Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-03, 15:03:03
Nah új chapter félis sux :D Értem úgy most komolyan megérte egy oldalt a lábakra elpocsékolni? :XD Valahogy nem tudott lenyűgözni a chapter :) Úgy érzem, hogy nem érdekel a captain-espada harc mostmár. Olyan, mint egy körökre osztott stratégia.. várunk amíg az egyik lép és aztán mi is.. nem lehetne dinamikusabban megoldani a harcokat? Jó mondjuk az egész felállás el lett cseszve, remélem kicsit szétszóródnak majd. Mindenesetre jó húzás lenne most bedobni Berry-tant meg emo-boyt.. mert a karakura fight kezd lapos lenni :D

Ahogy mondod...

Junchi

Quote from: chilip on 2008-10-03, 14:45:54
mert mikor yama ellen nyomta ukitake és shunsui csakúgy megfulladt a betegségtől ::) kicsit sokáig bírták az öreg ellen és a végén semmi komolyabb sérülésük sem volt.

Az úgy megvolt, hogy ez a harc össz-vissz annyiból állt, hogy csúnyán egymásra nézés, shikaifest, majd egy nagy bumm? Legalábbis a mangából ez jött le...

Btw, ott van a Kaienes flashback, ahol Ukitake pár csapás, meg egy kis futás után már köpte is a vért... -_-; Maa, nem mondom persze, hogy Ukitake gyenge, mert távol álljon tőlem, hisz őstájcsó, meg stuff, de azért bőven nincs ott a legtáposabb kapik közt.

Dreamcleaver

#2223
Nekem meg folyamatosan tetszik a "buzi" fight utántól a dolog. Az Iba-Ikkaku beszélgetés különösen tetszett.
Soifon meg valószínűleg egyedül fog harcolni 2 fracción ellen, mert a Lieutenant-je szart sem ér mint tudjuk.  :D
Stark meg tőlem lehet no1 espada, akkor is béna a fürtöske.  :P De valószínűleg nem az.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Junchi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-03, 15:39:39
Nekem meg folyamatosan tetszik a "buzi" fight utántól a dolog.

:tezsvir: (egyedül talán Kira harca volt vontatott)

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-03, 15:39:39Soifon meg valószínűleg egyedül fog harcolni 2 fracción ellen, mert a Lieutenant-je szart sem ér mint tudjuk.  :D

Majd aztán a dagadék a halál szélén áll és beujít a bankai-val, aminek hatására rázuhan a gaz ellenre egy hatalmas fánk :D *lelövi magát*

LOL a kép btw  :lul:

Christian

Nem értem mit vártok..ráadásul úgyse fog végigmenni a fight. Az lesz,hogy épp belelendülnek, mindenki tiszta vér...Aizenék kiszabadulnak -> "Ideje visszavonulnunk...semmit nem kell elsietni." A 3 jó madár bólint majd fogják magukat és visszatipliznek HMbe, ahol Ichigo legyőzte Ulqot, de természetesen mindenki él, mert Ulq közli Aizennel,hogy legyőzték, ezért visszaengedte Orihimet, büntesse meg őt ahogy akarja Aizen. Aizen persze közli,hogy semmi gond, hiszen ez is a terve része volt, de nem oszt, nem szoroz Orihime. Neki állnak vastolordokat keresni úgyis...

Mindeközben Ichigo visszaszerzi Orihimét, majd egy kis beszélgetés után a kapitányokkal és a vaizardokkal, rájön,hogy ez nem elég, és a kapitányok is érzik,hogy ez nem elég..mindenki érzi,hogy ez nem elég az arrancarok ellen, hiszen mennyire megszenvedték már ezt a csatát is. Úgyis ez lesz........

Btw.: Halibel nem lehet a 2. , Neliel fracc volt, szal ő lesz a 3. ...ez már csak egy ilyen sorozat :P

KeLa

Quote from: Christian on 2008-10-03, 17:44:08
Btw.: Halibel nem lehet a 2. , Neliel fracc volt, szal ő lesz a 3. ...ez már csak egy ilyen sorozat :P
Nelielnek két fraccionja volt, Pesche és Dondochakka... ha jól emlékszem Oo

