Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis


Fubenalvo

szépjóreggelt!
Valaki... ébren.... rajtam kívül!? :P

Draconire

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-02, 08:02:31
szépjóreggelt!
Valaki... ébren.... rajtam kívül!? :P

Egy ideje.^^

Fubenalvo

én már dógozom is... nehogy főnök beszólhasson hogy elkényelmesedtem most hogy lejárt a próbaidő :D

sirtomi

Én is dolgozom, már negyed 9-kor bent voltam :)

Fubenalvo


sirtomi

Akkor még reggeliztem, meg átnéztem az újságot :)

Zen

http://www.adriansmith.co.uk/gallery/index.html
Adrian Smith rajzok. Post-apokaliptikus, Warhammer, stb.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Miféle ember az olyan, akinek annyira nincs élete, hogy az ember vendégkönyvébe 4 "mi a f*szom ez a sz*r?" szöveget ereszt el, 5 percenként? :ejj:

Én

Nemhivatalosan megvan az angol középfokú, yay. :D
Quote from: Zen on 2008-04-02, 12:14:40
http://www.adriansmith.co.uk/gallery/index.html
Adrian Smith rajzok. Post-apokaliptikus, Warhammer, stb.
:borul:

Zen

Hallottam állítólag volt valami Fábrys botrány, amitől kivonult a fél közönség. Valaki elmesélné mi volt?

Én: grat :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

RedPriest

Quote from: Zen on 2008-04-02, 12:14:40
http://www.adriansmith.co.uk/gallery/index.html
Adrian Smith rajzok. Post-apokaliptikus, Warhammer, stb.
Ez igen! :hai:

Grat Én!
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

minuszmiki


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Zen on 2008-04-02, 14:50:31
Hallottam állítólag volt valami Fábrys botrány, amitől kivonult a fél közönség. Valaki elmesélné mi volt?
valami általam soha nem hallott nevű nő (Tereskova?) orálról meg análról danolászott a felvétel folyamán. Velvet. KI A FRANC EZ A NŐ?! Életemben nem hallottam róla, olyan képet se találtam, amin felismerhető lenne, a cikkben lévő képen is a fél pofáját kitakarja a mikrofon...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

teraflare

Grat én.  :jee: Tehát nem csak városi legenda hogy meg lehet csinálni.  (most kicsit bizakodóbb lett... ^^" )

Én


Zen

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-02, 15:06:29
Quote from: Zen on 2008-04-02, 14:50:31
Hallottam állítólag volt valami Fábrys botrány, amitől kivonult a fél közönség. Valaki elmesélné mi volt?
valami általam soha nem hallott nevű nő (Tereskova?) orálról meg análról danolászott a felvétel folyamán. Velvet. KI A FRANC EZ A NŐ?! Életemben nem hallottam róla, olyan képet se találtam, amin felismerhető lenne, a cikkben lévő képen is a fél pofáját kitakarja a mikrofon...
Rákerestem a nevére, festő és művésznő. o.O
És kb mindent szid. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

tereskovaként még énkeskedett régen, sokszor melltartóban.

festőként már főleg asszem nagy kriszta néven fut, én voltam már koncertjétől 3 méterre.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

és megbízható volt osztálytárs szerint, aki többször is beszélt vele, Tereskova egy beképzelt önelégült hülye picsa :)
szóval felejtsétek el nyugodtan :)

.Attila

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-02, 15:06:29
Quote from: Zen on 2008-04-02, 14:50:31
Hallottam állítólag volt valami Fábrys botrány, amitől kivonult a fél közönség. Valaki elmesélné mi volt?
valami általam soha nem hallott nevű nő (Tereskova?) orálról meg análról danolászott a felvétel folyamán. Velvet. KI A FRANC EZ A NŐ?! Életemben nem hallottam róla, olyan képet se találtam, amin felismerhető lenne, a cikkben lévő képen is a fél pofáját kitakarja a mikrofon...

Kíváncsi vagyok, milyen szöveget mondhatott, hogy a fél közönség kiment. El tudom képzelni, hogy csak a közönség meglehetősen (ál)prűd. (bár mindennek megvan a helye)

teraflare

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-02, 15:06:29
Rákerestem a nevére, festő és művésznő. o.O
És kb mindent szid. :D
Quote from: Zen on 2008-04-02, 15:26:27
Tereskova egy beképzelt önelégült hülye picsa :)
Hogy ez hogy emlékeztet engem valakire...  ^^ (persze ez azért túlzó rá :redface:)

Quote from: .Attila on 2008-04-02, 16:01:45
Kíváncsi vagyok, milyen szöveget mondhatott, hogy a fél közönség kiment. El tudom képzelni, hogy csak a közönség meglehetősen (ál)prűd. (bár mindennek megvan a helye)
Biztos lázba jöttek az anál és az oráltól és gyorsan elmentek...  :D

Én

Quote from: teraflare on 2008-04-02, 16:07:49
Biztos lázba jöttek az anál és az oráltól és gyorsan elmentek...  :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Én on 2008-04-02, 16:13:04
Quote from: teraflare on 2008-04-02, 16:07:49
Biztos lázba jöttek az anál és az oráltól és gyorsan elmentek...  :D

hülye.

[spoiler]Thou hast 10/10 points recevu from Blarke la Hirntote.[/spoiler]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

úú ez tök jó érzés volt.
itt ülök még az üzletben a gép előtt, csörgött és nem vettem föl a telefont :D
legközelebb hívjatok munkaidőben vázzeee :lazza:

Tycho

Quote from: Zen on 2008-04-02, 12:14:40
http://www.adriansmith.co.uk/gallery/index.html
Adrian Smith rajzok. Post-apokaliptikus, Warhammer, stb.

Nekem nem tölt be sehogysem... :wtf: :frown:

Zen

Tycho: simán www.adriansmith.co.uk -t próbáltad?

.Attila:"Nagy Kriszta Tereskova Fábrytól többek közt olyanokat kérdezett, hogy ,,miért nem dugsz meg, Sándor?". De a botrányos dalszöveg hallatán (,,Kösz f...fej, hogy a se...be ba...l, mert ott tudod, hogy nincs petesejt! Kösz f...fej, hogy lesz....lak, hogy spe...hoz érhet a szám! De a gerincem helyén nem a f...d áll"), megindult a nézősereg kifelé." (gondola.hu)

Mondjuk számomra elég lol az egész. Volt 1x Fábrynál egy faszi, aki fonográf múzeumot csinált. Fábry kiszekálta a világból, állandóan a szavába vágott, és csak akkor hagyta beszélni, amikor kérdezett tőle vmit, de akkor is csak az első 3 szót..
Ezen persze nem akadt ki a kultúrált közönség?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Zen on 2008-04-02, 18:50:55
.Attila:"Nagy Kriszta Tereskova Fábrytól többek közt olyanokat kérdezett, hogy ,,miért nem dugsz meg, Sándor?". De a botrányos dalszöveg hallatán (,,Kösz f...fej, hogy a se...be ba...l, mert ott tudod, hogy nincs petesejt! Kösz f...fej, hogy lesz....lak, hogy spe...hoz érhet a szám! De a gerincem helyén nem a f...d áll"), megindult a nézősereg kifelé." (gondola.hu)

Ja így már érthető. Cél nélküli közönséges beszéd valóban nem tolerálandó.

Én

Quote from: Zen on 2008-04-02, 18:50:55
,,De a gerincem helyén nem a f...d áll"
Ez tetszik :D
A sperma meg nem csúnya szó afaik :D
De egyébként ja, ez a produkció/szint elég siralmas.

Kvikveg

Heh, meg egy dan DVD es megint semmi angol felirat.  :comp:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.