Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

kelvor

Quote from: Solid Snake on 2007-05-17, 23:20:50
Quote from: erram on 2007-05-17, 23:07:28
Lenne egy naaag kérésem:D Ténleg lövésem sincs h. mit nézzek meg legközelebb. Írjátok már le plz h. nektek mi volt a kedvencetek :cool:
Előre is köszi:)

Green Green
Onegai Teacher!
Onegai Twins!

+ Love Hina :Kiraly:

Selmo

+ Iketeru Futari
+ Amaenaide yo!!
:angyali:

A tökéletesség unalmas.

kelvor

Quote from: Selmo on 2007-05-18, 02:24:24
+ Iketeru Futari
+ Amaenaide yo!!
:angyali:

Amaenaide yo-ra rákerestem...jónak tűnik...nagyon jónak :lazza:

smash++

Quote from: erram on 2007-05-17, 23:07:28
Lenne egy naaag kérésem:D Ténleg lövésem sincs h. mit nézzek meg legközelebb. Írjátok már le plz h. nektek mi volt a kedvencetek :cool:
Előre is köszi:)
Erre nekeme is kell válaszolni
Ha ecchi és romantika kat akkor:

Love Hina TV (Love Hina) + össze kieg
Please Teacher (Onegai Teacher) + Twins
Suzuka (romantika csak),de nagyon odavág  :whoah:
Green Green TV (Green Green (2003))
Bluer than Indigo (Ai yori Aoshi) + Enishi
DearS
Shuffle!(romantika)
Amaenaide yo!! + Katsu
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Golden Boy
Girls Bravo - First Season + secound season <- ezt is angyon szerettem Bananna,Banann,banan na na  :muhahah:
GTO <- az addicston ebben a kategben van szóval  :D
Inukami!
Ikkitousen
Kono Minikuku Mo Utsukushii Sekai <- utáloma  végét   :mad:
He Is My Master
Maburaho
My Days With Midori
Rizelmine
Tenjou Tenge
Yumeria

Na lehet válogatni.Nincs rangsor.Amit itt felsoroltam csak ajánlani tudom.Nem bántam meg egy részt sem ezek közül :D .Most mondhatnám azt,hogy a top top ez és ez,de ezek nálam mind kitünőek

Sancho

Quote from: smash++ on 2007-05-18, 19:27:06

Erre nekeme is kell válaszolni
Ha ecchi és romantika kat akkor:

Love Hina TV (Love Hina) + össze kieg
Please Teacher (Onegai Teacher) + Twins
Suzuka (romantika csak),de nagyon odavág  :whoah:
Green Green TV (Green Green (2003))
Bluer than Indigo (Ai yori Aoshi) + Enishi
DearS
Shuffle!(romantika)
Amaenaide yo!! + Katsu
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Golden Boy
Girls Bravo - First Season + secound season <- ezt is angyon szerettem Bananna,Banann,banan na na  :muhahah:
GTO <- az addicston ebben a kategben van szóval  :D
Inukami!
Ikkitousen
Kono Minikuku Mo Utsukushii Sekai <- utáloma  végét   :mad:
He Is My Master
Maburaho
My Days With Midori
Rizelmine
Tenjou Tenge
Yumeria

Na lehet válogatni.Nincs rangsor.Amit itt felsoroltam csak ajánlani tudom.Nem bántam meg egy részt sem ezek közül :D .Most mondhatnám azt,hogy a top top ez és ez,de ezek nálam mind kitünőek

Ezeket én is láttám mind jó kis ecchi. 1 alap ecchi fannak minimum a felét látni és ismernie kell!  :szemuveges:

Baggio

ma néztem meg újra egy-két részt a Kannazuki no miko-ból. Szerintem ez is alap. Romantika meg dráma van benne bőven, és hát a lányok se csúnyák :). Az opening meg ending meg annyira jó, hogy egy csomószor megnézem csak úgy magában is. De ha valaki vicces ecchi-t akar akkor ne ezt nézze, viszont ha jót akkor nagyon is :)

Darkstar

Quote from: Baggio on 2007-05-19, 23:12:26
ma néztem meg újra egy-két részt a Kannazuki no miko-ból. Szerintem ez is alap. Romantika meg dráma van benne bőven, és hát a lányok se csúnyák :).
És yuri. [spoiler]És yuri raep  :hopp:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-05-20, 00:55:21
És yuri. [spoiler]És yuri raep  :hopp:[/spoiler]
Hmm, az ANN-es info alapján nem érdekelt, de most már igen.  :smile:

Dreamcleaver

Én most az Inukamit nézem. 6 részen vagyok túl és nem rossz, de ecchi terén elég gyenge eddig a cucc. Nyomába sem ér az Amaenaide yo!-nak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 01:32:18
Én most az Inukamit nézem. 6 részen vagyok túl és nem rossz, de ecchi terén elég gyenge eddig a cucc. Nyomába sem ér az Amaenaide yo!-nak.

en pont ellenkezöleg vagyok marmint a Amaenaide-t nezem es telleg sokkal magasabb szinvonal ecchi-ben , de nezd végig sztem a Inukamit mert aranyos története van nekem tetszett az is,szvl hf;)

Dreamcleaver

Quote from: Soldier on 2007-05-20, 01:38:59
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 01:32:18
Én most az Inukamit nézem. 6 részen vagyok túl és nem rossz, de ecchi terén elég gyenge eddig a cucc. Nyomába sem ér az Amaenaide yo!-nak.

en pont ellenkezöleg vagyok marmint a Amaenaide-t nezem es telleg sokkal magasabb szinvonal ecchi-ben , de nezd végig sztem a Inukamit mert aranyos története van nekem tetszett az is,szvl hf;)

A sztori aranyos (bár Youko idegesít, de nagyon ám), de így 8 rész után picit zavar, hogy minden második részben mezítelen FÉRFIAK rohangásznak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:01:43
A sztori aranyos (bár Youko idegesít, de nagyon ám), de így 8 rész után picit zavar, hogy minden második részben mezítelen FÉRFIAK rohangásznak.

Na én ezért hagytam abba a második rész után.

Baggio

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 01:32:18
Én most az Inukamit nézem. 6 részen vagyok túl és nem rossz, de ecchi terén elég gyenge eddig a cucc. Nyomába sem ér az Amaenaide yo!-nak.
annak semmi sem ér a közelébe... az az ultimate   :rotfl:  Ikoouuu power  :rotfl:

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:01:43
A sztori aranyos (bár Youko idegesít, de nagyon ám),

ez furi nekem Youko pont hogy szimpatikus volt , söt fav volt a animbe(lehet csak nalam?! :D) . elöfordulhat akkor hogy  annyira megsem erdemes végignezned,xD

Dreamcleaver

Quote from: Soldier on 2007-05-20, 02:20:30
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:01:43
A sztori aranyos (bár Youko idegesít, de nagyon ám),

ez furi nekem Youko pont hogy szimpatikus volt , söt fav volt a animbe(lehet csak nalam?! :D) . elöfordulhat akkor hogy  annyira megsem erdemes végignezned,xD

mégis mit kedveljek benne? Önző, durva, beképzelt, és ha valami baja van, azt mindig másokon éli ki. Keita egyszer már rendesen elküldhetné a francba. Lenne csak az én Inukamim, kapna rendesen, még egy hét múlva fájna a hátsó fele.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:26:30
Quote from: Soldier on 2007-05-20, 02:20:30
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:01:43
A sztori aranyos (bár Youko idegesít, de nagyon ám),

ez furi nekem Youko pont hogy szimpatikus volt , söt fav volt a animbe(lehet csak nalam?! :D) . elöfordulhat akkor hogy  annyira megsem erdemes végignezned,xD

mégis mit kedveljek benne? Önző, durva, beképzelt, és ha valami baja van, azt mindig másokon éli ki. Keita egyszer már rendesen elküldhetné a francba. Lenne csak az én Inukamim, kapna rendesen, még egy hét múlva fájna a hátsó fele.  :D

Próbáld csak Yuokót befenyíteni. :) Levarázsolja róllad a ruhát és végigkerget az utcán. :)

erram

Köszke a válaszokat így legalább el tudom dönteni mit nézzek meg legközelebb:) Bár a leírtak 90% át láttam :cool: :cool: Az utsó most a Rizelmine volt. Ari meg minden:D Nu de kereseg újjj meglesni valót

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:26:30
Quote from: Soldier on 2007-05-20, 02:20:30
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 02:01:43
A sztori aranyos (bár Youko idegesít, de nagyon ám),

ez furi nekem Youko pont hogy szimpatikus volt , söt fav volt a animbe(lehet csak nalam?! :D) . elöfordulhat akkor hogy  annyira megsem erdemes végignezned,xD

mégis mit kedveljek benne? Önző, durva, beképzelt, és ha valami baja van, azt mindig másokon éli ki. Keita egyszer már rendesen elküldhetné a francba. Lenne csak az én Inukamim, kapna rendesen, még egy hét múlva fájna a hátsó fele.  :D
Miket olvasok itten  :D!?Youko-t imádtam, Keita-val együttt.Na de azért Keita se egy  :angyali:!!
Aki nem látta végig az anime-t ne vonjon le következtetéseket Youko-ról!!!!Szörnyű élete volt!!Spoilerezni nem akarok!Ragaszkodó és soha nem hagya cserben Keitat.Csak várjátok ki a végét!!!!!!!
Ez egy romantikus+ecchi.Imádtam!!!!!!