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-10-03, 18:39:35
Quote from: Christian on 2008-10-03, 17:44:08
Btw.: Halibel nem lehet a 2. , Neliel fracc volt, szal ő lesz a 3. ...ez már csak egy ilyen sorozat :P
Nelielnek két fraccionja volt, Pesche és Dondochakka... ha jól emlékszem Oo
Manga szerint jah... az meg hogy különböző bleaches játékokból mik derülnek ki, azt csak az tudja, aki játszik vele :D Egyébként ezt a verziót még nem hallottam XD

SaiyaGin

Quote from: Bicskei on 2008-10-01, 21:48:01
Quote from: Chronus on 2008-10-01, 21:26:47
a B l e a c h m a n g a k e z d o l y a n g y o r s m e n e t ű l e n n i m i n t a N a r u t o a n i m e . . . . .

emiatt is olvasoom havonta egyszer egy kellemes vasárnap délután...felesleges hetente már sztem....ha felpörögne akkor természetesen alig várnám a csütörtököt.

Azt hiszem, át kellene vennem a módszeredet.  ::)

Nihilus

Quote from: Christian on 2008-10-03, 17:44:08Btw.: Halibel nem lehet a 2. , Neliel fracc volt, szal ő lesz a 3. ...ez már csak egy ilyen sorozat :P
Akkor vajon mit keres ott az a bazinagy 3-as a hátán, ha fracción volt?.... ::)

KeLa

Fordítva értette... h Halibel volt Neliel fraccionja... :smile:

blackronin

Kubo bácsi nagyon meglepett a mai napon!  :cool:
Egyáltalán nem számítottam semmi érdekesre, (100%-ban biztos voltam abban, hogy vissszamegyünk HM-ba és Ichi vs Ulqi lesz) erre mégis folytatódik az Espada vs Captains harc!  :eek:
Ráadásul meg is lepődtem, hogy nemcsak pár kocka erejéig mutatták őket, hanem az egész fejezet ennek volt szentelve.
[spoiler]Végre Stark és Liliette is végre komolyabb szövegeket és képeket kapott!
És végre Halibel is előkerült...  hogy utána Hitsu-val csapjon össze!
Aminek nagyon örülök, mert ha mondjuk rögtön Soifon-t támadja meg akkor biztosabb lett volna, hogy elveszíti a harcot.
Így viszont előtte még elverheti Hitsu-t, ő ugyebár már elég harcot kapott és nyert is.
(ugyebár Soifon mellőzve volt eddig és szerintem 100 %, hogy Soifon a bankai használatával győzi le Halibelt)
És ha jól olvastam a összefoglalót, akkor kiderül Barragan teljes neve is.[/spoiler]

LuckyDingo

Dejó :D Megint elkezdenek elkezdeni harcolni XD De hátha lesznek most jobb képek, mint a múltkor :D

Junchi

Egyrészt yeeey, hogy még maradunk Karakurában, másrészt:

>Blackronin

Te most komolyan azt hiszed, hogy [spoiler]Hitsugaya veszíteni fog? :D; Gondolj csak bele, hogy miket váltana ki eme esemény... egy instant seppuku-hullám 100, hogy végigsöpörne a Japán fangörlök körében xD; Maa, ez lenne persze logikus (hint: anno Hitsugaya bankai-stul, mindenestül nem tudott kárt tenni az elvileg leggyengébb Espadában, aki még a kardját sem engette szabadon... és ő leverné Halibelt? Uggyan kéérem... -_____-).[/spoiler]

Soifon szerintem meg Sabertooth kinyírása után visszakerül az "ignore-on vagyunk" kocsmába, ahol Ichigo a pultos és Grimmjow már részegre itta magát. Ja, és Komával közösen összeütnek egy "mi csak fracciónt kaptunk, dammit" feliratú pólót... *sigh*

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2008-10-08, 19:24:24
>Blackronin

Te most komolyan azt hiszed, hogy [spoiler]Hitsugaya veszíteni fog? :D; Gondolj csak bele, hogy miket váltana ki eme esemény... egy instant seppuku-hullám 100, hogy végigsöpörne a Japán fangörlök körében xD; Maa, ez lenne persze logikus (hint: anno Hitsugaya bankai-stul, mindenestül nem tudott kárt tenni az elvileg leggyengébb Espadában, aki még a kardját sem engette szabadon... és ő leverné Halibelt? Uggyan kéérem... -_____-).[/spoiler]


Amikor Kenpachi kiállt Ötöske ellen, akkor is voltak akik, úgy gondolták, hogy az Ichigo(oké, + Hichigo és Zangetsu) ellen veszítő Ken-channak nincs sok esélye, oszt mégis.
[spoiler]Vagy Kubo behoz valami "Luppi ellen nem harcoltam ám komolyan, az csak edzés volt"-dolgot.
Persze nagyjából egyetértek, nem vagyok Hitsugaya-utáló, de nekem is fura lenne, ha most egyedül nyerne [/spoiler]

chilip

:D

[spoiler][/spoiler]

ed.: itt a párja

[spoiler][/spoiler]

NLZ

Ez nagyon rolfcopter! :D  Egyébként sztem is bármi kijöhet, mert az erőviszonyok rend szerint mindig megkavarodnak.
[reserved]

Chronus

Szerintem senki se fog nyerni. Aizen nem az a fajta aki felesleges harcolással veri el az időt. Valószínűleg még tervben van egy awsome plottwist backup plan aminek során majd szépen félbeszakad a "War", és mindenki meg dolgára...

Plusz, ha SS nyerne az azt jelenti, hogy megállították Aizen-t, ha Aizen nyerne az meg azt jelentené, hogy az SS squadból mindenki meghalt. Függetlenül attól, hogy ezen variációk közül ki melyiket tartja jópofának/kedvezőnek, ha az ember átgoldolja, egyik se vezetne olyan eredményekhez később, amit az ember szívesen olvasna......

Pillanatnyi jópofa twist lenne, hogy "jé, Kubo képes volt ezt csinálni" de hosszútávol elbaszná a manga plotot.

Egy-két karakter kihullhat felőlem a jók közül is, de jelen szituban mindenki egy helyen van, ami azt jelenti, hogy vagy a jók közül hull ki mindenki, vagy a rosszak közül. Az előző overkill lenne, az utóbbi pedig dumpolná Aizent.

Itt twist lesz, ez most certain. Vagy a Vizardok jönnek csatlakozni Aizenhez, vagy Urahara visít be, hogy ő a hunyó, vagy kiderül, hogy Aizen a jófiú, vagy kíhúz a seggéből pár Vastro-t és eláruléja hogy igazából nem is azt tervezi amit sS gondolt (ő maga eddig még nem mondta a tervet, csak SS "feltételezi", hogy a királyra hajt), de itt valami történni fog....

Azt még el tudom képzelni, hogy az Espadák mind meghalnak, és akkor aizen+Gin+Tousen előhúzzák a vizard maszkjaikat és szétpwnelik az SS sqadot amíg Shinjiék meg nem jönnek és ki nem menekítik az SS erőket a masszív ownageből.... de az megint oda vezetne hogy Aizen nyer és Karakura Town megsemmisül a végén....

NLZ

Vagy leverik Aizent, de kiderül, hogy nem ő a főgonosz. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-10-10, 00:39:50
Vagy leverik Aizent, de kiderül, hogy nem ő a főgonosz. :D
Ezzel csak az a probléma, hogy a jó életben nem verik le Aizent XDSzinte érzem, hogy a Vizard maszk nála fix van.. ha képes volt a hógolyóval Hollowot shinigamisítani, akkor majd hülye lenne nem eljátszani magával is. Tényleg nem lesz ebből a harcból semmi.. vagy ha igen akkor nagy csalódás. I mean most ilyen direct módon fog eldőlni a harc.. nemáár.. ennél azért cseppet fifikásabb Kubo.

NLZ

Tényleg, egyáltalán hogy ültette a hollowokat anno a tagokba?

Lehet ez az egész mindenség Aizen illúziója, és igazából mindenki még ott áll SS-ben a szikla tetején. :D
[reserved]

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-10, 00:43:00
ennél azért cseppet fifikásabb Kubo.
Exactly.

Én azon se lepődnék meg ha megjelenne Urahara és kiderülne pár infó, vagy hogy a King valami nagy fasságon töri a fejét, vagy valami SS korrupció, esetleg akármi más amiről eddig nem tudtunk, és Aizen lenne a rossz fényből megvilágított protagonist, majd Ichigo&co átálna az ő oldalára (meg esetleg még pár shinigami akik egyetértenek velük, plusz Kenpachi mert neki úgy is mindegy csak dara legyen), és a köv Arc megint SS ellen menne, vagy mondjuk Uraharaáék+Vizardok+Dads ellen Hell-ben, Aizennel+Ginnel Ichigoék partijában.

