Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

NLZ

Azt viszont nem értem, hogy pl Ichigonak miért kell kilépnie a testéből, míg mondjuk Uraharának nem.
A másik ilyen, hogy az öregedés az hogy megy? Mert ugye Gin kissrácból lett nagy, míg Hyori pl egy gyerek még mindig. Shunsui (8. hadosztály kapitánya) meg mióta nem öregedett, de akkor Yamamoto, a shinigami főfej hogy lett öreg? :D
[reserved]

chilip

ősz hajszál a 10k+ -adik évében lesz :) és Gin-en meg alkalmazott valami forbidden techet, meg Tousen haján is  :__devil:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-06-20, 16:29:33
A 400. hozzászólásom... Juhé.
Egy kicsit találgatok az elkövetkező fejezetekre: (nem kell aggódni, csak tömören)
[spoiler]316: Aizen és Yamamoto duma, talán Aizen felfedi tervét. Ichigo nem lesz.
317: Erőfitogtatás, próbálgatják egymást az Espada-k és az SS... vagy Ichigo megy Ulqui felé és egy kis Orihime.
318: Kampf. (hogy ki-kivel azt nem tudom.) Talán megérkeznek a Vizardok is a végén...
319: Talán még egy kicsi kampf vagy Ichigo eljut Ulqui-hoz és egy kis csevej, majd első csapás...
320 és utána 50chapter minimum: KAAAMPF!!!! :D

De lehet, hogy már a 316-os is más lesz, szóval kár is próbálkoznom...  :D[/spoiler]
Fix'd  :lazza:

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-06-20, 17:11:31
Azt viszont nem értem, hogy pl Ichigonak miért kell kilépnie a testéből, míg mondjuk Uraharának nem.
A másik ilyen, hogy az öregedés az hogy megy? Mert ugye Gin kissrácból lett nagy, míg Hyori pl egy gyerek még mindig. Shunsui (8. hadosztály kapitánya) meg mióta nem öregedett, de akkor Yamamoto, a shinigami főfej hogy lett öreg? :D

Szerintem a Shiniganik nem ugyanolyan sebességgel öregednek, hanem valamiért a legtöbben(vagy mindannyian) máshogy. Ott van pl. Rukia és Renji: kisgyerekként kb. ugyanakkorák voltak, 10 évvel alatt Rukia alig nőtt, Renji viszont lényegében felnőtt. 

NLZ

Quote from: chilip on 2008-06-20, 17:17:24
ősz hajszál a 10k+ -adik évében lesz :) és Gin-en meg alkalmazott valami forbidden techet, meg Tousen haján is  :__devil:
Tousennek eddig kb 5-10 frizuráját láttuk. :F

Renji sztem ugyan annyi, mint Icsi.
[reserved]

Prof. William

Szerintem mindketten felnőttek csak Rukia kis növésű maradt... Hyorira is ugyanez a helyzet...

Liquid Snake

Szerintem nem lesz itt mostanában semmi Ulqui + Ichigo, Én Vaizard + Arrancar fightokat akarok látni, nem is keveset...

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2008-06-20, 20:11:08
Szerintem mindketten felnőttek csak Rukia kis növésű maradt... Hyorira is ugyanez a helyzet...

Rukia esetleg, de Hiyori ugyanolyan kis taknyos kinézetűnek/korúnak tűnik, mint 100 éve volt

Liquid Snake

Szerintem meg annyira tökmind1 azon gondolkozni, hogy ez meg az miért így néz ki meg nem öregedett semmit. Kit érdekel? :D Ez egy manga, az ilyen dolgokat nem kell megmagyarázni szvsz.  ^^

