Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Member on 2007-09-05, 23:51:37
Ezt a képregényt lementettem. :lul:
A "He kept screaming about Murlocs" a legjobb, megemlítették a kedvenc lényeimet. :D
<facepalm.jpg>

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-05, 23:50:56

Általában sok tabbal szoktam netezni, gyakran megy a háttérben valami youtube video (zene), így azért reális a 100MB (Firefox azonos körülmények között jelentősen többet zabált amikor legutóbb próbáltam, főleg két hét uptime után.)
Azureus meg azért eszik sokat mert ritkán van 5 alatt az aktív torrentek száma (de inkább 10+ a jellemző), és főként nem 200MB-os sorozatrészek hanem DVD5-DVD9 iso-k, vagy mégnagyobb batch torrentek. :)

At 512 addig a másodpercig tűnik elégnek amíg bele nem kerül az alaplapba párja. ;) Bár az igaz hogy az általános felhasználás fogalmán lehet vitatkozni... Az viszont tuti hogy nem tartozik bele a BartPE, de még az nLite se. ;)

Kuroi Tenshi

Sajnos párban van, 2×256 :/
Na mindegy, ezt a húgom fogja örökölni, neki bőven elég lesz.

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-09-05, 22:56:38
Mellesleg 128MB-on egy szűz XP nem fér el, de még 256-on is csak nagyon bajosan.

Ne is mondd, most egy 228 MB-vel ellátott gépen vagyok kénytelen dolgozni, és amikor megkaptam, olyan volt, mint a reumás csiga.
Néhány felesleges service, UI csilivili és a Norton Antivirus leirtása után már majdnem használható, de az otthoni gép után szenvedés még mindig.
Failure is the default option

Darkstar

Másnál is szerencsétlenkedik a 4chan? Nálam a /b/ be se jön, az /a/ meg úgy néz ki, mintha bejöne, de az összes thread már rég deleted.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-09-06, 02:40:56
Másnál is szerencsétlenkedik a 4chan? Nálam a /b/ be se jön, az /a/ meg úgy néz ki, mintha bejöne, de az összes thread már rég deleted.
/b/ OK, /a/ meg ahogy írod.

Darkstar

A /b/ már nekem is jó, de azért az /a/ visszajöhetne. Mostanában keveset vagyok a /b/n, túl unalmas és kiszámítható...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

hargharg


ha adhatok egy tanacsot:
ne harapjatok ra soha a savanyusagban levo komenymagra!

mar vagy ket oraja szenvedek tole... : /
rofl

sirtomi

Quote from: hargharg on 2007-09-06, 14:49:27

ha adhatok egy tanacsot:
ne harapjatok ra soha a savanyusagban levo komenymagra!

mar vagy ket oraja szenvedek tole... : /
Köménymag isteni finom, én imádom :)

Member

#12579
Jó a köménymag. Pár savanyúságban lévőt még nem rágcsáltam.

EDIT: Addig ne mondja senki, hogy sz*r a melója, amíg nem volt jelzőrendszeres házigondozó.

sirtomi

Quote from: hargharg on 2007-09-06, 15:07:48
savanyusagban levo? mondjuk en a naturert sem vagyok oda, de az fogyaszthatobb par fokkal...
Az is nagyon jó, főleg a mamám savanyú gyöngyhagymájában levő :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-09-06, 15:22:11
EDIT: Addig ne mondja senki, hogy sz*r a melója, amíg nem volt jelzőrendszeres házigondozó.
Vágóhídi bélpakoló? :)

Húgom panaszkodott az órarendjére, és tényleg lol:
Mezopotámia irodalma és költészete
Politika és vagyon Athénban
A köztársaságkori Róma politikája
Bevezetés a könyvtárazásba és levéltárazásba
és egyéb hasonló finomságok :lul:

kikuchiyo

És mindezzel hol akar majd elhelyezkedni? :D

(on a totally unrelated note: láttátok a legújabb McDonald's reklámot, aminek az a szlogenje, hogy "én keményen játszom és keményen dolgozom?" lolwut.iso)
Failure is the default option

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

omg Ramiz iz bekk!!!1  :appl: :hopp: :D
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-06, 16:42:41
És mindezzel hol akar majd elhelyezkedni? :D
Én is ezt kérdezem tőle :angyali:

Velkám bek, Ramiz!  :appl:

minuszmiki

Welcome home, Ramiz! :D

Gregory

Csatlakozom, Welcome back, Ramiz  :appl:

Kazenokizu

Hát ezek se normálisak a TO-n... Ma rakták fel az új órarendet. Az még OK, hogy kötött az órarendem, de hogy még ebben is van kétszer egy héten durva ütközés!!!!!!! :grrr: Nem igaz, hogy nem tudják megcsinálni úgy, hogy passzoljon... És hajthatatlanok, nem engedik elpakolni. Azt mondták, hogy majd jövőre akkor vegyem fel, de most egy tantárgy miatt döglődjek 7 évig ezen a nyomorult egyetemen? Nem normálisak!!!! Elegem van. És ráadásul az a három tantárgy, ami ütközik, mind katalógusos, és nem lehet egymást felirkálni... Most hogy legyek egyszerre 3 helyen?? Kéne egy Dumbledore-féle időnyerő, az talán segíthet... :frown:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Ramiz

Hehe, köszi... :D Az az igazság hogy nagyon hiányzott a fórum és persze a számítógépem. Nem vagyok függő, nem vagyok addikt sem, de most látom először három hónapja a gépem, és éppen a monitorra csorgatom a nyálam, miközben erotikus masszázst adok a billentyűzetnek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Üdv itthon! :D

Member

#12591
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-06, 16:40:43
Vágóhídi bélpakoló? :)
Ez utóbbit tudtommal megfizetik és nem muszáj a napi 24 órát egyetlen faluban, folyamatosan készenlétben tölteni, amíg ki nem rúgják.

Üdv Ramiz, onnan tudtam, hogy megjöttél, egyből a saját thread-edbe tettél egy olyan topic-ot, amibe majd postolni fogsz. :haha:

EDIT: Ja, most nézem, hogy éppen kiraktad a szűrét.

Fazék

Üdv itthon! :D

Én

Én meg körbekérdezősködtem és mindenki azt mondta ogy elég (nekem) az 1 GB. A főbb ok, hogy nem 2-t rakok bele, hogy úgy tűnik ara már nincs zsé :P Viszont hónap végén megjön a pénzem és akkor lehet még utánnapakolok (úgyis kipróbálom addig)

Ramiz

Quote from: Member on 2007-09-06, 17:12:25
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-06, 16:40:43
Vágóhídi bélpakoló? :)
Ez utóbbit tudtommal megfizetik és nem muszáj a napi 24 órát egyetlen faluban, folyamatosan készenlétben tölteni, amíg ki nem rúgják.

Üdv Ramiz, onnan tudtam, hogy megjöttél, egyből a saját thread-edbe tettél egy olyan topic-ot, amibe majd postolni fogsz. :haha:

EDIT: Ja, most nézem, hogy éppen kiraktad a szűrét.
El lett lopva... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Most jut eszembe, holnap egyedül leszek ügyeleten, mert a leányok elmennek kirándulni. Kell valakinek valami onnan esetleg? Illetve az fordult meg a fejemben, hogy vajon korlátlan-e a netük? Alapból megjelenik a jelszó, nem kell beütni. :p

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga


Soldier

Welcome back  !  :smile:

Edina-chan

Welcome back^^  :3x3:

Az én szobámban örülnék ha 18 fok lenne, itt kb 14 van, és rajtam van egy csomó ruha, de ígyis fázok. :D

Rájöttem,lehet mégsem lesz olyan jó ez a szlovéniás cserediák dolog,jövőhét vasárnap megyünk. Tanárok visznek kocsival.  :lame:  Ja és hát prezentációt kell készítenünk (angol pofázás + powerpoint), alábbi címmel: The Earth, a diamond whose planes defy counting. Ebben még sok témakör van, nekem a desert jutott (beszélni a problémákról,pl. hogy a Szahara évenként egyre jobban terjeszkedik,yay) És a legjobb: "Our workshop will be presented in one of the evening gatherings. It will be presented by means of Tombola. Prizes for it: your souvenirs. That's why you are kindly asked to bring some souvenirs made by your hands."
Aha, még mit nem.  :wtf: Nekünk tuti nem lesz így kinyalva a s*ggünk, mint nekik. Főleg hogy nem is családokhoz megyünk,hanem több mint valószínű,hogy diákszállóba.
Btw angolt rendesen tanárnál 2 éve nem tanultam (jó, nem felejtettem el,de nem ártana a szókincset még kicsit fejleszteni. Szerencse hogy minden animét angol felirattal nézek), most kezdtük el előlről egy fantasztikus tanárral, aki 2 óra alatt megtanította a többiekkel az abc-t, pár szót, de semmi mást,és ma a duplaóránkon magyarul néztünk egy Tess nevezetű filmet. brávó, és eközben a kezdő németesek vígan haladtak és tanulgatták a ragozásokat, köszönéseket.  :__devil: