanúm be is igazolódott. A Vaizard bagázs meg egyszerűen nem érdekel...[/spoiler]

A Vaizard bagázs engem se érdekel különösebben, de legalább annak örülök, hogy itt valszeg nem lesz egy 40 héten keresztül elhúzott harc se.  ::)

Annyi haszna szerintem mindeképpen van az egésznek, hogy ezekkel a tagokkal összehasonlítva a jelenbeli kapitányok és alkapitányok szinte normális, átlagos vezetőknek és segédeknek tűnnek. (Kivéve persze Kurotsuchit.)

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-15, 21:37:46
Annyi haszna szerintem mindeképpen van az egésznek, hogy ezekkel a tagokkal összehasonlítva a jelenbeli kapitányok és alkapitányok szinte normális, átlagos vezetőknek és segédeknek tűnnek. (Kivéve persze Kurotsuchit.)

Hát nem tudom, szerintem a régi Vaizard kapitányokra nézve az új kapitányi bagázs vezetői képességei enyhén megkérdőjelezhetőek... Mayuri egy pszichopata aki mindenkit felvág meg felrobbant, Byakuya egy felfuvalkodott hólyag aki szarik a beosztottjaira, SoiFong egy piszkos bérgyilkos, Komamura meg csak ugat összevissza... az egyetlen normális réteg kb azokból áll akik már anno is ott voltak (Kyouraku, Ukitake, Unohana, Yama)...

... ezek után nem csodálom, hogy az a 3 captain fogta magát és lelépett a hollow oldalra. Ilyen retardok közt én se tudnék rendesen dolgozni....

SaiyaGin

Quote from: Chronus on 2008-05-15, 21:46:14

Hát nem tudom, szerintem a régi Vaizard kapitányokra nézve az új kapitányi bagázs vezetői képességei enyhén megkérdőjelezhetőek... Mayuri egy pszichopata aki mindenkit felvág meg felrobbant, Byakuya egy felfuvalkodott hólyag aki szarik a beosztottjaira, SoiFong egy piszkos bérgyilkos, Komamura meg csak ugat összevissza... az egyetlen normális réteg kb azokból áll akik már anno is ott voltak (Kyouraku, Ukitake, Unohana, Yama)...

... ezek után nem csodálom, hogy az a 3 captain fogta magát és lelépett a hollow oldalra. Ilyen retardok közt én se tudnék rendesen dolgozni....

Vezetői képesség? Egy kapitány nyugodtan üldögélt a sátrában, miközben tőle méterekre kinyírták az alárendeltjeit, majd őt is elég rendesen elintézték, egy alkapitány, akibe évek alatt se tudták beleverni, hogy ne rugdosson kapitányokat; az is érdekelne, hogy mit csinált az 5. osztag kapitánya, amikor a 3. székét vérbefagyva találták meg, és a helyét egy furán vigyorgó kissrác foglalta el.
Yama-tata meg eddig nem sok konstruktívat művelt, megtámadta az állítólag a fiaként szeretett tanítványait, akik megakadályozták, hogy egy olyan rangú shinigamit kivégezzenek, akinek elvileg nem szokott járni ilyen súlyos büntetés, egy másik shinigamit azért hagyott elmenekülni a kivégzendővel, mert "az csak egy alkapitány, majd megölhetjük később is"(ezt a szöveget az animéből asszem kihagyták), és amikor úgy gondolta, hogy egy másik alkapitány hülyeségeket beszél, egyszerűen leütötte(Hinamori). Ha most majd csinál valami hasznosat Aizen ellen, akkor talán megváltozik róla a véleményem.

blackronin

#1644
A visszaemlékezések mondjuk abból szempontból nem jók, hogy az SS-ről mindent megtudunk, de HM-val kapcsolatban még rengeteg dolog homályos... Meg mondjuk már Stark-ot is nagyon látnám már harc közben! Meg a következő dolog miatt is: (tudom, hogy hülyeség, de akkor is leírom!)
Ez csak egy elmélet, s csak akkor olvasd el, ha érdekel a Zaraki előtti kapitány körüli bizonytalanság!
[spoiler]Mi ez a rejtély a 11. osztag kapitánya körül?
Miért olyan fontos a Zaraki előtti kapitány kiléte és halálának körülményei?

