Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: noriko on 2007-12-07, 19:56:21
a bölcsességfogam mondjuk nekem is ferdén nő, de legalább oldalra kifele, így nem nyom semmit. maradhat!!  :redface:

:tezsvir:

Nekem kettő minimálisan ferdén nőtt, egy picit jobban, egy pedig nem nőtt ki nagyon. De semmi gondot nem okoznak, úgyhogy minek is bántsam őket.

RedPriest

Quote from: Én on 2007-12-07, 19:59:05
Mi jó lenne olyan fogsor, mint a cápáknak, bár kicsit brutálul nézne ki. :D
Egyébként érdekes, én marha sok kólát iszom, de semmi baja a fogaimnak, azon egy eseten kívül és sulis vizsgálaton kívül még nem voltam fogorvosnál.

Cápafogsor, jeeee! :D
De gondolom, a sok kóla mellett mosol is fogat, illetve nem egy éjszakáig tartod a szádban, mielőtt lenyeled.
Én kávézok és dohányzok is, ezt már sajnos meg lehet látni a fogaimon.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho

azért kóla után ne rögtön moss fogat, mert felpuhítja a fogzománcod és kopna. (Orvos tanácsa)

Én

Quote from: RedPriest on 2007-12-07, 20:21:26

illetve nem egy éjszakáig tartod a szádban, mielőtt lenyeled.

Öhm... igen... ugye... ilyet még feltételezni is nevetséges, öhm... igen, hehe...
:muhahah:

Tycho: ja, mondjuk én ált nem kajálás után szoktam, hanem reggel-este reggeli után-lefekvés előtt. Egyébként gyümölcsevés után sem ajánlott állítólag.

Selmo

Quote... 19:43:09    Megtekinti Predaking profilját.
... 19:39:28    Megtekinti Gmer profilját.
... 19:33:54    Megtekinti csacsa profilját.
Egyesek népszerűek. :3x3:

A tökéletesség unalmas.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2007-12-07, 20:20:16
Quote from: noriko on 2007-12-07, 19:56:21
a bölcsességfogam mondjuk nekem is ferdén nő, de legalább oldalra kifele, így nem nyom semmit. maradhat!!  :redface:

:tezsvir:

Nekem kettő minimálisan ferdén nőtt, egy picit jobban, egy pedig nem nőtt ki nagyon. De semmi gondot nem okoznak, úgyhogy minek is bántsam őket.
nekem nincs szemem a szájüregemben.. így annyit tudok h vannak
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Uhh, fejezzétek be a fogászattal kapcsolatos rémtörténeteket, ez azon kevés dolgok egyike, amik még ki tudnak akasztani.
Bizonyos gyermekkori traumák miatt mély gyűlölet és rettegés él bennem a fogorvosok iránt.

(És ha sokat beszéltek itt holmi bölcsességfogakról, akkor nekem is eszembe jut, hogy az én fogsorom milyen állapotban van... azt mondta az egyik jóindulatú doktornéni, hogy 30 éves korom körül elkezdenek majd kihullani, mert nem szabályoztattam őket időben  :oops: :frown: )
Failure is the default option

Cobra

#15518
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-07, 20:13:05
Nézzétek meg a legfelső videót! Nem unatkozunk! :D
Nagyon jók a videók, bár az elsőnél a hang nagyon szörnyű lett. Kíváncsi vagyok Amerikában meg Európában be fogják-e tiltani a Ro2-t (pedo heaven) :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

elgondolkoztam, hogy ha már 10 napja nem mozdultam ki itthonról, hikikomorinak számítok-e, de aztán a wiki megnyugtatott, hogy valószínűleg sosem leszek az.
Quote from: wikithe Japanese Ministry of Health, Labour and Welfare defines hikikomori as individuals who refuse to leave their parents' house, and isolate themselves away from society in their homes for a period exceeding six months.
6hónap??! wow... ez már tényleg megérdemel egy külön kifejezést!
"I wish I could, but I don't want to."

Fubenalvo

Quote from: Cobra on 2007-12-07, 22:35:11
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-07, 20:13:05
Nézzétek meg a legfelső videót! Nem unatkozunk! :D
Nagyon jók a videók, bár az elsőnél a hang nagyon szörnyű lett. Kíváncsi vagyok Amerikában meg Európában be fogják-e tiltani a Ro2-t (pedo heaven) :D
Loli animék is élnek és virulnak, vagy be vannak tiltva és csak én nem tudok róla!? :D :D

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-08, 00:20:10
Quote from: Cobra on 2007-12-07, 22:35:11
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-07, 20:13:05
Nézzétek meg a legfelső videót! Nem unatkozunk! :D
Nagyon jók a videók, bár az elsőnél a hang nagyon szörnyű lett. Kíváncsi vagyok Amerikában meg Európában be fogják-e tiltani a Ro2-t (pedo heaven) :D
Loli animék is élnek és virulnak, vagy be vannak tiltva és csak én nem tudok róla!? :D :D

You just won a ride on the Partyvan, congratulations!