smash++

Bocs a dupla postért.De egybe sok lett volna és két külön téma.Szóval két animevel bővüllt a listám

High School Girls: Hmm.Nehéz eset.Lehet velem van a gond,de nekem tetszett.Olyan baromságon is képes voltam nevetni,hogy az nem igaz.Aki egy kicsit is kíváncsi arra,hogy a lányoknak milyen gondokkal kell megküzdeni a suliban vágjon bele.Rövid,nincs vége.Tehát nem egy kerek történet.Elkezdődik a suli és ha minden igaz 1 évet láthatunk a lányok közös éveiből.Van két eszemnet jó fej tanáruk egy kigyúrt tesi tanár és egy szépfiú "osztáyfőnök"-Homeroom teacher.Tehát nem egy mestermű,de ecchi az van benne.Tehát egy lánysuli,6+1 lány és a minden napi problémáik.Nem akark poénokat lelőni,pedig van egy pár... Összesen (hivatalos pontozásos rendszerben így kell jelölni->8/10 ,de ebbe ne kössön már bele senki.Én itt így írom,lázadok  :hehe:)  10/9

A második SAJNOS nem ecchi kategória,de van benne 1-2 ecchi jelent és mivel én indítottam a topicot eldöntöttem,hogy itt írok róla :)

Karin: Egy eszement jó sorozat amit ma fejeztem be.A főszereplő lány Karin aki egy vámpír család tagja.De korántsem hagyományos vámpír.Még nem alakult ás és ő nem vérszívó hanem vér adó.Az egész anime megdönti a vámpírokról felállított "tényeket"  :rotfl:.Az első részben egy srác érkezik a suliba, Usui-kun.Akitől Karinnak megindul az orvérzése.Na mind1.A lényeg,hogy fényderül a titkára és a fiú úgydönt segít neki.A kapcsolatuk szépen fejlődik,de belép a képbe egy új srác,egy fiatal nagyi,egy vámpír vadász öregapa,hugica és még pár dolog.Aki meglepetést akar inkább csak az én ismertetőmet olvassa el.Jobb ha pár dologról az animeben szereztek tudomást em pedig ismertetőből.Ja a lány ecchi karakterhez méltóan néz ki  :D .Nálam alapmű lett. Váá és még a vége is jó volt,de nekem még mindig hiányzott belőle 1-2 dolog!!!!   10/10

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-05-20, 15:11:56
High School Girls: Hmm.Nehéz eset.Lehet velem van a gond,de nekem tetszett.Olyan baromságon is képes voltam nevetni,hogy az nem igaz.Aki egy kicsit is kíváncsi arra,hogy a lányoknak milyen gondokkal kell megküzdeni a suliban vágjon bele.Rövid,nincs vége.Tehát nem egy kerek történet.Elkezdődik a suli és ha minden igaz 1 évet láthatunk a lányok közös éveiből.Van két eszemnet jó fej tanáruk egy kigyúrt tesi tanár és egy szépfiú "osztáyfőnök"-Homeroom teacher.Tehát nem egy mestermű,de ecchi az van benne.Tehát egy lánysuli,6+1 lány és a minden napi problémáik.Nem akark poénokat lelőni,pedig van egy pár... Összesen (hivatalos pontozásos rendszerben így kell jelölni->8/10 ,de ebbe ne kössön már bele senki.Én itt így írom,lázadok  :hehe:)  10/9
Milyen vége lenne? Epizódikus az egész, csinálnak valami ökörséget, aztán kész :D Jó kis anime, de a változatosság kedvéért a manga 1000x jobb :) Csak senkinek nem akaródzik bescannelni a 6. kötetet :bruhuhu:


smash++

Quote from: Manitu on 2007-05-20, 16:23:39
[spoiler]
Quote from: smash++ on 2007-05-20, 15:11:56
High School Girls: Hmm.Nehéz eset.Lehet velem van a gond,de nekem tetszett.Olyan baromságon is képes voltam nevetni,hogy az nem igaz.Aki egy kicsit is kíváncsi arra,hogy a lányoknak milyen gondokkal kell megküzdeni a suliban vágjon bele.Rövid,nincs vége.Tehát nem egy kerek történet.Elkezdődik a suli és ha minden igaz 1 évet láthatunk a lányok közös éveiből.Van két eszemnet jó fej tanáruk egy kigyúrt tesi tanár és egy szépfiú "osztáyfőnök"-Homeroom teacher.Tehát nem egy mestermű,de ecchi az van benne.Tehát egy lánysuli,6+1 lány és a minden napi problémáik.Nem akark poénokat lelőni,pedig van egy pár... Összesen (hivatalos pontozásos rendszerben így kell jelölni->8/10 ,de ebbe ne kössön már bele senki.Én itt így írom,lázadok  :hehe:)  10/9
[/spoiler]Milyen vége lenne? Epizódikus az egész, csinálnak valami ökörséget, aztán kész :D Jó kis anime, de a változatosság kedvéért a manga 1000x jobb :) Csak senkinek nem akaródzik bescannelni a 6. kötetet :bruhuhu:
Én nem is mondtam,hogy legyen vége.Vagy így irtam volna :confused:.Egyszerű tényként közöltem,hogy nincs vége,pl 4 év letelik a sukiban és mindenki a saját útjára megy vagy mit tom én.De úgy van ahogy te írtad.Epizódikus ökörségek.