Az elkövetkező harcokban fog majd kiderülni az igazság.
Mert a volt 11. kapitány Stark és Liliette volt a hadnagya.
Az utóbbi fejezeteknek köszönhetően a gyanúm is kezd beigazolódni.
1. Stark és Liliette kapcsolata teljesen eltérő a többi espada, fracción kapcsolathoz képest (tiszta Kenpachi és Yachiru nem?)
2. Bount arc: Maki a 11. osztagból gyakran tett utalást az előző kapitányra. Nagyon szerette, kedves és mindenki tisztelte az osztagban és nehezen dolgozták fel a halálát. (igen tudom, hogy ez csak filler, de akkor is)
3. Eddig nem derült ki a kiléte. Ha nem lenne fontos, akkor miért jön elő mindig? Miért vannak az állandó utalások?
Miért nem lehetett egyszerűen bemutatni a visszaemlékezésekben?
4. Kensei átalakulása és a Vizard-ok. Kensei átalakult hollow-vá és Ichigo hollow alakja képes volt cero-t lőni, amire min. csak egy Menos Grande képes, egy sima hollow nem. Mivel, hogy Kensei és Ichigo is kapitány szintű shinigami, szerintem ők azonnal adjuncas vagy esetleg VL szintre képesek átalakulni a hatalmas reiatsu-nak köszönhetően.
5. Milyen érdekes az is, hogy a -102 fejezetben elég nagy valószínűséggel nem fogják mutatni a 11. kapitányt, annak ellenére hogy vésztanácskozást hívtak össze és érdekes módon a 11. kapitány megint nem volt hajlandó eljönni, de mindenki más igen... (talán esetleg aludt? Vagy milyen más fontosabb dolga lehetett, hogy nem érdekelte Yamamoto parancsa!?)
6. Stark egy olyan shinigami volt, aki nem tudta uralni a hollow énjét (tehát lehet, hogy Vizard volt ő is) vagy esetleg valami történt a Zaraki-val vívott harc közben, aminek köszönhetően átalakult.
7. Az is érdekes, hogy az előző 11. hadnagy-ról semmi említés sincs, pedig Zaraki csak a kapitányt ölte meg.
Nem esett arról szó, hogy lefokozták volna a 3. posztra vagy ilyesmi.
8. Stark és Liliette személyisége: én speciel nem tudtom elképzelni, hogy Stark és Liliette halomra gyilkolnák a hollow-kat és ezrével falnák fel őket... A többi espada-ból gond nélkül kinézném, de ők valamiért kilógnak az átlagból.
9. Az is fura, hogy Stark-nak eddig senki nem szólt be és a többi espada mintha tartózkodna tőle.

Tudom, hogy sokat írtam, de ez a dolog nagyon izgat, s a Tessai körüli találgatások, annak ellenére hogy milyen hülyén hangzottak elsőnek, mégis bejöttek... Talán ez is?[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: blackronin on 2008-05-15, 22:10:51
A visszaemlékezések mondjuk abból szempontból nem jók, hogy az SS-ről mindent megtudunk, de HM-val kapcsolatban még rengeteg dolog homályos... Meg mondjuk már Stark-ot is nagyon látnám már harc közben! Meg a következő dolog miatt is: (tudom, hogy hülyeség, de akkor is leírom!)
[spoiler]Mi ez a rejtély a 11. osztag kapitánya körül?
Miért olyan fontos a Zaraki előtti kapitány kiléte és halálának körülményei?

