Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: Junchi on 2008-12-20, 12:57:16
IMHO->
...
Shit tier ->  Mayuri
...
(magyarázatokat/indoklásokat majd akkor fűzök hozzá, ha valaki belémköt... :D)

most miért?  :zomg: :D

Nihilus

Quote from: chilip on 2008-12-20, 13:00:38
Quote from: Junchi on 2008-12-20, 12:57:16
IMHO->
...
Shit tier ->  Mayuri
...
(magyarázatokat/indoklásokat majd akkor fűzök hozzá, ha valaki belémköt... :D)

most miért?  :zomg: :D
Úgy van, miért? Mayuri hax-el legyőz bárkit. XD

Junchi

Quote from: chilip on 2008-12-20, 13:00:38
Quote from: Junchi on 2008-12-20, 12:57:16
IMHO->
...
Shit tier ->  Mayuri
...
(magyarázatokat/indoklásokat majd akkor fűzök hozzá, ha valaki belémköt... :D)

most miért?  :zomg: :D

Belémköt... :D

Ookéé, akkor ahogy én látom a dolgokat:

Aizen - Pwnz everything shikai + haxos képességek... ehh... kell itt nekem magyarázkodni? ^^
Shunsui - Ős-tájcsó, unknown bankai, jónak tűnő speckók
Yama - Köhömm
Unohana - Rejteget valamit. Ez 100!

Zaraki - Blade of immortal
Soifon - Hax shikai, unknown bankai, speed
Gin - Ha már kellett Aizen papának...

Ukitake - Ő is mehetett volna egyel feljebb, ha nincs ez a betegség...
Byakuya - Páverful bankai + kidou
Komamura - Jónak tűnő bankai + best DEF in SS

Mayuri - Sz*r bankai, gyak semmi shinigami képessége nincs, csak trükközget össze-vissza...
Hitsugaya - no comment...
Tousen - Zaraki röhögve lecsapta bankai-ban...

KeLa

Eeeeeeeeh?! :D

Tousent utálom, de akkor is ő volt az aki leszedte Grimmjaw karját, neki azért feljebb van a helye.
(Tudom h Zaraki lezúzta, de csak neki jutna eszébe vaktában csapkodni, mint egy őrült :D Meg valszeg azóta erősebb is lett)
Mayurinak sem ott kéne lennie... am is, ő az az "őrült tudós" féle karakter, persze h trükközget.
Soifon gyengébb, mint Gin vagy Zaraki...
És sztem Komamura sincs egy szinten az Ukitake-Byakuya párossal, vagy is inkább azt mondanám h utóbbi kettőnek feljebb van a helye.

Bishop

Ezerszer megbeszéltük hogy Tousen-t pont Zaraki volt az egyetlen aki ott legyőzhette+plot. De ebbe már nem is kezdek bele, viszont Hitsu-val egy tierbe rakni sértés :__devil:

Soifong mehet inkább valami közép tierbe. Annyira nem nagy szám csak mert van az a shikai-a, über plot Aizen meg egy két keményebb fazon ugyis belemagyarázná, hogy akkora reiatsuja van hogy ignoralja a shikaia effektjét.


LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2008-12-20, 12:57:16
IMHO->
GOD tier -> Aizen, Shunsui, Unohana, Yama, Gin :P
High tier -> Zaraki, Soifon, Ukitake, Byakuya, Mayuri
Low tier -> Komamura, Hitsugaya, Tousen

Így reálisabb... Shit tiert bele se tennék, mert aki kapitány, az már alapból nem shit.. :P

Byakuya rohadterős, nem kéne nudliba nézni..  Mayuri meg ha nagyon akarná, Aizent is pawnolná, ha kitalálna egy illúziótörő plot-potiont, meg kísérletezne Yumichika erejével és reiatsu elszívást is csinálna..Ezek után mi maradna Aizenből? Max a frizuja.. de ez így túl egyszerű lenne :D
Soifonnal tényleg hax a shikai képessége,De mondjuk Tousen, Aizen ellen nulla hiszen nem is látja őket.. vagy nem az igazit látja XD Amíg nem bankaiozott, addig nem lehet tudni, hogy tényleg erős-é.

komamura Tousen ideális ellenfele.. mondjuk ezt már mintha olvastam volna itt is.. hiába vakulna meg.. elkezdene az óriással vaktában hadonászni és mindent lerombolna Tousennel együtt XD

Hitsugaya, meg izom... lesz valamikor, de még sok van addig, látszik hogy csicska kapitány, kis mitugrász seggnyalója Yamának XDDDD Egyszer csak felnő :P

Junchi

>KeLa

És? Leszedte Grimmjow karját? Hátulról támadta meg, ráadásul úgy, hogy az ellenfél nem is számított rá :D; Tousen egy csíter alak, aki állandóan elbújik valami mögé, hogy eredményesen támadhasson...
Mayuri meg bankai-ban kikapott Ishidától (igaz, hogy a quincy-boy minden ereje ráment, de akkoris...).
Komamurának meg bőven nem a Shit tier-ben a helye. Byakuya viszont PONT jó helyen van. Minden szarra bankai-zik...

>Bishop

Jó, akkor Tousen mehet egyel feljebb. Örülsz? :D

Soifon meg simán ott van a high-ban akárhogyis nézem. Elég csak megvárnia, míg valaki elkezdi a bankait és a speed+shikai kombóvel leölné + neki sem tudjuk a bankai-t + Shunko ^^

KeLa

Quote from: Junchi on 2008-12-20, 13:32:56
És? Leszedte Grimmjow karját? Hátulról támadta meg, ráadásul úgy, hogy az ellenfél nem is számított rá :D; Tousen egy csíter alak, aki állandóan elbújik valami mögé, hogy eredményesen támadhasson...
Ja, sry nem tudtam h az nem ér... =D
De most komolyan, némelyik fightnál túlságosan is hozzászoktattak minket a fair play-hez. Ha az a ellenfél nem figyel, átverik, kihasználják a gyengeségét az az ő baja. Pont ez lenne a lényeg :D

Junchi

Így van, az nem volt fair ^.^; Maah, nem aszondom, hogy Tousen nem lett volna képes rendes harcban lefektetni Grimmjowt, de ezzel az aljas húzással Hanatarou is levághatná Renji karját (anno Yama-jiit hoztam példának xDD).

NLZ

Quote from: Bishop on 2008-12-20, 13:16:45
Ezerszer megbeszéltük hogy Tousen-t pont Zaraki volt az egyetlen aki ott legyőzhette+plot. De ebbe már nem is kezdek bele, viszont Hitsu-val egy tierbe rakni sértés :__devil:
Szerintem még Byakuga is le tudta volna nyomni bankaival úgy, hogy maga köré pajzsot rak virágból, a többivel pedig csinál egy aoe sebzést. Egyik csak eltalálja Tousent. :D  És még ki tudja, hogy a többi kapitány mire képes.

Quote from: Junchi on 2008-12-20, 13:32:56
Mayuri meg bankai-ban kikapott Ishidától (igaz, hogy a quincy-boy minden ereje ráment, de akkoris...).
Komamurának meg bőven nem a Shit tier-ben a helye. Byakuya viszont PONT jó helyen van. Minden szarra bankai-zik...
Azért a Mayuri vs Ishida eléggé plot volt, de tény, hogy Mayuri azért fázott rá, mert úgy gondolta, hogy egy kis mitugrász kuki nem árthat neki.
Byakuya pedig azért bankaizik, mert az ugyan az, mint a shikaija, csak több szirommal. Egyébként meg mikor volt olyan, hogy bankaizott, mikor nem lett volna indokolt? Múvi, filler nem számít.
[reserved]

Christian

Btw: Gin valszeg nem viccből volt genius meg vágott le már kis kölyökként is mittom én hány shinigamit :P

Junchi

Quote from: NLZ on 2008-12-20, 14:18:27
Azért a Mayuri vs Ishida eléggé plot volt, de tény, hogy Mayuri azért fázott rá, mert úgy gondolta, hogy egy kis mitugrász kuki nem árthat neki.

Ezzel az erővel SS saga összes harca, amit Ichigóék megnyertek plot volt...

Byakuya meg Renji ellen tolt pölö bankai-t, holott szükségtelen lett volna. Oké, lehet azért, hogy minél gyorsabban lecsapja, de akkor is LOL!

NLZ

Quote from: Junchi on 2008-12-20, 14:28:08
Ezzel az erővel SS saga összes harca, amit Ichigóék megnyertek plot volt...

Byakuya meg Renji ellen tolt pölö bankai-t, holott szükségtelen lett volna. Oké, lehet azért, hogy minél gyorsabban lecsapja, de akkor is LOL!
Miért, nem? :D  Icsi vs Ken-chan azt 100x megbeszéltük, hogy plot volt, Chadnak és Inouenak pedig nem volt egy rendes harca sem. Renji is bankaizott, azért tolta el ő is, hogy tudassa Rejnivel, hogy hol a helye. :)
[reserved]

Prof. William

Ja. Renji ellen amolyan "Ez neked bankai? Kis mitugrász... Na EZ a bankai!" szinten nyomta mint amikor megmutatjuk egy keménykedő óvodásnak hogy azért egy felnőtt nagyobbat tud ütni. :)

Inoue meg megtehetné hogy gyorsan megharaptatja magát valami hollowal - vagy valami mást amitől átváltozna - majd amikor épp átváltozna megtagadná a saját hollowságát és ettől letörne a maszkja...

Az eredmény...



Most mondjátok hogy nem érné meg. :)


Chronus

Szvsz egyik kapitány se tehető Shit Tierre, még Hitsugaya se, még ha ő is a leggyengébb. SoiFon, Mayuri alapból haxx, az előbbi a two-hit-one-kill shikai miatt, a második meg pont az idióta trükkjei miatt. Lehet mondani, hogy anélkül nem menne semmire, de lehet azt is mondani, hogy Yama se menne semmire 3000 éves tapasztalat meg haxx reiatsu nélkül. Ne fosszuk meg a karaktereket az előnyeiktől az összehasonlításoknál. Mayuri azért haxx mert okos. Ennyi. Ez is az erő része. Ezzel már leverne pl egy Komamurát az adott szituációban.

Szvsz minden kapitány képes haxx lenni a rá kedvező szituációban. Mindegyik másban jó, ha nem így lenne, sok értelme nem lenne annak, hogy legyen belőlük 12. Elég lenne ha Yamma végig tarolna mindenen ha gond van. Egyébiránt, minden kapitánynak le kell tenni a felvételi vizsgát 3 másik kapitány + Yama jelenlétében, ami nagyjából egy Bankai + eredményes harc (kivéve persze ha az embert Kenpachinak hívják), szóval gyk minden kapitány nevezhető elegendően erősnek a maga trükkjeivel/képességeivel, másképp a kiválasztott 3 nem engedte volna át. Ennyi. Szvsz nincs gyenge kapitány, max olyan van, hogy valaki egy számára nem kedvező ellenfelet fog ki... azért valljuk be, a képességek Bleach-ben eléggé kő-papír-olló kategóriásak.... sok múlik azon hogy ki meg ki ellen...

Még az se mindig jelent nagyobb erőt, ha az illető jó Kidou-ban, elvégre az is csak reishi manipuláció, a Vizardok úgy dobálták le a rájuk hányt 80+ bakudoukat Pendulumban, hogy öröm volt nézni. Ichigo és a 99. bakudou esetét a gödörben meg meg se említsük, Tessai (aki Kidou Corps nagyfejes volt) ellőtte az adalék songokat is hozzá, Ichi mégis kijött. Kidou-ról kb ennyit. Kenpachi aki pusza kézzel állít meg Cero-kat szvsz 0 sec alatt szedne le magáról egy Rikujou Kouro-t, vagy akármilyen high-tier kidou-t. A Kidou jó support, de nem lesz tőle egy karakter imbább, max sokoldalúbb.

A Shit Tier leljebb van. Rukia leszólóz egy Espadát shikai-al, Ikkaku meg képtelen győzni egy Fracción ellen bankai nélkül. Na ő Shit Tier, bankai ide vagy oda. Renji szintúgy, nála még Chad is jobban bírja neki csak a szerencséje rossz az ellenfél-kifogás terén.

Én a kapitányokat inkább úgy fognám fel, mint egy sakktábla bábuit. Mindegyikkel lehet imbulni ha jól kezeled őket, még a parasztokkal is (Hitsu).

chilip

Quote from: Chronus on 2008-12-20, 16:29:10
...
Én a kapitányokat inkább úgy fognám fel, mint egy sakktábla bábuit. Mindegyikkel lehet imbulni ha jól kezeled őket, még a parasztokkal is (Hitsu).

:lol: eszményi hasonlat :D

blackronin

Mivel, hogy manga csak jövő héten lesz (a duplaszám miatt) így egy kicsit megint lehet találgatni, hogy miként folytatódik Ichi, Ulqi harca...

De előbb... A BA-n olvastam egy Kubo interjút, ahol a következőket nyilatkozza:
1. "A Turn Back The Pendulum mini arc NAGYON sikeres volt, ellenben a HM arc-al..."
Sokak szerint az volt a legunalmasabb arc eddig.
(Szerintem akkor valószínű hogy lesz még ilyen mini arc... pl. Isshin és Ryuken)
2. Chad-nak lesz még komoly szerepe a közeljövőben... Kubo elmondása szerint: "Még aktív szerepben van."
3. "Viszont a Vizard-ok még nem fognak jönni egy jó ideig..." Kubo viszont szerette volna, hogy elinduljanak ezért kerültek a Let's Stop The Pendulum végére.

Az én tippjeim, előrejelzéseim a jövőre.
1. Az Ich vs Ulqi harcra vonatkozóan: többféle forgatókönyv merült fel a BA-n, de szerintem valahogy így lesz...
340. fejezet: Ichigo szerencsétlenkedik sima Bankai formában, Ulqi csak játszik Ichi-vel, a végén vagy a közepén előkerül a maszk végre és Ulqi-t meglepi Ichigo.
341. fejezet: Ulqi komolyan kezd küzdeni, felfogja hogy Ichigo már sokkal veszélyesebb ellenfél, de még nem release-sel. Valami nagy támadással ér majd véget a fejezet... A csata egyelőre döntetlen.
342. fejezet: Ichigo nyerésre áll, már majdnem ő kerül ki győztesen, amikor Ulqi-nak eldurran az agya és befejezi a komolytalankodást: benyomja a release-t. Ichigo meglepődik, csak bámul.
Utolsó oldalon pedig Ulqi teljes pompájában.
343. fejezet: Ichigo szerencséje eddig tartott. Ulqu szétalázza a maszkos Ichigo-t, Ichigo sokkos állapotba kerül, s kezdi felismerni, hogy talán túl erős ellenféllel kezdett ki... A végén Ulqi egy majdnem-halálos támadást indít, Ichigo legyőzötten fekszik az utolsó oldalon, de ekkor szólítja egy ismerős hang...  :D
344. fejezet: Black and White 4. Ichigo és Hollow Ichigo párbeszéde, nem hiszem hogy harc lesz, inkább eszmei csatát vívnak és a végén Ichigo megszerez valami új technikát vagy átalakulást... (hogy ez full-hollow form vagy Zangetsu új támadása lesz azt nem tudom) Ulqi-t meglepi, hogy Ichigo felállt, s felkészül a második menetre.
345. fejezet: elkezdődik az 'igazi' harc... Ulqi és Ichigo ereje szinte azonos.
Teljes erővel harcolnak. Orihime csak áll, nem mer megszólalni se közbeavatkozni.
Valami támadással ér véget a fejezet, aminek még nem látjuk az eredményét.
346. fejezet: a küzdelem elhúzodni látszik, de ekkor váratlan dolog történik.
Innentől fogalmam sincs, hogy mi jön.
2. Talán az Ichi vs Ulqi harcot néha megszakítja a többi barát küzdelme (Renji, Rukia, Chad), akik a következő felállás szerint küzdenek.
Rukia vs Rudobon, Chad ellenfele Yammy lesz, aki megjelenik Wondervice-al együtt...
Így Renji kapja Wondervice-ot...
3. Mayuri és Ishida nem fog szerepelni egy ideig.

Nagyjából ennyi ötletem van a jövőre nézve.

Alkyra

Hm. Ezt a "fordulatot" társadalmunk simán csak "POWERUP"-nak hívja s igen, meglehetősen nagy a valószínűsége, hogy ez fog történni.

Chronus

Szerintem túlértékeled Ulq-ot. Egyszerűen annyi lesz, hogy Ichigo lealázza, Ulq releasel, Ichi felkap egy maszkot, lealázza újra, aztán Ulq benyög majd valami olyat az elhalálozása előtt, hogy "Mostmár látom, hogy mi az emberi szív", vagy valami hasnló creepy corny bullshitet. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot.

Csak a 4. legerősebb Espada. Semmi háttérsztori, semmi karakter, semmi motiváció aizenseggnyaláson kívül, érdekes design, de tipikus "üss le és menj tobább" villain. Olyan mint egy fekvőrendőr. Lelassít egy időre, de leszarod ha már átmentél rajta. Az esélye a túlélésre valahol nulla és mínusz ötmillió közt van.

A lényegessége kb ott megáll, hogy nem lesz róla több fan-"wank"-fiction. Az meg kit izgat. Haltak már meg coolabb villainok is a történet során, és nekik még háttérsztorijuk is volt (Nnoitra pl).

Ulq már akkor halott volt, mikor Ichi megjelent, csak még nem tud rólla.
Ezt hívják úgy, hogy "Death by having to make the Main Hero look good"

blackronin

#2629
Kubo emiatt fog minket megszivatni...
Ugyanis azt hisszük, hogy olyan lesz mint a Grimmjow harc és Ichigo-nak elég lesz egy-két új trükk és kész.
Szerintem Ulqi semmilyen 'mondatot' nem fog benyögni, s ugyebár említetted hogy nincs háttértörténete. Emiatt is más, mint Grimmjow.
Ez a harc csak az elején lesz olyan, mint ahogy leírtad. De valami közbe fog jönni, ez 100%. És ez nem Ichigo-hoz fog kapcsolódni!

Meg azért azt se felejtsük el, hogy Ulqi után ki lenne a következő rivális Ichigonak?
Egy Vastolord? Aizen? Nem igazán van tipikus rival karakter már...
Hiszen mindenki foglalt, s kétlem hogy Kubo megint előhúz a kalapból egy új karaktert és 1 fejezet alatt beállítja Ichigo 'ellenfelének'...

Junchi

IMHO kár beleélni magadat/magunkat ennyire abba, hogy most mi is várható a jövőben, mert ha mégsem úgy lesz, annál nagyobbat koppansz/koppanunk majd. Én is sok mindent szeretnék pölö a mostani Karakura warban látni, de nagyon nem lovallom bele magam, mert még a végén csúnyán el leszek kenődve...

Btw,

Quote from: blackroninDe előbb... A BA-n olvastam egy Kubo interjút, ahol a következőket nyilatkozza:
1. "A Turn Back The Pendulum mini arc NAGYON sikeres volt, ellenben a HM arc-al..."
Sokak szerint az volt a legunalmasabb arc eddig.
(Szerintem akkor valószínű hogy lesz még ilyen mini arc... pl. Isshin és Ryuken)
2. Chad-nak lesz még komoly szerepe a közeljövőben... Kubo elmondása szerint: "Még aktív szerepben van."
3. "Viszont a Vizard-ok még nem fognak jönni egy jó ideig..." Kubo viszont szerette volna, hogy elinduljanak ezért kerültek a Let's Stop The Pendulum végére.De előbb... A BA-n olvastam egy Kubo interjút, ahol a következőket nyilatkozza:
1. "A Turn Back The Pendulum mini arc NAGYON sikeres volt, ellenben a HM arc-al..."
Sokak szerint az volt a legunalmasabb arc eddig.
(Szerintem akkor valószínű hogy lesz még ilyen mini arc... pl. Isshin és Ryuken)
2. Chad-nak lesz még komoly szerepe a közeljövőben... Kubo elmondása szerint: "Még aktív szerepben van."
3. "Viszont a Vizard-ok még nem fognak jönni egy jó ideig..." Kubo viszont szerette volna, hogy elinduljanak ezért kerültek a Let's Stop The Pendulum végére.

1) Nem csodálom... Quincy papa és Ichigo papa háttérsztori meg részemről jöhet ^.^
2) O.O; Megkapja majd Yammy-t, akit végre leverhet (Gantenbaine nem számít, azt bárki leverte volna... xD)
3) Nagyon helyes. Mármint addig nekem nem is hiányoznak, míg a kapitányok le nem verik az espádákat.

Btw2, egyrészt amit Chronus írt, másrészt nem kell megváltást várni ettől a most következő Ichi-Ulqi harctól. Nagyot fog szólni ebben biztos vagyok, hisz legalább olyan fontos miniboss, mint anno Grimmjow, de más meglepő dolog szerintem nem lesz. Max Grimmjow kimászik a homok alól, azt besegít eperkének... Ez még possible.

NLZ

Azért örülnék, ha előkerülne megint Ogichi, már nagyon rég nem volt. :)
[reserved]

Junchi

IIRC Ogichi még nagyonban anno mondott valami olyasmit, hogy elő fog ismét kerülni, csak épp az nem akaródzik beugrani, hogy milyen ürüggyel is tudna ő visszaugrania a sztoriba... :/; Maa, egyszer eszembe jut ám *lusta dög, most nem néz utána*

NLZ

Akkor, ha Icsi megint egy emó fostarisznya lesz, de akkor már valószínüleg úgy fogja átvenni felette az irányítást, mint anno a Vizard teszt alatt. Vagy akkor, ha a halálán lesz. Bár egyszer már azon volt, de nem jött mégse.
[reserved]

Chronus

Kétlem, hogy Hichi többet megjelenne, legalábbis nem olyan formában, hogy egy halálközeli állapotban átvegye Ichi felett az uralmat "megint". Ichi legyőzte. Pont. Ellenséges harc szvsz már nem lesz köztük. A Vizard ereje/egyensúlya nagyban függ a két ellentétes én/erő közti hasonlóságon és összhangon, és Ichi mostanában kezd egyre inkább olyan lenni, mint ő. Durvábba harcol, nem "fél megvágni az ellent", ahogy Urahara mondta ugyebár. Főleg a Grimmjow harc alatt látszott ez.

Szvsz még egyszer-kétszer megjelenik majd Hichigo olyan formában, mint Zangetsu, tehát Ichi belső világában, a hollow részekkel kapcsolatos tanácsokat adva, vagy esetleg egy olyan edzés keretében, ahol Ichi kimanifesztálja a való világba, mint anno Zangetsu-t a bankai tréning alatt, és edzenek. Ennyi. Jelenleg nagyobb gondok is vannak a mangában, minthogy ő kelljen most, mint villain.

Én úgy képzelem el, hogy egyszer-kétszer majd megjelenik bevágásként, vagy Ichi utal majd rá, vagy úgy viselkedik majd, mint ő. Én már régóta várom, hogy Ichi végre elkezdjen abban a kardpörgetős stílusban harcolni. Annak jobban ürülnék, mint egy recycled "Hichi átveszi az uralmat" jelenetnek. Az már idejemúlt. Ez nem Naruto (doing everything with Kage Bunshin ugyebár).

