Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

#16740
Quote from: Zsiga on 2008-01-22, 01:04:03
Quote from: Lythis on 2008-01-21, 23:30:16
Zsiga: ilyen előadásdiáid vannak még? Mert ha igen, akkor plz ne kímélj. (az egyetlen, amin kiakadtam az az a töréses volt, amikor meg volt hajolva az a - feltételezésem szerint - kar).
Elkezdtem feltölteni a többi cuccot a netre, bár ezekben nem nagyon vannak ilyen jellegű képek. :)
http://zsiga667.interhost.hu/mmsz/EA/
thx ^^ Nem a képek miatt érdekelt elsősorban, hanem a téma miatt, igaz bónusz volt, hogy nem csak leírást láttam egyes esetekhez végre egy ilyen sorozatban. A képek arra voltak jók, hogy muternak megmutassam és kitárgyaljuk :)

Ramiz: csalódtam volna... :D

K_T: spec /b/-n még sosem találkoztam vele, viszont jahm, nem egy mai darab (kiindulva abból, hogy évekkel ezelőtt volt hozzá "szerencsém".. asszem talán még rottenen volt fenn, de nem mernék fogadni rá). btw: Ha még nem tűnt volna fel: van élet - és szenny - a 4chanon kívül is.

RedPriest

Quote from: Selmo on 2008-01-21, 22:45:49
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 22:35:44
azert a dinoszauruszoktol nem maradt fent annyi adat, mint amit az emberiseg termelt az elmult parezer evben, bar ki tudja? lehet, hogy a dinok is ezt mondtak a maguk idejeben, aztan valaki jol megtrefalta oket... : D
Ha 300 év múlva kihalunk és leállnak a szerverek, vajon mennyi adat marad az utókornak a vasbeton épületeken kívül?

A söröskupakok megmaradnak. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Edina-chan

Öh szerintem más országokban is vannak ilyen elmebetegségek, az  hogy mi pont Japán hülyeségeit találjuk meg, az megint más...Az undorító dolgokat félretéve, ígyis vannak furcsaságok a keletieknél, ami nekünk,nyugatiaknak meglehetősen furcsa. ^^' És szerintem az egyik ilyen dolog, ami közvetíti felénk ezeket a dolgokat, az az anime. Talán ezért is szeretjük,mert nem éppen átlagos rajzfilmekrőll van szó.

QuoteEz persze mind semmi ahhoz képest, amikor random rárejszolnak valakire az utcán, mert miért ne alapon, és az áldozat még csak KI SEM AKAD.
ez is durva azért, ilyenről nem igazán hallottam, és valahogy el sem tudom képzelni, hogy mondjuk munkából hazajövet egy jól felöltözött japcsi csávó aktatáskával a kezében egyszer csak fogja magát és ráveri valakire. o_o de lehetséges hogy van ilyen... viszont olyan van-e náluk, hogy egy 10-11 éves kiskölök sz*rrá lop meg szurkál mindenkit? jó, mivel eléggé nagy létszámú Japán, biztosan akad, de nálunk azért csak más...:/

Ha belegondolok,az sem volt semmi amikor szintén keleti pajtásainknál egy tinédzser lány megölte apját, elvileg a Higurashi anime hatására...jóh,ez is lejárt téma, most csak úgy eszembe jutott.  :eek:
QuoteHát, mivel engem nem ez érdekel a japánokban, ezért az ilyet nem keresem.
ennyi.ez nálam is így van. :D

.Attila

Quote from: Edina-chan on 2008-01-22, 07:51:08
viszont olyan van-e náluk, hogy egy 10-11 éves kiskölök sz*rrá lop meg szurkál mindenkit? jó, mivel eléggé nagy létszámú Japán, biztosan akad, de nálunk azért csak más...:/


Edina-chan

jó,tévedhetek. de ő legalább japán :D

kikuchiyo

Mielőtt mindenki elkönyvelné magában, hogy a japánok mennyire perverz népség, ahol az emberek az utcán ötletszerűen rejszolnak egymásra, szólok, hogy ez nagyon nem így van.

