Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2007-12-17, 17:17:50
K_T, mondtad, hogy a gitár nem segít sokat csajozásnál.

http://designpumpa.blog.hu/2007/12/17/gitarral_kombinalt_vibratort_a_fa_ala

ez a comment tetszett:

"a vége az lesz figyeljétek meg hogy jönnek a wireless vibrátorok és minden koncerten lesz minden csajban egy ilyen :DDDD"  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.

Próféta


Én

Okay, it's seriously time for me to read some manga get some sleep. Continue with your brainfuck.

Dreamcleaver

Methinks its funny.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.


:D

Tycho

Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.
[spoiler][/spoiler]

Solid Snake

Quote from: Tycho on 2007-12-17, 23:02:19
Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.
[spoiler][/spoiler]

MOST NEVETEK

[spoiler](azt hiszem, ebből a beszólásból legenda lesz  :D)[/spoiler]

Én

Én meg köszönöm, legutóbb amikor láttam, elfelejttetem sukken faved-et alkalmazni.

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-12-17, 23:17:51
Quote from: Tycho on 2007-12-17, 23:02:19
Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.
[spoiler][/spoiler]

MOST NEVETEK

[spoiler](azt hiszem, ebből a beszólásból legenda lesz  :D)[/spoiler]
Ez már régen az, legalábbis itt az usteamen, csak még nem mertük mi is használni kezdeni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-12-17, 23:20:12
Quote from: Solid Snake on 2007-12-17, 23:17:51
Quote from: Tycho on 2007-12-17, 23:02:19
Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.
[spoiler][/spoiler]

MOST NEVETEK

[spoiler](azt hiszem, ebből a beszólásból legenda lesz  :D)[/spoiler]
Ez már régen az, legalábbis itt az usteamen, csak még nem mertük mi is használni kezdeni. :D

a magad nevében beszélj :haha: >>4chan topic

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.
Oh shi-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

#15822
Quote from: Tycho on 2007-12-17, 23:46:10
Quote from: Ramiz on 2007-12-17, 23:20:12
Quote from: Solid Snake on 2007-12-17, 23:17:51
Quote from: Tycho on 2007-12-17, 23:02:19
Quote from: Gmer on 2007-12-17, 22:24:19
[spoiler=random]

Nobody expects the Spanish Inquisition.[/spoiler]

That is all.
[spoiler][/spoiler]

MOST NEVETEK

[spoiler](azt hiszem, ebből a beszólásból legenda lesz  :D)[/spoiler]
Ez már régen az, legalábbis itt az usteamen, csak még nem mertük mi is használni kezdeni. :D

a magad nevében beszélj :haha: >>4chan topic

OMG :wtf
111666. néző lettem. :3x3:

QuoteVendég      01:05:13     Használatba veszi a jelszó emléketetôt.
:D Vajon mivel etethetik szegényt?

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Quote from: Selmo on 2007-12-18, 01:59:29
QuoteVendég      01:05:13     Használatba veszi a jelszó emléketetôt.
:D Vajon mivel etethetik szegényt?

"Retard of the week?" :)

RedPriest

Gondoltam, ha már tegnap annyira felidegelt az otp, írok róla itt egy negatív reklámot.

Ülök szépen a gép előtt (azt hiszem, youtube+msn), várom, hogy megérkezzen az átutalás, mivel elfogyott a pénzem, s kellett pár ezer, hogy a hetet valahogy még kihúzzam. Kapom az értesítést, hogy a pénz megjött, a "-38eFT" egyenlegből lett "-18eFT". Nézem, de mint aki az Ómagyar Mária-siralom c. művet olvasná elsőre, nem értem. Mondom, biztos rossz az sms rendszer (már megint), megnézem neten az egyenlegem. De nem tévedett az sms. Mondom, ez meg hogy lehet? Visszanézem a tranzakciókat. Tegnap reggel 7:01-kor ATM-ből 38eFT-ot szedtem le. Igen, csak én ekkor még javában aludtam, kártyám itthon volt, lakást belülről zárom, egyedül vagyok. Hívom a hibabejelentőt. Ott 12perc után sikerült megtudnom, hogy egy rééééégi levétel lett kétszer elkönyvelve va-ló-szí-nü-leg, de 2-3nap kivizsgálást kérnek az ügyben, aztán ha igazam lesz, jóváírják a tévesen levont összeget. Felírta, mi a panaszom (tisztára, mint az orvosnál), adataim, stb. Tehát ezen a héten itt leszek Debrecenben pénz nélkül, pillanatnyilag "-18eFT" folyószámlaegyenleggel, üres zsebbel. Ezek után hirtelen beugrott a reklámjuk: "bízunk egymásban". Most elhatároztam, hogy bankot váltok, legalábbis nyitok egy új folyószámlát, hogy arra kapjak pár ezer átutalást, hogy mégis legyen valamennyi pénzem. A probléma pont a megbízhatóság. Ugyanis nem ez az első eset, viszont a legdurvább. ((Tudom, hogy ilyen szintű sarazásért beperelhet a bank (már volt rá nem egy példa fórumhoz kötve), de én direkt próbáltam úgy leírni, ahogy volt. Meg ott a hangfelvétel. De ha kedvük tartja, tegyék, én meg vagyon gondatlan kezelésével állok elő, illetve személyes adatok többszöri megváltoztatásával/hamisításával. :haha:))

Elnézést, hogy ezt így, ide levéstem, de kikivánkozott, muszáj volt. Tegnap teljesen kész voltam ettől, illetve még ma sem mondom azt, hogy nem érdekel a dolog. De most komolyan, jogtalan a felháborodásom?
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Nekem is volt más ilyen téves jóváírás OTP-nél de pár orán belül, bejelentés nélkül visszaírták az összeget. Szerintem bármelyik bank rendszerében előfordulhat ilyen.
Ettől függetlenül én sem vagyok nagy barátja az OTP-nek :)