NLZ

Ha Narutohoz hasonlítod, akkor inkább ahhoz kéne, mikor a Nine Tail átveszi az irányítást. :P
De igazad van, valsz nem fog már többet megjelenni. Az pedig tuti nem lesz, hogy olyan laza legyen, hogy a Shikaiban dobálja a kardját, vagy Bankaiban pörgesse a kardját a láncon. Egyszerűen Icsi nem ilyen (fasza karakter :P).
Viszont ezután milyen powerup lehetne még Icsinek? Hollow erőket nem hinném, hogy használna, hisz kidout sem használ.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-12-22, 17:30:04
Hisz kidout sem használ.

Ez egy vicces téma. Szerinted egyáltalán volt ideje Kidou-t tanulni? SS arc egy nagy "race with the execution time" volt, aludni nem volt idejük, nemhogy edzeni, még bankai tréningre is csak 3 nap jutott, illetve elnézést, 2 és fél, mert közben Renji beugrott szólni, hogy Rukia kivégzését hamarabbra tették.

SS arc után egyből jöttek az arrancarok, plusz Hitchi elkezdte basztatni minden irányból, nemhogy edzeni nem volt lehetősége, de még Shinigami alakba se nagyon ment át szívesen, mert egy hajszálon függött, hogy Hitchi átvegye az irányítást.

Miután leölte a hollowját volt kb 1 hónapja edzeni, azt azzal töltötték, hogy feltornázzák a kb 1sec-ről induló maszk-időtartamát 11 másodpercre. Utána egyből jött az Arrancar invázió v2.0, és Hime-t elvitték. Ichi rohant HM-be, edzési idő ismét nulla, HM-ben meg ha lett is volna ideje, akkor se tudott volna már "kitől" tanulni.

Ichi azért nem tud Kidou-t, mert egyszerűen nem volt annyi szabadideje, hogy spelleket tanuljon. Összesen egyszer használt Kidou-t, mégpedig Kuukaku ágyúgolyóját, és ha jól emlékszem, miután Ganjuu elmagyarázta neki, hogy mi a dolog lényege, kifejezetten jól teljesített, ahhoz képest, hogy életében először csinálta, szóval kétlem, hogy szar lenne benne, egyszerűen csak tanulnia kellene, amire eddig még nem volt ideje.

Még egyetlen egy spellt se lőtt el, szal én nem mondanám látatlanban, hogy szar benne. Renji pl szar benne, arra már volt bizonyíték.... Ichi, who knows... ez még mindig egy szabad fejlődési pont a karaktere számára.

Christian

Ichigo a halálán van a releaselt Ulqal szemben, fekszik, tiszta vér:
"
Ulq: Most pedig meghalsz...
Ichigo: Még...meg...kell védenem...

-Ulq leszúrja, ám ekkor hatalmas reiatsu tör elő Ichigoból-
Ulq: Lehetséges...

-Ulq realizálja,hogy egy pecsét volt Ichigo testében ami elfolytotta eddig az erejét, de ő most jól feltörte. Ekkor jön egy flashback Ichigo apjával, aki a sealt elhelyezi a még gyermek Ichigon ,hogy neki majd ne kelljen a shinigamik szörnyű sorsára jutni.-

-Ichigo ezt követően levágja Ulqot.-

Ulq: Tudtam...tehát te is örző vagy...    -Csak mert az apja is valami ilyesmi volt-"

Megoldottam a power upot....

LuckyDingo

Igaza van annak, aki a tippelést elutasítja XD Én azt várom, hogy Iszonyatosat fogunk csalódni az Ulqui-Ichi fightban :D Kész :P Én már csak jól járhatok :D
http://www.turboimagehost.com/p/1103329/03.jpg.html

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-22, 19:40:03
Igaza van annak, aki a tippelést elutasítja XD Én azt várom, hogy Iszonyatosat fogunk csalódni az Ulqui-Ichi fightban :D Kész :P Én már csak jól járhatok :D

Legalább pozitívan csalódsz ha jó lesz.