Kuroi Tenshi

Taking into consideration Kiku's and Fazék's disgust, I shall
refrain from writing my wisdom teeth experiences
- NOT.
:D

Na jó, mégsem. Az enyém csak annyiban extra, hogy a másfél
órás műtét és mélyen ülő, nehezen hozzáférhető bölcsességfog
feldarabolásához és kiszedéséhez annyira feszítették a szám,
hogy felrepedt.
Ez kb 3-4 éve volt; azután idén mentem először fogorvoshoz..
:)

Unrelated:
nem is tudtam, hogy Szinnyei Merse Pál ilyen képeket is festett...
[spoiler=furry pr0n]
http://www.fn.hu/penzkozpont/0712/fulledt_erotika_szinyeitol_177939.php[/spoiler]

Cobra

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-08, 00:20:10
Loli animék is élnek és virulnak, vagy be vannak tiltva és csak én nem tudok róla!? :D :D
Nincsenek betiltva, de nem is nagyon találsz R1 vagy EU kiadású ilyen anime-t. Szerintem Kodomo no Jikan nem lesz sose angol nyelvű kivitelben :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

a rohadt életbe, tudtam hogy nem szabadna ennyit ennem, elég lett volna a rohadt pörkölt. de neeem nekem be kell dőlnöm a hülye anyai szövegnek, hogy "de már csak 1 tányér leves van, képes lennél ott hagyni?"
hát persze hogy nem, ha így reklamál és jön a baromsággal, hogy "látom nem is ízlik a főztöm"...
most meg mozdulni se bírok [spoiler=diszgászting]és folyton a torkomban érzem a kaját lentről...[/spoiler]

most legalább még egy óráig esélytelen elaludnom, pedig nagyon ledőlnék már...

RedPriest

Quote from: Fazék on 2007-12-08, 01:02:41
most legalább még egy óráig esélytelen elaludnom, pedig nagyon ledőlnék már...

Hát, részvét. Lesz egy éjszakád. Én kezdtem anno azzal, hogy nem reggeliztem (csak kávé), most tartok ott, hogy nem ebédelek (csak szendvics), így marad az, hogy JÓ esetben eszek naponta egyszer normális kaját. Ezt persze, már megérzem...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila

Érdekes infokat osztotok meg néha itt a fórumon :)

RedPriest

Quote from: .Attila on 2007-12-08, 01:12:26
Érdekes infokat osztotok meg néha itt a fórumon :)

Épp viszket a lábam. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Fazék

Quote from: RedPriest on 2007-12-08, 01:14:30
Quote from: .Attila on 2007-12-08, 01:12:26
Érdekes infokat osztotok meg néha itt a fórumon :)

Épp viszket a lábam. :smile:
az enyém is :cool:
és nem merek egy szintbe kerülni vele, mert vélhetően bosszút állna rajtam az egész napi járkálásért...

Rage

hay guyez, would you be up for some adult fun at my country club sometime?
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: noriko on 2007-12-08, 00:16:48
elgondolkoztam, hogy ha már 10 napja nem mozdultam ki itthonról, hikikomorinak számítok-e, de aztán a wiki megnyugtatott, hogy valószínűleg sosem leszek az.
Quote from: wikithe Japanese Ministry of Health, Labour and Welfare defines hikikomori as individuals who refuse to leave their parents' house, and isolate themselves away from society in their homes for a period exceeding six months.
6hónap??! wow... ez már tényleg megérdemel egy külön kifejezést!
Miert, tok kenyelmes. Anyu-apu ad kajat, agy, furdes, meleg van, net meg neha ujsagok gondolom vannak. Aki ezt telefon, net es tv nelkul csinalja az az igazi extrem. Egy ilyen kenyelmes poziciobol nehez lehet atszokni a dolgos hetkoznapokba...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-12-08, 17:00:13
Quote from: noriko on 2007-12-08, 00:16:48
elgondolkoztam, hogy ha már 10 napja nem mozdultam ki itthonról, hikikomorinak számítok-e, de aztán a wiki megnyugtatott, hogy valószínűleg sosem leszek az.
Quote from: wikithe Japanese Ministry of Health, Labour and Welfare defines hikikomori as individuals who refuse to leave their parents' house, and isolate themselves away from society in their homes for a period exceeding six months.
6hónap??! wow... ez már tényleg megérdemel egy külön kifejezést!
Miert, tok kenyelmes. Anyu-apu ad kajat, agy, furdes, meleg van, net meg neha ujsagok gondolom vannak. Aki ezt telefon, net es tv nelkul csinalja az az igazi extrem. Egy ilyen kenyelmes poziciobol nehez lehet atszokni a dolgos hetkoznapokba...

Csak közben vannak más természetes igények is ;)

Fubenalvo

napi rant... (asszem így hívjátok) de nagyon.  :mad:
[spoiler]szitu... csajjal megbeszéltük hogy ma este kispál koncert, megvettem a jegyeket előre majd késöbb rendezzük. Tegnap estíg minden rendben is volt, ma délelött közli, tegnap suliból későn ért haza ezért nem engedik el.
Cöhh azért minden szülőt meg lehet győzni azzal hogy már megvan a jegy.
Na mind1, körbekérdeztem senki nem ért rá és most inkább cafatokra téptem a két jegyet. Valahogy megkönnyebbültem...
Azt gondolom nem is kell említenem hogy a csaj innentől elmehet a fenébe...
bahh...  :ejj: :ejj: [/spoiler]

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-08, 18:01:21
napi rant... (asszem így hívjátok) de nagyon.  :mad:
[spoiler]szitu... csajjal megbeszéltük hogy ma este kispál koncert, megvettem a jegyeket előre majd késöbb rendezzük. Tegnap estíg minden rendben is volt, ma délelött közli, tegnap suliból későn ért haza ezért nem engedik el.
Cöhh azért minden szülőt meg lehet győzni azzal hogy már megvan a jegy.
Na mind1, körbekérdeztem senki nem ért rá és most inkább cafatokra téptem a két jegyet. Valahogy megkönnyebbültem...
Azt gondolom nem is kell említenem hogy a csaj innentől elmehet a fenébe...
bahh...  :ejj: :ejj: [/spoiler]

[spoiler]És ha tényleg úgy van, ahogy mondta? Ha nagyon szeretett volna elmenni, de a szülei abszolút nem engedik?
Egy kicsit elhamarkodottan döntesz szerintem. Nem szólok bele, de szerintem higgadj le, aztán tiszta fejjel gondold végig még egyszer.[/spoiler]

Selmo

Quote from: .Attila on 2007-12-08, 18:14:54
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-08, 18:01:21
napi rant... (asszem így hívjátok) de nagyon.  :mad:
[spoiler]szitu... csajjal megbeszéltük hogy ma este kispál koncert, megvettem a jegyeket előre majd késöbb rendezzük. Tegnap estíg minden rendben is volt, ma délelött közli, tegnap suliból későn ért haza ezért nem engedik el.
Cöhh azért minden szülőt meg lehet győzni azzal hogy már megvan a jegy.
Na mind1, körbekérdeztem senki nem ért rá és most inkább cafatokra téptem a két jegyet. Valahogy megkönnyebbültem...
Azt gondolom nem is kell említenem hogy a csaj innentől elmehet a fenébe...
bahh...  :ejj: :ejj: [/spoiler]

[spoiler]És ha tényleg úgy van, ahogy mondta? Ha nagyon szeretett volna elmenni, de a szülei abszolút nem engedik?
Egy kicsit elhamarkodottan döntesz szerintem. Nem szólok bele, de szerintem higgadj le, aztán tiszta fejjel gondold végig még egyszer.[/spoiler]
[spoiler]Ha a csaj elmúlt 16 és a szülei suli miatt nem engedik el, akkor jobban jár, ha hagyja az egészet.[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Fubenalvo

izé nem suliból hanem buliból. Nemtom hogy írhattam el... kicsit szétvok most esve. Szal arra ráért hogy buliba  menjen tegnap meg minden, deh... na.

Selmo

Így viszont más a leányzó fekvése.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

de sztem akármennyire is szigorú szülők, ha tudják hogy már meg van véve a jegy, akkor nem csinálnak ilyet, vagy legalább fölajánlják, hogy kifizetik. én inkább azt mondanám, hogy a csaj nem akart menni eléggé

(bár épp most végeztem KotOR1-gyel és sötét jediként uralom a galaxist, szóval lehet, hogy csak a kisördög beszél belőlem  :__devil:)

Fubenalvo

Quote from: Fazék on 2007-12-08, 19:07:44
én inkább azt mondanám, hogy a csaj nem akart menni eléggé
Detto erre gondoltam.
Egyébként jelenlegi hangulatom:

http://feketemacska.freeblog.hu/files/200710/fm_20070925_01.jpg :D :D