Kuroi Tenshi

Quote from: RedPriest on 2007-12-18, 11:39:44
(Tudom, hogy ilyen szintű sarazásért beperelhet a bank (már volt rá nem egy példa fórumhoz kötve)

Szánalmas.
az otthon tartsd a pénzed azért teljesít olyan jól a tőzsdén, mert
keresztbe b@$za át a gyanútlan ügyfeleket magas díjakkal és
alacsony kamatokkal. Már a szüleimmel is megértettettem pár éve,
hogy érdemes bankot váltani még a papírmunka ellenére is, és nem
sokkal később már ők is belátták.

minuszmiki

Quote from: RedPriest on 2007-12-18, 11:39:44
otp
Épp a napokban volt velük nekem is problémám, bár mondjuk csak 2000 Ft-om bánta, hogy nem egyenlítettem ki az egy éve halmozódó -50 (!) Ft-os egyenlegemet, és részben én is hibás vagyok a dologban, de így karácsony előtt nem jött jól.

Tycho

És karácsony előtt ez még szaporodni fog. Nekik is kell a pénz, és szerintem ilyen módok 'kérnek' kölcsön az ügyfeleiktől egy-egy befektetéshez. Ez ügye etikátlan és túl durva, de mi más juthat eszébe  az embernek, amikor ilyen sok ilyen panaszt hall naponta? Nem véletlenül nem vagyok OtthonTartsdaPénzedes..

RedPriest

Nah, akkor "megnyugodtam", hogy nem én vagyok a hülye, akivel szórakoznak, másnak is van problémája velük. Az 50forintos példa is ismerős, csak nekem ez ilyen 3, vagy 4forint volt, amiből lett 200valamennyi. De ez most 38e, azért okés, hogy nem szólok a boltban, ha lehúznak 2forinttal, biztos kell neki, de ennyi mellett nem megyek el. Megint néztem, 22óra kevés volt eddig, hogy javítsák. Jó, mondjuk 2-3napot mondtak, de... hagyjuk. Letusoltam, öltözök, aztán lépek nyitni egy másik folyószámlát. :ejj:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Ramiz

Én is OTP-s vagyok és épp a napokban utaltak át véletlenül 21.000(!!!) forintot. Király ez a bank. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Haveromnak 4+ volt az átlaga, enyém 2+, ennek ellenére 2x annyi ösztöndíjat kaptam.. ja, király az otp :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo

Quote from: Ramiz on 2007-12-18, 16:19:41
Én is OTP-s vagyok és épp a napokban utaltak át véletlenül 21.000(!!!) forintot. Király ez a bank. :D
Majd ha duplán veszik le, nem örülsz. :__devil:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Jelentem a csizkeki baromi finom. Most vannak itt anyam novendekei felevzaro partyn. Ket japan lany is van, es az egyik sk keszitett tortat hozott es bazi finom. Ugyhogy nem tudom .Attila mit ettel kint, de az valami al-cheese-cake lehetett. Ez gyk egy lapos, homogen sarga turotorta, de surubb valahogy. Nyamm.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Állítólag csízü kéki volt, és nem volt jó. Minden kaját el lehet szúrni ;)

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-12-18, 16:19:41
Én is OTP-s vagyok és épp a napokban utaltak át véletlenül 21.000(!!!) forintot. Király ez a bank. :D
Nézzél neptunt. Karácsonyi pénzt kaptál, nem otp ajándékot :hehe:

RedPriest

Közben elmagyarázták érthetően a hiba okát, s nem 'őőő-így-őőő-úgy' módon, ahogy tegnap sikerült az ügyintézőnek. Szóval, ha már fikáztam, illik leírni azt is, amit közben megtudtam. Mikor egy tranzakció történik (vásárlás, atm), a bank lefoglalja az összeget (vagyis a rendszer), amit csak késöbb, napok múlva húz le ténylegesen a számláról. Ha a rendszer hibásan foglalta az összeget le, vagy duplán, esetleg nem azonnal, akkor a számláról való leemeléskor téves mértékben számol, mert a megjelöléshez nyúl vissza, ami ha hibás, ez történik, mint most velem. Megnyugtattak, hogy a technika ördöge soha sem alszik, ez gyakori hiba. De legalább tudom, hogy a rendszerük szar. :D Ettől függetlenül nyitottam egy új folyószámlát. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Manitu

Ez mondjuk nem magyarázza meg, hogy a tényleges tranzakciókor miért nem szüntetik meg a megjelölést. Vagy mért jelölte ki kétszer a tranzakciót. Mert ha jól értem valami ilyesmi történt.



And now something completely unrelated:
Már a lurk sem a régi, két nap alatt két hibás fájlt szedtem le, és nem az én készülékemben van a hiba :mad:


RedPriest

#15838
Quote from: Manitu on 2007-12-18, 19:20:57
Ez mondjuk nem magyarázza meg, hogy a tényleges tranzakciókor miért nem szüntetik meg a megjelölést. Vagy mért jelölte ki kétszer a tranzakciót. Mert ha jól értem valami ilyesmi történt.

Igen. És valóban nem magyarázza, ezért könyveltem el szarnak a rendszert. :smile:

szerk.: Éééééés igen! 26óra után jóváírták! :D De azért megérik a pénzük...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

A többi banki rendszer is ugyanilyen szar, és az OTP-nél is ritkán fordul elő, hogy hosszú ideig nem rakják rendbe a hibás tranzakciókat. Nekem 2-3 alkalommal volt ilyen és csak a neten láttam, hogy kétszer vonták le az összeget, de kb fél órával később visszakaptam.