Hardver/Szoftver vegyes topic

Started by Fazék, 2006-10-13, 16:37:31

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#5011
Quote from: Darkstar on 2012-08-25, 03:42:04
Butthurt much?  :Kiraly:

El nem tudom képzelni, hogy mégis hogyan értékelheted ezt te pozitív hírként.

[spoiler][/spoiler]

kada

Quote from: Xzone on 2012-08-25, 04:10:22
Quote from: Darkstar on 2012-08-25, 03:42:04
Butthurt much?  :Kiraly:

El nem tudom képzelni, hogy mégis hogyan értékelheted ezt te pozitív hírként.

[spoiler][/spoiler]
Vicces mert igaz? Vagy csak szomorú ugyanezért?

.Attila

A gond az, hogy az ítélet bűzlik.
Másik cikkben olvasható, hogy Dél-Koreában mindkettő márkát elmarasztalták, az USA-ban pedig, ki hitte volna, egyoldalú eredmény született az amerikai cég javára.
Ezért fogják utálni még jobban az Apple-t és mindent, ami Egyesült Államok-beli.

kada

Egyébként nem az volt egy másikban szintén amerika apple és valamelyik közt, hogy a bíró gyakorlatilag azt mondta nőjenek már fel, és ne exploit/abuzolják a törvény/precedenseket?

Asszem pont
Quote from: Xzone on 2012-08-25, 04:10:22[spoiler][/spoiler]
ezzel volt kapcsolatos

.Attila

Quote from: kada on 2012-08-25, 11:22:35
abuzolják

[spoiler=grammar nazi]Abuzál létező magyar szó.[/spoiler]

Kvikveg

Remelem ez nem azt jelenti, hogy mostantol normalis smartphonet csak az Apple-tol lehet venni, ketszeres aron.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Kvikveg on 2012-08-26, 21:03:43
ketszeres aron.
Mikor nézted utoljára össze a top droid árakkal?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 21:27:23
Quote from: Kvikveg on 2012-08-26, 21:03:43
ketszeres aron.
Mikor nézted utoljára össze a top droid árakkal?

Csak azok a telefonok sokkal erősebbek az iPhone-nál ;)

Darkstar

Lassan 4 1,5GHz maggal és PB-el majdnem olyan folyamatosan működnek, mint a single core iP4-em.  :jee:

:P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2012-08-26, 21:27:23
Quote from: Kvikveg on 2012-08-26, 21:03:43
ketszeres aron.
Mikor nézted utoljára össze a top droid árakkal?
Miert a top droid arakkal hasonlitanam ossze? Nekem nem kell top droid, appletol viszont kb iphone 4 vagy 4S van es kesz.
Ezenkivul nem ohajtok istentelenul tularazva venni hozza alkatreszeket, stb-stb.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

[spoiler=apple vs samsung]

teljesen érthető fordulás részükről, de nem árt megemlíteni[/spoiler]

Lythis

Samsung-ék úgyis fellebbeznek, szóval én azért megvárnám annak az eredményét, mielőtt végleg mindenki nekiáll gyászolni, hogy mostantól csak alma van.

Kviki: Van 3GS is - amit igaz, hogy bottal nem piszkálnék, de van :D Also: már a 4-et is csak 8 gigás változatban árulják, mióta kinnvan a 4S. Szerintem szutyerák húzás, de végülis bejön nekik.


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

még mindig apple vs samsung

https://plus.google.com/u/0/114476892281222708332/posts/246srfbqg6G

http://9gag.com/gag/5195630

apple-ék ott rohadtul ügyesek, hogy kihasználják, hogy a legostobábbnak tűnő dolgot is le lehet védetni, ami a többieknek eszébe sem jutott, hiába ők alkották meg először.
levédetnek gyorsan minden hülyeséget, ami akár csak 3% eséllyel is hasznos/sikeres lehet, aztán ha csak a 3% is sikeres lesz, abból hülyére keresik magukat, mert úgyis mindenkinek az apple termékhez hasonlót kell produkálnia, hogy igazán eladható legyen.

.Attila

A gond, hogy ehhez még ujjong is a sok droid (no pun intended).