Dreamcleaver

Ez az Inukami egyre jobban elszomorít. Tele van kawai csajszikkal mégsincs semmi ecchi benne. Egy pantsu-shotot nem láttam még a sorozatban így 14 rész után vagy egy valamire való moe jelenetet. Ellenben Keita pucér valagát vagy elefántját szinte minden részben mutogatják.  :ejj: Sztem ez a sorozat nem ecchi. Comedy & Romance, de nem ecchi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 19:39:18
Sztem ez a sorozat nem ecchi. Comedy & Romance, de nem ecchi.

ebben lehet valmi tulajdonképpen..

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 19:39:18Sztem ez a sorozat nem ecchi. Comedy & Romance, de nem ecchi.
Ecchi for fags. ;)

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-05-20, 20:08:15
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-20, 19:39:18Sztem ez a sorozat nem ecchi. Comedy & Romance, de nem ecchi.
Ecchi for fags. ;)

Ez mar viszont az esett eltulzott tuloldala:|

Dreamcleaver

Hát az Inukami-val kapcsolatban így a 18. rész után erősen az az indídtatásom támadt, hogy az egészet ki kéne dobni a kukába. Eddig csak Keita lóbálta az elefántját majdnem az összes részbe, mostmár ez a varázsló is. Tele van a sorozat pucér machókkal meg pervez FÉRFIAKKAl. Ellenben a lányok eléggé hanyagolva vannak. Ecchi jelenet velük erősen tendál a  NULLA felé! Fanservice nuku (ki is jelölte ezt a USTEAM szavazáson a legjobb fanservice-re? :rolleyes:) A maximum, amit kik tudtak hozni, hogy eddig 2 részben fürdőruhában voltak, de ott sem mutattak szinte semmit. A sztori kb olyan, hogy egy 6 részes OVA-ba be lehetne sűríteni az érdemleges romantikus szálat, a sorozat 75% meg valami gagyi idétlenkedés, ami többnyire abból áll, hogy kigyúrt testű félpucér férfiak nyalogatják Keitát. Ez a sorozat iszonyat nagy csalódás eddig. Kár érte, pedig volt benne egy-két szerethető karakter. Azért mostmár megnézem a maradék 8 részt, de aztán delete, tuti nem archiválom ezt DVD-re.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Baggio

szerintem nem rossz az Inukami, bár valóban a pucér csávókból kissé sok, de azért bőven lehet röhögni rajta. Ecchinek csak akkor megy el ha valaki jó nagy homár  :rotfl:

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-21, 12:00:38Ecchi jelenet velük erősen tendál a  NULLA felé! Fanservice nuku
Ki mondta, hogy fanservice meg ecchi csak félmeztelen csajokkal lehetséges? Ez is az, csak éppen nem fanboyoknak, hanem fangirlöknek :D
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy erre nem vagyok kíváncsi. Nem mintha eddig bámiféle motivációt éreztem volna a megnézésére :D


erram

Nu nem tudom már ki ajánlotta de hála érte:D MEglestem az Onegai teachert és bejött. Romantika, Echhi, meghát a legfontosabb számomra a happy end. Mos elkezdtem nézni az Onegai Twinst és örömmel látom h. az előző sorozatból megismert szereplők is felbukannak ez teccik:)  :Kiraly: Kössz a tippet  :merci:

Soldier

Quote from: erram on 2007-05-22, 01:14:23
Nu nem tudom már ki ajánlotta de hála érte:D MEglestem az Onegai teachert és bejött. Romantika, Echhi, meghát a legfontosabb számomra a happy end. Mos elkezdtem nézni az Onegai Twinst és örömmel látom h. az előző sorozatból megismert szereplők is felbukannak ez teccik:)  :Kiraly: Kössz a tippet  :merci:

have fun^^ nekem jobban tetszett a Twins, lehet hogy azert mert nekem Mizuho nem annyira jött be, de teny nem rossz nekem is tetszett,es kar kihagyni:P