Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Hmm hol is láttam hasonló jelenetet.. Áhh megvan:
http://www.onemanga.com/Bleach/170/22/
http://www.onemanga.com/Bleach/208/18/
Most jön a harmadik menet :D lassan Hitsugaya annyira hozzászokik a vérzéshez, hogy ezért lesz legyőzhetetlen..
De ebből sosem elég :D Remélem most jobban felszabdalják ^^

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-21, 16:48:34
Remélem most jobban felszabdalják ^^

Ez nem vágás. Cero. A spoiler szerint gyakorlatilag kettélövi. Persze ja, healelhető, de ehhez már Orihime kéne.

Member

Ha ez bekövetkezik, a sorozatot egy rakás fangirl hagyja el, de legalább visszatérne a színvonal. ^^

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-04-21, 16:58:40
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-21, 16:48:34
Remélem most jobban felszabdalják ^^

Ez nem vágás. Cero. A spoiler szerint gyakorlatilag kettélövi. Persze ja, healelhető, de ehhez már Orihime kéne.

Hát vagy Hachi, de mondjuk az ő erejéről még nem tudunk semmit, csak hogy hasonló himéjéhez. Egyébként is érdekes, hogy az oké, hogy gondoskodnak arról, hogy HMben legyen gyógyító egység, de FKT-be nem vittek semmi überhílert? :D Hol van Hanatarou? :XD



LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-04-21, 17:19:12
Nel hová lett?
HMben fexik egy kőnek támasztva XD Vagy Ken-chan vállán osztozik Yachiruval, a lényeg, hogy ő most out of the game.Ha Orihime egyszer  visszaállítja a maszkját, akkor még lehet valami szerepe. Remélem lesz is.. már csak a poén kedvéért :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-21, 17:12:03
de FKT-be nem vittek semmi überhílert?

Szerintem Yama is tud pár trükköt vészhelyzet esetére. Vagy esetleg Tessai. Ő fagyasztja a téridőt is.

Junchi

>LuckyDingo

Naa, mit mondtam, hogy Halibel cápa lesz? Igen, tessék most ide elképzelni egy önelégült, "just as planned" táblát szorongató smileyt :3

Btw shota tájcsót szétcincálják? OMG, asszem én is beállok a megbocsátók soraiba :)

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2009-04-21, 19:06:29
>LuckyDingo

Naa, mit mondtam, hogy Halibel cápa lesz? Igen, tessék most ide elképzelni egy önelégült, "just as planned" táblát szorongató smileyt :3

Btw shota tájcsót szétcincálják? OMG, asszem én is beállok a megbocsátók soraiba :)

Nem te voltál az egyetlen :D Kíváncsi vagyok egyébként, hogy mennyire lesz cápahasonmás :) Reményeim szerint inkább human lesz. Nah mindegy :) Nem ellenkezem a Cápa-lady ellen, csak nézzen ki nagyon jól és akkor megdobom színekkel XD

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-21, 19:13:49
Nem ellenkezem a Cápa-lady ellen, csak nézzen ki nagyon jól és akkor megdobom színekkel XD

Jaja, én is remélem, hogy lesz min annyi kúl-faktora, mint egy cumisabb bankainak :3; Btw bankaik... úgy érzem, pár ch múlva ellövi a Soifon/Shunsui/Ukitake hármasból valamelyik ^^

Dreamcleaver

Szerintetek egy humanoid cápát, ráadásul nőt meg lehet normálisan dizájnolni? Kizárt dolog. Hali release előreláthatólag nagyon béna lesz. Remélem tévedek, de nem sok esélyt látok rá.  :frown:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-21, 19:27:24
Szerintetek egy humanoid cápát, ráadásul nőt meg lehet normálisan dizájnolni? Kizárt dolog. Hali release előreláthatólag nagyon béna lesz. Remélem tévedek, de nem sok esélyt látok rá.  :frown:

You are most cerainly not familiar with a certain antrophomorphic shark called Brook.
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]


Ettől függetlenül persze Halli release valószínűleg tényleg gány lesz.

Dreamcleaver

Quote from: Chronus on 2009-04-21, 19:37:45
Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-21, 19:27:24
Szerintetek egy humanoid cápát, ráadásul nőt meg lehet normálisan dizájnolni? Kizárt dolog. Hali release előreláthatólag nagyon béna lesz. Remélem tévedek, de nem sok esélyt látok rá.  :frown:

You are most cerainly not familiar with a certain antrophomorphic shark called Brook.