Az átlag japán (ha van értelme ennek a fogalomnak) prűdebb, mint egy átlagos európai. A szexuális zaklatást (ebben az összefüggésben chikan) nagyon komolyan veszik: a gyanúja is elég ahhoz, hogy a férfi azonnal repüljön a munkahelyéről, és gyak. egy életre megbélyegzetté váljon. A Japánba utazó férfiaknak szokták is javasolni, hogy lehetőleg ne is álljanak közel fiatal nőkhöz a vonaton, a félreértések elkerülése végett.

Előfordult olyan csalás, ami a megszégyenüléstől való félelemre alapozott. A bűnbanda nőtagja felhívta a kiszemelt áldozat feleségét, és azt hazudta, hogy a férj inzultálta őt a vonaton, de némi pénz ellenében hajlandó eltekinteni a feljelentéstől.
A feleség meg gondolkodás nélkül fizetett.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-22, 11:14:04
[spoiler]Mielőtt mindenki elkönyvelné magában, hogy a japánok mennyire perverz népség, ahol az emberek az utcán ötletszerűen rejszolnak egymásra, szólok, hogy ez nagyon nem így van.

Az átlag japán (ha van értelme ennek a fogalomnak) prűdebb, mint egy átlagos európai. A szexuális zaklatást (ebben az összefüggésben chikan) nagyon komolyan veszik: a gyanúja is elég ahhoz, hogy a férfi azonnal repüljön a munkahelyéről, és gyak. egy életre megbélyegzetté váljon. A Japánba utazó férfiaknak szokták is javasolni, hogy lehetőleg ne is álljanak közel fiatal nőkhöz a vonaton, a félreértések elkerülése végett.

Előfordult olyan csalás, ami a megszégyenüléstől való félelemre alapozott. A bűnbanda nőtagja felhívta a kiszemelt áldozat feleségét, és azt hazudta, hogy a férj inzultálta őt a vonaton, de némi pénz ellenében hajlandó eltekinteni a feljelentéstől.
A feleség meg gondolkodás nélkül fizetett.[/spoiler]

Ahogy én látom, a japán társadalom arra alapoz, hogy mindenki szinte robotként viselkedjen a munkahelyén/hivatalokban/az utcán; viszont otthon vagy erre specializált helyeken az emberek kiélhetik a furcsa és/vagy perverz hajlamaikat is, legyen az a maid cafe, tentacle rape vagy akár bugyiszaglászás.

Az Oniról meg...még egy játék amit megérné újrajátszani.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Quote from: .Attila on 2008-01-22, 08:01:04

Megelőztél. De esélyem sem volt, nem kelek fel olyan embertelen időpontban. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

hargharg

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-22, 11:14:04
Mielőtt mindenki elkönyvelné magában, hogy a japánok mennyire perverz népség, ahol az emberek az utcán ötletszerűen rejszolnak egymásra, szólok, hogy ez nagyon nem így van.
...

azert valami tradicionalis mentalis problemajuk nekik is van... : )
a mienk, hogy "kicsesztek velunk", az ovek meg - nem is tudom igy hirtelen megfogalmazni rendesen.
de nem egyszeruen annyi, hogy "ha radrejszolnak az utcan, az nem problema, sot", az biztos. : DD
azzal a mar emlegetett birkaszellemmel lehet kapcsolatban. kivetelekrol nem beszelek! : D
rofl

Edina-chan

tudtommal van olyan is,hogy a nőknek külön buszjárat van  :eek: óvatosak,az biztos..

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-01-22, 08:01:04
Quote from: Edina-chan on 2008-01-22, 07:51:08
viszont olyan van-e náluk, hogy egy 10-11 éves kiskölök sz*rrá lop meg szurkál mindenkit? jó, mivel eléggé nagy létszámú Japán, biztosan akad, de nálunk azért csak más...:/


An hero!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Nem ismerem teljesen a történetet. Öngyilkos lett volna?

Lythis

Tudtommal nem, sőt, azóta, ha minden igaz kiengedték vagy mi. Ramiz használta rosszul a kifejezést.

Ramiz

Ajjaj, ez baj, a fenébe, kár érte.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Azt nem tudom megnézni valahol, hogy itt a fórumon ki Ignore-ol mert meglepve látom h van egy személy aki Ignore listára tett és nem igazán értem h miért  :eek:  :oops:

Darkstar

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 17:52:38
Azt nem tudom megnézni valahol, hogy itt a fórumon ki Ignore-ol mert meglepve látom h van egy személy aki Ignore listára tett és nem igazán értem h miért  :eek:  :oops:
Szerintem nem. Habár sejtésem van, de inkább megtartom magamnak. :D (Nem, pmben sem ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-22, 11:14:04
Mielőtt mindenki elkönyvelné magában, hogy a japánok mennyire perverz népség, ahol az emberek az utcán ötletszerűen rejszolnak egymásra, szólok, hogy ez nagyon nem így van.

