Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

RedPriest

Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 12:53:20
Quote from: Lythis on 2007-12-21, 11:11:15
Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 09:35:13
Téliszünet? Nálunk olyan nincs :)
"karácsony környéki szabadságolás"?
Olyan sincs :D

Papíron már két hete szabin vagyok, de a munka nekem már szinte drog :D

Most halál komolyan, én is egy olyan munkahelyről 'álmodok', ahova imádok majd bejárni, s nem izgat, mennyi szabim van, csak szeressem. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Quote from: RedPriest on 2007-12-21, 13:30:32
Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 12:53:20
Quote from: Lythis on 2007-12-21, 11:11:15
Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 09:35:13
Téliszünet? Nálunk olyan nincs :)
"karácsony környéki szabadságolás"?
Olyan sincs :D

Papíron már két hete szabin vagyok, de a munka nekem már szinte drog :D

Most halál komolyan, én is egy olyan munkahelyről 'álmodok', ahova imádok majd bejárni, s nem izgat, mennyi szabim van, csak szeressem. :smile:
Hát engem rohadtul izgat az a 15 nap szabim, amim még volt és most csak papíron tudom kivenni :)

Szerk: Ráadásul lett volna egy kellemes kis programom délután, erre lesz egy céges tájékoztató 4-től, amin erősen ajánlott megjelenni. Most kissé mérges vagyok.

Lythis

akkor:
1. vagy baromi jó minkahelyed van, ahova élvezet bejárni (megoszthatod a néppel, van egy fórumnyi álláskeresőjük)
2. vagy agymostak (hozom a láncinget és a számszeríjat)
3. vagy munkab*zi vagy :D
mást nem tudok kitalálni...
Egyébként azzal, hogy számodra a munka a drog arra utalsz, hogy maga a munkavégzés (azt csinálni, amit egyébként pl a munkahelyeden is), ami "drog", vagy kifejezetten a munkahelyeden a körülmények, kilátás az ablakból, etc. miatt? (mármint ha mondjuk ugyanezt kéne csinálnod máshol, más körülmények között, akkor nem tennéd ilyen boldogan)

sirtomi

"A munka nekem már szinte drog" mondatomat viccnek szántam. Rosszak a vicceim :D


Sajnos nem önszántamból töltöm itt a szabimat , és a mai programomat se nagy örömmel halasztottam a céges tájékoztató miatt. :)

minuszmiki

#15874
Quote from: Lythis on 2007-12-21, 09:09:45
Ok, akkor kapsz együttérzést :D
Yay \o/

Egyébként. Ahhoz képest, hogy nem szeretem a karácsonyi bevásárlásokat, ma egész jól elvoltam. Mondjuk kellett hozzá, hogy beüljünk az arcokkal előtte egy söre meg pálinkára, ráadásul később a veszprémi sétálutcán találtam egy nagyon frankó pálinkafőzde-kirendeltséget (Rézangyal Pálinkaház, ha valaki találkozik velük, legalább egy kóstolóra mindenképpen érdemes befizetni náluk, én egy mézes ágyas meggypálinkát ittam ott, és hát nagyon régen nem volt részem ekkora jóban). Ráadásul a vevés nagy részét is sikerült elintéznem. :)

edit: Jézus, de csúnya a TokyoTosho karácsonyi dizájnja.  :wtf

Lythis

#15875
Rézangyal pálinkaház télleg jó, irtóra bírom a fűszeres kakaójukat :)

Hehh... ok, ma dupla adag arany tartalmú vizet toltam be. Do I have an "expensive taste" now?  :haha:

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-12-21, 17:10:25
Egyébként. Ahhoz képest, hogy nem szeretem a karácsonyi bevásárlásokat, ma egész jól elvoltam. Mondjuk kellett hozzá, hogy beüljünk az arcokkal előtte egy söre meg pálinkára, ráadásul később a veszprémi sétálutcán találtam egy nagyon frankó pálinkafőzde-kirendeltséget (Rézangyal Pálinkaház, ha valaki találkozik velük, legalább egy kóstolóra mindenképpen érdemes befizetni náluk, én egy mézes ágyas meggypálinkát ittam ott, és hát nagyon régen nem volt részem ekkora jóban). Ráadásul a vevés nagy részét is sikerült elintéznem. :)
lolwut? Te veszprémi vagy? :eek:

Rézangyal meg bekaphatja, leparkolt egy itt is a főtéren már vagy egy hónapja, és hiába akarom végigkóstolni a kínálatot, ha arra járok vagy zárva van, vagy vezetek :bruhuhu:


Lythis

Múltkor az állandó üzletük is renoválás alatt volt, pedig tökre fűszereskakaózhatnékom volt :D

Draconire

http://www.justsayhi.com/bb/zombie -51%
http://www.howmanyfiveyearoldscouldyoutakeinafight.com/ -30

Hmmm, az elsőn dolgoznom kéne egy kicsit, ez így veszélyes. :/
A másodikkal viszont meg vagyok elégedve, a falunk óvodáját el tudnám intézni. :D

Solid Snake


Darkstar

A zombie 57%
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én


Selmo

Nem volt elég opció... :3x3:

A tökéletesség unalmas.

minuszmiki

Quote from: Gmer on 2007-12-21, 23:47:06
http://www.justsayhi.com/bb/zombie -51%
58%. I'm safe. :D

Quote
http://www.howmanyfiveyearoldscouldyoutakeinafight.com/ -30

Hmmm, az elsőn dolgoznom kéne egy kicsit, ez így veszélyes. :/
A másodikkal viszont meg vagyok elégedve, a falunk óvodáját el tudnám intézni. :D
18. I'm not safe.  :frown:


Quote from: Manitu on 2007-12-21, 23:36:48
lolwut? Te veszprémi vagy? :eek:
Majdnem, zirci.