Teljesen kivitelezhető lenne. Gondoljatok csak bele. Se Aizen se Gin nem ölt me eddig senkit. Sőt, jobban preferálták a háttérből mozgatást és a harcok elkerülését. Még footsoldiernek is eldobható hollow-okat használnak... simán mehetnek még akármilyen oldalra.

QuoteLehet ez az egész mindenség Aizen illúziója, és igazából mindenki még ott áll SS-ben a szikla tetején.
Vagy az egész WAR el se kezdődött, csak Aizen belőtt pár egységet és rájukhúzta az illúzióját, mintha ők lennének az Aizen+Gin+Tousen és/vagy az Espada, és valójában már rég SS-ben vannak és az igazi Town-t áldozzák fel, Yamáék meg csak hadonásznak a semmibe.

Kubo ideális Plot-Screw erővel áldta meg a villain oldalt.

NLZ

[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-10, 00:43:00
Quote from: NLZ on 2008-10-10, 00:39:50
Vagy leverik Aizent, de kiderül, hogy nem ő a főgonosz. :D
Ezzel csak az a probléma, hogy a jó életben nem verik le Aizent XDSzinte érzem, hogy a Vizard maszk nála fix van..

Ugye te sem gondoltad komolyan egy percig sem, hogy Aizen a főgonosz?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-10, 01:16:44
Quote from: LuckyDingo on 2008-10-10, 00:43:00
Quote from: NLZ on 2008-10-10, 00:39:50
Vagy leverik Aizent, de kiderül, hogy nem ő a főgonosz. :D
Ezzel csak az a probléma, hogy a jó életben nem verik le Aizent XDSzinte érzem, hogy a Vizard maszk nála fix van..

Ugye te sem gondoltad komolyan egy percig sem, hogy Aizen a főgonosz?  :D
Nem hát.. én az első perctől fogva azt állítom, hogy Urahara az XD De komolyan :P

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-10, 01:30:22
Nem hát.. én az első perctől fogva azt állítom, hogy Urahara az XD De komolyan :P
Ott a pont. Én azt is meg merem állítani, hogy Kisuke baszta át Shinjiékat Hollow módba, és Aizen csak távolról figyelte az eseményeket, aztán közbeavatkozott. Urahara meg rá akarta kenni az egészet csak ez nem jött össze.

Kétlem, hogy Aizennek techje lett volna ahhoz, hogy ezt egyedül véghezvigye, Uraharának meg ott a Hogyouku. Ráadásul túl sok a furcsán kilógó szál... Shinji szövege, hogy "Thank to Urahara.... and Aizen", habár lehet az csak szarkazmus volt, de akkor is... Ottvan a 3 alak akik kísérleteztek, nem nagyon hasonlítanak Aizenre, Ginre, és Tousenre... főleg méretileg nem..... ráadásul nem beszélnek köznyelvien, inkább úgy mint akik tudósok vagy tanult emberek, nem egy pszicho kölyök, egy vak nigger meg egy evil Clark Kent.

Ua.: Miért hozta ki Urahara Mayurit a börtönből? Miért csinálta egyáltalán a Hogyouku-t? Miko a Vizard események megtörténtek csak úgy kihúzta a seggéből mindtha mindig is ott lett volna neki, azt meg be ne mesélje nekem senki hogy a "lelkek megerősítésére találta ki" mert menten megeszem a kardom. Ez kb olyan mintha hidegfúziós reaktort alkotott volna azzal a céllal, hogy üzemeltethesse vele a fogkeféjét... ez egy baromság.

Az egész helyszíni beszélgetésük is csak egy Xantos Gambit Mindfuck dialógus volt, amiben láthatatlan sértéseket dobáltak egymásra. Megfelelő értelmezéssel akárkire ráhúzható, hogy ő volt a háttérben...

Junchi

Hmm, rábukkantam egy olyan képre, ami még a Bleach manga első fejezete mellé jelent meg és...WTF?

[spoiler=O.O]http://www.onemanga.com/Bleach/1/02-03/[/spoiler]

A kis képeken, jobbról a második az nem Shinji? o_O

balu01

Szerintem ő  :lol:
Egyébként jó sokat változott Ichigo... 

LuckyDingo

Arra a képen már jó sokan rátaláltak :D Szerintem még sehol sem volt akkor vaizard, meg Arrancar kubo fejében XD
Amúgy kint a raw :D Semmi poén.. max a Stark-Kyouraku beszélgetés :D