Az elkövetkező harcokban fog majd kiderülni az igazság.
Mert a volt 11. kapitány Stark és Liliette volt a hadnagya.
Az utóbbi fejezeteknek köszönhetően a gyanúm is kezd beigazolódni.
1. Stark és Liliette kapcsolata teljesen eltérő a többi espada, fracción kapcsolathoz képest (tiszta Kenpachi és Yachiru nem?)
2. Bount arc: Maki a 11. osztagból gyakran tett utalást az előző kapitányra. Nagyon szerette, kedves és mindenki tisztelte az osztagban és nehezen dolgozták fel a halálát. (igen tudom, hogy ez csak filler, de akkor is)
3. Eddig nem derült ki a kiléte. Ha nem lenne fontos, akkor miért jön elő mindig? Miért vannak az állandó utalások?
Miért nem lehetett egyszerűen bemutatni a visszaemlékezésekben?
4. Kensei átalakulása és a Vizard-ok. Kensei átalakult hollow-vá és Ichigo hollow alakja képes volt cero-t lőni, amire min. csak egy Menos Grande képes, egy sima hollow nem. Mivel, hogy Kensei és Ichigo is kapitány szintű shinigami, szerintem ők azonnal adjuncas vagy esetleg VL szintre képesek átalakulni a hatalmas reiatsu-nak köszönhetően.
5. Milyen érdekes az is, hogy a -102 fejezetben elég nagy valószínűséggel nem fogják mutatni a 11. kapitányt, annak ellenére hogy vésztanácskozást hívtak össze és érdekes módon a 11. kapitány megint nem volt hajlandó eljönni, de mindenki más igen... (talán esetleg aludt? Vagy milyen más fontosabb dolga lehetett, hogy nem érdekelte Yamamoto parancsa!?)
6. Stark egy olyan shinigami volt, aki nem tudta uralni a hollow énjét (tehát lehet, hogy Vizard volt ő is) vagy esetleg valami történt a Zaraki-val vívott harc közben, aminek köszönhetően átalakult.
7. Az is érdekes, hogy az előző 11. hadnagy-ról semmi említés sincs, pedig Zaraki csak a kapitányt ölte meg.
Nem esett arról szó, hogy lefokozták volna a 3. posztra vagy ilyesmi.
8. Stark és Liliette személyisége: én speciel nem tudtom elképzelni, hogy Stark és Liliette halomra gyilkolnák a hollow-kat és ezrével falnák fel őket... A többi espada-ból gond nélkül kinézném, de ők valamiért kilógnak az átlagból.
9. Az is fura, hogy Stark-nak eddig senki nem szólt be és a többi espada mintha tartózkodna tőle.

Tudom, hogy sokat írtam, de ez a dolog nagyon izgat, s a Tessai körüli találgatások, annak ellenére hogy milyen hülyén hangzottak elsőnek, mégis bejöttek... Talán ez is?[/spoiler]

Lehetségesnek tartom, hogy Tousen akárkicsodája volt még a kapitány.
Stark, mint a "nem gonosz arrancar": igazából már Nelleknél se értettem, hogy hogyan lehet egy arrancar nem gonosz. Ugye a menosok olyan hollók, akik társaik elfogyasztásával erősödnek, és léphetnek szintet, az arrancarok meg olyan hollók, akik megszabadultak a maszkjuktól. Ha jól emlékszem, a "jó" halott lelkek a plusok, akik akkor "szennyeződnek be" egy idő után, ha valamiért nem tudnák továbblépni a Soul Society-be, ilyenkor válnak maszkos monsztává, azaz "gonosz lélekké". Namármost akkor azt magyarázza meg valaki, hogy a maszkjukat leszedett gonosz lelkek, vagy a gonosz lelkekből összeálló lelkek hogyan lehetnek jók?  :confused:

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-15, 22:28:40
Namármost akkor azt magyarázza meg valaki, hogy a maszkjukat leszedett gonosz lelkek, vagy a gonosz lelkekből összeálló lelkek hogyan lehetnek jók?  :confused:
Úgy, hogy fogalomzavarban vagy. Először is, a Hollow-ok nem "gonosz lelkek", kezdjük ott, hogy alapból nem minden hollow lesz önszántából hollow, más hollowok is tehetik őket hollowá kényszerrel. Akár olyan normális lelkek is mint amilyenek te vagy én lennénk. Nem gonoszak. Egyszerűen csak primitív emberi ösztönök irányítják őket, mint pl éhség, harag, félelem. Természetes és egyértelmű, hogy ha a maszkjukat letörik akkor visszanyerik az öntudatukat, hisz a maszk lényege már a kezdetektől az volt, hogy az ösztönösséget fentartsa (info in ep3, by Rukia), dammit. :P Még ha egy nem-menos hollow töri is le a maszkját, az is teljesen visszanyeri az öntudatát (Inoue tesója pl, bár hogy aztán mi lett volna vele az már kérdéses, mivel sikerült jól leszúrnia magát nem sokkal az eset után). Ha az illető lélek alapból nem valami evil seggfej volt, hanem egy normálisabb fajta (Nell, Stark), akkor egyértelmű hogy nem lesz gonosz mint arrancar sem. A forma az erő és a lélek típusa onnantól nem számít, minden a személyiségtől függ. Még Nnoi se volt egyértelműen evil, csak rájött hogy ebből a formából számára már az egyetlen kiút csak az lehetne ha csatában hullana el egy erősebb ellen által. Nem csoda hogy powermániás lett. A legtöbb ember bemózna ha arra ébredne, hogy egy szörnyeteg. :rotfl: Bleachben szvsz nagyon jó karakterrajzok vannak h az ember odafigyel és nem csak azt nézi, hogy "slash" "hit" "boom" "woárr!" "bankai!" "kurosaki-kuu~nn...", és egyébb eyecandy materialok. Ráadásul a legtöbb háttérinfó is adott hogy az ember megértse a világ műkösését, csak az megint odafigyelés kérdése, meg persze memória és logikai készség, hogy összerakja, szvsz nem nagy kunszt, mégis elég kevesen hajlandóak rá... Pl.: A fanbase 90%-a még mindig azt hiszi, hogy Zaraki kardja unreleased formában van, pedig a Soul Databookon túl még a sorozatban is említik vagy 2x, hogy "permanently in shikai". :)

SaiyaGin

 :merci:

(A sorozat elejét másfél éve láttam, szóval nem lep meg, hogy több dologra rosszul emlékszem.)

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-15, 23:22:17
:merci:

(A sorozat elejét másfél éve láttam, szóval nem lep meg, hogy több dologra rosszul emlékszem.)
:tezsvir:

(én se lennék ily' jól képzett, ha nem néztem volna meg az egészet újra és újra a legelejétől kb az összes eddigi barátnőmmel. + a rokonokkal, haverokal, és egyébb hajléktalanokkal. Ezer jobb anime van a világon, de valahogy mindenkit ez érdekelt a leginkább... :falba:.. persze ez még a jobbik eset.. ha One Piece-el lett volna ez a szituáció... az egy kicsit.. hosszabb...)

blackronin

#1649
Egész érdekes dolgokat írtatok...
De az én elméletemről mi a vélemény?
Egy totális baromság lenne, amit csak azért erőltetek, hogy Stark-nak ne kelljen meghalnia  :D vagy esetleg jól látom a dolgokat és lerántottam a leplet Stark körül? (sajnos én inkább az előbbire tippelek  :frown:)

És a -102 fejezetről:
[spoiler]Gondolom az senkit sem lepett meg, hogy a 11. kapitány "megint" hiányzott...
Yama még meg sem említette és nem osztotta be sehová, annak ellenére hogy Yama a rettenetes szigoráról híres és hogy betartatt mindent szabályt, de valamiért a 11. kapitányra mindez nem vonatkozik...
ÉRDEKES nemde?[/spoiler]