[spoiler][/spoiler]

Ettől függetlenül persze Halli release valószínűleg tényleg gány lesz.

http://yamer.deviantart.com/art/Brook-character-sheet-16013092

Cápához nem sok köze, inkább gyíknak nézném.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-21, 19:47:06
Cápához nem sok köze, inkább gyíknak nézném.

Még mindig jobb, mint az a szar amit valószínűleg Kubo fog kihozni az ötletből : P

Dreamcleaver

Quote from: Chronus on 2009-04-21, 19:47:58
Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-21, 19:47:06
Cápához nem sok köze, inkább gyíknak nézném.

Még mindig jobb, mint az a szar amit valószínűleg Kubo fog kihozni az ötletből : P

Meglátjuk, de én személy szerint nem vagyok túl bizakodó. Legalább annál nagyobb lesz a meglepi, ha jól sül el.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

[spoiler]Azon röhögnék, ha 20-30 fejezet múlva Hitsugaya előjönne a tengerből, hogy "Amíg víz van a közelemben, akkor is regenerálni tudom magam, ha kettévágnak, lol."  :D[/spoiler]

LuckyDingo


Liquid Snake

A Bleach olyan szinten van, h sztem alapból a Bleach cosplay is égő...

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-21, 22:20:13
A Bleach olyan szinten van, h sztem alapból a Bleach cosplay is égő...

Mondd majd annak azoknak akik a következő conon Ichigo-k, Byakuyák, Uraharák, vagy Rukiák lesznek ^^

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-21, 22:35:22
Quote from: Liquid Snake on 2009-04-21, 22:20:13
A Bleach olyan szinten van, h sztem alapból a Bleach cosplay is égő...

Mondd majd annak azoknak akik a következő conon Ichigo-k, Byakuyák, Uraharák, vagy Rukiák lesznek ^^
Ahhoz a közelükbe kéne merészkedni. Egyáltalában egy közegbe menni velük. :zomg:
[reserved]

Én


LuckyDingo

#3802
AMikor azt írják, hogy mégtöbbet mutat Halibel, most mire gondoljak? :D Végleg ledobja a felsőjét? :D Az már fix, hogy végre lesz arca -_-

Jah ezt most találtam.. gyönyör..
[spoiler][/spoiler]

blackronin

Mi a fene???
Senki nem örül annak, hogy Hitsu-t kettévágták?  :D (spoiler kép a BA-n)
Pedig ott már mindenki az örömtáncot járja!

KeLa

Amíg Hime és Hachi él, nincs minek örülni... :smile:

blackronin

#3805
Orihime HM-ban van, Hacchi még sehol...
De legalább látjuk szenvedni egy kicsit a fangirl királyt.

Edit1: azt a kurva... És ti még féltetek, hogy Kubo elcseszi Halibel release alakját! (na jó én is féltem  :P)
De ez több, mint király!  :whoah:
http://bleachasylum.com/showthread.php?t=9164&page=43 (427-es hozzászólás)

És ez se rossz... Barragan "baltácskája".  :D (ugyanott nézd)

LuckyDingo

Aszondják tomahawk.. hát ez nem az.. XD

Ami Halit illeti.. :3
Messziről nem tünik rosznak, de tényleges alakja csak a MQraw után körvonalazódik :) De így elsőre egész jó.

Hitsugaya meg.. well.. Rest in pieces ^^ De még minmdig tartom magam ahhoz, hogy ahhoz, hogy Hitsugaya meghalljon, minimum 6 darabba kell vágni.. mellesleg mindjárt kiderül, hogy AZ csak a jég által tükrözött kivetülés volt és Hitsu él és virul.. vagy csak jégbábu-kawarimi techet tanult..

Miért érzem, hogy ebből is höhö genjutsu lesz? :S De egyelőre happy vagyok :)

Member


Liquid Snake

Az csak egy egyszerű Greataxe xD Mellesleg Halibel nem túl rossz bár azon a képen sztem gusztustalanul nagy mellei vannak. ( lehet h csak a látöszög miatt ) Hitsuval meg nincs bajom, mást is vágtak már így ketté mégse lett semmi baja... Hitsu is túléli vhogy.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-22, 18:06:47
Az csak egy egyszerű Greataxe xD Mellesleg Halibel nem túl rossz bár azon a képen sztem gusztustalanul nagy mellei vannak. Hitsuval meg nincs bajom, mást is vágtak már így ketté mégse lett semmi baja... Hitsu is túléli vhogy.

Kit? O.o Talán egyszer volt valami olyan, hogy Ichigo felső és alsó testét alig tartotta össze valami Aizen ellen elszenvedett sérülései miatt :S De általában ha valakit "így" kettécsaptak benne, az nem szerepelt többet XD