NLZ

Jólvanna, csak fura. :P
Hacchi-ra visszatérve, azért is tudhat kemény cuccokat, mert ugye mondta anno Orihimének, hogy a kettőjük teknikái hasonlóak. Szal ha Aizen tudná, hogy Hacchi miket tud, akkor sztem csorogna a nyála rendesen. :D
Bár nem értem, hogy Orihimét minek rabolták el. Anno mondták, hogy milyen fasza képessége van, hogy tagadhat és visszafordíthat dolgokat, erre meg egyszerűen otthagyták. Azért, hogy utánuk jöjjenek? Ha arra készült, hogy megosztja a shinigamik erejét, akkor minek rabolták el úgy Orihimét, hogy azt hihessék, áruló lett? Ez picit ködös nekem.
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2008-06-20, 21:27:23
Szerintem meg annyira tökmind1 azon gondolkozni, hogy ez meg az miért így néz ki meg nem öregedett semmit. Kit érdekel? :D Ez egy manga, az ilyen dolgokat nem kell megmagyarázni szvsz.  ^^

Ha te lennénk, akkor fele ennyi poszt lenne itt meg a Naruto topicban is.  ;)

Btw a zárókép a Vaizardokkal elég  :cool:-ra sikeredett.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-06-20, 22:18:39
Bár nem értem, hogy Orihimét minek rabolták el. Anno mondták, hogy milyen fasza képessége van, hogy tagadhat és visszafordíthat dolgokat, erre meg egyszerűen otthagyták. Azért, hogy utánuk jöjjenek? Ha arra készült, hogy megosztja a shinigamik erejét, akkor minek rabolták el úgy Orihimét, hogy azt hihessék, áruló lett? Ez picit ködös nekem.

Kubo időközben meggondolta magát. Illetve...  lehet, hogy az alapdolgokat(Aizen a főgonosz, Rukia Byakuya sógornője, a Vaizardok eredetileg Shinigamikapitányok voltak, stb.) már előre eltervezte, a többit meg úgy találja ki fejezetről-fejezetre, legalábbis többször ilyen érzésem volt az anime nézése/a manga olvasása közben.

NLZ

Jahm, néha van némi logikai hiba ebből fakadóan. Pl Ulquiorra hogy rácsodálkozott Icsi maszkjára, miközben előtte a 103as Arrancar mondta, hogy mindenki megkapta az infókat Icsi eddigi harcairól és Ulquiorra mindig is a legtájékozottabb volt.

Viszont ha kivan cserélve a város, akkor a Vaizardok SS-ben vannak, nem? :) Mert ha nem, akkor hogy kerültek át az új városba? És akkor feltételezhetjük, hogy még mások is átkerültek. Pl Icsi apja. ;)
[reserved]

chilip

sztem átcsúsztak a transzportálás alatt, és nem lettek átvéve...

Dreamcleaver

És mi van, ha a következő fejezetben a Vaizardok Aizen mellé állnak?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-21, 14:24:12
És mi van, ha a következő fejezetben a Vaizardok Aizen mellé állnak?  :D

Gáz. :D Mármint a Soul Society oldalán, Aizen pedig szokásos magabiztos módján mosolyog, esetleg megereszt egy "Eddig minden úgy alakul, ahogy elterveztem."-et.

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-21, 14:43:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-21, 14:24:12
És mi van, ha a következő fejezetben a Vaizardok Aizen mellé állnak?  :D

Gáz. :D Mármint a Soul Society oldalán, Aizen pedig szokásos magabiztos módján mosolyog, esetleg megereszt egy "Eddig minden úgy alakul, ahogy elterveztem."-et.