Xzone

Quote from: Fazék on 2012-08-30, 10:53:04
még mindig apple vs samsung

https://plus.google.com/u/0/114476892281222708332/posts/246srfbqg6G

http://9gag.com/gag/5195630

apple-ék ott rohadtul ügyesek, hogy kihasználják, hogy a legostobábbnak tűnő dolgot is le lehet védetni, ami a többieknek eszébe sem jutott, hiába ők alkották meg először.
levédetnek gyorsan minden hülyeséget, ami akár csak 3% eséllyel is hasznos/sikeres lehet, aztán ha csak a 3% is sikeres lesz, abból hülyére keresik magukat, mert úgyis mindenkinek az apple termékhez hasonlót kell produkálnia, hogy igazán eladható legyen.

Még egy kapcsolódó cikk:
http://index.hu/tech/2012/08/26/johet_a_szabadalmi_haboru_vege/

Az első link meg vicces nagyon :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Xzone on 2012-08-30, 17:55:13
johet_a_szabadalmi_haboru_vege/

Ohoho not so fast
http://itcafe.hu/hir/apple_samsung_hogan_prior_art.html
címe: "Kapitális bakit véthetett az Apple-Samsung-per esküdtszékének vezetője"
(meg úgy az egész amerikai szabadalmi rendszer, amikor olyan dolgokat hagyott
szabadalmaztatni, amik már nem voltak valódi újdonságok)

Próféta

Érintőlegesen kapcsolódik: ez az új, Retina kijelzős Macbook Pro élőben megnézve nagyon sci-fi. A masina kialakítása a szokásos csúcsminőség, a képernyő meg iszonyú durva. Mondjuk fizetni nem fizetnék emiatt többet (induló ár: 729 990 Ft - na majd pont), mert az én vaksi szememnek egy "sima" ezernéhány pixelsoros monitor is elég jó. De kellően közelről megnézve azért lenyűgöző ez a modern technika.

Darkstar

#5031
Usákoknál némileg olcsóbb, de a 2.2k+vat még ott is sok. Gondolom azért ilyen pixelsűrűségű kijelzőt gyártani még mindig nem olcsó.

Kiv. vagyok, hogy szeptemberben lesz-e új iMac, mert akkor valszeg beleugrom egybe. Mondjuk ott valszeg kizár a retina, 27"-en nem is akarom kiszámolni, mekkora felbontás kéne hozzá.

Mondjuk ez is odabasz: Magasság: 1,8 cm
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Próféta on 2012-08-31, 00:57:02
Érintőlegesen kapcsolódik: ez az új, Retina kijelzős Macbook Pro élőben megnézve nagyon sci-fi. A masina kialakítása a szokásos csúcsminőség, a képernyő meg iszonyú durva. Mondjuk fizetni nem fizetnék emiatt többet (induló ár: 729 990 Ft - na majd pont), mert az én vaksi szememnek egy "sima" ezernéhány pixelsoros monitor is elég jó. De kellően közelről megnézve azért lenyűgöző ez a modern technika.

Döbbenetes adatai vannak, de az ára... :zomg:

Puru²

Na beüzemeltem a Samu 120-as SSD-t ,hát nem semmi a sebessége ,bekapcsolástól olyan 12 mp alatt már használható is a win 7 .  :cool:

NLZ

Quote from: Puru² on 2012-09-02, 10:31:27
Na beüzemeltem a Samu 120-as SSD-t ,hát nem semmi a sebessége ,bekapcsolástól olyan 12 mp alatt már használható is a win 7 .  :cool:
Jaja, énis szeretem. Több idő a bekapcsolástól a windows logó, mint a windows logótól az asztal.
[reserved]

Darkstar

4 cores vs 2
:lul:

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

#5036
Ő, ez ok de akkor sem vennék iphone-t bármennyire is tetszik. Max ha ingyen adnák.

Amúgy meg ki foglalkozik benchmark-okkal? :D

És különben is:

http://www.hasznaltalma.hu/images/stories/SAM12172-PrintWSJ10_87x21_copy_610x1179.jpeg

:D

Darkstar

Látom te sem olvasol külföldi techfórumokat, ahol minden droid röhögött, hogy ez már megint milyen gyenge vas, mert nincs benne 2 giga ram meg 4 mag.

Az az ad meg olyan gáz, hogy felesleges is róla beszélni, még az androidos fórumok szerint is ciki. Amúgy hány felsorolt "feature"-ről tudod, hogy az mi? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

És mennyivel kerül többe azért a +41 pontért?

Darkstar

Kezdőáron? Nem sokkal. Sőt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん