Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Én on 2008-01-21, 17:12:04
Azért fura belegondolni, ennyi sok év múlva ha egy más faj lesz majd, mit fognak gondolni rólunk. Elvégre a mi fajunk miat vetette meg a lábát a civilizáció a bolygón (elméletlieg). Vajon büszkék lesznek ránk, vagy úgy lesz, ahogy K_T mondta, dühösek, hogy jól elcsesztük? Bár valószínűleg az utóbbi, mert míg arról mi tehettünk, az előbbi csak kialakult velünk... Azért érdekes belegondolni, embercsontvázak, egy más faj által kiállítva... :rolleyes:
Fixed.
Mi mit gondolunk a dinoszauruszokról? ::)

A tökéletesség unalmas.

hargharg

azert a dinoszauruszoktol nem maradt fent annyi adat, mint amit az emberiseg termelt az elmult parezer evben, bar ki tudja? lehet, hogy a dinok is ezt mondtak a maguk idejeben, aztan valaki jol megtrefalta oket... : D
rofl

Én

A dinoszauruszok nem alkottak semmit, mi ennyit legalább elmondhatunk magunkról. Bár ki tudja, lehet egész kis dínócivilizációjuk volt, csak beköszönt pár meteor, aminek ők nem örültek, űrhajóra szálltak, és hagytak egy ilyen üzenetet egy kráterben: "kthxbai".

Selmo

Quote from: hargharg on 2008-01-21, 22:35:44
azert a dinoszauruszoktol nem maradt fent annyi adat, mint amit az emberiseg termelt az elmult parezer evben, bar ki tudja? lehet, hogy a dinok is ezt mondtak a maguk idejeben, aztan valaki jol megtrefalta oket... : D
Ha 300 év múlva kihalunk és leállnak a szerverek, vajon mennyi adat marad az utókornak a vasbeton épületeken kívül?

A tökéletesség unalmas.

Zen

Quote from: Selmo on 2008-01-21, 22:45:49
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 22:35:44
azert a dinoszauruszoktol nem maradt fent annyi adat, mint amit az emberiseg termelt az elmult parezer evben, bar ki tudja? lehet, hogy a dinok is ezt mondtak a maguk idejeben, aztan valaki jol megtrefalta oket... : D
Ha 300 év múlva kihalunk és leállnak a szerverek, vajon mennyi adat marad az utókornak a vasbeton épületeken kívül?

Lesz pár 2ezer+ éves agyagköcsög amiről jól megállapítják h milyen fejletlen barmok voltunk. :P
Sőt, ha "szerencséjük" van, találnak egy amcsi silót dugig atombombákkal...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-21, 13:41:42
Quote from: Fubenalvo on 2008-01-21, 08:52:46
Tőlem még sosem vettek... még azt sem tudom milyen a vércsoportom. Ritkaság az ilyen!? :P
Tőlem már egy csomószor vettek vért, de egyszer sem tudták megmondani,
hogy mi a vércsoportom, így én se tudom. Do I win? n/n
Tőlem már egy csomószor vettek vért, általában megkérdeztem, hogy milyen a vércsoportom, és mindíg elfelejtem :redface: Do I win? n/n
A legjobb a Szigeten volt pár éve, véradásnál lecsapoltak vagy fél litert (mittomén mennyi a standard), utánna leguítottam egy sört, és irány tombolni a Nightwish koncertre :whoah:

Quote from: Próféta on 2008-01-21, 20:28:12
.Attila: a ti szakotok menedzsment + vegyessaláta ez egyetem egyéb tárgyaiból. Vannak "rendes" menedzsment szakok is, ahol sejtésem szerint tényleg a semmit tanulják hosszan, kimerítően, felsorolásokba szedve. Másrészt büfészak != könnyű, bár akkor ezek szerint a jelentésében sincs konszenzus.
Nálunk általában az idegenforgalmit hívták büfé szaknak. Illetve volt egy tanár, aki mindent, ami nem info volt :D


hargharg

Quote from: Zen on 2008-01-21, 22:48:18
Quote from: Selmo on 2008-01-21, 22:45:49
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 22:35:44
azert a dinoszauruszoktol nem maradt fent annyi adat, mint amit az emberiseg termelt az elmult parezer evben, bar ki tudja? lehet, hogy a dinok is ezt mondtak a maguk idejeben, aztan valaki jol megtrefalta oket... : D
Ha 300 év múlva kihalunk és leállnak a szerverek, vajon mennyi adat marad az utókornak a vasbeton épületeken kívül?

Lesz pár 2ezer+ éves agyagköcsög amiről jól megállapítják h milyen fejletlen barmok voltunk. :P
Sőt, ha "szerencséjük" van, találnak egy amcsi silót dugig atombombákkal...
vegulis...

ennyire szornyu ezen a bo*gon elni?
nem mintha annyira csodalatos lenne szerintem, de lehetne rosszabb is...
: D
rofl

necrologist

nem ez a reklám helye meg stb, de most kapcsoltam az mtv-re és a swungban épp japán a téma (illetve most épp reklám/zene van)
akit érdekel hajrá

Zen

Quote from: hargharg on 2008-01-21, 22:57:26
ennyire szornyu ezen a bo*gon elni?

Nem, roszabb..
Azt meg nem hívnám életnek ha a szabad akaratomat nem érvényesíthetem, és azér dolgozzam ki a belemet h valaki másnak jó legyen, miközben ő sz@rik a fejemre, vagy azt se tudja ki vagyok (pl ombucman barátunk kitalál pár baromságot h minket szivasson amikor azt se tudja kik vagyunk, v egyáltalán kipróbálná- igen, tom h ez nem nagyon lehetséges, de akkor is..aki nem tudja ki vagyok, ne akarja megszabni az életemet, én se b@szogatom őt az én marhaságaimmal..), közben naponta kell beképzelt baromarcokkal szenvednem (igazából már meguntam őket, annyira megszoktam..), és minden éjjel azzal a nyugodt tudattal hajthatom párnára a fejem h 1: amit én szeretnék akkor se fogom sose megkapni ha beledöglök, 2: bármilyen naivan optimistán próbálom nézni a világot, sose fog megjavulni és sz@r az egész.. Így aztán csak úgy tombol bennem az életkedv :/
Az élet mindig orális szexben végződik - Ha nem tanulsz meg korán nyalni, a végén szopni fogsz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Annyira nem lehet szörnyű, illetve csak az mondhatja ezt igazán hitelesen és teljes szívből, akinek mögötte van a nagyon kemény érv, hogy képes volt az egészet eldobni magától, mert nem tetszett neki. (És akkor még mindig meg lehet támadni, hogy nem volt lelkileg teljesen egészséges, de azért ha egy aránylag normális életet élő, semmilyen szempontból nem szélsőséges ember, aki többé-kevésbé egészséges, van munkája és esetleg még magánélete is, és mégis öngyilkos lesz, én elhiszem neki, hogy komolyan gondolta. BTW valahol azt olvastam, hogy az öngyilkosságok nagy részéről elmondható, hogy a delikvens az élet három legfontosabb területén (egészség, magánélet, munka ill. az abból levezethető közvetlen életkörülmények) egyszerre küszködött súlyos problémákkal. Ha a háromból egy megvan, még van mibe kapaszkodni.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

#16720
Quote from: Zen on 2008-01-21, 23:14:52
...
kar. : D

Quote from: Ramiz on 2008-01-21, 23:18:59
...
igy is van. "amig elunk remelunk!", vagy hogy is. vagy "nem adom fel, amig egy darabban latsz..."?
ha mar tobb darabban vagy, akkor. feldarabolni sajat magadat csalasnak szamit!! : D


es kulonben is "it may be cruel for you, but for me it's HILARIOUS!" : DD
rofl

Lythis

#16721
Ennyire szörnyű ezen a bolygón élni: Attól függ. Vannak pillanatok, amikor baromira kiakaszt, hogy milyen dolgok is vannak a világban, máskor meg észre sem veszem. szerintem ez hangulat dolog is valahol.
És most egy kis falmelléki zöldduma: az a legnagyobb bajom, hogy az emberiség hajlamos nagyon nem törődni a környezetével, és általábban ez akaszt ki a legjobban.
Egyébként nem a bolygóval van a bajom, hanem a körülményekkel.

Zsiga: ilyen előadásdiáid vannak még? Mert ha igen, akkor plz ne kímélj. (az egyetlen, amin kiakadtam az az a töréses volt, amikor meg volt hajolva az a - feltételezésem szerint - kar).

Zen

Nem mondtam h öngyilkos akarok lenni.. és ha akarnék is, túl makacs/gyáva/naiv/hülye vagyok hozzá.
Megelégszem a fiatalon meghalással. :D
Reménykedem, és szórakozok azon amin lehet, aztán vhogy kihúzom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

necrologist

hát nemtudom, az embernek csak 1 esélye van, ha már minden kötél szakad akkor fogod magad teszel mindenkire és elindulsz egy másik irányba (ha tényleg nem lehet megoldani a dolgokat) és lesz ami lesz, eldobni az életed valószínüleg ilyenkor könnyebb lenne, de hálisten a legtöbb ember nem ezt teszi mert
Quote from: Zen on 2008-01-21, 23:30:56
túl makacs/gyáva/naiv/hülye
vagy akár az ezek ellentéte

necrologist

szóval swung, valamikor a polipos rész környékén feladtam, volt után (elötte?) bármi értelmes benne?

Zen

polipos rész? miről maradtam le?:o
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-01-21, 21:17:49
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-21, 20:54:11
Akik csak ilyen félévbe-sűrített-mikro-makro-csakelmélet-filézett-
konzervet kaptok
A közgazdaságtan egy nagyon szép és jó dolog lenne ha nem arról szólna (legalábbis nekünk természettudományokkal foglalkozó közembereknek) hogy logikus és egyszerű elméleteket úgy fogalmazzon meg hogy kurva tudományos hangzása legyen, lehetetlen legyen normálisan megtanulni, ellenben pont ugyanaz legyen a jelentése mintha szépen magyarul írták volna.

marketing
Itt a különbség, hogy az elméletek gyakran azért vannak olyan nyakatekert
és túlbonyolított formában megfogalmazva, mert azok a rendes közg.tanban
(mikro, makro, stat, pü, befektetések, számvitel,...) képletekből és modellekből
vannak levezetve, és ezeknek csak együtt van értelmük.

A marketing viszont nem is igazi közg.tan. Az a pszichológia és az alkalmazott
gazdaságtan fattyja.

necrologist

Quote from: Zen on 2008-01-22, 00:04:21
polipos rész? miről maradtam le?:o
csak erős idegzetűeknek
[spoiler]undorító/aberrált japán videókról volt szó, pl: tornateremben japán gimnazistalányok távolbafosó versenyt rendeznek, illetve valami japán nő felgyöszmötölt magába egy élő polipot aztán "megszülte", itt adtam fel a reményt hogy látok valami kulturált vagy érdekes cuccot japánról és kapcsoltam el[/spoiler]

Zen

Quote from: necrologist on 2008-01-22, 00:11:25
Quote from: Zen on 2008-01-22, 00:04:21
polipos rész? miről maradtam le?:o
csak erős idegzetűeknek
[spoiler]undorító/aberrált japán videókról volt szó, pl: tornateremben japán gimnazistalányok távolbafosó versenyt rendeznek, illetve valami japán nő felgyöszmötölt magába egy élő polipot aztán "megszülte", itt adtam fel a reményt hogy látok valami kulturált vagy érdekes cuccot japánról és kapcsoltam el[/spoiler]

uh... O_o
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

valahogy elégedettséggel vegyes undorral tölt el, amikor ilyesmiket hallok a "superior" japókról. egyre inkább kezd az a benyomásom lenni, hogy fogtak egy rakat perverz, nacionalista, beteg, törpét, akik mellékesen imádtak rajzolni - még úgy is, hogy az eredeti művészetük shitsux kategória ahhoz képest (igen, a nyugativilágé is, so what?) - és mindet bezsúfolták valahova qrvamessze keletre, mondván, hogy ott úgysem zavarnak majd senkitsem.
Japánokat láttam már forró vízbe ugrani tv vetélkedő keretében azért, hogy lássák, hogy egyik nagymellű nemzettársuk mellei ugrálnak, mert egy olyan széken ült, ami rázkódik, és a szék rázkódásának időtartamát az határozta meg, h adott csapattársuk meddig képes a forró vízben szenvedni ezért.
Ez persze mind semmi ahhoz képest, amikor random rárejszolnak valakire az utcán, mert miért ne alapon, és az áldozat még csak KI SEM AKAD. Mármint hahó világ, ezzel csak szerintem nincs rendben minden?! És szépen lassan eljutunk oda, hogy már csak legyintünk, amikor valaki az orrunk elé dug eg képet, amin valami hülye japó ribanc nőszemély, aki anonimitását megőrzendő olyasmi maszkot visel, mint az a szennyláda a GUNDAM Seed-ben, éppen képensz nyakatekert pozícióban azon igyekszik, hogy meglehetősen híg ürüléknek látszó anyaggal elrje az arcát (a.k.a. képenfossa magát).

Zen

Hát, mivel engem nem ez érdekel a japánokban, ezért az ilyet nem keresem.
Ha nem akad ki azon h rárejszolnak az utcá az még nem feltetlenül gáz, legyen 1 perverziója, de legalább rendes ember legyen, mint "nomális" (orális meg anál szex meg társai se normálisabb, csak nem gusztustalan/..annyira) és egy utálnivaló x@ralak. Ennyit várok el egy embertől, legyen jó fej, onnantól semmi bajom vele..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Quote from: Lythis on 2008-01-22, 00:38:47

Ez persze mind semmi ahhoz képest, amikor...


Sharkingnak hívják ezt, és gyak. az összes ilyen videó megrendezett.
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-22, 00:45:45
Quote from: Lythis on 2008-01-22, 00:38:47

Ez persze mind semmi ahhoz képest, amikor...


Sharkingnak hívják ezt, és gyak. az összes ilyen videó megrendezett.
fogalmam sincs, hogy minek hívják, veled ellenben nem vagyok ilyen tájékozott a témában.  Nem jártam utána, hogy mennyire megrendezett, mert nem érdekelt, egyszer sem én kerestem, csak belebotlottam ezekbe. A gond ott kezdődik, hogy a japókból ki is néznék ilyet rendezés nélkl is.

Ramiz

Quote from: Lythis on 2008-01-22, 00:38:47
valahogy elégedettséggel vegyes undorral tölt el, amikor ilyesmiket hallok a "superior" japókról. egyre inkább kezd az a benyomásom lenni, hogy fogtak egy rakat perverz, nacionalista, beteg, törpét, akik mellékesen imádtak rajzolni - még úgy is, hogy az eredeti művészetük shitsux kategória ahhoz képest (igen, a nyugativilágé is, so what?) - és mindet bezsúfolták valahova qrvamessze keletre, mondván, hogy ott úgysem zavarnak majd senkitsem.
Japánokat láttam már forró vízbe ugrani tv vetélkedő keretében azért, hogy lássák, hogy egyik nagymellű nemzettársuk mellei ugrálnak, mert egy olyan széken ült, ami rázkódik, és a szék rázkódásának időtartamát az határozta meg, h adott csapattársuk meddig képes a forró vízben szenvedni ezért.
Ez persze mind semmi ahhoz képest, amikor random rárejszolnak valakire az utcán, mert miért ne alapon, és az áldozat még csak KI SEM AKAD. Mármint hahó világ, ezzel csak szerintem nincs rendben minden?! És szépen lassan eljutunk oda, hogy már csak legyintünk, amikor valaki az orrunk elé dug eg képet, amin valami hülye japó ribanc nőszemély, aki anonimitását megőrzendő olyasmi maszkot visel, mint az a szennyláda a GUNDAM Seed-ben, éppen képensz nyakatekert pozícióban azon igyekszik, hogy meglehetősen híg ürüléknek látszó anyaggal elrje az arcát (a.k.a. képenfossa magát).


Proof. Japan IS superior. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Lythis on 2008-01-21, 23:30:16
Zsiga: ilyen előadásdiáid vannak még? Mert ha igen, akkor plz ne kímélj. (az egyetlen, amin kiakadtam az az a töréses volt, amikor meg volt hajolva az a - feltételezésem szerint - kar).
Elkezdtem feltölteni a többi cuccot a netre, bár ezekben nem nagyon vannak ilyen jellegű képek. :)
http://zsiga667.interhost.hu/mmsz/EA/

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2008-01-22, 00:38:47
És szépen lassan eljutunk oda, hogy már csak legyintünk, amikor valaki az orrunk elé dug eg képet, amin valami hülye japó ribanc nőszemély [...] képenfossa magát
She's called Tubgirl, and she's been all over /b/ for a long tiem. Lurk moar.

Quote from: Lythis on 2008-01-22, 00:38:47
"superior" japók
/b/-n is leginkább szatirikus megjegyzés, pont ilyeneknél.

Zen

Más: az oni démont jelent, ogrét v szellemet, v mind3at egyszerre?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-22, 01:20:48
Quote from: Lythis on 2008-01-22, 00:38:47
"superior" japók
/b/-n is leginkább szatirikus megjegyzés, pont ilyeneknél.

Szerintem ott van elég korcs ízlésű ember, aki nem szatirikusan gondolja... :D (Félig én is komolyan mondom amúgy. Nem csak a perverziók, ez a fajta bevállalósdi, sok mindent elfogadó hozzáállás is tetszik, még ha a birkaszellemben és a kemény, "síneken futó" gondolkodásra nevelésből következik is tán.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

Quote from: Zen on 2008-01-22, 01:26:55
Más: az oni démont jelent, ogrét v szellemet, v mind3at egyszerre?

ki a te baratnod? ^_^
rofl

Zen

Quote from: hargharg on 2008-01-22, 01:40:27
Quote from: Zen on 2008-01-22, 01:26:55
Más: az oni démont jelent, ogrét v szellemet, v mind3at egyszerre?

ki a te baratnod? ^_^

Eredetileg szellem és ogre lett belőle...:/
Maradok a démonnál..az kúlosabb. :D
Köcce amúgy. :tezsvir:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1