Selmo

Quote from: minuszmiki on 2007-12-22, 00:18:34
Quote from: Manitu on 2007-12-21, 23:36:48
lolwut? Te veszprémi vagy? :eek:
Majdnem, zirci.
Azért az nem olyan közeli.

A tökéletesség unalmas.

Manitu

Dehogynem. Különösen ahoz képest, hogy valamiért meg voltam győződve róla, hogy miki is pesti gyerek :)


minuszmiki

Quote from: Selmo on 2007-12-22, 00:23:25
Quote from: minuszmiki on 2007-12-22, 00:18:34
Quote from: Manitu on 2007-12-21, 23:36:48
lolwut? Te veszprémi vagy? :eek:
Majdnem, zirci.
Azért az nem olyan közeli.
Busszal félóra, annyit Pesten belül is utazik az ember egy nap.

Quote from: Manitu on 2007-12-22, 00:25:34
Dehogynem. Különösen ahoz képest, hogy valamiért meg voltam győződve róla, hogy miki is pesti gyerek :)
Pedig már írtam korábban is szerintem. :)

Lythis

Zombik: 79%

5 évesek: 36

kewl :)

Rin

5 éves: 14  :D
Zombi: 36% ^^

Fazék

vki föl tudná sorolni a munkanapokat január 4-ig bezárólag? danke :D
pl most szombat nekünk ugyebár munkanap, de az angoloknak is? szóval mely napokon kézbesítenek postát?  :merci:

(csak azért kérdezem, mert most pénteken adták föl a HL2:Orange Box-omat Angliából és szeretném előre tudni mely napokon számíthatok rá :D)

hargharg

#15890
ugyan a munkanapokhoz angolorszagban nem ertek, de ugy tippelnem, hogy az elkovetkezo het barme*ik napjan szamithatsz a csomagra, vagy ha akkor nem, hat az utana kovetkezo heten. az a biztos. ^_^

amugy meg tessek sokat moso*ogni, nevetni, az mindenen segit!
nem pedig morcosnak lenni, mer' az nem produktiv! : DD

mellesleg: az hipokratizmus, ha megvetem az emberi hu*eseget? ^_^
gyorsan hozzateszem, hogy magamban is megvetem, es probalom a leheto legalacsonyabb szintre csokkenteni az elofordulasat, noha ez talan nem latszik i*en egyertelmunek kintrol... : D
rofl

Lythis

Quote from: hargharg on 2007-12-22, 05:24:07
, de ugy tippelnem, hogy az elkovetkezo het barme*ik napjan szamithatsz a csomagra, vagy ha akkor nem, hat az utana kovetkezo heten. az a biztos. ^_^
az elkövetkezendő hét második felében... kétlem, hogy 24-25-26-odikán lenne kézbesítés, habár nem ismerem annyira a magyar postát - nem, más postát sem... csekkfeladáson kívül nem sokmindent bonyolítok rajtuk keresztül...

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2007-12-22, 01:08:45
Zombik: 79%

100% do i win?  :hehe: Canned food and gunz baby!  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

hargharg

Quote from: Lythis on 2007-12-22, 05:55:13
Quote from: hargharg on 2007-12-22, 05:24:07
, de ugy tippelnem, hogy az elkovetkezo het barme*ik napjan szamithatsz a csomagra, vagy ha akkor nem, hat az utana kovetkezo heten. az a biztos. ^_^
az elkövetkezendő hét második felében... kétlem, hogy 24-25-26-odikán lenne kézbesítés, habár nem ismerem annyira a magyar postát - nem, más postát sem... csekkfeladáson kívül nem sokmindent bonyolítok rajtuk keresztül...

sohase mondd, hogy soha... ^_^
bar a felvetes jogos, nekem igy hajnali 4kor teljesen kiment a fejembol, hogy holnaputan mar unnepek... : D
rofl

Én

De nem szeretem a szombat reggeli edzést...
Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-22, 06:24:02
Quote from: Lythis on 2007-12-22, 01:08:45
Zombik: 79%

100% do i win?  :hehe: Canned food and gunz baby!  :rotfl:
Már tudom kihez kell menekülni. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2007-12-22, 12:57:33
Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-22, 06:24:02
100% do i win?  :hehe: Canned food and gunz baby!  :rotfl:
Már tudom kihez kell menekülni. :D
Hát hozzá nem - még élőként fejbelőne, biztos, ami sicher :haha:

Solid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-22, 23:25:41
Quote from: Én on 2007-12-22, 12:57:33
Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-22, 06:24:02
100% do i win?  :hehe: Canned food and gunz baby!  :rotfl:
Már tudom kihez kell menekülni. :D
Hát hozzá nem - még élőként fejbelőne, biztos, ami sicher :haha:

Főleg ha többnapos éhséggel menne oda hozzá az ember "PANCAEK..." hörgéssel.  :muhahah:

RedPriest

Ha minden jól  megy, akkor mindjárt viszem a gépem szétszedni, meg építgetni, aztán majd újra dobom az xp-t is. Szóval egy kis ideig semmiképp nem leszek. Tudom, nem, mintha érdekelne bárkit is. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-22, 06:24:02
Quote from: Lythis on 2007-12-22, 01:08:45
Zombik: 79%

100% do i win?  :hehe: Canned food and gunz baby!  :rotfl:
ki tudnám tölteni 100-ra, de az nem lenne őszinte :hehe:  - eleve a város miatt kizárt :)

Kvikveg

Oh, milyen jo erzes volt ket napig agyban fetrengeni, konyvet olvasni (Bourne 2. kotet, kisse mar unom), nem bekapcsolni a PC-t... Ahhh...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.