NLZ

Tuti nem állnak Aizen mellé a Vaizardok, egyébként minek mentette volna meg Icsit Grimm elől Shinji? Meg minek segítettek volna Icsinek beidomítani a Hollowját, noha biztosan tudták, hogy Icsi utána megy H&M-be. Szal eddig a hánytatott sorsú jófiúknak (és lányoknak) voltak beállítva, nem hinném, hogy egy ilyen szerepfordulást bevállalnának. Meg aztán akkor hogy lenne happy end? :D
[reserved]

blackronin

Vizard-ok Aizen mellé állni?  :eek:
Szerintem nem lesz, de nem is fognak az SS karjaiba rohanni hálálkodva!
Én így remélem:
Aizen és SS harcol... Az SS kezd vesztésre állni, de ekkor megjönnek a Vizardok.
Viszont nem fognak harcolni sem az elején, hanem bocsánatot vagy esetleges megbánást várnak az SS-től, főleg Yamamototól. Felhozzák a 100 évvel ezelőtti esetet és elégtételt akarnak...
Ami nehezen, de meg fog történni és éppen akkor amikor már minden rosszra fordulna a  csatában.
És utána:
GO VIZARDS!
(pár perc múlva nyílik egy kapu és megjelennek a VL-ok...  :D)
Utána az SS és a Vizard-ok egyszerre:
Ezt el***tuk...

Bishop

Ninsc miért bocsánatot kérnie SS-nek szerintem mára már nyilvánvaló SS-nek is de ha nmem Aizen úgyis elmondja, harcba mindig olyan őszinte :D hogy az egészet ő hitette el SS-el. Na meg azért Shinji és Shunsui elég jóba voltak sztem.

smash++

Jah... Aizen ide vagy oda SS-t meg úgy ismerem, hogy simán elviselte volna a hollow-shinigamikat...nah persze  ::)

Remélem nem Aizen itt a főgonosz és még most leveri valaki  :P  :rotfl:

Liquid Snake

Quote from: blackronin on 2008-06-21, 19:05:33
Vizard-ok Aizen mellé állni?  :eek:
Szerintem nem lesz, de nem is fognak az SS karjaiba rohanni hálálkodva!
Én így remélem:
Aizen és SS harcol... Az SS kezd vesztésre állni, de ekkor megjönnek a Vizardok.
Viszont nem fognak harcolni sem az elején, hanem bocsánatot vagy esetleges megbánást várnak az SS-től, főleg Yamamototól. Felhozzák a 100 évvel ezelőtti esetet és elégtételt akarnak...
Ami nehezen, de meg fog történni és éppen akkor amikor már minden rosszra fordulna a  csatában.
És utána:
GO VIZARDS!
(pár perc múlva nyílik egy kapu és megjelennek a VL-ok...  :D)
Utána az SS és a Vizard-ok egyszerre:
Ezt el***tuk...

Nemhiszem, hogy "megmenteni" érnének oda. Kinyílt a raktár ajtó, Aizenék meg bentvannak a városba, kb 1 perc és megtalálják őket. Én úgy érzem lesz egy Shinji VS Aizen :D

SaiyaGin

Quote from: smash++ on 2008-06-21, 21:14:09
Remélem nem Aizen itt a főgonosz és még most leveri valaki  :P  :rotfl:

Az 1. és a 2. osztag alkapitányai az eddig jól titkolt bankaiukkal lemészárolják Ichimarut és Tousent, amíg Yamamoto és Aizen gyapálják egymást. Hirtelen megjelenik Hanatarou, aki megjegyzi, hogy épp erre várt: pillanatok alatt megöli a két legendás erejű Shinigamit, majd még hirtelenebbül magához veszi Rukiát és Orihimét, majd lelép velük és 2 szolgájával. Ichigo csak ekkor tudja meg, hogy van egy annyira erős release, hogy azt tilos nemcsak használni, de megtanulni is: az überkai. Hanatarou ennek a mestere. Halibel - akit eddig ugye Ichi még nem látott hiányos öltözetben - vállalja, hogy megtanítja rá Ichit egy nap alatt, de nagyon egyedi módszerrel.
Urahara rájön, hogy Hanatarou a Pokol ura, és oda, a főhadiszállására vitte a lányokat, Ichigo és pár haverja utána indulnak.

(Stark örül, hogy végre hagyják aludni, az öreg meg elutazik kezeltetni a reumáját.)

chilip

ichigo hosszas szentbeszéddel áttéríti Aizent a jóoldalra és eggyütt mennek a pokolba visszaszerezni a lányokat, és kiderül hogy Aizen beleszeretett Orihimébe, azért raboltatta el...

NLZ

És kiderül, hogy Gin titokban szerelmes Aizenbe, ezért féltékenységből megpróbálja megölni Orihimét. :F

Quote from: blackronin on 2008-06-21, 19:05:33
Vizard-ok Aizen mellé állni?  :eek:
Szerintem nem lesz, de nem is fognak az SS karjaiba rohanni hálálkodva!
Én így remélem:
Aizen és SS harcol... Az SS kezd vesztésre állni, de ekkor megjönnek a Vizardok.
Viszont nem fognak harcolni sem az elején, hanem bocsánatot vagy esetleges megbánást várnak az SS-től, főleg Yamamototól. Felhozzák a 100 évvel ezelőtti esetet és elégtételt akarnak...
Ami nehezen, de meg fog történni és éppen akkor amikor már minden rosszra fordulna a  csatában.
És utána:
GO VIZARDS!
(pár perc múlva nyílik egy kapu és megjelennek a VL-ok...  :D)
Utána az SS és a Vizard-ok egyszerre:
Ezt el***tuk...
Aizen miért menne csatába szimpla Vasto Lordeokkal? Fogja a varázskövét és Arrancart csinál belőlük. Az Espadak nagy része VLból lett. És annak mi értelme, hogy mikor támadást akar indítani, akkor nem egyszerre viszi csatába a seregeit? Már ott van vele a top három Espada, az azért már nem piskóta. És gondolom már Aizennek és a másik két jómadárnak is van maszkja.
A többi arrancar akkor viszont még ott kóricál H&M-ben? Pl Yammy meg a debil. Azért ahhoz képest, hogy Aizen mennyit volt H&M-ben, nem produkált sokmindent, csak egy kacsalábon forgó palotát, kb egy tucat használható arrancart és még némi selejtet.
[reserved]

Prof. William

Quote from: chilip on 2008-06-21, 23:41:43
ichigo hosszas szentbeszéddel áttéríti Aizent a jóoldalra és eggyütt mennek a pokolba visszaszerezni a lányokat, és kiderül hogy Aizen beleszeretett Orihimébe, azért raboltatta el...

És menekülés közben feláldozza magát csak hogy a többiek elmenekülhessenek...  :szemuveges:

chilip


Bishop

Quote from: smash++ on 2008-06-21, 21:14:09
Jah... Aizen ide vagy oda SS-t meg úgy ismerem, hogy simán elviselte volna a hollow-shinigamikat...nah persze  ::)
Szerintem máskép kezelik a dolgokat, az egész Aizen illusioja volt, ha normális körülmények vannak szerintem Urahara Shunshui Ukitake Unohana rábeszélik Yamamotot hogy próbálják megmenteni őket. Itt egyedül aki bűnös az Urahara mert ő télleg kisérletezett hollowizációval.
Quote from: chilip on 2008-06-22, 11:34:10
alakul a sztori :D
Kempachi megunja a várakozást, annyit mond hogy BANKAI és áthasítja még a téridőkontinumot. Siet is Aizent legyőzni de útközbe kiderül hogy Hanatarou az igazi gonosz. Gyorsan lyukat vág magának a pokolba és ép harcolna de még Bankaial se bír Hanatarou ellen. Ekkor eszébe jut amit egy régi feletese mondott a kard művészetéről. És előkapja a félve titkolt 3dik kezét a kimono alol és 3kézzel megfogva akkora csapást végez Hanatarou ellen ami már majdnem megöli DE........ :lazza:

NLZ

[reserved]

Chronus

Quote from: Bishop on 2008-06-22, 12:35:29Kempachi megunja a várakozást, annyit mond hogy BANKAI és áthasítja a téridőkontinumot.

Ott a pont :D