De az én kicsi világomban például igen. Úgysem jutok el oda sose. :) :D
[spoiler]De ha igen, mindenkit lerejszolok majd, ötletszerűen. :whoah: :__devil: )[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: Darkstar on 2008-01-22, 17:57:04
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 17:52:38
Azt nem tudom megnézni valahol, hogy itt a fórumon ki Ignore-ol mert meglepve látom h van egy személy aki Ignore listára tett és nem igazán értem h miért  :eek:  :oops:
Szerintem nem. Habár sejtésem van, de inkább megtartom magamnak. :D (Nem, pmben sem ^^)

Mind1 végülis annyira nagyon nem izgat csak kíváncsi vagyok hogy mégis miért csak megmondaná azt csá... Azért az jó h csak egy van láttam már többet is ilyen 8-9 eket xD

Darkstar

Végre egy kis viharos idő. Habár csak 1 villámot láttam eddig dörgést meg még nem hallottam, de az eső és a szél mindenképp jó jel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Quote from: Darkstar on 2008-01-22, 18:14:14
Végre egy kis viharos idő. Habár csak 1 villámot láttam eddig dörgést meg még nem hallottam, de az eső és a szél mindenképp jó jel.
Én speciel jobban szeretem a napsütést, de kinek mi... :D

noriko

itt meg egész nap szakadt az eső. van vagy 17 fok. miezmár?? not fair! :haha:
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

Biztos csak nyári zivatar.
Majd akkor panaszkodj, ha már a pingvinek is előmásznak.
Oh wait, they do swim over to South Africa from the arctic....
damn... :D

.Attila

Quote from: noriko on 2008-01-22, 19:00:48
itt meg egész nap szakadt az eső. van vagy 17 fok. miezmár?? not fair! :haha:

Y hello thar! Találtál proxyt? :)

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-22, 19:03:34
Oh wait, they do swim over to South Africa from the arctic....
Az egy kicsit messze van, és még pingvinek sincsenek arrafelé...  :D

Kuroi Tenshi

Pedig mintha lenne vmi ilyesmi... mármint pingvinek, amik
felúsznak D-Afrika partjaihoz.
Ah, whatever. Disregard that, I suck at nature films.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-22, 19:25:23
Pedig mintha lenne vmi ilyesmi... mármint pingvinek, amik
felúsznak D-Afrika partjaihoz.
Ah, whatever. Disregard that, I suck at nature films.
PROTIP: Arctic vs. Antarctica :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-01-22, 19:29:58
PROTIP: Arctic vs. Antarctica :)
PROTIP: arctic kis a-val sarkkörit jelent, nem Déli Sarkot :)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 18:05:35
Quote from: Darkstar on 2008-01-22, 17:57:04
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-22, 17:52:38
Azt nem tudom megnézni valahol, hogy itt a fórumon ki Ignore-ol mert meglepve látom h van egy személy aki Ignore listára tett és nem igazán értem h miért  :eek:  :oops:
Szerintem nem. Habár sejtésem van, de inkább megtartom magamnak. :D (Nem, pmben sem ^^)

Mind1 végülis annyira nagyon nem izgat csak kíváncsi vagyok hogy mégis miért csak megmondaná azt csá... Azért az jó h csak egy van láttam már többet is ilyen 8-9 eket xD

Írj mindenkinek pm-et, abból kiderül. :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

#16769
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-22, 19:37:35
PROTIP: arctic kis a-val sarkkörit jelent, nem Déli Sarkot :)
Nemnem, az arctic kizárólag az északi sark és környéke. :)
http://dictionary.reference.com/browse/arctic
http://www.reference.com/search?q=arctic
http://www.etymonline.com/index.php?term=arctic
Szerk.: Ja és persze
:D

Quote from: Zen on 2008-01-22, 19:39:56
Írj mindenkinek pm-et, abból kiderül. :hehe:
PM-ignore külön van választva a fórumos ignore listától.